Nädala horoskoop 16.07-29.07.2018

nädal 29 30 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

16.07 – 29.07.2018

2018. aasta nädal nr 29 & 30

Inglite sõnumid aasta 29. ja 30. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ühele lahendusele järgneb teine

UUDISED

Kuni 31. juulini on veel võimalik soetada 2018 a. horoskoobiraamatut ehk inglisõnumite/juhiste raamatut, millest kõneleb see alaleht -> “Horoskoop 2018 (tasuline)

Kõnealuse raamatu müük läheb juuli lõpust jäädavalt lukku ning augustis ilmub juba uus, 2019 a. sõnumitega raamat.

Kes on lugenud pikemalt minu horoskoope, teab, et olen viimastel kuudel mitu korda maininud, et 2019. aastaks tõenäoliselt samasugust inglijuhiste raamatut (koos kollektiivse kaugseansiga) ei tule. Ja tõepoolest, nii mulle pikka aega tunduski. Ka minule tuli see üllatusena kui inglid ühel hetkel ütlesid, et nüüd tuleb kanaldada järgmise aasta raamat. Ja see on määratud ilmuma just nimelt augustikuus. Miks see kõik niipidi liigub – ehk miks nad varem andsid justkui mõista, et säärast raamatut enam ei tule ja miks see peab just augustis ilmuma – seda ei oska ka mina väga täpselt öelda. Nagu ma ikka ja jälle kordan – ma edastan vaid neid sõnumeid, mida mul palutakse edastada. Kui infot antakse lünklikult ja fragmentidena, siis täpselt nii see mul edastada tulebki. Võin vaid eeldada, et ju me hakkame juba alates augustikuust liikuma järgmise aasta energiate lainele ning seetõttu ilmuvad ka uued sõnumid just siis.

Mainin ka ära, et kuigi 2018 a. raamatut enam pärast juulikuud soetada ei saa, ei tähenda see seda, et käesoleva aasta kollektiivne kaugseanss varem lõppeks. See vältab ikka edasi, selle aasta lõpuni, nende jaoks, kes on teinud isikliku otsuse tolle seansiga (raamatus toodud sõnumite abil/ toel) liituda.

Ja mainin kohe ka seda, et kes pole käesoleva aasta raamatut veel soetanud, kuid tunneb juba, et soovib järgmise aasta kaugseansiga liituda, sel tasuks endale soetada ka siiski käesoleva aasta raamat. Miks? Nagu oleme näinud nädala horoskoopides (ja ka muudes minu poolt kanaldatud horoskoopides) – inglid juhendavad meid muuhulgas energeetiliste sildade kaudu ehk nad toovad teatud ajaperioodi juhisena tihtipeale välja ka teiste ajaperioodide juhiseid (sest vastavate ajaperioodide vahel on seoseid, mida inimesel oleks kasulik märgata). On väga tõenäoline, et ka järgmisel aastal viidatakse tagasi käesoleva aasta sõnumitele, sh nendele sõnumitele, mis sisalduvad just tolles raamatus. 

Selle kõige tõttu soovitan kõigil sügavamatel huvilistel (kel kõnealust raamatut veel pole) mõelda rahulikult järele – kui soovite minu horoskoopidega kaasa töötada ehk teha nende abil enda elus energeetilist tööd, siis tasuks tõenäoliselt soetada ka 2018 a. horoskoobiraamat. See oli esimene taoline inglisõnumite aastaraamat, mille kanaldasin. Ja tasub ka meeles pidada, et need inglisõnumid on oma sisult siiski enamasti aegumatu loomuga – st. kuigi nad on kanaldatud teatud ajaperioodide tarbeks, võib neist abi ja juhiseid leida tegelikult igal ajal. Lisaks tervendavale ja energiatöö aspektile, on nende juhiste abil võimalik ka oma elu mängulisemaks muundada. Ka see on nüanss, millele tasub tähelepanu pöörata.

Kuidas saavad tekstid tervendada? Kuidas toimub läbi tolle raamatu eelpool mainitud kollektiivne kaugseanss? Mida see raamat täpsemalt sisaldab ning kuidas saab seda tellida? Kogu lisainfo leiate ikka siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)

Alljärgnevalt jätkame 29. ja 30. nädala inglisõnumitega.

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Türkiissinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 29. ja 30. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ole julgem. Nr 49

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Veekaartide kuninganna

Lillekaart – Aeg otsustamiseks. Hiina rippuba (e. Wisteria)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmistel nädalatel oleme valdavalt olnud argipäeva õhuliseks muundamise lainel. See on kõige üldisemas plaanis too energia, mis meid praegu valitseb. 

