Nädala horoskoop 12.03-18.03.2018

nädal 11 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

12.03 – 18.03.2018

2018. aasta nädal nr 11

Inglite sõnumid aasta 11. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tuline vaidlus! Kas ikka on?

Nädala kristall – Härjasilm ja karneool

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 11. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kümnes tulekaart

Lillekaart 1 – Võta avasüli taevalik abi vastu. Eukalüpt

Lillekaart 2 – Ava oma kolmas silm. Punane päevakübar

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal vahetus meie maailma üldine energeetiline vundament. Inglid ütlesid, et meie uus vundament on õhuline, kuid samas väga tugev. Kuidas saab midagi õhulist olla ka tugev? See vundament koosneb rõõmust ja armastusest, mis ongi kõige tugevamad nähtused siin maailmas. See tagabki ka vundamendi tugevuse.

Kuna tänaseks on see vundament vahetunud, saab juba ka kirjeldada esimesi tundmusi, mida too uus vundament tekitab.

Esmalt kõneleme vundamendi vahetumise momendist – see võis tekitada sellist tunnet nagu vaip oleks jalge alt ära tõmmatud. St. teie elus võis tekkida taolisi momente (erinevatel välistel põhjustel), mille tõttu teil tekkis selline tunne, et teil tõmmati justkui vaip jalge alt ära. Samas, tundsite tõenäoliselt juba lühikesed hetked hiljem, et tolle uue pinnase peal on kuidagi turvalisem olla. Väliseid ega ka mõttega hoomatavaid põhjuseid selleks polnud, miks nii arvata, aga te ikka tundsite, et just nii ongi parem.

Aga missugune on see uus pinnas, millel me kõik koos nüüd seisame? Inglid ütlesid juba eelmise nädala sõnumites, et me ei tea, mis materjalist tolle trepi astmed on, mille kaudu me nüüd ülespoole liikuma peame. Ja tõepoolest nii ongi – see uus pinnas loobki sellise tunde nagu ta oleks pehme ja õhuline, kuid samas on ta siiski tahke ja seal peal on mugav ringi liikuda. Ehk tegu pole batuudilaadse asjaga, millel oleks keerukam kõndida. Meil on ikka täiesti kindel pind vundamendiks, mis võimaldab siin füüsilises maailmas ringi liikumist endisel kujul. Samas on seal miski totaalselt erinev vanast pinnase materjalist. Tõenäoliselt ongi nüüd tegu materjaliga, mida pole veel võimalik maisetesse sõnadesse sättida.

Kuna tegu on uue vundamendiga, tähistab see ka uute majade ehitust, sest niisama vundamenti ju ei püstitata. Ikka tuleb sinna peale ka miskit ehitada. Mida sinna peale ehitatakse? Inglid ütlevad, et seda me hakkamegi nüüd järk-järgult nägema ja kogema, missuguste ehitiste lubasid nad väljastanud on. Need load on juba kõik olemas ja jõuavad lähiajal kõigi adressaatideni. Mida nad sellega mõtlevad? Nad täpsustavad, et nende poolt väljastatud load vastavad sünnipärastele õigustele. Seega võime sellest järeldada, et igaüks hakkabki nüüd ehitama just sellist elu, mis tal sünnipäraselt olema peaks. Nagu ka maja puhul, hõlmab ehitusprotsess erinevaid elemente ja etappe. Tervik ei valmi ühe hetkega, kuid ka igast etapist saab eraldiseisvalt rõõmu tunda. Ja erilist rõõmu saame me juba praegu tunda oma uhiuue vundamendi tõttu.

Mida need load veel tähistavad? Inglid ütlevad, et need load tähistavad ka seda, et ühe inimese sünnipärast plaani pole enam kellelgi võimalik temalt ära varastada. St. sellesse plaani pole enam võimalik kaikaid sisse loopida. Miks? Sest luba just sellise elu elamiseks, on väljastatud vaid tollele isikule, kelle elu see on. Mitte kellelgi teisel pole täpselt samasugust luba. Igaüks on erinev, mistõttu on ka kõik load erinevad.

Eelmisel aastal, täpsemalt suvel, kõnelesid inglid meile korra sellest, et praegu toimuvat protsessi võib ka kirjeldada/ vaadelda õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamisena. Nad soovivad nüüd täpsustada, et nüüd ongi kogu vara energeetiliselt tagastatud. Mis see tähendab? See tähendab seda, et me peame vastavaid muudatusi hakkama nägema ka maisel/ füüsilisel tasandil.

