Nädala horoskoop 26.03-01.04.2018

nädal 13 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

26.03 – 01.04.2018

2018. aasta nädal nr 13

Inglite sõnumid aasta 13. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Vaikus

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Must

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 13. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tõde paistab ja peegeldab kaugele. Valedel on iseenesest sumbuv energia. Nr 137

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Õhukaartide kuninganna

Lillekaart – Taevane sõnum. Prootea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal taastas tõde liikumise. Kus see liikumine taastus? Inglid ütlevad, et just neis asukohtades, kus leidus kõige suuremat ummikut/ ummistust. Mida nad mõtlevad ummiku/ ummistuse all? Nad ütlevad, et nemad peavad ummikuna silmas suurt valede kogumit.

Nagu olete juba kindlasti märganud, ilmuvad käesoleva nädala juhised alles teisipäeval. Ka see pole põhjuseta. Inglid ütlevad, et eelmise nädala sõnumites väljatoodud juhised kehtisid seekord kauem ning seetõttu ei saanud ka uusi juhiseid varem avaldada. Kuna me oleme praegu energeetiliselt sellises kohas, kus meile näidatakse ette ainult üks samm korraga, siis annavadki nad meile uut infot täpselt sellise ajastusega nagu parasjagu vaja on. Seetõttu tasub meeles pidada ka edaspidise tarbeks, et kui uued sõnumid pole veel ilmunud, siis järelikult tasub juhist otsida ikka endiselt tollest nädala horoskoobist, mis kõige viimasena avaldatud sai.

Inglid on meile korduvalt rääkinud, et energiaid ei saa kasti toppida. See, et inimesed on leiutanud teatud ajavahemike lahterdamise, ei tähenda energeetiliselt eriti midagi. Siin räägime me alati energiate liikumisest, mitte teatud konkreetsete kuupäevade vahetumisest. Mulle isiklikult tundub, et varsti võib ka saabuda aeg, kus ma enam ei tee üldse nädala horoskoope, vaid kanaldan sõnumeid täpselt siis kui inglid ütlevad, et nüüd on avaldunud jälle uus ports informatsiooni. Nii on mulle juba tundunud mõnda aega, et see päev varsti koidab. Võisite juba märgata ka paremal käel asuvalt menüüribalt uudist, et kvartali horoskoope ma enam ei tee. Ka see kuulub nüüd nende uuenduste sekka, mis toimuma hakkavad. Ja ka see on energeetiliselt vajalik samm. Kel on soovi vaadelda pikemalt infot ette, sel on võimalik osta 2018 a. horoskoobiraamat (mille kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”). 2018. aastaks lubati mul selline juhiste kogum kanaldada, kuid mulle juba praegu tundub, et 2019. aastaks enam sellist raamatut ei tule. St. nii pikka perioodi mul enam ette kanaldada ei lasta.

Lisaks, tasub ikka meeles pidada, et ka seal raamatus räägime me energiatest. Oleme juba korduvalt näinud nädala horoskoopide energeetiliste sildade viidetes, et inglid suunavad ka tolle raamatuga kaasa töötavaid inimesi kasutama juhiseid, mis oleks justkui kehtivad alles mitme kuu pärast. Põhjus seisnebki selles, et inglid ei tee tööd maisete kuupäevadega, vaid nemad kõnelevad energiatest. Mõnes mõttes abistab ja juhendab inimest kogu see raamat tervikuna ka siin-kohe-praegu kui ta selle läbi loeb, sest seal sisalduvad juhised on mõnes mõttes kehtivad igal ajal. Sellest, millise ajaperioodi sõnumitest tekib eelolevaks nädalaks energeetiline sild (nende jaoks, kes töötavad antud raamatuga kaasa), räägivad inglid juba siin sõnumite lõpus. Ehk seal, kus nad ikka kõnelevad meile erinevatest energeetilistest sildadest.

Eeloleval nädalal ehk energeetilises plaanis nüüd, alates teisipäevast (nagu kõnelesin ka ülalpool), asume me justkui uues dimensioonis. Mis seda dimensiooni iseloomustab? Inglid ütlevad, et see on siin nüüd tõe ajastu. See on ajastu, milles on igal ajahetkel domineerivaks jõuks hingerahu. Ehk rahu, mis saabub igaühe hinge seetõttu, et paljastunud on tõde.

