Nädala horoskoop 02.07-15.07.2018

nädal 27 28 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

02.07 – 15.07.2018

2018. aasta nädal nr 27 & 28

Inglite sõnumid aasta 27. ja 28. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lahendus ilmub minevikust

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Türkiissinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 27. ja 28. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kohe oled kodus. Nr 75

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kuu

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Alustuseks mainin veelkord, et alates nädalast nr 20 ilmuvad nädala horoskoobid täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid edastada soovivad. St. enam ei pruugi ilmuda otseselt nädalaseks perioodiks mõeldud horoskoope. Samas võib ka neid tulla. Muus osas (ülesehitus jne) jäävad need horoskoobid samasuguseks nagu enne. Pikema selgituse leiate nädala nr 20 & 21 ühendhoroskoobist.

Kel on soovi lugeda kindlateks ajaperioodideks kanaldatud juhiseid, sel on endiselt võimalus endale soetada 2018 a. horoskoobi e-raamat. Tolles raamatus kanaldasin terveks aastaks ette igasuguseid erinevaid juhiseid, sealhulgas teemapõhiseid juhiseid (suhted, finants & karjäär jm). Milline on selle raamatu täpne sisu ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Jätkame nädalate nr 27 ja 28 horoskoobiga.

Kahe eelmise nädala vältel tegelesime oma argipäeva õhuliseks kujundamisega. Kellel, kuidas see välja tuli, teab igaüks juba ise. Loodetavasti leidsite palju võimalusi, kuidas oma elus tüütuna tunduvad toimetused õhuliseks muundada. See teemaliin vältab taustal kindlasti kauem kui need möödunud kaks nädalat, sest nagu inglid korduvalt ütlevad – oma elu õhuliseks ehitamine ei ole protsess, mis saaks toimuda mõne sekundiga. Täpselt sama käib ka argipäeva õhuliseks muundamise kohta. Loomulikult võtab see aega, kuid loodan siiski, et saite eelmiste nädalate vältel juba mõned toimingud tunduvalt õhulisemaks kujundatud.

Kahe eeloleva nädala jooksul läheb rõhk väga tugevalt ühe lahenduse peale, mis inglite sõnutsi ilmub just nimelt minevikust. Ehk siin tuleb taaskord fookusesse temaatika, millest kõneleb Kalade tähemärgi 2018 aastahoroskoop. 

Inglid on ka viimastes horoskoopides teinud just tollele Kalade horoskoobile viiteid. Mulle näib, et meid on justkui tolleks sündmuseks ettevalmistatud, mis nüüd kindlasti esile kerkib. Käesoleva sõnumi toon ja energia on väga tugevad, mistõttu tundub, et too energeetiline sündmus kedagi päris puutumata ei jäta. Loomulikult ilmutab see energia end igaühe jaoks erinevalt, kuid üldine temaatika on siin sama – tegu on mingisuguse lahendusega, mis ilmutab end iseseisvalt (ehk see kerkib iseenesest kuskilt esile) ning see on seotud teie minevikuga.

Tõenäoliselt on tegu lahendusega, mida olete pikalt oodanud. Samas – näib, et see tuleb mingisugusel huvitavamal kujul kui oleksite ise osanud seda tahta. St. tollel lahendusel on mingi eriline nüanss sees. Ehk näib, et tegu pole just tavapärase lahendusega, mida kohtaks igapäevaelus sageli. Tegu võib ka olla täiesti omapärase lahendusega, mida polegi kunagi varem eksisteerinud. 

Kui ma vaatlen seda lahendust pildina, siis ma näen siiru-viirulist värvilist asja, mis on spiraalse kujuga. See võib tähistada samuti viidet aja kulgemisele. On palju räägitud sellest, kuidas aeg kulgeb spiraalselt, mitte lineaarselt. Ka mulle näib nii, mistõttu võibki too pilt tähendada seda, et meie minevik muutub nüüd üleni meeldivalt värviliseks. 

Mida see tähendab? See tähendabki tõenäoliselt sedasama, millest inglid kõnelevad Kalade aastahoroskoobis – nad ütlevad ka seal, et aasta rõhk on mineviku ümber pöördumisel. Ja nad täpsustavad seal, et nüüd toimub midagi, mille tõttu muutub teatud sündmus/ nähtus minevikust positiivseks. Ehk tegu on sündmusega, mida vastav isik enne ei tajunud positiivsena. Tõenäoliselt oli see sündmus või nähtus varem lausa vägagi negatiivse maiguga. Nüüd aga toimub midagi või ilmub informatsioon, mille tõttu too isik näeb/ kogeb/ tunnetab, kuidas just nimelt too sündmus/ nähe tema kasuks töötas.