Näib, et laiemas plaanis jätkub sama temaatika ka kahe eeloleva nädala jooksul, kuid mitte ainult. Tundub, et selle ajaperioodi vältel kõlab tolles temaatikas ka teatud lõppakord. 

Juba eelmisel nädalal rõhutasid inglid sõnumi peamise sisuna teatud lahenduse ilmumist. Nad ütlesid, et see lahendus ilmub minevikust ehk tal pidi olema tugev seos minevikuga. Nad viitasid ka aja liikumise mustrile, mille kohta nad ütlesid, et see on spiraalne, mitte lineaarne. Sellest saime välja lugeda, et too minevikumoment, millel pidi olema seos peatselt ilmuva lahendusega, võis paikneda kuskil juulikuus. Ehk mõne varasema aasta juulikuus. Konkreetse energeetilise sillana viitasid nad ka ühele nädala horoskoobile, mis oligi pärit eelmise aasta samast ajast.

Aga kui lahendus juba ilmus, siis kas tema polnudki lõppakordiks? Näib, et pigem mitte. Näib, et too lahendus oli vaid hüppelaud, mis viis meid kiirelt mingisugusele järgmisele tasandile. Ja sealt tasandilt ilmub nüüd ka lõppakord.

Mis veelgi kummalisem, mulle näib, et too lõppakord puudutab uuesti seda energeetilist taifuuni, mis meie eludes pööritas ja keerutas eelmisel aastal. Kes on pikemalt minu horoskoope lugenud, teab, et see oli kummaliste sündmustega ajaperiood, mille alguse kohta andsid inglid märku nädalate nr 21 ja 22, 2017 ühendhoroskoobis. (Kes on siin lehel uus lugeja, sel tasub kindlasti nüüd otsida too horoskoop üles ja lugeda see läbi.)

Ühtlasi tasub kõigil lugejatel meenutada, mis teie elus vastaval ajaperioodil toimus. (See oli eelmise aasta maikuu lõpp – juuni algus.) Miks? Inglid ütlevad, et just need sündmused, koostoimes käesoleva aasta maikuu alguse sündmustega, ongi oluliseks võtmeks saabuva lõppakordi sisu osas. Ja mitte ainult – siin mängib igaühe jaoks personaalset ning suurt rolli ka üks varasem sündmus juulikuust ehk sündmus, mis toimus tõenäoliselt kunagi ammu juulikuus. Erinevate inimeste jaoks on siin tegu kindlasti vägagi erinevate aastatega, mil see sündmus võis aset leida. Need spetsiifilised energeetilised niidid jooksevad siin nüüd igatahes kokku ja toodavad ka ühe ilusa lõpptulemuse.

Taaskord vägagi kummalisel moel, viidatakse ka kahe eeloleva nädala raames ikka tollele Kalade tähemärgi 2018 aastahoroskoobile, mis kõneleb mineviku ümberpöördumisest. Ehk täpselt nii nagu inglid on meie tähelepanu tollele horoskoobile suunanud juba viimase nelja nädala jooksul, nii suunavad nad meie tähelepanu sinna ka praegu. Iga kord kui nad sellele horoskoobile on viidanud, on nad ka öelnud, et just siis saabub see aeg, mil toimub osade jaoks too ümberpöördumise moment. Samas on nad tavaliselt ka lisanud, et osade jaoks võib see moment toimuda ka hiljem. Hetkel tundub, et eeloleva kahe nädala vältel peaksid nüüd küll kõik (vähemalt kõik need, kes minu horoskoopidega kaasa töötavad ning siin resonantsi tunnetavad) tolle ümberpöördumise momendi osaliseks saama. Ehk kõik need, kes pole veel toda momenti viimase nelja nädala vältel kogenud.

Nagu öeldud ka varem – see ümberpöördumise moment on midagi äärmiselt positiivset. Selles sisaldub teatud tüütuse element, mis osutub nüüd hoopis äärmiselt meeldivaks/ kasulikuks. St. too tüütus ei pea iseenesest ümber pöörduma, vaid too tüütus võib hoopis olla kuidagipidi katalüsaatoriks uuele tasandile jõudmisel. Erinevaid näiteid selle kohta, mida too energeetiline sündmus võib tähendada, saategi juba lugeda eelmistest nädala horoskoopidest ja ka Kalade tähemärgi 2018 aastahoroskoobist.

