Hetkesõnum 23.03.2020

hetkesõnum 23. märts 2020

HETKESÕNUM 23. märts 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 13 horoskoopi, aastast 2018.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/03/27/nadala-horoskoop-26-03-01-04-2018/

Nagu näete tollest horoskoobist ka ise, sisaldab see omakorda veel mitut energeetilise silla viidet. Soovitan teil kindlasti need ka üle vaadata.

Viimastes hetkesõnumites on inglid enamjaolt suunanud meid lugema juba möödunud ajaperioodide horoskoope. 

Miks see nii on?

Seetõttu, et nad soovivad meile ikka ja jälle meelde tuletada, et minu poolt kanaldatud horoskoobid sisaldavad (muuhulgas) aegumatuid inglite õpetusi. Lisaks saadavad nad meile vahepeal ka meeldetuletust, et aeg ei kulge lineaarselt. Aeg kulgeb spiraalselt. Ka tänane hetkesõnum sisaldab seda meeldetuletust.

Kõige selle tõttu rõhutan ikka ja jälle lugejate jaoks üle – kui te pole veel läbi lugenud kõiki minu kodulehel sisalduvaid horoskoope, siis tasub sellega kindlasti algust teha. Minu kodulehte võib nimelt vaadelda ka kui üht mahukat raamatut, mis saab järjepidevalt peatükke juurde. 

Ehk alustage algusest ja liikuge edasi. 

Mida see tähendab? Ma alustasin inglisõnumite horoskoobi formaadis edastamist 2016. aastal. Täpselt sealt – päris algusest – tasubki lugemist alustada ja liikuda muudkui tänapäeva suunas edasi.

See nõuanne kehtib tõesti kõigile lugejatele – ükskõik, millisel ajamomendil olete minu horoskoopide laeva pardale tulnud. Igal juhul tasub läbi lugeda minu kodulehe sisu tervikuna.

Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate te kõik horoskoobid (ehk päris kõik valminud horoskoobid) kronoloogilises järjestuses. Korraga avaneb teie ees 24 horoskoopi. Nende lõpus näete nuppu “Older posts” ehk “vanemad postitused”. Vajutades sellele nupule, avanevad teie ette järgnevad 24 horoskoopi jne. Kui soovite horoskoope ajaperioodi või liigi (nädal, aasta jne) järgi sorteerida, siis selleks on olemas menüüriba, mis asub kodulehe paremas servas. Kui olete minu kodulehte parasjagu külastamas telefoni või tahvelarvuti vahendusel, siis te seda menüüriba paremas servas ei näe. See asub siis teie jaoks hoopis lehe kõige all.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"