Nädala horoskoop 20.07-02.08.2020

nädala horoskoop 30-31 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

20.07 – 02.08.2020

2020. aasta nädal nr 30-31

Inglite sõnumid aasta 30-31. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Puhas leht


UUDISED

Kõigile kaugseansi huvilistele – hetkel toimetab meil lausa kolmekuise kestusega kaugseanss. Täpsemalt on see loodud kuudeks juuli – september.

Nii pikalt kestvat kaugseanssi pole inglid ammu korraldanud, mistõttu saame juba tolle kaugseansi kestusest järeldada, et meie maailma üldisesse energiasse on taas tekkimas midagi uut.

Sel korral avalikustasin ma kaugseansi tutvustuse all ka tolle seansi/ horoskoobi energeetilised sillad. Seega leiate te selle seansi tutvustuse lehelt ka lisainfot, mille põhjal tuvastada, kas see seanss võiks teiega resoneeruda või mitte.

Nimelt olen alati öelnud, et minu (ja inglite) poolt korraldatud kaugseansid on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad resonantsi minu poolt kanaldatud avalikes sõnumites. Ehk just sellistel inimestel soovitan ma oma kaugseanssidest osa võtta. Minu soovitus aga pole muidugi määrav – siinkohal on määrav ainult igaühe isiklik sisetunne. Ja see tähendab seda, et osaleda tasub tõepoolest ainult siis, kui te tunnete, et miski tolles seansis teid kõnetab.

Kõnealuse kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit –  https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/ 


Nädala kristall – Krüsopraas

Nädala värv – Türkiissinine/ roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 30-31 nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Oled õigel kursil. Nr 25

Inglite taro kaart – Veekaartide kuninganna

Lillekaart – Puhastumine. Valge roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmistel nädalatel olid fookuses erinevad kuldsed sillad. Need olid sillad, mille tugipostid tõusetusid minevikust. Kuhu need sillad viisid? Inglid ütlesid, et igaühe jaoks, kelle puhul nüüd vastav sild ilmub, on sihiks vabadus. Vabadus teatud kindlast murede kogumist.

Mida toovad kaks eelolevat nädalat?

Näib, et need toovad meile puhta lehe.

Ehk nüüd ilmubki suurde fookusesse märksõna – puhas leht.

Puhas leht ehk tabula rasa ehk clean slate.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et nüüd toimub teie elus miskit sellist, mille puhul te kasutate just sellist terminit.

Ehk nüüd ilmuvadki erinevad sündmused, mille sisuks on “puhtalt lehelt” alustamine. 

Ja nüüd ka täituvad erinevad saatuseringid, mis löövad teatud sündmustes/ olukordades platsi puhtaks. See aga tähendab samuti, et neis sündmustes on jõutud puhta leheni.

Hetkel inglid meile pikemat sõnumit saata ei soovigi, sest sel korral tuleb meil teha ise analüüse – analüüse, mille läbiviimisel aitavad meid just alltoodud energeetiliste sildade viited.

Nimelt ütlevad inglid, et selle sildade nimistu põhjal saab seekord igaüks ise väga täpselt välja peilida, mis ja kus nüüd toimuma hakkab. Ehk see sildade nimistu on sel korral inglite poolt väga täpselt paika timmitud. Just täpselt nii nad ütlevad. Ehk sel korral on selles nimistus midagi teistmoodi, kuigi pealtnäha on meie ette pandud ikka lihtsalt üks nimekiri viiteid. Inglid aga rõhutavad, et sel korral on need sildade viited teistsugused.

Ja nad rõhutavad veelkord – kahe eeloleva nädala sisu saab olema igaühe jaoks jällegi väga personaalsete tunnusmärkidega, mistõttu ei olegi vajadust siinkohal pikemalt midagi arutada. Siin räägime me alati üldistest energiatest ja üldise plaani kirjeldus ongi sel korral täpselt nii napp, nagu me siin näeme.

Ehk üldise energia mõttes saamegi hetkel tõdeda ainult fakti, et nüüd ilmub fookusesse märksõna “puhas leht”.

Ja täpsemalt tähendabki see igaühe jaoks seda, et nüüd tulevad fookusesse sündmused, mille puhul just teie kasutaksite sellist märksõna. St. siin võivad fookusesse ilmuda ka sündmused ja olukorrad, mille puhul keegi teine ei kasutaks seda terminit, aga teie kasutate küll. Ehk mulle tundub, et see märksõna/ termin tähendab nende nädalate sisu raames ka midagi muud kui otsest tõlgendust. Seda muidugi ainult osade jaoks. Ehk siin ongi nüüd lugu väga personaalne.

Ja kui soovite ette analüüsida, mis teie jaoks toimuma hakkab, siis saategi selleks kasutada allolevaid energeetiliste sildade viiteid. Nagu inglid juba ütlesid – need viited on sel korral teistsugused ja need ongi välja toodud personaalse analüüsi võimaldamise eesmärgiga. St. iga viide on välja toodud selleks, et igaüks, kes soovib, saaks ise analüüsida, kus see “puhas leht” nüüd tema elus ilmub. St. milliste sündmuste või olukordade raames see ilmub.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kaalude 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/horoskoop-2020-kaalud/

Nädala nr 6, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/02/02/nadala-horoskoop-05-02-11-02-2018/

Nädala nr 51, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/16/nadala-horoskoop-19-12-25-12-2016/

Nädala nr 44, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/

Nädala nr 28, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/07/07/nadala-horoskoop-10-07-16-07-2017/

Kaksikute 2017 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/09/12/horoskoop-2017-kaksikud/

Nädala nr 49, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/11/27/nadala-horoskoop-02-12-08-12-2019/

Nädala nr 33, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/09/nadala-horoskoop-12-08-18-08-2019/

Nädala nr 25-26, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/06/15/nadala-horoskoop-18-06-01-07-2018/

Nädala nr 17-19, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/04/24/nadala-horoskoop-23-04-13-05-2018/

Aastanumber 1987

Aastanumber 1994

Aastanumber 1985

Aastanumber 2003

Aastanumber 2014

Nädala nr 30-31 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Weeknd – Starboy ft. Daft Punk” ja “The Weeknd – I Feel It Coming ft. Daft Punk”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 20.07-02.08.2020

Comments are closed.