Hetkesõnum 17. märts 2021

hetkesõnum 17. märts 2021

HETKESÕNUM 17. MÄRTS 2021

Tänase hetkesõnumi raames suunavad inglid meid esmalt üle lugema nädala nr 49 sõnumit, aastast 2018.

Selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/11/30/nadala-horoskoop-03-12-09-12-2018/

Ja kuna nädalal nr 49, 2018 ilmus ka üks lisasõnum (täpsemalt oli see kaduneljapäeva ja noorkuu erisõnum), siis suunavad inglid meid praegu üle lugema ka seda sõnumit.

Selle lisasõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/12/06/lisasonumid-49-nadalaks-2018-erihoroskoop-kaduneljapaev-noorkuu/

Miks suunasime teie pilgud praegu just nende sõnumite poole?

Inglid selgitavad – oleme teile ka varasemalt rääkinud sellest, et aeg ei liigu lineaarselt. Aeg liigub spiraalselt. Lisaks on aja liikumisel veel muid seaduspärasusi. Ja üks aja liikumise omapära ilmutabki end kohe. Ehk kohe ilmutab end üks muster, mis näitab üht aja liikumise tegelikku reeglit. Ehk see muster näitab teile samuti, et aeg ei liigu lineaarselt.

Aga miks räägime me praegu aja liikumisest?

Sest see “teatud asjaolude joondumise sündmus”, millest rääkisime teile 16. märtsi hetkesõnumis (ehk eile), kaasab erinevaid momente minevikust.

Ehk need asjaolud, mis nüüd joonduvad, on pärit teie elutee erinevatest asupaikadest.

Nagu olete juba eilse ja tänase hetkesõnumi põhjal näinud – oma rolli mängivad selles sündmuses kindlasti aastanumbrid 2017 ja 2018. See pole aga kõik. 

Ehk too joonduv rida ei alga ega lõppe nende aastanumbritega.

Ja täna soovimegi me teile anda juurde veel mõned aastanumbrid, millel on samuti roll selles joondumise sündmuses. Nendeks aastanumbriteks on 1989, 1999 ja 2009.

Ka sellega ei lõppe muidugi kõnealune rida, kuid tänane sõnum lõppeb siin küll.

Ehk tänane ülesanne on teie jaoks just eeltoodud aastanumbrite üle mõtisklemine.

Vaadelge tagasi oma eluteele ja leidke nendes aastanumbrites ühiseid jooni – st. vaadelge, mis on neis aastates sarnast just teie elutee mõttes.

Ja tänase sõnumi juurde soovivad inglid lisada ka ühe muusikalise energeetilise silla viite.

Selleks on lugu “Chris Rea – Blue Cafe”.


Mis meil sel nädalal veel toimub?

Laupäeval, 20. märtsil, on kevadine pööripäev ehk kevade algus.

Selleks puhuks on minu sulest valminud ka kevadise pööripäeva kaugseanss, mida saab juba tellida.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas saab seda tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/03/15/kevadise-pooripaeva-kaugseanss-2021/


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad nad mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"