Nädala horoskoop 03.12-09.12.2018

nädal 49 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

03.12 – 09.12.2018

2018. aasta nädal nr 49

Inglite sõnumid aasta 49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Sujuv lahendus, mis ilmub ringi tagant


UUDISED-JÕULUÜLLATUSED

Kuna käes on jõulukuu, siis hakkavad minu kodulehel ilmuma ka jõuluüllatused. Seekord on mul välja kuulutada päris mitu üllatust. 

Ja siit nad tulevadki…

1) PÄEVA INGLISÕNUM – detsembrikuu jooksul lisan ma igale nädala horoskoobile päevasõnumite sektori (vt. allpool).

Ehk igast detsembri nädala horoskoobist leiate te eest vastava nädala päeva inglisõnumid, mis on võetud 2018 horoskoobiraamatust. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. See tähendab muuhulgas ka seda, et teil on võimalik vastavat kaarti kasutada ka päeva meditatsioonikaardina.

2) ERIHOROSKOOBID – annan juba teada, et detsembrikuu jooksul ilmuvad ka mõned uued (tasuta) erihoroskoobid – midagi tuleb aastaks 2019 ja midagi tuleb detsembrikuu/ jõuluaja tarbeks. 

Täpsustan – hetkel on juba olemas 2019 üldised aastahoroskoobid igale tähemärgile. Detsembris valmistan ma veel ka mõned tasuta erihoroskoobid. Täpsustan ka seda, et need erihoroskoobid ei ole võetud 2019 horoskoobiraamatust. Need valmistan ma eraldiseisvalt.

Kui soovite alati reaalajas kursis olla kõigi horoskoopidega, mida postitan, siis tasub abivahendina kasutada näiteks minu Facebooki kontot. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate FB siseselt teavituse iga kord kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter

3) 2019 ESIMESE POOLAASTA RAAMATU PÄKAPIKUHIND 

01-14. DETSEMBER on minu tasulisel 2019 I poolaasta inglisõnumite/ horoskoopide e-raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

Sellest raamatust leiate teemahoroskoobid 2019 a. tarbeks (suhted, finants&karjäär, tervisliku kehakaalu juhised, sisetunde tuunimise juhised). Täpsemalt on hetkel saadaval esimese poolaasta raamat ehk inglisõnumid esimese poolaasta tarbeks. Miks? Sest 2019 raamat ilmub kahes osas.

Sõnumid on raamatus jaotatud kuude lõikes ehk iga kuu kohta on olemas vastavad teemahoroskoobid. Lisaks eelnimetatud teemadele, on iga kuu juures ka üldiste sõnumite sektor ja ka päevasõnumite sektor.

Kuna tegu on kanaldatud horoskoopidega, töötab see raamat ka energeetilise kaugseansina. Aga seda muidugi vaid nende jaoks, kes ise soovivad selles raamatus sisalduvate sõnumitega kaasa töötama asuda.

Täpsustan ka siin üle, et tegu on sõnumitega, mis minu kodulehele kunagi üles ei ilmu. Raamatu sisu on kanaldatud eraldiseisvalt ja see on mõeldud eelkõige kõigile neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud (tasuta) inglisõnumid/ horoskoobid nendega resoneeruvad. Ehk neile, kes tunnevad, et soovivad lugeda veelgi rohkem minu poolt kanaldatud materjali ja kes tunnevad, et soovivad kaasa teha ka energeetilise kaugseansiga. Loomulikult võib seda raamatut kasutada ka ainult lugemismaterjalina, kuid rõhutan ikka ja alati, et tolle raamatu (st. minu poolt kanaldatud inglisõnumite) eesmärgiks ei ole olla vaid lugemismaterjal.

Mida tähendab tolle raamatuga kaasa töötamine? 

Mida tähendab kaugseanss, mis toimub läbi kirjalike inglisõnumite? 

Kuidas saavad kirjalikud tekstid omada tervendavat mõju?

Kuidas seda raamatut tellida?

