Nädala horoskoop 04.06-17.06.2018

nädal 23 24

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

04.06 – 17.06.2018

2018. aasta nädal nr 23 ja 24

Inglite sõnumid aasta 23 ja 24. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uued personaalsed lahendused

Nädala kristall – Must turmaliin ja obsidiaan

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 23 ja 24. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Teine tulekaart

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Alustuseks mainin uuesti, et alates nädalast nr 20 ilmuvad nädala horoskoobid täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid edastada soovivad. St. enam ei pruugi ilmuda otseselt nädalaseks perioodiks mõeldud horoskoope. Samas võib ka neid tulla (nagu nägime ka eelmise nädala puhul). Muus osas (ülesehitus jne) jäävad need horoskoobid samasuguseks nagu enne. Pikema selgituse leiate nädala nr 20 & 21 ühendhoroskoobist.

Kel on soovi lugeda kindlateks ajaperioodideks kanaldatud juhiseid, sel on endiselt võimalus endale soetada 2018 a. horoskoobi e-raamat. Tolles raamatus kanaldasin terveks aastaks ette igasuguseid erinevaid juhiseid, sealhulgas teemapõhiseid juhiseid (suhted, finants & karjäär jm). Milline on selle raamatu täpne sisu ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)

Alljärgnevalt jätkame nädalate nr 23 ja 24 horoskoobiga.

Eelmisel nädalal ületasime me ühe spetsiifilise barjääri. See oli barjäär, mis oli igaühe jaoks personaalsete tunnusmärkidega. Ja see oli barjäär, mille ületamine muutis igaühe jaoks tema personaalset ajalugu. Täpsemalt tervendas too protsess ühe konkreetse haava, mis oli küll kauges minevikus tekkinud, kuid põhjustas sügavat valu tänaseni.

Kahe eeloleva nädala jooksul hakkavad ilmuma uued personaalsed lahendused. Need on lahendused, mis saavad ilmuda just nimelt tänu tollele tervendustööle, mida oleme viimastel nädalatel isiklikult teinud. Inglid rõhutavad siin koheselt – just nimelt isiklikult. St. igaühe jaoks saavad nüüd ilmuda vaid sellised lahendused, mida ta on ise endale loonud. Kellegi teise loodud lahendusi te ei näe/ kuule/ koge. Teie ette saavad ilmuda vaid sellised nüansid, mis on pärit teie personaalsest loomingust.

Siit edasi võib kohe esitada küsimuse – aga kui ma ei tegele üldse loominguga? Mis saab siis minu ette ilmuda? Inglid täpsustavad – iga inimene tegeleb loominguga, sest igaühe elu ongi tema looming. Iga detail, iga elamus, iga tunne, iga hoomamine on tegelikult vastava inimese looming. 

Inglid jätkavad – objektiivset maailmavaadet pole olemas. Kõik on subjektiivne. Sellest tulenevalt oletegi just nimelt teie oma isikliku maailmavaate omanik ja looja. Teie loote neid tundeid, mida seostate teatud nüanssidega ning teie saate ka neid seoseid tegelikult igal ajahetkel muuta. Seda tööd ei saa mitte keegi teine teie eest ära teha, sest oma maailmavaadet loote vaid teie ise.

Inglid on kõnelenud sellest, kuidas varasemalt sai meie elulooming olla manipuleeritud. Selle tõttu võis tõepoolest varasemalt ka vaadelda elu selliselt, et igaüks justkui polegi oma õnne looja. Jäi mulje, et õnn on säärane nähe, mida osadele on palju antud ja osad on justkui täitsa ilma jäetud. Tegelikkuses on alati olnud igaühe elu tema enda teha. Moonutusi said varasemalt põhjustada vaid manipulaatorid, kes rüüstasid inimese elusüsteemi. St. need moonutused ei olnud loomuliku kulgemise/ loomuliku elu tulemused. Need olid tehislikud ja sihipäraselt pahatahtlikud.

Nüüd aga elame me teistsuguses ajastus. Inglid on ka varem kõnelenud sellest, et meid toodi manipulatsioonidest välja tagurpidi. Viimastel nädalatel oligi justkui tolle protsessi lõpupidu. See ei pruukinud küll peomeeleolu tekitada, kuid tegelikult oli tegu kõverpeegli etapi lõpuga. 

Nad ütlesid küll juba eelmise aasta 30ndal nädalal, et tagurpidi liikumise lõpp toimus ära, kuid mulle tundub, et siiski jätkus teataval määral kõverpeeglis elamine. Meid suunati küll juba siis uuesti otse vaatama, kuid siiski ümbritses meid edasi teatud moonutus toimuvast. Inglid kinnitavad, et nüüd on igasugusel kõverpeeglit meenutaval elul lõpp käes. Me ei ela enam tollel tagurpidi kulgenud rajal. 

