Nädala horoskoop 14.08-20.08.2017

nädala horoskoop 33 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

14.08 – 20.08.2017

2017. aasta nädal nr 33

Inglite sõnumid aasta 33. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamine

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 33. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Number 96

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart (ingl. k Nine of Earth)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkasid uued uksed avanema seal, kus me poleks neid iial oodata osanud. See tähendab, et meile võisid näiteks appi ilmuda inimesed, kellest seda kõige vähem ootaks ja selgus võis saabuda allikast, mis vaid hetk varem tundus kõige mudasem. Inglid ütlesid, et nüüd on käes aeg vastu võtta taevane abi kõikjal, kus vaja. Kuna taevane abi näib tihti maisele pilgule imelaadsena, siis öeldigi meile, et nüüd on käes imede aeg.

Eeloleval nädalal too imelaadne energia jätkub, kuid mitte päris samal kujul. Selle energia toon muutub nimelt õhulisemaks ja lillelisemaks kui eelmisel nädalal. Kui ma vaatlen selle nädala energiat ühe pildina, siis ma näengi ainult värvilisi lilli. See nädal tundub olevat justkui hinnaline kunstiteos. See oleks nagu õlimaal, mis on pühendatud erinevate lillede ilule. Lisaks näen ma, et seda lillemaali ümbritseb väga ilus kuldne raam, millel on filigraansed nikerdused.

Kui ma panen selle pildi kokku nädalaks välja tulnud kaartidega, siis näen ma seal järgnevat sõnumit – eeloleval nädalal on äärmiselt oluline, et me keskenduksime rahulikus meelelaadis kulgemisele.

Üle-eelmisel nädalal saime me inglitelt nädalaks ühe konkreetse ülesande – me pidime valima ühe spetsiifilise südamesoovi ning keskenduma sellele pehme fookusega. Eelolevaks nädalaks antakse meile samuti konkreetselt ülesandeks rahulikult kulgeda.

Mida see tähendab? Kuidas näeb välja igapäevane rahulik kulgemine? Inglid ütlevad, et esmalt tuleb meil mõista, et meil on igal ajahetkel õigus ja võimalus valida ise oma meelelaad. Sealjuures tuleb meil mõista, et tolle meelelaadi võime me alati valida sõltumata sellest, millised tingimused meid parasjagu väliselt ümbritsevad. Kui soovime tunda rahu, siis piisabki sellest kui teeme vastava valiku – ehk valime rahu, igasuguste muude tunnete asemel.

Inglid selgitavad – tunne on nähtus, mis on personaalselt igaühe oma. Mitte keegi teine ei saa teie asemel tunda teie tundeid. Ainult teie ise saate tunda oma tundeid. Kehtib ka vastupidine – te ei saa iial 100% teada või mõista, mida teine inimene täpselt tunneb. Ja te ei peagi seda teadma ega mõistma. Te peate mõistma ainult oma tundeid. See on igaühe isiklik ülesanne – mõista oma tundeid. Võib ka öelda, et see on iga inimese jaoks isegi üks kõige olulisematest ülesannetest, mis elu jooksul tuleb selgeks õppida.

Inglid jätkavad selgitamist – kuni te ei mõista oma tundeid, ei mõista te tabada ka seda, millal keegi väline üritab nendega manipuleerida. Kuni te ei mõista, et teie tunded on ümberlükkamatult teie ainuomandis, ei mõista te tabada ka seda, millal manipulaator varastab teie omandit. Kuni te ei hooma, millised on teie ainuomandi piirid, ei saa te ka varastatut tagasi võtma minna. Miks? Sest te ei näe, et teilt oleks üldse midagi varastatud.

Missugusel kujul ilmutab end tunnete vargus ehk kuidas saame aru, et meie ainuomandit üritatakse varastada või et seda on juba varastatud? Inglid ütlevad, et kui teil on tihti keeruline väliste asjaolude tõttu säilitada hingerahu, siis on teie tunnetussüsteemis varas sees.

Aga kuidas saab see olla, et inimene saab tunda hingerahu ka siis kui näiteks iga nurga peal pasundatakse sõjaohust? Inglid kinnitavad, et hingerahu võite te tunda tõepoolest ka sellise välise tingimuse esinemisel. Nad lisavad siia, et varastatu tagasinõudmiseks peame me, lisaks varguse fakti esinemise mõistmisele, hakkama mõistma, millised tööriistad kuuluvad manipulaatoritele ning millised kuuluvad loodusega kooskõlas oleva kulgemise juurde. Nad ütlevad, et nähtused nimetusega sõda või oht ei kuulu kindlasti loodusliku kulgemise juurde.