Kõigile küsimustele leiate vastused just siit alalehelt -> Horoskoop 2019 (tasuline)


Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 49. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Elu võib ilusaks muutuda väga sujuvalt ja kiirelt kui sa vaid lased sellel juhtuda. Nr 82

Inglite taro kaart – Neljas maakaart

Lillekaart – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal langes vari ja taastus tasakaal.

Inglid saatsid meile tookord sõnumeid kahes osas. Seetõttu on nädala 48 jaoks olemas kaks horoskoopi. Esimene neist oli mõeldud kahenädalasele perioodile ja teine juba konkreetselt ainult 48. nädala energiate selgitamiseks/ täpsustamiseks. 

Tolles täpsustavas horoskoobis ütlesid inglid, et kui vari on langenud, siis avaneb meile justkui uus dimensioon. Ma tõlgendasin seda (muuhulgas) tunnetuse avardumisena, mis tähendab omakorda, et meile kõigile on nüüd kättesaadavad uued tööriistad. Inglid ütlesid, et see uus vaatepilt ja need uued võimalused avanevad küll kõigile samaaegselt, kuid igaüks peab ise nüüd oskama neid võimalusi noppida. St. mitte ükski neist võimalustest ei tule end ise teile peale pressima. 

Igaüks valib ise, missuguseid võimalusi ta parasjagu kasutada soovib. 

Inglid lisasid ka, et nende eksemplaride jaoks, kes endiselt tegelevad manipulatsiooniga, nüüd liikumine lakkab. 

Miks? 

Sest nende liikumises puudub vaba tahe. 

Too uus dimensioon aga toimibki just nimelt vaba tahte printsiibi alusel. Siin ei liigu (rääkimata õitsemisest) enam ükski taoline nähe, mis sisaldab sunduslikkuse elementi. Ehk lühidalt olukorda kokku võttes, võib tõdeda, et orjapidajate ajastu on lõplikult läbi saanud. See hõlmab nii otsest orjapidamist kui ka kõiki kaudseid variante ehk olukordi, milles teatud osapooled üritasid teisi osapooli ahelatesse sundida.

Inglid ütlevad, et pole vahet, milline nimetus ahelale anda. Ahel on ahel ja teist inimest ei tohi aheldama minna. Pole ka mõistlik iseend kuskile aheldada, kuid see on juba igaühe vaba tahte küsimus. Kes ikka väga soovib enda poolt ülesehitatud ahelaid ringi vedada, las see siis veab neid ringi.

Eeloleval nädalal jõuame me ringiga tagasi.

Tagasi kuhu?

Sinna asupaika, kust sai alguse meie pikk ja kurnav teekond.

Millist teekonda inglid siinkohal silmas peavad?

Nad ütlevad, et paljude jaoks on tegu töö ja raha temaatikat puudutava teekonnaga, mis sai alguse ligikaudu kaheksa aastat tagasi. Osade puhul võib tolle teekonna algus asetseda ka kümne aasta taguses ajas.

Saan aru, et siin on tegu jällegi erinevate inimeste individuaalse liikumisega. Kas siin on ka ühenduslülisid-sarnasusi, mis puudutavad kõiki neid teekondi ehk kas siin on ühiseid omadusi, mida inglid saaksid meile veidi pikemalt kirjeldada?

Nad ütlevad, et kõik need teekonnad said alguse küsimuste küsimisest. Ehk iga kõnealune rändaja alustas oma teed ühe või mitme suure küsimusega. Sealjuures ei pruugi need küsimused tunduda suured teistele inimestele. Need küsimused olid suured just vastavatele rändajatele. Vägagi tõenäoliselt küsisid need rändajad – miks ma siin olen ja mida peaksin oma eluga peale hakkama?

Kuna inglid viitasid juba enamiku puhul töö temaatikale, siis küsisid need rändajad tõneäoliselt ka – kas minu jaoks on kuskil olemas ideaalne töö, mida tehes oleksin õnnelik? Kas õnn on üldse minu jaoks võimalik ja kust ma selle leian? Kuidas ma selle leian?

Küsimusi oli kindlasti palju rohkem ja neid oli kohe täiesti kindlasti rohkem kui vastuseid.

