Nädala horoskoop 19.03-25.03.2018

nädal 12 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.03 – 25.03.2018

2018. aasta nädal nr 12

Inglite sõnumid aasta 12. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tõde taastab liikumise

Nädala kristall – Lasuriit

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 12. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Tulekaartide poiss ja kuues tulekaart

Lillekaart – Tõsta oma sagedust. Plumeeria (frangipani)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal jõudsid teatud konkreetsed kirjad õigete adressaatideni. Tegu oli kirjadega, mis kõnelesid tõdedest. Osad võisid saada need kirjad kätte füüsilisel kujul, kuid osade jaoks tähistas see kirja sümbol taaskord teatud tõdede mõistmist. Ehk saabus kohale mõistmine teatud nüansside osas, mis olid teid pikalt vaevanud. On ka võimalik, et nägite sel nädalal unes kirja sümboolikat. Sellisel juhul aitaski see unenägu vastavat tõde teieni tuua. Kui nägite midagi sellist unes ja pole seda unenägu veel siiani detailsemalt analüüsinud, siis tasub seda nüüd kindlasti teha. Selles unenäos sisaldub väga suure tõenäosusega teie jaoks oluline informatsioon.

Aga millistest tõdedest need kirjad rääkisid? Osade puhul olid fookuses tõed teatud sündmuste kohta, mis olid aset leidnud üsna ammu. Osade puhul oligi oluline lihtsalt tõe teadasaamine, kuid osade puhul viitab see tõde nüüd ka mingisugustele tulevikusündmustele. Tõenäoliselt jällegi olukorrale, kus üks varasemalt negatiivsena tundunud olukord pöördub ümber positiivseks. Selline ümberpöördumise element on meil olnud õhus juba mõnda aega. On vägagi võimalik, et osade jaoks leiab see ümberpöörde moment aset nüüd, eeloleval nädalal – veelgi täpsemalt kevadisel pööripäeval. See ajaline tähis näib kehtivat eredamalt nende jaoks, kes tundsid/ nägid/ kogesid hetkel vältavate sündmuste (st. just teie elus vältavate personaalsete sündmuste) puhul teatud algusmomenti talvise pööripäeva paiku. Teie puhul leiab nüüd aset nende konkreetsete sündmuste jada lõpp. See lõpp saab olema pigem rõõmustav ja midagi kooli lõpetamise sarnast. St. selles lõpetamise momendis on teatud elemente, mis sarnanevad kooli lõpupidudega. Minu jaoks tähendab see nüanss seda, et siin on tegu teatud spetsiifiliste õppetundide selgeks saamisega. Need, kes tunnevad end sellest kirjeldusest ära – teile ütlevad inglid veel lisasõnumina, et teie jaoks oli vahe-eksam nädalal nr 5, 2018. Ka see oli nädal, kus inglid rääkisid, et õppetund lõpeb eksamiga. Nüüd nad täpsustavadki – see eksam, mis tol ajaperioodil aset leidis, oli justkui vahepeatus. Lõpupidu saabub nüüd.

Aga siit tekib küsimus, millal ja milline nägi/ näeb välja lõpueksam? Kas seda üldse on? Nad ütlevad, et ülalnimetatud kirja kättesaamise momendi (+ kirja sisu) analüüsimine oligi/ ongi see lõpueksam, mille järel saate endale korraldada ühe ilusa lõpupeo. Nad ütlevad “oligi/ ongi”, sest mõned on juba oma kirjad läbi analüüsinud, kuid mõned alles asuvad seda tööd tegema. (Vahemärkena lisan veel juurde, et “kiri” võib tähendada ka näiteks e-kirja või sms-i. Siin ei pea olema fookuses just paberile kirjutatud/ trükitud kirjad.)

Eeloleva nädala energial ongi seega eelkõige lõpupeo laadne tempel küljes. Sealjuures tundub tegu olevat pigem ülikooli lõpetamisega kui mõne muu kooliastme lõpetamisega. See tähendab, et siin ei kaasne pidustustega “täiskasvanuks” saamise eufooriat. See lõpupeo laadne nähe on pigem rahuliku kulgemisega sündmus. St. seal sisaldub puhas rõõm ja seal puudub igasugune segadus edaspidise osas. Ehk tegu pole sündmusega, mille tagajärjel te ei teaks, mida edasi teha. See sündmus on kuidagi juba iseenesest lahenduse olemusega. Seetõttu ma ütlengi, et see on “lõpupeo laadne” sündmus.