Mis on nende sündmuste eesmärgiks? Inglid ütlevad, et kõigi nende sündmuste (millele nad siin ülalpool viitasid) eesmärgiks on äratada üles sügav tõde. Just eelkõige tõde, mis peitub igaühe personaalses teadvuses. Mis see tõde on? Kõige laiemas plaanis on see tõde järgmine – sa oled suurepärane täpselt sellisena nagu sa oled. Sa ei pea iialgi end muutma selleks, et kellelegi meelt mööda olla. Sul on alati õigus olla sina ise. Sul on alati õigus soovida neid soove, mida just sina soovid soovida. Sul on alati õigus elada oma elu nii nagu just sina soovid elada. Sul on alati õigus elada seal, kus sa soovid elada. Sul on alati õigus omada oma elu füüsilises väljundis neid omandeid, mida sa soovid omada. Sul on alati õigus kõndida oma rajal. Sul on alati õigus valida, kellega sa suhtled. Sul on alati õigus tunda end kodus, sest sa oledki alati kodus, ükskõik millises geograafilises asukohas sa ka viibid. Üldplaanis on sinu koduks see planeet tervikuna, mitte mõni väljamõeldud piiridega maalapp. Ja sul on alati õigus tunda head (st. turvalist, meeldivat) enesetunnet, ükskõik, kus ja millistes välistes tingimustes sa parasjagu ka viibid.

Ehk kokkuvõttes kõlab see tõde selliselt – sul on alati õigus tunda seda, mida sa tunned. Ja sul on alati õigus tegutseda vastavalt oma sisetundele.

Kas eesmärgiks ongi ainult tolle tõe mõistmine? Inglid ütlevad, et niipea kui mõistad oma personaalset tõde, avanevad sinu jaoks ka uued uksed. Need on uksed, mis viivad vägagi käegakatsutavate muudatusteni. 

Ehk eesmärgiks ei ole ainult mõtte- või tundemaailma piiridesse jäämine. Eesmärk on ikka vägagi reaalsete ja rõõmustavate uuenduste loomine. Lihtsalt meil tuleb mõista, et uuenduste looming algab alati energeetilisest tasandist. See on alati nii olnud. Mitte ükski nähe siin planeedil pole tekkinud niisama. Igale nö füüsilisele nähtusele on eelnenud muudatused/ liikumine energeetilises (sh mõtete-tunnete) plaanis.

Kokkuvõttes võime seega järeldada, et kahe eeloleva nädala jooksul ilmneb kuskilt järgmine lahenduse moodi nähtus, mille tõi endaga kaasa eelmine lahendus. Ehk too lahendus, millest inglid eelmises nädala horoskoobis kõnelesid. St. nüüd tuleb fookusesse lahendus, mis peitus eelmise lahenduse taga.

Tundub, et siin on jälle tegu ühe säärase üllatusmuna moodi ülesehitatud sündmuste jadaga. Inglid on meile ka varasemalt kõnelenud sellest, kuidas uues ajastus hakkavadki sündmused selliselt esile kerkima. Üks asi viib teiseni, sealjuures pole pealtnäha need kaks nähet omavahel üldse seotud. Seos võib mõnikord ka olemas olla, kuid inglid siiski ütlevad, et pigem kogeme nüüd nähtuseid, kus selgelt tuvastatavat seost ei ole.

Näibki, et nüüd kogeme me jälle üht taolist nähet. Mis teeb asja muidugi eriti põnevaks, on see, et peatselt saabuva lahenduse kohta ütlevad ju inglid veel, et see on ühe konkreetse sündmuste jada lõppakord. Ehk siin näeme me veel eriti huvitavat kombinatsiooni – fookuses on kaks lahendust, mis pole pealtnäha omavahel seotud, kuid samal ajal moodustavad nad lõppakordi teatud kindlapiirilisele sündmuste jadale.

Mis veelgi põnevam – kui vaatame fotot, mida inglid suunasid mind valima käesoleva horoskoobi illustreerimiseks, siis tekib mul tunne, et siin ei pruugi fookusesse tulla ainult üks uus lahendus. Neid lahendusi võib (eelmises nädala horoskoobis viidatud lahendusele) järgneda ka mitu. Ehk siin võib lühikese aja jooksul toimuda mitmeid sündmuseid, mis lahendavad järjest mitmeid erinevaid olukordi. 

Veelgi enam – fotol on eukalüptipuude allee, mis viitab minu jaoks veel asjaolule, et kogu selle lahenduste jadaga puhastatakse väga kiirelt meie energiat. Inglid mainisid ka veidi ülalpool katalüsaatori efekti, millest võib veel omakorda järeldada, et misiganes sündmused nüüd saabuvad – need kulgevad kõik kiirelt. Kuna tegu pole lihtsalt kiirusega, vaid järjest kiireneva kulgemisega, võime ka eeldada, et me liigume nüüd väga kiirelt läbi mitmete uute energeetiliste tasandite. Ühel tasandil puhastub energia kiirelt ära, sealt liigume järgmisele, kus puhastub jälle teatud aspekt jne.