Kuidas saab seda veel tõlgendada ja kuidas tõlgendame seda eelolevate nädalate raames? Mulle näib, et siin on laiemas plaanis kaks varianti, mis võivad esineda. Ühest küljest võib hakata nüüd mõni minevikusündmus inimese jaoks konkreetset kasu tootma (näiteks leitakse uus ja põnev rakendus ammu õpitud erialale, mida on seni kasutuks peetud). Teisest küljest võib aga too juhendus tähendada seda, et midagi uut ja positiivset saab nüüd ilmuda tänu sellele, et vastav isik laseb teatud negatiivsel minevikusündmusel lõplikult minna. 

Ehk tegu on tolle teise variandi puhul nähtusega/ sündmusega, mis on vastavat isikut pikka aega vaevanud – peamiselt emotsionaalselt, kuid võib ka olla lausa füüsiliselt. Mida tähendab minna laskmine? See tähendab, et too isik leiab lõpuks energeetilise vabanemise tollest vaevast. Nagu inglid on meid õpetanud – kõik muudatused algavad energeetilisest plaanist. Kui teha seal muudatusi, siis järgnevad neile nähtamatutele sammudele ka füüsilise maailma muudatused.

Mida inglid veel ütlevad? Nad ütlevad, et saabuvat lahendust polegi neil võimalik siin rohkem kirjeldada, sest tegu saab olema väga personaalsete tunnusmärkidega juhtumistega. Ehk erinevate inimeste jaoks kerkivad nüüd esile vägagi erinevad lahendused. Neid ühendabki vaid selline üldine taustinfo ehk teadmine, et saabuv lahendus saab üldse tulla just nimelt tänu minevikule. St. kui kõik poleks läinud nii nagu ta läks, ei saabuks ka vastavat lahendust. Aga see lahendus on midagi niivõrd meeldivat, et sellest te juba loobuda ei tahaks.

Kuna me elame praegu üldises plaanis ka õhulise elu ehitamise etapis, siis võime sellest järeldada, et too uus lahendus on taaskord kooskõlas meie isikliku õhulise elu reeglitega/ tunnusmärkidega. Juba ainuüksi selle teadmise tõttu tasub ette rõõmustada, sest tõepoolest pole enam võimalik, et inimese ellu saaks sisse imbuda midagi väga negatiivset. Meie energia ei toeta enam seda. Samas – siin tuleb muidugi silmas pidada, et igaüks lõikab nüüd ainult seda, mida ta isiklikult külvanud on. Seetõttu ei saa me eeldada, et need üldised juhised päris kõigi jaoks kehtiksid. Energiate puhul prevaleerib alati inimese personaalne töö. Kui üks inimene pole oma eluga üldse tööd teinud ehk ta pole mitte kuidagi oma elu soovinud rõõmsamale rajale viia, siis ei tule ka keegi teine teda sinna tirima. Meie uus ajastu taolisi tirimisi ja tõmbamisi enam ei soosi. Igaüks loob nüüd endale ise sellist elu nagu ta soovib. Ja see kõik käib äärmise vabatahtlikkuse printsiibi alusel. 

Seetõttu võib kõnealusele sõnumile lisada, et nüüd on kindla rõõmustamise aeg käes tõesti vaid neil, kes ise soovivad oma elu rõõmsamaks elada. Ehk neil, kes ka on teinud/ teevad selle eesmärgi nimel sisemist energeetilist tööd.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja kaks nädala horoskoopi:

1) Nr 28, 2017 (see sild viitab minu hinnangul samuti aja spiraalsele kulgemisele, mistõttu võib järeldada, et saabuva sündmuse kohta võite te leida olulisi vihjeid just nimelt samast ajaperioodist ehk juulikuu esimesest poolest – ja need vihjeid ei pruugi olla ainult eelmises aastas, vaid siin võibki tulla fookusesse minevikusündmus, mis leidis aset samamoodi juulikuu esimeses pooles, ükskõik, millisel aastal); ja

2) Nr 17-19, 2018 (ehk ühendhoroskoop nädalate nr 17-19 kohta).

Tavaliselt toon ma nädala horoskoobi lõpetuseks välja mõne loo (või mõned lood) muusikamaailmast, mille energia on üldises plaanis sarnane eeloleva perioodi energiaga. Seekord mina ühtki konkreetset lugu välja ei too. Inglid ütlevad hoopis, et eelolevate nädalate energiat kirjeldavad/ illustreerivad kõige paremini just need muusikapalad, mis on teie isiklikud lemmikud. Ehk igaühe jaoks kehtib nüüd tema isiklik lemmiklugu (või lood). Sellest võime välja lugeda taaskord, et saabumas on üks vägagi personaalsete tunnusmärkidega ajaperiood, milles kerkivad esile hingelähedased, rõõmustavad ja inspireerivad sündmused. Lisa energeetilise sillana võib öelda, et teie lemmikloos võib nüüd samuti sisalduda mõni konkreetsem vihje selle kohta, mis nüüd just teie ellu saabub.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 27-28. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kohe oled kodus. Nr 75

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? 

Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 12.07 – kaduneljapäev
  • 13.07 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2018 HOROSKOOP 

(Tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"