Ja inglid paluvad siia ka lisada, et igaühel on nüüd oma personaalne tähistamine kavas. St. tegu pole laiemaplaanilise seltskondliku üritusega. Lisaks ütlevad nad, et kõnealune tähistamine vastab tolle kirja sisule, mille äsja saite. Nad täpsustavad veel, et 1:1 vastab tähistamine kirja sisule. Ma ei tea, mida see täpselt tähendab. Ju siin on taaskord tegu juhisega, mida mõistavad ainult need, kellele see parasjagu mõeldud on.

Selles kirjas võib/ võis ka sisalduda teatud luba millekski. Inglid ju rääkisid eelmisel nädalal, et nende kirjadega, mis fookusesse tulevad, seostuvad ka load. Nad ütlesid, et need on load, mis on väga personaalse olemusega – igaüks saab oma isikliku loa. Ja nad ütlesid, et me hakkame nende lubade toel ehitama endale seda elu, mis peabki sünnipäraselt meie oma olema.

Kui teie kiri sisaldaski näiteks füüsilist luba millekski ehk saite kätte loa, mida olitegi taotlema asunud millalgi minevikus, siis seisnebki teie jaoks tähistamine vastavas loa-kättesaamise sündmuses. Ehk luba ongi sellisel juhul too etapi lõpetamine, milles sisaldub juba iseenesest ka lahendus. Ja te teate sellisel juhul nähtavasti ka väga täpselt, mida te nüüd edasi hakkate tegema – see luba ütlebki teile seda, millega te edasi tegelete. Kuna inglid ütlesid, et siin võivad fookusesse tulla ka reaalsed – füüsilisel kujul esinevad – load, siis võibki osade jaoks aset leida nüüd miskit säärast nagu ma eelpool kirjeldasin.

Mida see energia veel tähendab/ tähistab? Inglid ütlevad, et kõnealuste lubade kättesaamine õigete adressaatide poolt, tähendab ka seda, et nüüd saavad edasi liikuda teatud teemad, mida hoiti sajandeid lukus. Lukus taaskord selles mõttes, et inimeste vastuvõtjad olid kinni mätsitud, mis tähendas, et inimeste eludes puudus normaalne/ looduslik energia liikumine. Energia saatja pool küll töötas, kuid vastuvõtja oli kinni betoneeritud. Sellest teemast rääkisid nad ka pikemalt eelmise nädala horoskoobis.

Missugused teemad need on, mida on väga pikka aega lukus hoitud? Sellest on inglid siin järjepidevalt kõnelenud vist peaaegu igas minu poolt kanaldatud horoskoobis. Seetõttu ei hakka nad praegu nüansse kordama. Nad ütlevad vaid, et kõige laiemas plaanis saab kinnihoitud temaatikat tähistada märksõnaga – küllus. Inimese elu on sünnipäraselt loodud olema külluslik. Looduses ei esine puudust. Täpselt samamoodi ei peaks ka ühegi inimese maises elus esinema puudust. Miks me oleme aga harjunud nii palju puudust nägema erinevates aspektides? Ka sellest on inglid juba palju kõnelenud. Kes on uus lugeja, peab siinkohal üle lugema (kasvõi kõik) varasemad nädala horoskoobid. Inglid on sellest teemast kõnelenud väga paljude erinevate detailide kaudu.

Mida on aga oluline teada just eeloleval nädalal? Nad ütlevad, et nüüd ongi väga oluline hakata märkama oma füüsilises maailmas külluse taastumist. Sünnipäraste õigustega tagatud küllus hakkab nüüd järk-järgult taastuma igal pool. Seda ei saa enam kinni hoida.

Kuidas tagada, et teie personaalne elu saaks nüüd tolle personaalse sünnipärase küllusega joondatud? Inglid ütlevad, et selleks tuleb hoida oma energia järjepidevalt nende kõrgemate astmete peal, millest nad mõni nädal tagasi detailsemalt rääkisid (nädal nr 9, 2018). Kuidas seda teha? Selle protsessi juures saate suurt abi sellest kui loote enda ümber energeetilise kaitsekilbi, mis vastab teie personaalsele olukorrale/ elule/ elutingimustele, mida soovite parendada.

Kuidas seda kilpi luua? Inglid on ka sellel teemal juba varasemalt kõnelenud – üldjuhis, mis kehtib kõigile, on selline – te peate looma oma isikliku kilbi vastavalt oma isiklikult sisetunde kanalilt saadud juhistele. Siin pole muid võimalusi. Jah, te võite kasutada abivahenditena muuhulgas näiteks neid kristalle/ värve jne, mida ma siin üldistes horoskoopides välja toon, kuid sellest jääb teile väheks kui te tolle protseduuri juures üldse oma sisetunnet ei kuula.