Allee motiiv võib tähendada minu hinnangul ka veel seda, et me näeme nüüd lõpuks korda/korrastatust teatud vanas sündmuste rägastikus. Ehk vana rägastik moodustab nüüd meie jaoks järsku kokku ühe kiirtee.

Kuhu meid selle kiirendusega suunatakse? Inglid ütlevad, et meid suunatakse nüüd lõpetama üht väga tüütut, energiat kurnavat olukorda. Ilma kiirenduseta me tõenäoliselt seda olukorda lõpetada ei oskaks. Seal mängivad jälle oma osa sügavad manipulatsioonid ja harjumuslik käitumine. Neist kombitsatest pole aga niisama lihtne väljuda. Selle kõige tõttu tulebki inglitel aeg-ajalt korraldada taolisi nüansse, mis lülitaksid tavapärase-harjumuspärase “mõistliku” mõtlemise välja. Niipea kui säärane mõtlemine on välja lülitatud, saavad esile kerkida ka uudsed lahendused. Kuniks inimene keskendub aga “harjumuspärasele”, loovadki end uuesti needsamad “harjumuspärased” lahendused. St. olukord, milles inimene lahendust ei näe, jääbki täpselt samasuguseks – ilma lahenduseta olukorraks.

Mida tasub veel teada – tõenäoliselt seda, et nüüd ilmuvad lahendused vaid neile, kes on oma eluga energeetilise tervendamise tööd teinud. Ehk neile, kes on võtnud oma elu eest isikliku vastutuse. Ehk neile, kes ei lükka oma elu ja selles sisalduvaid probleeme järjepidevalt teiste kaela. Ehk neile, kes on järjepidevalt harjutanud oma sisetunde kuulamist/ kuulmist ja ka sealt kanalist saabuvate juhiste järgimist. Ehk neile, kes ei oota enam lahendusi väljast. Ehk neile, kes mõistavad, et kõik lahendused peituvad neis endas. Ehk neile, kes teavad, et kuigi need sisemised lahendused ei pruugi olla kiirelt ja koheselt hoomatavad, on nad siiski alati olemas.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja ühe aastahoroskoobi (nagu mainitud ka ülalpool)- Kalad 2018. Ja kaks nädala horoskoopi – nädal nr 15, 2017 ja nr 21-22, 2017.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, ütlevad inglid, et nüüd tasub teil põhjalikumalt analüüsida juunikuu kinnisvara sektoris ja aprillikuu suhete sektoris väljatoodud juhiseid. Ka siin soovitavad inglid vaadelda neid juhiseid just koostoimes, mitte eraldiseisvalt.

Nagu ikka, energeetiliste sildade viited on toodud välja neile, kes soovivad minu horoskoopidega kaasa töötada ja pikemaid isiklikke analüüse teha/ oma isiklikul ajajoonel mustreid avastada jne. Kel sellist soovi pole, sel pole ka vaja pikemalt peatuda energeetiliste sildade olemusel.

Nädala nr 29 & 30 energiat iseloomustavad muusikamaailmast lood “Miriam Makeba – Pata Pata”, “Imagine Dragons – Thunder” ja “The Fugees – Ready or Not”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 29. & 30. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Ole julgem. Nr 49

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm on sinus eneses olemas. Leia ta üles ja rõõmusta! Nr 3

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? 

Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 25.07 (-18.08) – merkuuri retrograad
  • 27.07 – täiskuu
  • 28.07-29.07 – tähesadu (delta akvariidid)

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2018 HOROSKOOP 

(Tasuline)

NB! 2018 a. horoskoobiraamatut saab veel soetada kuni 31. juulini. Siis läheb selle raamatu müük lukku ning augustis ilmub juba järgmise aasta raamat.

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. 

Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa. (PS! Kuigi 2018 a. raamatu müük läheb juuli lõpust jäädavalt lukku, ei tähenda see loomulikult kollektiivse kaugseansi lõppemist. See tähendab vaid seda, et käesoleva aasta kaugseansiga pole enam võimalik liituda. Ehk need, kes sellele lainele astusid, seal ka aasta lõpuni viibida saavad. Uusi osalejaid lihtsalt enam lisanduda ei saa.)

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

NB! 2018 a. horoskoobiraamatut saab veel soetada kuni 31. juulini. Siis läheb selle raamatu müük lukku ning augustis ilmub juba järgmise aasta raamat.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"