Nädala horoskoop 24.12-30.12.2018

nädal 52 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

24.12 – 30.12.2018

2018. aasta nädal nr 52

Inglite sõnumid aasta 52. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ilmub uus lennurada

Nädala kristall – Angeliit

Nädala värv – Tumesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


JÕULUÜLLATUSED

PÄEVA INGLISÕNUM

Detsembrikuu jooksul lisan ma igale nädala horoskoobile päevasõnumite sektori (vt. allpool).

ERIHOROSKOOBID

Detsembrikuus ilmuvad jõuluüllatustena ka mõned erihoroskoobid.

Valminud on juba:

  • Kaduneljapäeva ja noorkuu erihoroskoop 
  • Detsembri kuuhoroskoop – samuti jõuluüllatusena avalikustasin ma 2018 a. horoskoobiraamatus sisaldunud detsembrikuu sõnumid. Neid saate lugeda siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline). (Kuna 2018 raamatut enam müügis pole, on see alaleht liigutatud Arhiivi alla, kuid ta on mu kodulehel siiski olemas.)
  • Talvise pööripäeva erihoroskoop

Mida uut lisandub eeloleval nädalal?

Eeloleval nädalal valmistan 2019 a. tarbeks KINNISVARA erihoroskoobi (sest 2019 tasuline horoskoobiraamat seekord kinnisvara temaatikat ei käsitle). 

Ja valmistan jõuluüllatusena ka 2019 ESIMESE KVARTALI horoskoobi. Kvartali horoskoope ma küll enam regulaarselt ei valmista, kuid jõuluüllatusena ilmub nüüd siiski I kvartali horoskoop.

Soovite koheselt kursis olla iga uue horoskoobi ilmumisega? Siin tuleb appi Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate FB siseselt alati teavituse kui olen mõne uue postituse lisanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärest.


2018. aasta 52. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula täna, mida tuul Sulle räägib. Nr 135

Inglite taro kaart – Kuues õhukaart

Lillekaart – Aeg otsustamiseks. Hiina rippuba (e. Wisteria)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal paljastusid uued tõed. Inglid ütlesid, et tegu on huntidega, kes/ mis on seni esitlenud end lambanahas. Pööripäeva erihoroskoobis täpsustasid nad veel, et nüüd pöördus õnn vastavalt karma seadustele. Sealjuures tõi too õnne pöördumise moment fookusesse just töö ja kinnisvara temaatikad ning inglid täpsustasid veel, et selle sündmuse juures on erilise tähtsusega liikumine. Liikumine mööda teatud spetsiifilist rada.

Eeloleval nädalal jätkub suures osas sama temaatika, mis sai alguse eelmisel nädalal. Võib ka öelda, üle-eelmisel ehk tol nädalal, mil meie jaoks avanes üks uus uks. 

Siiski, eelolev nädal toob taaskord miskit uut sellesse samasse pilti, millega me juba kolmandat nädalat järjest tegeleme.

Mida uut ta meile toob?

Esiteks ütlevad inglid, et kõik, kes pidid oma uuest uksest sisse astuma, on seda nüüd ka teinud. Kõik ei pruugi veel selgelt näha, mis neid seal uues ruumis ümbritseb, kuid too lävepakku ületav samm on tehtud. Mõnel juhul on veel lihtsalt ruumis valgus sisse lülitamata.

Aga milline vaatepilt avaneb nüüd neile, kes on juba oma uues ruumis valguse sisse lülitanud?

Inglid ütlevad, et nemad hakkavad nüüd nägema uut lennurada. Ehk neile avaneb nüüd uus viis edasiliikumiseks.

Miks kasutavad inglid tolle uue viisi puhul just lennuraja terminit?

Seetõttu, et see uus lahendus ilmub justkui taevasse või lakke. Ehk ta ei ilmu sinna, kuhu vastav vaatleja on (lahenduste otsimisel) harjunud vaatama. Ta ilmub teistsugusesse kohta. Ja vägagi tõenäoliselt asub see koht kõrgemal kui too harjumuspäraselt vaadeldav koht.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen huvitavat sündmust – pusletükid “kukuksid” justkui altpoolt üles paika. Ehk nad “langevad” kokku üheks konkreetseks pildiks just altpoolt üles liikumise teel. Ja huvitav on ka see, et siinkohal ei tundu mulle õige kasutada terminit üles tõusmine, sest mulle näib just nimelt, et need tükid siiski “kukuvad” paika. Ehk nad ei helju ülespoole, vaid nad kukuvad sinna. Kuidas ja miks saab midagi suunaga altpoolt üles kukkuda, ei oska ka mina hetkel veel öelda. Võin vaid tollest pildist järeldada, et toimub midagi uudset ehk toimub midagi, mida polegi varem toimunud.

Eelmisel nädalal mainisid inglid sinusoidi ja nad rõhutasid juba ka liikumise mustri olulisust käesolevate sündmuste vältel. Näib, et ka eeloleval nädalal on teatud liikumise mustrid väga olulised. Sealjuures leiab nüüd aset teistsugune liikumine kui eelmisel nädalal.

Mida võime sellest järeldada?

Kuna inglid mainivad läbi minu inglikaartide ka tuult ehk tugevat loodusjõudu, võibki eeldada, et meile võivad nüüd uued ja uudsed lahendused kaela sadada justkui välk selgest taevast. Ehk lahenduste kohaletoimetamisel mängib teatud osa kindlasti õues viibimine ja tõenäoliselt ka päriselt taevasse vaatamine.

