Hetkesõnum 23. Juuli 2020

23.juuli.2020

HETKESÕNUM 23. JUULI 2020

Tänase hetkesõnumi raames soovivad inglid esmalt suunata meie tähelepanu kahele kaardile (tegu on ikka minu inglikaartidega, mis on leitavad alalehelt “Tasuta inglikaardid”):

1) Kindel jah. Nr 62

2) Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Seejärel suunavad nad meid üle lugema nädala nr 49 horoskoopi, aastast 2018. Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/11/30/nadala-horoskoop-03-12-09-12-2018/

Ja viimaseks toovad nad ka täna välja mõned energeetiliste sildade viited, mis kuuluvad just tänase sõnumi juurde.

Nendeks viideteks on:

Aastanumber 1325

Aastanumber 1984

Aastanumber 1988

Aastanumber 1939

Mida saame kõigist kolmest komponendist (inglikaardid, horoskoobi viide ja aastanumbrite viited) kokku järeldada?

Kuna inglid saadavad selle sõnumi meile just hetkesõnumina, mis pole küll otseselt päevasõnum, kuid tähistab siiski üht konkreetset hetke ajas, siis saame sellest järeldada, et kohe-kohe saavad täis teatud karmaringid.

Mis ajast on need ringid kestnud?

Mulle tundub, et siin täituvadki väga erineva pikkusega ringid – seda vihjatakse ülaltoodud aastanumbrite nimekirja kaudu, mis sisaldab muuhulgas viidet 14. sajandile.

Kas need erineva pikkusega ringid saavad täis üheaegselt?

Jah, mulle tundub, et inglid just seda tahavadki öelda.

Ja see tähendab ju omakorda seda, et kohe-kohe peakski toimuma see moment, kus plats lüüakse puhtaks ehk see moment, mil meie ette sõuab puhas leht. (Puhta lehe teemast räägivad inglid meile ka käesoleva nädala horoskoobis.)

Selle hetkesõnumi raames näeme me nüüd veel lisainfona seda, et too puhta lehe moment puudutab vägagi erinevaid aspekte – sealhulgas toimub kindlasti ka midagi kollektiivset. St. mingil moel näeme me kindlasti ka kollektiivse puhta lehe ette sõudmist.

Mida loeme veel siit sõnumist välja?

Kõik, mis nüüd “lehelt lahkub” selleks, et “leht” saaks muutuda “puhtaks”, on olnud vastava lehe vaatlejate jaoks ebatervislik ehk need lahkuvad aspektid pole kindlasti olnud vastavate vaatlejate kõrgema hüvanguga kooskõlas.

St. need nüansid, mis teie personaalselt lehelt lahkuvad – selleks, et teie leht saaks puhtaks – on olnud teie jaoks ebatervislikud.

Seega saame olla kindlad, et kõnealune protsess toimetab igakülgselt meie kasuks. Kahjulikke mõjusid siin pole, kuigi võib esineda juhtumeid, mille puhul inimene arvab, et toimuv töötab tema kahjuks.


Mis on hetkesõnumid?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"