Nädala horoskoop 05.03-11.03.2018

nädal 10 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

05.03 – 11.03.2018

2018. aasta nädal nr 10

Inglite sõnumid aasta 10. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õhuline vundament

Nädala kristall – Lumehelbe obsidiaan

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 10. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Nr 9

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart 1 – Valitseja. Nr 4

Inglite taro kaart 2 – Maailm. Nr 21

Lillekaart – Orhidee. Vaata tähtede poole

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal avaldusid järjekordsed tõed. Inglid andsid meile eelmise nädala sõnumites veel põhjalikke lisaselgitusi selle kohta, mis juhtus siis kui saatuse münt kukkus maha. See oli sündmus, mis toimus üle-eelmisel nädalal. Kuna eelmise nädala sõnumid möödusidki peaasjalikult tolle mündi kukkumise ja pimeduse-valguse temaatika selgituste taustal, võime sellest teha omakorda teatud järeldusi. Nimelt võib sellest järeldada, et ka eelmine nädal tõi välja peaasjalikult tõdesid, mis elasid enne justkui ainult pimeduse astmetel. Nüüd aga, pimeduse astmete kehtetuks muutumise järgselt, hüppas välja uus vaatenurk.

Uus vaatenurk selles mõttes, et nüüd sai välja ilmuda teatud sündmuste valguse pool. Nagu ikka, küsin inglitelt, mida see maises plaanis inimeste jaoks tähendab. Nad ütlevad – te võisite näiteks järsku teada saada (läbi väliste allikate) või sisemise mõtiskluse tagajärjel avastada, kuidas mõni kahjulik sündmus minevikust töötas hoopis teie kasuks. Nad on meile korduvalt selgitanud, et igal sündmusel on kaks külge. Varasemalt võisid teatud nüansid valguse poolelt püsida varjatuna, sest pimedus mattis nad ära oma raskusega. Nüüd aga muudeti kõnealused kahjuliku/ tehisliku pimeduse astmed kehtetuks. See tähendabki ja tähistabki muuhulgas seda, et kõik, mida need astmed varasemalt tehislikult kinni mätsisid, tuleb nüüd päevavalgele. Tehislikult selles mõttes, et kõik loojangud pole tehislikud. Loomulikud ehk looduslikud loojumised pole siin praegu fookuses, sest nendega pole kunagi midagi viga olnud. Üles kerkivad nüüd teemad, mis olid tehislikult kinni kaetud. See teemaliin jätkub kindlasti veel ka mõnda aega, sest neid kinni kaetud nüansse on rohkem kui ühe nädala jagu.

Eeloleval nädalal toimub tähistamine. Mida me tähistame? Inglid ütlevad, et nüüd on meil aeg tähistada maailma energeetilist sünnipäeva. Mida see tähendab? Inglid ütlevad, et meie maailm on nüüd energeetilises plaanis täielikult ümber lülitatud uuele süsteemile. See on süsteem, milles on igaühel koht olemas ja kõigile on ka loodud võimalus selle mõistmiseks. St. selle mõistmiseks, et ta on siin maailmas oodatud elanik, täpselt sellisena nagu ta on. St. selle mõistmiseks, et mitte keegi ei pea end muutma selleks, et siia maailma sobituda. St. selle mõistmiseks, et igaühe sünnikoduks on see maailm tervikuna. St. selle mõistmiseks, et igaüks on oma kodus alati oodatud. St. selle mõistmiseks, et igaühel on õigus end oma kodus mugavalt tunda. St. selle mõistmiseks, et igaühel on õigus oma kodus oma isikupära väljendada. Kuna koduks on terve maailm, siis on käes aeg mõista, et igaühel on sünnipärane õigus terves maailmas oma isikupära väljendada.

Inglid jätkavad – eeloleval nädalal on meie maailmal tervikuna täiesti uutlaadi energeetiline vundament. See vundament on õhuline, rõõmuküllane ja üleni armastust täis. Kas see vundament on nõrk seetõttu, et ta on õhuline? Ei, absoluutselt mitte. Energeetiline jõud ei peitu asjade kinni betoneerimises. Energeetiline jõud ongi õhuline, rõõmuküllane ja üleni armastust täis.