Kuigi meil on praegu üsna pilvised ilmad ehk tähti/ tähtede sadu või ka virmalisi me lähipäevil suure tõenäosusega ei näe, ütlevad inglid, et taevased sündmused aitavad meid ka siis kui me neid pilvede tõttu ei näe. Seega – nüüd tasub oma pilku taevasse suunata. 

Kõlab kummalise juhisena, kuid mida on inglid meile sageli õpetanud – energeetilised muudatused (mis on loomulikult algeks füüsilistele muudatustele) toimuvad tihtipeale läbi sääraste elementide, mida pealtnäha omavahel üldse ei seostaks. Seetõttu edastan ka käesolevat sõnumit – kui inglid ütlevad, et nüüd tasub taeva poole vaadata, siis nii ka järelikult on. Järelikult saab see pealtnäha väga lihtne asi meid nüüd kuidagipidi aidata.

(Nagu ikka – see juhis ei pruugi loomulikult kehtida kõigi jaoks. Nagu rõhutan oma kodulehel igal sammul – maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest. Ühe tervendaja poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti kõigi seitsme miljardi jaoks. See polekski kuidagipidi mõeldav.)

Mida saavad inglid meile veel tolle uue nähtuse kohta öelda, mida nad nimetavad uueks lennurajaks?

Nad ütlevad, et sellel nähtusel on sarnaseid elemente sabatähtedega ehk komeetidega. St. see uus nähtus ilmub tõenäoliselt sähvatusena. Ehk siin võib olla tegu mõttevälgatusega, aga võib ka olla tegu mõne äkiliselt toimuva sündmusega.

Küsin veel inglitelt, kust tulevad need pusletükid, mis nüüd alt-üles paika “kukuvad”? Missuguse päritoluga need tükid on? Kas ka need tükid on uudsed või on need tükid juba varasemast teada/ tuntud?

Nad ütlevad, et ka need tükid on taevase päritoluga. Ehk need pole maised elemendid, mis nüüd paika joonduvad.

Kas need tükid on meie mõtted, mis nüüd üheks tervikuks kokku liiguvad?

Inglid ütlevad – jah ja ei. Loomulikult sisaldab too uudne lahendus ka midagi, mis on juba varasemalt eksisteerinud, kuid ka neid tükke pole päris sellisel kujul varem olemas olnud.

Kas toimuv puudutab endiselt töö ja kinnisvara valdkondi?

Nad ütlevad – jah, fookus on endiselt nendel valdkondadel. Ehk siin kordub ka sama juhis, mida inglid juba ütlesid pööripäeva erihoroskoobis. Meil võib küll olla käsil puhkamiseks mõeldud aeg, kuid seekord on fookus ikka töövaldkonnal. Isegi kui me ei viibi parasjagu füüsiliselt tööl, on siiski paljude jaoks fookuses tööga seonduvad mõtted.

See tähendab muidugi ka omakorda seda, et käesolevad sõnumid resoneeruvad tõenäoliselt just nende jaoks, kelle elus ongi parasjagu fookuses just need teemad.

Kas nad soovivad midagi veel lisada? 

Ei. Nad ütlevad, et selleks nädalaks on kõik. Meil jääb nüüd üle vaid vaadelda ja analüüsida, mismoodi need lahenduse osakesed eeloleval nädalal liikuma hakkavad ja missugune too tervikpilt siis on, mis sealt lõpuks kokku moodustub. Kuna kogu kõnealune protsess näib toimuvat uudseid radu pidi, mis omakorda toodavad kokku ühe järjekordse uudse raja, on meil kindlasti väga põnev seda kõike jälgida. 

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja aastanumbri 1999 ja Kalade 2018 aastahorskoobi. Nädala horoskoopidest viitavad nad nädala nr 29-30, nr 32-33 ja nr 50, 2018 horoskoopidele.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 a. horoskoobiraamatutega, toovad inglid lisaviidetena välja 2018 aprillikuu finants & karjääri sõnumid ja 2019 aprillikuu kõik sõnumid (ehk aprillikuu sõnumid tervikuna).

Nädala nr 52 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Right Here, Right Now – Fatboy Slim”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 52. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula täna, mida tuul Sulle räägib. Nr 135

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Nr 29

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).

JÕULUÜLLATUS – NÄDALA PÄEVASÕNUMID

Detsembrikuu jooksul lisan igale nädala horoskoobile ka vastava nädala päevasõnumid. Need päevasõnumid on võetud minu 2018 horoskoobiraamatust. 2018 raamatut enam küll soetada ei saa, kuid nüüd on saadval 2019 raamat (täpsemalt on hetkel saadaval esimene osa sellest raamatust ehk esimese poolaasta inglisõnumid). 

Ka sellest raamatust leiate, lisaks teemahoroskoopidele, iga kuu kohta päevasõnumite sektori. Päevasõnumiks on alati üks minu inglikaartidest, mida on võimalik kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Tolle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Minu poolt valmistatud/ kanaldatud inglikaardid leiate alati siitsamast, minu kodulehelt, täpsemalt alalehelt “Tasuta inglikaardid”. Kuidas saate neid kaarte kasutada meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

24.12 – Lenda kõrgemalt … Nr 37

25.12 – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Nr 5

26.12 – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Nr 5

27.12 – Ole julgem. Nr 49

28.12 – Kuula oma unenägude sõnumit. Nr 10

29.12 – Lenda kõrgemalt … Nr 37

30.12 – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

31.12 – Lenda kõrgemalt … Nr 37 

(Lisasin siia juba ka 31.12 päevasõnumi, sest selle nädalaga lõppevad jõuluüllatused ära.)


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid – suhted, finants & karjäär jm).

Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele see raamat mõeldud on?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad.

Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"