Aga mida see tähendab, et me jõuame nüüd ringiga tagasi? Miks me peaksime minema tagasi sinna, kust teekonda alustasime? Kas otsitav õnn asus siis tõesti ikkagi sealsamas täpses asupaigas, kust 8-10 aastat tagasi liikuma asusime?

Inglid ütlevad – olukord on siin põnevam. Nad täpsustavad – me jõuame küll samasse asupaika tagasi, kuid see asupaik on muutunud. Ja nad täpsustavad veelgi – me tegime küll ringi, kuid see ei tähenda, et me tammusime paigal. Me oleme ka ise muutunud.

Inglid jätkavad – vägagi tõenäoliselt tunnevad eelpool kirjeldatud rändajad, et nad pole selle aja jooksul õnne leidnud. Ja enne tolle ringi alguspaika jõudmist võib neile rändajatele ka tunduda, et kogu see aeg on raisatud tarbetult. St. need rändajad ise ei tunneta nii suuri edusamme kui nad tegelikult teinud on.

Miks?

Inglid ütlevad – ühest küljest seetõttu, et need edusammud ei asu sellel tasandil, kuhu need rändajad koguaeg vaadanud on. Ja teisest küljest on need edusammud varjatuna püsinud ka seetõttu, et neid polegi tohtinud varem näha.

Jällegi tekib küsimus, miks? Miks teevad need rändajad edusamme ja samal ajal ei tohi neid näha? Ja miks see krempel nii kaua on kestnud?

Inglid ütlevad, et sel ajalisel määratlusel pole enam miskit tähtsust kui te näete seda tulemust, mille saavutanud olete. Ja tulemust pole te varem näinud vaid seetõttu, et te liikusite ringiratast. Teil polnud võimalik sinna ringi alguspaika varem näha.

Kui ma vaatlen kõnealust olukorda pildina, nagu mulle ikka meeldib teha, siis ma näen tolle olukorra puhul ringristmikku. Selle ristmiku keskel on mets. Kohe täitsa suurte puudega mets, mitte madala hekiga mets. Võib ka öelda, et seal on iidne mets. Ehk too rändaja ei saakski oma teekonna vältel mitte kuidagipidi näha oma teekonna alguspunkti, sest need suured puud on ees.

Ja kui ma vaatlen seda alguspunkti ja üritangi jälgida, mis toimub just tolles alguspunktis tolle rändaja retke vältel, siis ma näen, et sinna kuhjatakse iga sammuga midagi. Ehk iga samm, mida too rändaja teeb, toob just sinna alguspunkti midagi. St. rändaja ise ei too sinna mitte miskit. Ta ka ei näe, mida sinna tuuakse ja kes sinna midagi toob. Aga midagi sinna koguaeg juurde tekib.

Kui ma vaatlen nüüd seda ajahetke, kuhu oleme koheselt jõudmas ehk kui ma vaatlen ajahetke, mil rändaja jõuabki alguspunkti tagasi, siis ma näen seal suurt kuhja. 

Millest see kuhi koosneb? Inglid ütlevad, et siin lähebki nüüd igaühe stsenaarium erinevaks.

Küsime aga siis uuesti niipidi, kas ka tollel kuhjal on ühiseid elemente, mis esinevad kõigi rändajate kuhjade puhul?

Inglid ütlevad, et kõik kuhjad koosnevad heatahtlikest elementidest. Ja kõik kuhjad sisaldavad üllatuslikke elemente.

Mis me sellest järeldame? Mulle näib, et igaühe kuhja puhul on esimene üllatuslik element juba see, et too kuhi seal alguspunktis üldse olemas on. Kui inimene jõuab oma isiklikul ringristmikul sellise nurga alla, et ta hakkab juba seda kuhja nägema, siis ta tõenäoliselt ei usu algul ka ise, mida ta näeb. Ehk ühest küljest on üllatav selle kuhja olemus ja teisest küljest ka see fakt, et ta asetseb just seal samas asupaigas, kust teekond algas. Mõnes mõttes on vastava rändaja jaoks ka üllatav, et see kuhi üldse olemas on.

