Hetkesõnum 22. Juuli 2020

hetkesõnum 22.juuli.2020

HETKESÕNUM 22. JUULI 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 33 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/08/13/nadala-horoskoop-14-08-20-08-2017/

Ja nad ütlevad, et selles horoskoobis sisalduvat sõnumit tasub praegu vaadelda koostoimes järgnevate kuupäevadega:

  • 15.11.2010
  • 23.04.2009
  • 21.03.2008
  • 05.09.2007
  • 01.12.2001

Varem ei ole nad meile sellist eraldiseisvat kuupäevade nimekirja energeetilise silla viitena välja toonud, kuid sel korral tahavad nad just nimelt sellistele kuupäevadele viidata.

Seetõttu lisan siia (uute lugejate jaoks) ka meeldetuletuse, et minu poolt kanaldatud sõnumid pole kindlasti mõeldud päris KÕIGI inimeste jaoks siin maailmas. Meid on siin ligikaudu 7 miljardit, mistõttu poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi seitsme miljardi jaoks.

Seega – tunnetage, tunnetage ja veelkord tunnetage, kas kõnealune sõnum on mõeldud teile või mitte. Ehk pidage ikka meeles, et selle otsuse tegemine on igaühe isiklik ülesanne. Minu ülesandeks on edastada täpselt selliseid sõnumeid, nagu inglid parasjagu soovivad. Kellele need mõeldud on, jääb juba igaühe isikliku tunnetamise küsimuseks.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter      

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"