Kas tegu on sama vundamendiga, mille me mõni aeg tagasi ära tervendasime? Ei, see on nüüd täiesti uus vundament. Miks nii? Milleks me seda vana vundamenti üldse tervendasime? Inglid ütlevad, et see vana vundament tuli terveks teha seetõttu, et muudmoodi poleks saanud meie uus vundament üldse sündida. Seal oli liiga palju probleeme, hirme, kurbust ja väljendamata viha. Me poleks sellelt baasilt saanud niisama midagi uut (ja tervet – tervislikku e. terviklikku) luua. Enne oli vaja see vana vundament viimse detailini läbi sorteerida, eesmärgiga tuvastada, kas sealt tasub midagi alles jätta ja mida sealt tasub alles jätta. Ja inglid rõhutavad jälle – kõik, mis oli heatahtlik enne, on ka uues süsteemis olemas.

Nad selgitasid meile eelmisel nädalal põhjalikult – kehtetuks muutusid nüüd vaid need pimeduse astmed, mis olid üleni tehislikud ja manipulatiivse olemusega. Ühtki heatahtlikku aspekti see protsess kehtetuks ei tee. Mis veelgi olulisem, kõik heatahtlikud aspektid saavad nüüd hulganisti hoogu juurde.

Millest see hoog tekib? See tekib sellest, et neid ei hoita enam manipulatsioonide küüsis kinni. Need manipulatsioonid, millest nad kõnelevad, takistasid enne kogu elujõu loomulikku liikumist. See tähendab muuhulgas seda, et tegelikult oli häiritud ka kogu heatahtliku osa toimimine. See omakorda tähendab seda, et me hakkame nüüd järjest enam nägema headuse ilminguid. Tõenäoliselt ka sellistes kohtades, kus me pole harjunud headust nägema.

Kuidas nii? Inglid selgitavad, et loomulikus ehk looduslikus liikumises sisaldubki alati ainult heatahtlikkus. Ka looduslik pimedus on heatahtlik. Too pimedus, mida me olime varem koolitatud looduslikuks pidama, oli üleni manipulatiivne nähe. See pimedus seisnes erinevate loojangute hirmus. Meid koolitati loojanguid kartma, kuigi neis ei sisaldu midagi hirmutavat. St. meid koolitati kartma erinevate nähtuste lõppemisi ehk millegi otsa saamist. Seda hirmu võimendati nii suureks, et see sai lõpuks moodustada eraldiseisvalt terve tolle pimeduse poole, millest inglid eelmisel nädalal kõnelesid. Ehk see hirm kujundaski need madalamad astmed, millest nad meile eelmisel nädalal jutustasid. Ehk need astmed elasidki hirmu baasil.

Mida see tegelikult tähendab kui inimene kardab loojangut ehk erinevate nähtuste lõppemist ehk millegi otsa saamist? See tähendab elu, mis ongi täidetud hirmuga. See tähendab elu, mida juhib hirm. Kuidas nii? Looduslik liikumine sisaldab ja jääb alati sisaldama alguseid ja lõppe. Elu ei saa muudmoodi kulgeda. Ja seda asjaolu ei saa kinni keerata. Sellist kraani pole olemas. See aga tähendab omakorda seda, et kui õpetada inimene loojangut kartma, siis ta kardabki tegelikult tervet elu.

Eeloleval nädalal algabki seega midagi täiesti uut. Mida see tähendab? Inglid ütlevad, et seda sõnumit võibki nüüd üsna otseselt mõista. Meie maisele eluteele ilmuvad nüüd uued võimalused, uued ettevõtmised, uued algatused, uued ideed, uued rõõmud, uued hobid, uued kogemused, uued nägemused. Igaühele täpselt sellises formaadis nagu tema kõrgem hüvang ette näeb.

Kuna kõik heatahtlikud aspektid saavad nüüd sisse sünnipärase ehk loodusliku hoo, siis võime me ühtlasi märgata, et neid uusi värskeid ideid on võimalik ka väga kiirelt ellu viia. Üleüldiselt võime märgata, et erinevad piirangud hakkavad nüüd kaduma. Need, mis eksisteerisid meie mõtetes, lahtuvad esmalt. Need, mis eksisteerisid energias, on juba ära lahtunud. Miks? Sest meil on nüüd tervikuna täiesti uus energeetiline vundament.

Ja maised muudatused, millal need tulevad? Inglid ütlevad, et ka need muudatused hakkavad toimuma kiiremini. Samas tuleb siinkohal eristada termineid kiirus ja kiirustamine. Kuigi teatud nüanssidele lisatakse kiirust, ei hakka siiski mitte miski toimuma kiirustades.

Miks? Sest looduslikult pole kiirustamist olemas. Kõik toimub siis kui on tema aeg. Mida on inglid korduvalt ja korduvalt meile rõhutanud? Inimene on looduse osa, mitte eraldiseisev detail. Too uus vundament toobki seega kaasa ka sügavama mõistmise just nimelt tolle nüansi osas. See omakorda tähistab kiirustamise kehtetuks muutumist. Seda nähtust lihtsalt enam pole.