Tuletame meelde, et too rändaja on ka endale teadmata seal ringikujulisel teekonnal. Ehk too rändaja ei tea tõenäoliselt lõpuni, et tema teekond osutub ringiks. Miks? Sest see ring on nii suur, et ühelgi momendil pole võimalik (ilma abivahenditeta) tajuda, et kõnnitakse ringiratast. St. rändajale on kogu teekond tundunud sirgjoonelise edasiliikumisena.

Mida võib kokkuvõttes tõdeda – me jõuame küll teekonna algpunkti tagasi, kuid seda, mida me sealt eest leiame, polnud teekonna alguses olemas. Ja selle tõttu ei saa ka antud teekonda pidada paigal tammumiseks. See on olnud tulemuslik kulgemine. Lihtsalt tulemus asub teises kohas kui vastav rändaja oskas oodata. 

Kas tulemus on ka teistsugune kui vastav rändaja oskas oodata?

Inglid muigavad ja ütlevad – jah ja ei.

Tunnen, et nad ei taha jällegi siinkohal rohkem tolle kuhja olemust paljastada, sest see peab olema üllatuslik moment iga rändaja jaoks. Näib, et ka just üllatuslikkus iseenesest on neile rändajatele kingituseks, mistõttu polekski ilus neile seda momenti ära rikkuda.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja 3 aastaarvu – 1992, 2002, 2008. Nädala horoskoopidest viitavad nad nädala nr 49, 2016 horoskoobile ja nädalate nr 34-36 ja 43-44, 2018 horoskoopidele. Aastahoroskoopidest viidatakse Kaalude 2019 horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatutega, toovad inglid lisasildadena välja 2018 juuli suhete sektori juhised ja 2019 mai finants & karjääri sektori juhised.

Nädala nr 49 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “FC Kahuna – Hayling” ja “House of Pain – Put Your Head Out”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 49. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Elu võib ilusaks muutuda väga sujuvalt ja kiirelt kui sa vaid lased sellel juhtuda. Nr 82

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi lahendust kaugemalt. Nr 80

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • (17.11) – 06.12 – merkuuri retrograad lõpeb
  • 06.12 – kaduneljapäev
  • 07.12 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

JÕULUÜLLATUS – NÄDALA PÄEVASÕNUMID

Detsembrikuu jooksul lisan igale nädala horoskoobile ka vastava nädala päevasõnumid. Need päevasõnumid on võetud minu 2018 horoskoobiraamatust. 2018 raamatut enam küll soetada ei saa, kuid nüüd on saadval 2019 raamat (täpsemalt on hetkel saadaval esimene osa sellest raamatust ehk esimese poolaasta inglisõnumid). 

Ka sellest raamatust leiate, lisaks teemahoroskoopidele, iga kuu kohta päevasõnumite sektori. 

Päevasõnumiks on alati üks minu inglikaartidest, mida on võimalik kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Tolle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Minu poolt valmistatud/ kanaldatud inglikaardid leiate alati siitsamast, minu kodulehelt, täpsemalt alalehelt “Tasuta inglikaardid”. Kuidas saate neid kaarte kasutada meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

01.12 – Oota õiget tuult. Nr 84

02.12 – Sul on saak juba käes. Oota veel veidi ja näed ka materiaalseid tulemusi. Nr 69

03.12 – Täna ei ole eile. Ja homme ei ole täna. Ära lase minevikul moonutada käesolevat hetke. Nr 40

04.12 – Kaua sa ootad? On aeg. Nr 36

05.12 – Mõnele olukorrale tuleb läheneda ümber nurga. Nr 100

06.12 – Roostetamine ei ole alati halb asi. Nr 97

07.12 – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7

08.12 – Elu võib ilusaks muutuda väga sujuvalt ja kiirelt kui sa vaid lased sellel juhtuda. Nr 82

09.12 – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

JÕULUÜLLATUS – 01-14. detsember on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

JÕULUÜLLATUS – 01-14. detsember on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 03.12-09.12.2018

Comments are closed.