Eelmiste nädalate vältel me justkui tungisime läbi ühe teatud energeetilise barjääri. See oli barjäär, mis oli vaja ületada selleks, et lõplikult väljuda manipulaatorite baasmustrist. See oli barjäär, mida võib ka nimetada tõe ukseks. Meil oli vaja teostada teatud toimingute jada selleks, et tolle ukse lävepakust üle astuda. See jada ei olnud kindlasti igal sammul lihtne. Seal sisaldus veel nii mõnestki aspektist vaadatuna kogu seda õudust, mida nägime vanas ajastus. Meile justkui näidati kontsentreeritud momente kõigest sellest, mida olime seljataha jätmas. Milleks selline kontsentraadi näitus? Inglid ütlevad, et see oli paljude jaoks väga vajalik peatükk, sest mitte kõik polnud veel kindlad, et nad soovivad sellist energiat maha jätta. Mida rohkem inimene kõhkles, seda tummisem oli tõenäoliselt ka too kontsentraat, mida talle näidati.

Aga mis siis nüüd edasi? Nagu öeldud ka ülalpool, me oleme praegu sellises energias, kus meile näidatakse korraga ette vaid üks samm. Seega saame siin nüüd rääkida vaid tollest järgnevast sammust ehk eeloleva nädala sammust.

Inglid ütlevad, et eeloleval nädalal on märksõnaks vaikus. See tähendab ühest küljest seda, et vaikuses peituvad nüüd võtmed. Võtmed kõigeks, milleks teil parasjagu võtmeid vaja on. Teisest küljest tähendab see seda, et vaikus on juba ka iseenesest võti.

Mida see maises plaanis tähendab? See tähendab muuhulgas seda, et nüüd on väga kasulik veeta võimalikult palju aega vaikuses mediteerides. Lisaks ütlevad inglid, et meil tasub nüüd ka jälgida vaikust ja ka järgneda vaikusele. Ehk kui teil on praegu ees mõni probleemne olukord, millele soovite leida lahendust, siis tasub nüüd otsida lahendust sealt, kus on vaikus. Ehk tasub lugeda ridade vahelt. Kuna inimesed on kõik erinevad, siis võib see juhis loomulikult tähendada erinevate inimeste jaoks vägagi erinevaid asju. Seetõttu, tuleb jällegi tööle panna oma isiklik sisemine juhenduskanal ja kuulata, mis vastuseid sealt teile tuleb. Kuna oleme nüüd uutmoodi dimensioonis, peaks ka tolle kanali ühendus olema kõigi jaoks taaskord grammi võrra (või ka rohkem) klaarim.

Lõpetuseks ütlevad inglid, et kui teie ees on praegu olukord, mille puhul te ei saa aru, kus on tõde ja kus on väärinformatsioon, siis tasub lihtsalt vaikida. Vaikida ja olukorda vaikuses jälgida. Mis on selle protseduuri mõte? Inglid ütlevad, et valed sumbuvad ise ära. Tõde aga mitte. Kui jälgite seda olukorda, mis teie jaoks parasjagu oluline on, siis tasubki jälgida just nimelt seda, kus ja mis hakkab sumbuma. Ja muidugi ka vastupidi – kus ja mis hakkab elavama loomuga liikuma. Nimelt toob meie uus dimensioon kaasa ka sellise nähtuse, et valedele lihtsalt enam ei anta eetriaega. Ja tõed saavad eetriaega järjest enam juurde. See kõik toimub sujuvalt ja seda protsessi ei saa enam keegi takistama tulla.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja kaks nädala horoskoopi – nädal nr 50, 2017 ja nädal nr 11, 2018. Ja lisaks kaks aastahoroskoopi – veevalaja 2018 ning veemärkide 2017 a. kinnisvara horoskoop. Ajajärk, millele nad seekord eraldiseisva sillana viitavad, on november 2008.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga (ehk selle raamatuga, millest kõneleb see alaleht “Horoskoop 2018 (tasuline)”), toovad inglid veel viitena välja kõik selle aasta (2018) novembrikuu juhised, mis tolles raamatus sisalduvad. Lugege need kindlasti hoolega läbi ja mitte ainult – vaadelge neid koostoimes aprillikuu juhistega. Ühest küljest seetõttu, et meil algabki sel nädalal aprillikuu, kuid nad ütlevad, et see pole ainus põhjus, miks nad praegu just nendele juhistele viitavad.

Nädala nr 13 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Toe Tag – Palju õnne, inimesed!”, “Snoop Dogg ft Nate Dogg & Xzibit – Bitch Please” ja “Chamillionaire – Ridin ft Krayzie Bone”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 13. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Tõde paistab ja peegeldab kaugele. Valedel on iseenesest sumbuv energia. Nr 137

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine?
Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 22.03 – 15.04 – merkuuri retrograad (kestab)
  • 31.03 – täiskuu

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu.

KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 26.03-01.04.2018

Comments are closed.