Mida on inglid mustmiljon korda korrutanud? Eks ikka seda, et teie isiklikku sisetunnet ehk sealt kanalist saabuvaid juhiseid, ei saa teie jaoks mitte iialgi keegi teine asendada. Teil on oma personaalne sisetunde kanal, mis on loodud teid läbi elu juhtima. Selle kanali juhiseid ei saa teile asendada ema, vend ega naabrinaine. Ega ka keegi teine. Teie sünnipärane kohustus on õppida seda kanalit kuulama.

Ahhaa mis siit tuli nüüd välja? Kas eluga kaasnevad ka kohustused, lisaks sünnipärastele õigustele? Jah, täpselt nii nagu iga omandiga, kaasnevad õigustega ka teatud kohustused. Inimese maise elu raames ongi üks peamine kohustus isikliku sisetunde kanali kuulamise, kasutamise ja järgimise õppimine. Võib isegi öelda, et see on maise elu puhul ainuke kohustus, sest sealt lähtuvad juba kõik muud nähtused. Näiteks kohustus olla inimlik iseenda ja teiste vastu – inimlik selles mõttes, et inimene saab aru, et pole vaja tappa, vägistada, röövida, varastada jne. Iga inimene, kes kuulab ja järgib oma sisetunde kanalilt saabuvaid juhiseid, mõistab ideaalselt, mida tähendab inimlik elu. Ja selline inimene mõistab ka kõike muud, mida tal on vaja mõista selleks, et elada siin nö füüsilises dimensioonis üks rõõmustav eluring.

Pöördume tagasi inglite soovituse juurde hakata märkama oma füüsilises maailmas külluse taastumist. Nad ütlevad, et see on üks võte, millega hoida oma energiat kõrgematel astmetel – samas, ka siin ei tööta see meetod kui te ei lähene sellele ülesandele tunnetusega. Niisama maisest edasirühkimisest, mida inglid vaatlevad ka tuimalt-peaga-vastu-seina-jooksmisena, pole enam mitte kellelgi kasu.

Kõik, milles inimene soovib edaspidi edu saavutada, peab olema tunnetusega kinnitatud. Kelle tunnetusega?

“Kas piisab kui tädi Maali tütre mees, see kõrgharidusega noh, tunnetab midagi? Ta õppis seal kuskil, teate, 80ndatel?”

Ei!

Nagu inglid on korrutanud ka varem – te ei saa oma isiklikku tunnetust kellegi teise omaga asendada. Kui teil on soov elada oma elu, siis peate te õppima oma sisetunnet kuulama – esmalt kuulama, siis järgima. Ainus võimalus edaspidi edu saavutada (ükskõik, milles soovite parasjagu edu saavutada), on läbi sisetunde.

Küsime inglitelt igaks juhuks uuesti (äkki tuleb seekord teine vastus) – kas naabri Vello või Mari tunnetus viiks sihile?

Ei!

Teil on vaja kuulata oma isiklikku sisetunnet.

Pöördume tagasi inglite soovituse juurde hakata märkama oma füüsilises maailmas külluse taastumist. Mida see ikkagi tähendab? See tähendab seda, et teil on väga lihtne teha end vastuvõtlikumaks oma isiklikule juhendusele ka selliselt kui te hakkate sihipäraselt otsima ja märkama enda ümber maiseid tõendeid selle kohta, et puudus nüüd tõepoolest hajub. See kaob järk-järgult ja vägagi korrapärasel moel. Asemele tuleb küllus. Kõikjal. Igas eluaspektis. Külluse ilmumine on muuhulgas näiteks ka see kui teil kaob järsku mõni hirm – inglid on ka sellest varem rääkinud. Hirmutunne on üdini ja üleni puudulik nähe. See ei tähenda, et inimene peab minema pead ahju pistma, arvates, et äkki nüüd enam ei juhtu midagi. Juhtub ikka. Füüsilises maailmas kehtivad endiselt teatud reeglid, mis kehtisid ka varem. Hirmude kadumine ei tähenda seda, et inimesed peaksid hakkama hulljulgeteks maniakkideks. Ka “hulljulgus” on tegelikult puudulik nähe. Enamasti harrastavad sellist nähet samuti need, kes kardavad hirmsasti midagi ja loodavad siis kiiremini-ja-tugevamalt-peaga-vastu-seina-joostes seda hirmu kustutada.

Mis aga tegelikult aitab hirmu lahustada? Ainus ravim on armastus. Kelle armastus? Kas piisab kui näiteks manipuleerida naabri-Georg end armastama või vähemalt väitma, et ta teid armastab? Ei! Ainsaks ravimiks on inimese armastus iseenda vastu, mis tähendab igakülgselt lugupidavat suhtumist iseendasse.