Inglid lisavad, et maailma uus vundament tähistab ka personaalsete sünnikoodidega joondumist. See tähendab, et igal inimesel on nüüd varasemast lihtsam joondada oma elu täpselt selliseks nagu see tal sünnipäraselt olema peaks (igast aspektist). Sellest on inglid juba varasemates horoskoopides palju rääkinud, missugused on inimeste sünnipärased õigused. Kõik uued algatused, ideed jm uuenduslikud nähtused, mis nüüd lähiajal ühe inimese eluteele ilmuvad, sisaldavadki muuhulgas seda omadust, et nad lähtuvad vastava inimese sünnikoodist.

See protsess, mida kogesime viimaste aastate jooksul, on sarnane näiteks arvuti tehase algseadete taastamisega. Ehk too arvuti on kogu protsessi vältel ikka arvuti – tema sünnipärane vorm ja kuju ei muundu millekski muuks. Operatsioonisüsteem jääb ka alles. Kustutatud saavad vaid need nähtused, mida enam ei soovita ehk need nähtused, mis on erinevatel põhjustel muutunud kas arvuti või tema kasutaja jaoks koormavaks/ kahjulikuks. Ja kogu protsessi eesmärk on seadme eluterve oleku taastamine. Kui algseaded on taastatud, siis võib sellele arvutile jälle erinevaid huvitavaid nüansse juurde installeerida. Peamine on aga see, et tema baas toimib jälle elutervelt.

Inimestega ja meie maailmaga tervikuna tehtigi äsja läbi sarnane protseduur. Eeloleval nädalal paneme me sellele konkreetsele teekonnale punkti – st. teekonnale, mis sisaldas algseadete taastamist. See punkt tähistab küll üht lõppu ehk üht loojangut, kuid inglid usuvad, et me oskame nüüd juba koheselt tolle loojangu üle rõõmu tunda. Miks? Üks põhjustest on lihtsalt asjaolu, et hirm ei eksisteeri enam vanal kujul. Ja teise põhjuse annab asjaolu, et too päikesetõus, mida me tolle loojangu järgselt näeme ja kogeme, on tunduvalt värviküllasem kui need, mida oleme näinud varem.

Mis on veel eelolevas nädalas põnevat? Näiteks see, et inglid ei näita seekord ühtki energeetilist silda. See tähendabki minu jaoks seda, et need sündmused, mida me nüüd maises plaanis kogeme, pole varem sellisel kujul aset leidnud. Loen sellest asjaolust välja ka sellise nüansi, et meie tunnetussüsteem on nüüd tõenäoliselt võimeline tabama uusi sagedusi. Kõik see uudsus ei tähenda aga seda, et välja peaksid ilmuma tulnukad. Siin on lihtsalt personaalsetel tasanditel tegu olukordadega/ nähtustega, mida vastav inimene pole varem kogenud/ tunnetanud. See ei tähenda, et tegu oleks 100% uuenduslike sammudega. Need sammud on uued vaid nende inimeste jaoks, kes neid kogevad. Samas ei välista see seda, et nüüd mängivad end tõesti täiesti ümber mõningad sellised maised tegurid, mis toodavad ka mõne absoluutselt uue nähtuse. Ehk nähtuse, mida pole mitte keegi varem kogenud/ tunnetanud.

Kuigi me astume nüüd justkui ühele täiesti uuele trepiastmele, mida me ette ei näe ja mille puhul me isegi ei tea, mis materjalist ta tehtud on, toimub kogu see protsess väga sujuvalt. Eeloleva nädala energiat pildina vaadeldes näengi ma seal peaasjalikult sujuvat liikumist. Ehk seal pole turbulentsi üldse. Eelmistel nädalatel on energia olnud vägagi kõikuva iseloomuga, aga nüüd näivad kõik detailid lihtsalt toimivat. Ma loen sellest välja taaskord seda, et too vundamendi vahetumise moment (ehk ülalmainitud teekonnale punkti asetamise moment) peab aset leidma kahe nädala vahetumise paiku. Tõenäoliselt toimubki see moment pühapäeva hilisõhtul. Kui kõikuv energia jätkuks esmaspäeval, siis oleks veel ka järgmises nädalas näha midagi, mis sarnaneb eelmisega.

Nädala nr 10 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Dr. Dre – Still D.R.E. ft. Snoop Dogg”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 10. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Nr 9

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Tere! Sinu lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 05.03-11.03.2018

Comments are closed.