See nüanss oli mitme aasta vältel küll väga oluline protsessi osa, kuid nüüd on see etapp läbitud. Seetõttu, ütlevad inglid, tuleb meil nüüd hakata senisest veelgi enam avatud silmade ja meeltega oma ümbrust jälgima. Me peame kogema, nägema ja tundma seda, et olud meie ümber on muutunud. Ja nad kinnitavad siinkohal ka koheselt – olud on muutunud ikka positiivses suunas. Manipulatsioonide mõju kadumine tähendab seda, et meil ongi nüüd võimalik oma elu luua täpselt selliseks nagu meie sünnipärased õigused ette näevad. Sellest on nad juba varasemalt kõnelenud, mis kuulub inimese sünnipäraste õiguste hulka. Kõige üldisemas plaanis tähendab see seda, et igaühel on nüüd võimalik oma elu personaalselt meeldivaks kujundada.

Kordame siinkohal ka üle – miks nad rõhutavad just personaalsuse nüanssi? Seetõttu, et inimesed on erinevad. See, mis meeldib ühele, ei pruugi absoluutselt meeldida teisele. Ja nii ongi õige. Maailm saab olla kreeni surutud vaid siis kui leidub neid, kes suruvad teistele peale oma personaalseid eelistusi. Igaühel on õigus elada oma elu täpselt nii nagu ta soovib. Igaühel on õigus soovida neid soove, mida just tema soovib soovida. 

Ja nüüd ongi käes soovide aeg. Täpsemalt hakkavad kiireloomuliselt täituma soovid, mis on tehtud südamest ja heatahtlikkusega. St. hakkavadki ilmuma uued personaalsed lahendused. Ühest küljest need justkui hakkaksid kerkima esile erinevate keskkonnamuutuste tõttu. Ehk need oleks justkui olnud varem juba olemas, kuid varjatud kujul. Teisalt näib ka, et osad soovid ja lahendused on päris uhiuued ehk neid pole varem eksisteerinud. Kuidas saavad need nii ruttu tekkida ja valmis küpseda? Tundub, et mõningate nüansside valmimisaeg on nüüdsest lühendatud.

(Uutele lugejatele – kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid, kordan oma horoskoopides ikka aeg-ajalt üle, mis on vahet egoismil ja iseendasse armastusega suhtumisel. Kuna käesoleva horoskoobi teemaks on personaalsed soovid ja personaalne soovimine, siis tekib kindlasti mõnel uuel lugejal taaskord see küsimus. Sel teemal kõnelesin pikemalt artiklis Soovitused igapäevaeluks, mille leiate siit alalehelt “Soovitused igapäevaeluks“.)

Mis täpsemalt ilmub ning kas tegu on vana või uue sooviga? See jääbki juba igaühele isiklikuks avastamiseks. Inglid praegu rohkem detailsemat infot ei jaga. Nad ütlevad vaid, et kõik, mis tuleb, on igaühe jaoks personaalselt meeldiv.

Kuidas püsida ikka tollel rajal, mis meeldivaid tulemusi toodab? Inglid vastavad – tulemuste meeldivuse saate te enda jaoks tagada vaid selliselt kui püsitegi jätkuvalt oma personaalsel rajal. Ehk tehke neid asju, mis teile meeldivad. Külastage selliseid paiku, mis teile meeldivad. Vaadelge ja analüüsige nüansse, mis teile huvi pakuvad jne.

Nad lisavad veel – kuna nüüd on igaühe peamiseks ülesandeks endale õhulise elu ehitamine, siis võib sellest juba ette järeldada, et üha kiiremini hakkavad inimeste eludest kaduma ka taolised olukorrad/ suhted/ tegevused/ nähtused, mis vastavale inimesele tegelikult ei meeldi (ükskõik kui hästi ta ka seda on iseenda jaoks varjata püüdnud). St. järjest kiiremini hakkavad haihtuma olukorrad, mis on sisaldanud talumise elementi. Õhuline elu ei hõlma millegi talumist. Talutavaid nähtuseid pole inimesel oma ellu vaja. Talumise nähe on muuhulgas näiteks ka maisete haiguste põhjustaja. 

Igaühel on õigus kujundada oma elu meeldivaks igast aspektist. Ja inglid meid sellise elu poole nüüd järjepidevalt suunavadki. Siin ei tehta enam järeleandmisi. Nad hoiavad nüüd kindlameelselt kurssi õhulise elu peal.

