Nädala horoskoop 18.06-01.07.2018

nädal 25 26

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

18.06 – 01.07.2018

2018. aasta nädal nr 25 & 26

Inglite sõnumid aasta 25. ja 26. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õhuline argipäev

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Sinine (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 25. ja 26. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kaheksas veekaart

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Alustuseks mainin veelkord, et alates nädalast nr 20 ilmuvad nädala horoskoobid täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid edastada soovivad. St. enam ei pruugi ilmuda otseselt nädalaseks perioodiks mõeldud horoskoope. Samas võib ka neid tulla. Muus osas (ülesehitus jne) jäävad need horoskoobid samasuguseks nagu enne. Pikema selgituse leiate nädala nr 20 & 21 ühendhoroskoobist.

Kel on soovi lugeda kindlateks ajaperioodideks kanaldatud juhiseid, sel on endiselt võimalus endale soetada 2018 a. horoskoobi e-raamat. Tolles raamatus kanaldasin terveks aastaks ette igasuguseid erinevaid juhiseid, sealhulgas teemapõhiseid juhiseid (suhted, finants & karjäär jm). Milline on selle raamatu täpne sisu ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)

NB! Eeltoodud raamatul on 15-25. juunini suvise pööripäeva soodushind (11 eur).

Jätkame nädalate nr 25 ja 26 horoskoobiga.

Kahe eelmise nädala vältel hakkasid esile kerkima uued personaalsed lahendused. Inglid ütlesid, et need lahendused ilmuvad nüüd igaühe ette täpselt sellisel kujul ja sellises mahus nagu vastava isiku isiklik tervendustöö võimaldab. St. need on lahendused, mis saavad ilmuda vaid neile, kes on oma elu tervendamiseks isiklikku sisemist tööd teinud. Ehk neile, kes on tegelenud oma isiklike hoomamiste ja mõistmistega. Mida on inglid meile mõistmise kohta õpetanud? Ikka seda, et mõistmist ei saa üks inimene teisele pähe toppida. Mõistmine on nähe, mis saab igaühes tekkida vaid personaalse loomuliku kulgemise tulemusel. Ehk Marile ei piisa sellest kui naabri Maali kulgeb oma teekonnal. Kui Mari soovib jõuda mõistmiseni, siis on temal vaja selleks läbida ikka oma isiklik loomuliku kulgemise teekond.

Kahe eeloleva nädala jooksul võimendub sügav sisemine soov. Soov mille järele? Inglid ütlevad, et me hakkame nüüd tõenäoliselt veelgi teravamalt soovima, et saaksime edasi liikuda. Edasi liikuda just millegi eriti rõõmustava ja hinge paitava poole. Ehk teravnebki soov liikuda õhulise elu poole. Nagu inglid ütlesid ka mõni nädal tagasi – õhulise elu ehitamine ei ole protsess, mis toimub ära mõne hetkega. See töö võtab aega, kuid samas rõhutavad nad ikka ja jälle, et see töö ei ole raske töö. See töö on juba iseenesest õhuline. Miks? Sest ainult läbi õhulise liikumise jõuame me õhulise elu juurde.

Inglid jätkavad – osad teist ei pruugi praegu isegi osata veel sõnadesse sättida seda elu, mida nad soovivad elada. Ehk osad ei pruugi veel teadagi, millised nende isikliku õhulise elu tunnusmärgid olema peaksid. Samas, see tunne, et eksisteerib soov liikuda tolle elu poole, on tõenäoliselt olemas juba paljude teadvuses.

Aga kuidas jätkata ikka liikumist õigel rajal kui me isegi ei tea, mis rada see on ja mille poole see rada suundub? Inglid ütlevad, et sellest pole midagi kui te ei oska veel oma õhulise elu tunnet sõnadesse konverteerida. Ka see tunne iseenesest saab teid õigesse sihtpunkti juhtida. Ja see tunne iseenesest saab teid ka igal ajal hoida õigel rajal. Te ei pea tundma raskust seetõttu, et sõnu veel pole. Teil polegi tarvis kellelegi teisele selgitada, kuhu ja miks te suundute. Teie elu on teie oma ning teie teekond polegi tegelikult õieti kellegi teise asi. Ükski teine isik ei suuda niikuinii iialgi lõplikult teie teed mõista ja nad ei peagi seda mõistma. Miks? Sest neil on omad teed, mida mööda kõndida. Teie ei mõista jällegi neid teid mitte kunagi lõplikult ja ei peagi mõistma. Miks? Sest teil on oma tee, mida mööda kõndida.

Seega, soovitus eelolevateks nädalateks – kui te oma õhulise elu detaile veel sõnadega kirjeldada ei oska, siis laske end juhtida tollel õhulise elu tundel. Ja laske tollel tundel õhuliseks muuta oma argipäeva sammud. Ehk tunnetage oma teekond õhuliseks. Miks? Tuletame uuesti meelde, mida inglid on meile õpetanud õhulise eluni jõudmise kohta. Me jõuame sinna vaid läbi õhulise liikumise. Sellest saame järeldada, et kui sihtpunkti detaile veel kirjeldada ei oska, tasubki keskenduda õhulistele argipäeva sammudele. Mis see tähendab? See tähendab, et tasub keskenduda argipäeva tüütute toimetuste õhuliseks muundamisele. Mis selle protsessi eesmärk on? Eesmärk ongi muundada teie igapäevane teekond õhuliseks. Kuidas muundada argipäeva tüütuid toimetusi õhuliseks? Siin on erinevaid variante – kui teid häirib näiteks kodu koristamise kohustus, siis muutke see enda jaoks meeldivaks näiteks läbi lemmikmuusika kuulamise. Või otsige uusi võimalusi, kuidas oma koduseid detaile sättida selliselt, et peaks vähem koristama jne. 