Aga miks räägivad nad käesoleva nädala juures tunnete vargusest kui kõnealuse nädala teema peaks olema väga lilleline? Inglid ütlevad, et need selgitused olid taustainfo selle kohta, mida inglid on meile viimastel aastatel õpetanud. See info on üks osa selgitusest selle kohta, miks asjaolud vahepeal niivõrd segi paisati.

Lisaks räägivad nad nüüd tollest teemast seetõttu, et eeloleval nädalal hakkavad erinevad taevased jõud inimestele tagastama seda, mis on olnud meilt (väga) pika ajaperioodi vältel varastatud. Täpsemalt – tagastama hakataksegi eelkõige just selliseid aspekte, mis olid meilt pooleldi varjatult varastatud. Ehk tegu on vargustega, mis toimusid päise päeva ajal ning mille raames inimene isegi võis ise vargale ukse avada, sest tal polnud aimugi, et tegu on vargaga. St. varasteks olid naeratavate nägudega isikud, kes olid enamjaolt maskeerunud sõpradeks ehk isikuteks, kes meist näiliselt hoolisid. Paljudel juhtudel võib tegu olla vargustega, millest pole inimesel tänaseni aimugi, sest fookuses on hetkel eelkõige tundepõhised vargused. St. varguse objektiks olid tunded ehk kõnealune varas viis minema hingerahu.

Inglid kinnitavad veelkord – eeloleval nädalal algab õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamine. Sealjuures võib “vara” mõistet käsitleda kõige laiemas mõttes. Nagu juba öeldud – eelkõige hakatakse tagastama hingerahu, kuid kuna kõik algab tunnete tasandist, siis kaasneb hingerahu tagastamisega kindlasti ka midagi, mis tuleb teie juurde nüüd maises plaanis tagasi. Tagasi võivad tulla igasugused erinevad nähtused – inglid toovad näiteks, et hingerahu vargus võib muuhulgas olla ka paljude haiguste algpõhjuseks.

Toon inglid nüüd tagasi ka teema juurde – mida me täpsemalt tegema peaksime, et olla sel nädalal rahulikus kulgemises. Nad ütlevad, et meil on oma nädala ülesannet kõige hõlpsam täita selliselt kui hakkame otsima igapäevastest pisikestest asjadest imesid. Terve maailm on maagiat tulvil täis. Kogu meie eksistents on maagiline. Meie planeet on tekkinud maagilistel asjaoludel. Iga detail siin planeedil on tekkinud maagilistel asjaoludel. Maagia ei ole miski, mida tuleb käia otsimas selgeltnägijate juurest. Te olete ise maagiline olend ja kogu teie elu on maagiline. Kõik, mis teid ümbritseb, on maagiline. Maagia ei sisaldu ainult kuus, päikeses või tähtedes. Iga paberileht, pliiats, murulible, toiduaine või riideese sisaldab omamoodi maagiat. Ka liiklusummik sisaldab maagiat.

Nädala nr 33 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Frank Sinatra – My Way”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 33. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Number 96

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (13.08 – 05.09 – kestab merkuuri retrograad)
 • 17.08 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDISED

Tuletan siin veelkord meelde, et personaalsete seansside (ehk personaalsete horoskoopide) tellimine läks jäädavalt lukku 31. juulil. Otsustasin muuta oma töömudelit, mis hõlmab muuhulgas seda, et ma enam personaalseid seansse ei paku (mitte üheski formaadis). Asemele tulevad (tellitavate seanssidena) kollektiivsed kaug-seansid. Millisel kujul täpsemalt, avaldan juba üsna pea.

Kui soovite kõigi minu horoskoopide ja muude uuendustega reaalajas kursis olla, siis selleks on endiselt parim viis hakata jälgima mõnda minu sotsiaalmeedia kontodest – näiteks Facebook’is. Selle kohta leiate lisainfot mõni rida ülalpoolt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

2 thoughts on “Nädala horoskoop 14.08-20.08.2017

Comments are closed.