Küsin neilt lõpetuseks – mis saab kahe eeloleva nädala jooksul neist elementidest, mis asusid tolles õhulise elu tunnusmärkidega ruumis, kuhu me mõned nädalad tagasi sisse astusime? Kas me hakkame nüüd juba ka neid elemente enda omadeks tunnistama? Ehk kas me saame nendega juba midagi huvitavat ka ette võtta või jätkub uue olukorraga aklimatiseerumine? Nad vastavad, et kahe eeloleva nädala jooksul hakkavadki need uued lahendused tekkima just nimelt neist samadest elementidest. St. need elemendid hakkavad omavahel kokku sobituma – ehk vastav vaatleja hakkab mõistma, kuidas need asjad kokku sobituvad. Selle tulemusel sujub õhulise elu ehitamise protsess järjest mängulisemalt ja kergemalt. Mäletatavasti ütlesid inglid juba ka varem, et see pole siin ehitustöö, mis hõlmab raskeid ülesandeid. Õhulise elu ehitamine on igaühe jaoks äärmiselt meeldiv protsess. Ehk see ongi juba ka iseenesest õhuline protsess. Muudmoodi ei olekski võimalik, sest ainult läbi õhulisuse saab luua juurde veelgi enam õhulisust. Läbi raskuste ei jõua tegelikult tähtede juurde ehk millegi meeldiva juurde. See ütlus pärineb samuti loodusseaduste väärkäsitlusest ehk ka selles ütluses on manipulatsioon sees. Talumine, rassimine ja tassimine (ehk raskused) saavad luua vaid trotsi, vimma ja viha. Need nähtused ei saa iialgi luua õhulisi lahendusi (ehk inimese kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat elu). See pole lihtsalt energeetiliselt ehk looduslikult ehk loomulikult võimalik. Loomulik kulgemine ei sisalda ebaloomulikke raskusi, mis nõuaksid talumist.

Manipulatsioonid on meie teele varasemalt loopinud väga suurel hulgal erinevaid takistusi. Kõige salakavalamad neist ongi just taolised takistused, millele on külge kleebitud “looduslikkuse” tempel. Oma õhulise elu ehitamise protsessi käigus õpime me muuhulgas ka üha paremini just nimelt selliseid templeid ära tundma. Need on templid, mis on üdini tehislikud. Need on templid, mis on loodud pahatahtlike eesmärkidega. Need on templid, mis kaovad nüüdsest koheselt kui vaatleja nende olemasolu sisu mõistab. Mida on inglid meile mõistmise kohta õpetanud? Ka see on nähe, mis saab tekkida ainult läbi loomuliku kulgemise. Mõistmist ei saa iialgi üks inimene teise käest nõuda. Mõistmist ei saa iialgi kellelegi pähe pressida. Mõistmise tööd ei saa iialgi kellegi teise eest ära teha. Mida sellest järeldada? Inglid suunavad selle õpetusega igaüht järgima vaid oma isiklikku rada. Teised on oma radadel. Neil on omad järeldused ja omad hoomamised, mis ei pea üldse teid puudutama. Teie liikuge järjekindlalt oma isiklikul rajal. Kuniks seda teete, kulgebki kõik ladusalt.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad nädala horoskoobid – nr 14, 2018 ja nr 46, 2017. Lisaks viitavad nad 2018 a. Amburi tähemärgi aastahoroskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobi e-raamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2018 (tasuline)” – teil soovitavad inglid uurida praegu koosmõjus juhiseid, mis on välja toodud detsembri kinnisvara sektoris, mai üldises sektoris ja aprilli suhete sektoris.

Nagu ikka, on energeetilised sillad viidatud neile, kel on soov pikemalt teostada oma isiklikke analüüse ja mõtisklusi hetkel esinevate energiate kohta. Kel sellise isikliku analüüsi soovi pole, sel pole ka tarvis pikemalt mõtisklema jääda nende sildade tähenduse üle.

Nädala nr 23-24 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “N.E.R.D, Rihanna – Lemon (Drake Remix – Audio) ft. Drake” ja “Kat Dahlia – Gangsta”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 23 ja 24. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Vaatle täna päikeseloojangut. Sealt saad rahu. Nr 76

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
  • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 07.06 – kaduneljapäev
  • 13.06 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.

KVARTAL Tegin kuni 2018 a. esimese kvartalini ka kvartali horoskoope. Neid enam ei ilmu. Ilmuma jäävad nädala horoskoobid (alates nädalast nr 20, 2018 ilmuvad need küll veidi muudetud kujul, kuid ma nimetan neid siiski ka edaspidi nädala horoskoopideks).

KUU Igakuiste ja ka teemapõhiste juhiste soovijatel on võimalus osta 2018 a. horoskoobiraamat, mille kohta leiate kogu lisainfo siit alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”. Selles raamatus sisalduvad iga kuu tarbeks muuhulgas suhete ja finants&karjääri juhised.

PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan?

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol nuppu “Follow” ehk “Jälgi”.

2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

Ma kirjutasin/ kanaldasin 2018. aasta tarbeks ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid (suhted, finants&karjäär, kinnisvara jm) ehk lugemist on väga palju. Lisaks töötab see raamat ka kollektiivse kaugseansina ehk tegu pole pelgalt lugemisvaraga. Kollektiivne kaugseanss toimib läbi tolle raamatu nende jaoks, kes töötavad läbi terve aasta raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega kaasa.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 04.06-17.06.2018

Comments are closed.