Eeloleval nädalal läheb energia väga tuliseks. Meid ümbritseb keskkond, mille detailid justkui karjuksid kõik üksteise peale. Kogu ümbritsev maailm tunduks justkui olevat haaratud mingisugusesse ühtsesse vaidlusesse, millel on siiski tuhandeid erinevaid tahke. Mille üle vaieldakse? Seda ei tea vist mitte keegi, aga vaidlus tundub ehtne ja vaidlejad tunduvad olevat oma seisukohtades kindlad.

Ja siinkohal inglid kohe täpsustavadki – siin on nüüd tegu vaidlusega, mis pelgalt tundub ehtne. Tegelikult on väga paljud detailid meie ümber nüüd lavastatud.

Aga milleks selline kummaline lavastus? Nad ütlevad, et just läbi taoliste lavastuste, tehakse meid vastuvõtlikuks kõigele sellele, mis on sünnipäraselt meie oma.

Nimelt on üks osa manipulaatorite plaanist hõlmanud ka õpetust selle kohta, kuidas inimene peab oma elu pühendama andmisele. Selle õpetuse teine külg ja tegelik eesmärk, on aga olnud signaali vastuvõtu poole kinni mätsimine.

Mis selle teo eesmärk oli? Eesmärgiks oli vargus, nagu manipulaatoritel ikka. Aga kuidas võimaldas signaali vastuvõtu katkestamine neil varastada? Ja mida nad varastasid? Kõige laiemas plaanis varastati ära inimeste sünnipärane elu ja kõik detailid, mida see sisaldama peaks.

Inimese energeetiline tööpõhimõte on sarnane radariga. Radar ei saa töötada ilma mõlema komponendita – tal peab olema nii saatja kui ka vastuvõtja. Ilma vastuvõtjata oleks radar kasutu.

Inimesel ongi sünnipäraselt kaks säärast poolust olemas. Need toimivad alati. Ka siis kui need süsteemid valedega kinni betoneerida. Kuna need pooled toimivad alati, siis tekib ju küsimus, kuhu kaob see elu, mida me peaksime vastu võtma? Ja siin tulevadki mängu manipulaatorid. Vastus ongi väga lihtne – nad võtavad kõik hüved endale. Need on hüved, mis ei jõua mitte kunagi tegelike adressaatideni. Need on elud, mis ei jõua mitte kunagi nende tegelike omanikeni.

Inglid mainisid ka mõni nädal tagasi, et fookusesse tulevad kirjad, mis ei saa kaotsi minna. Kirjad, mis jõuavad 100% kindlalt õigete adressaatideni. Mulle näib, et eeloleva nädala puhul ongi nüüd tegu ühe sellise nädalaga, mil taolised kirjad jõuavadki oma sihtpunktidesse. Ja nad jõuavad kohale just tänu sellele, et kõik ümbritsev on haaratud tulisesse vaidlusesse. St. just tänu vaidlusele hakkab vastuvõtja pool töötama nii nagu ta olekski pidanud alati töötama. Ja tänu sellele saab ka kiri õigesse sihtkohta saabuda.

Energeetiliste sildadena toovad inglid seekord välja 4 nädala horoskoopi ja kaks aastanumbrit. Ja nad lisavad siia juurde seekord ka täpsustuse – igaühel on nüüd võimalik isikliku analüüsiga tuvastada, mis tema ellu eeloleval nädalal saabub. Just neist viidatud ajaperioodidest saabki leida selle kohta vihjeid. Siinjuures tuleb meeles pidada, et teie isikliku olukorraga ei pruugi haakuda kõik viited. St. võib-olla on teie jaoks personaalselt oluline siin ainult üks neist viidetest. Samas, võib leiduda ka neid inimesi, kes leiavad kõigist viidatud ajaperioodidest ühisnimetaja. Energeetilisteks sildadeks on seekord järgnevate nädalate horoskoobid – nr 51, 2016; nr 52, 2017; nr 5 ja 9, 2018. Kaks aastanumbrit, millele inglid seekord viitavad – 1998 ja 2001.

Nädala nr 11 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “System of a Down – Chop Suey”, “Beastie Boys – Intergalactic” ja “Groove Armada – Superstylin’”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 11. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 15.03 – kaduneljapäev
  • 17.03 – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"