Analüüsige oma igapäevaelu ja leidke sealt need detailid, mis hetkel tunduvad tüütuna või lausa ebameeldivana. Seejärel uurige, otsige, mõtisklege ja analüüsige võimalusi, kuidas need detailid meeldivaks kujundada. Kui tegu on detailiga, mida saab oma elust näiteks täielikult välja lülitada, siis toimetage niipidi. Kui ei saa, siis leidke variant, mis oleks teile meelepärane. Teie igapäevane teekond muutubki juba õhuliseks ainuüksi sellest asjaolust tingituna, et te enam ei talu midagi, vaid otsite endale meelepäraseid variante.

Kas õhuline elu ongi lihtsalt elu, mis mulle meeldib? Jah, täpselt nii ongi. Mõtisklege veidi mõne oma hobi üle. Kui tegelete sellega, siis on teil ju hea enesetunne. Kui tegu on tõesti inimese lemmikhobiga, siis kaob tema ümbert justkui kogu muu maailm. Ja tal on lihtsalt tore olla, elada, hingata. Mitte miski ei häiri, mitte miski ei sega. Ja mitte midagi pole juurde vaja selleks, et tunda end hästi. Lihtsalt niisama eksisteerib hea enesetunne.

Täpselt sellise elu poole me nüüd liigumegi. Elu poole, mille vältel oleks alati selline hea enesetunne. Kerge, õhuline, meeldiv, mänguline tunne. Mitte midagi pole puudu, mitte midagi pole segavalt üle. Mitte ükski kohustus ei koorma, mitte ükski ülesanne pole tüütu.

Mis on seega kahe eeloleva nädala fookus? Argipäeva sammude õhuliseks muundamine. Täpselt nii nagu oskate seda teha ja täpselt nii nagu tahate seda teha. NB! Siinkohal soovivad inglid taaskord teha meeldetuletuse – see, mis on tüütu ühe jaoks, ei pruugi olla tüütu teise jaoks. Ehk järgige ikka kindlameelselt oma isiklikku arvamust ja isiklikku teekonda. Lisaks – ärge minge kellelegi teisele peale suruma oma eelistusi. Igaühel on õigus ise otsustada, mida tema muuta soovib ja kuidas tema seda nüanssi muuta soovib.

Inglid jätkavad – väliselt ei pea teie elus mitte midagi muutuma selleks, et saaksite sisemiselt astuda suurte sammudega edasi. See on kõik teie teha. Teil pole selleks vaja väliseid abilisi. Piisab teie oma mõtetest, analüüsidest, hoomamistest ja mõistmistest.

Inglid ütlevad lõpetuseks – teie õhuline elu on tegelikult siinsamas olemas. See on teie jaoks kättesaadav siin ja praegu – iga kell, iga päev, iga hetk. Te ei pea sõitma selleks tuhandete kilomeetrite kaugusele õnne või rahu otsima. Te ei pea muutma selleks üldse oma asukohta – ükskõik, kus parasjagu viibite. Teie õnn ja rahu asuvad teis endas. Laske talumise ja tüütuse tunnetel oma süsteemist lahkuda ning oletegi kohal. Samas tasub ka silmas pidada, et see ei tähenda, et väliselt ei muutukski üldse midagi. Kindlasti muutub ja kindlasti muutuvad asjaolud sellises suunas, mis on teile meelepärane. Välist ei ole lihtsalt vaja fookusesse seada. Kuniks ootate väliste tingimuste muutumist, võitegi jääda ootama.

Kõik uuendused/ muudatused algavad tegelikult sisemisest teekonnast. See on alati nii olnud ja jääb ka alatiseks selliselt toimima. Miks osad ei taha seda mõista? Seetõttu, et teiste sisemaailma ju ei näe. Kui jälgime vaid väliseid tingimusi ja teeme otsuseid vaid väliste näitajate põhjal, võibki jääda mulje, et muudatused algavad välistest tegudest. Tegelikkuses eelneb igale välisele teole sisemine otsus või teatav sisemine impulss. Mitte ükski väline tegu ei leia aset muutuseta/ liikumiseta sisemaailmas.

Nüüd ongi käes aeg muundada oma sisemaailmas kõik õhuliseks ning seejärel jälgida, mis hakkab toimuma teie isiklikus välises maailmas.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja kolm nädala horoskoopi – nr 39, 2017, nr 16, 2018 ja nr 17-19, 2018 (ehk nende kolme nädala ühendhoroskoop).

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2018 (tasuline)” – teid suunavad inglid praegu mõttega üle lugema juhiseid, mis on väljatoodud jaanuarikuu üldises sektoris ja veebruarikuu kinnisvara sektoris.

Nädala nr 25 & 26 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Weeknd, Kendrick Lamar – Pray For Me” & “J.Balvin, Willy William – Mi Gente”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 25. ja 26. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Nr 92

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Pool võitu on mõnikord ka võit. Jäta see, mis vajab jätmist ja rõõmusta seekord pooliku võidu üle. Nr 21

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 21.06 – suvine pööripäev (ehk suve algus)
 • 28.06 – täiskuu

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid.
 • KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu. Ilmuma jäävad nädala horoskoobid (alates nädalast nr 20, 2018 ilmuvad need küll veidi muudetud kujul, kuid ma nimetan neid siiski ka edaspidi nädala horoskoopideks).
 • KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.
 • PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? 

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

NB! Eelnimetatud raamatul on 15-25. juunini suvise pööripäeva soodushind (11 eur).

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"