Mäletatavasti oli meil 2018 a. esimese kvartali üldises fookuses just nimelt selliste teemade eristamise õppimine. Ehk pidime õppima ja selgeks saama, mis on egoism ja mis on iseendasse lugupidav suhtumine. Ja pidime ka selgeks saama, kuidas neil nähtustel alati vahet teha. Sellel teemal kõneleb pikemalt just esimese kvartali horoskoop, mistõttu ma siinkohal sellest pikemalt ei räägi.

Kuna esimene kvartal hakkabki kohe-kohe lõppema, siis näib, et ka siit koorus nüüd välja üks iseloomustav nüanss, mis peaks kehtima küll kõigi kirjade kohta, mis hetkel energeetiliselt/ füüsiliselt fookusesse on tulnud või on kohe tulemas. Need kirjad tähistavad midagi rõõmustavat, see on meile juba selgeks saanud. Need kirjad võivad sisaldada ka juhiseid, mis viivad meid ühte järgmisesse sihtpunkti. Kui nii, siis ka too sihtpunkt on rõõmustav. Ka see on meile selgeks saanud. Seoses egoismi temaatikaga, aga tuleb siia süžeesse sisse veel üks konks. Nimelt – kõnealuse kirja sisu võib teile seostuda egoismiga. St. teile võib endiselt tunduda, et te oleksite egoist kui te võtaksite kasutusele selle hüve, mida teile nüüd pakutakse. Inglid juhendavad sellisel puhul käituma nii – lugege üle ja mõtisklege endamisi läbi kogu info, mida nad on siin jaganud seoses egoismiga. Seejärel tunnetage seda infot, talletage see tunne oma ajju nii tugevalt kui võimalik ja vaadelge kõnealust pakkumist uuesti.

Ja mis on konks? Konks seisneb selles, et selle pakkumise suudavad nüüd oma ellu sisse lubada vaid need, kes tõesti on enda jaoks tolle egoismi õppetunni selgeks mõtisklenud-analüüsinud-tunnetanud. Kelle süsteem veel tõrgub ja tahab vastavat pakkumist egoismi kasti tõsta, see jääbki tollest pakkumisest ilma. Miks? Kas sellest ei piisa, et nii paljud inimesed on nii palju globaalset energeetilist tööd ära teinud? Jah, siin on nüüd tõepoolest käsil moment, mis sisaldab niivõrd personaalset pakkumist, et üldisest energeetilisest tööst jääb väheks.

Aga mida tagab kõigile üldises plaanis too üldine energeetiline töö, mis on ära tehtud? Inglid ütlevad, et üldine töö tagab edaspidi kaht asja – ühest küljest on tagatud see, et kui tegu on inimese südamesooviga, siis ei saa selle teostamisele enam ükski manipulaator vahele astuda. Ja teisest küljest on kõigi inimeste jaoks tagatud vaba ligipääs nende sünnipärasele elule (ja kõigile detailidele, mis selle elu hulka peaksid kuuluma).

See, kas inimene neid võimalusi ka kasutab, jääb igaühe enda teha. Mitte ükski taevane jõud ei tule kedagi sundima. Igaüks saab ise teha oma otsused, nii nagu ta ise parasjagu oskab, tahab või soovib.

Energeetilise sillana toovad inglid sel nädalal välja ainult nädala nr 52, 2017 horoskoobi. See oli sillaks ka eelmisel nädalal, kuid siis lisandusid sinna veel ka muud viited. Miskipärast on nüüd kõik teised viited ära kadunud, kuid see üks sild seisab tugevalt meie ees. Tõenäoliselt ongi põhjus selles, et ka nende jaoks, kes ei täheldanud talvisel pööripäeval käesolevate sündmuste jada algust, algas siiski teatud kindlapiiriline protsess enamvähem tol ajajärgul.

Mis muidugi eriti huvitav – nad kõnelevad ju nädala sõnumites seekord nii paljudest erinevatest nüanssidest, mille puhul viitavad ka mitmetele varasematele horoskoopidele. Ometi energeetiliste sildadena nad neid teisi viiteid seekord nimetada ei taha.

Nädala nr 12 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Pitbull – Fireball ft John Ryan”, “Mark Ronson – Uptown Funk ft Bruno Mars” ja “Santana – Smooth ft Rob Thomas”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 12. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Su plaanis vajab miski muutmist. Nr 69

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 20.03 – kevadine pööripäev (ehk kevade algus)
  • 22.03 – 15.04 – merkuuri retrograad

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"