Nädala inglisõnum 22.03-28.03.2021

nädal 12 2021

Nädala inglisõnum

22.03 – 28.03.2021

Inglite sõnumid aasta 12. nädalaks

MÄRKSÕNA – Argipäeva muundumine

Kuna nädalal nr 12 oleme me ikka pööripäeva lähimõjualas, siis ilmub ka selleks nädalaks veidike teistmoodi sõnum.

Nimelt ei soovinud inglid varasemalt üldse pööripäevade mõjualas saata avalikke sõnumeid. St. pööripäeva ümbritsevateks nädalaks ilmuski minu poolt ainult pööripäeva kaugseansi sõnum.

Sel korral on lugu veidike teistmoodi.

Eelmiseks nädalaks, mis oli nö kevadise pööripäeva avanädal, saatsid inglid meile avaliku sõnumi, mis oli lühikeseks sissejuhatuseks kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumitele.

Ja nüüd – nädalaks nr 12 – soovivad nad samuti saata tavapärasest erineva sõnumi.

Täpsemalt soovivad nad nädala nr 12 avaliku sõnumina avalikustada ühe jupikese kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumist.

Seega – siin see on:

“ … Aga mida see ikkagi täpsemalt tähendab? Mis see on, mis nüüd saabub? Ehk mis juhtub, kui kõnealused tõkked on kuni koduni eemaldatud? 

Inglid ütlevad – kui inimene mõistab tõeliselt, et iga tema elupäev on tema isiklikus omandis, siis on tollel mõistmisel väga suur väärtus. Ja kui selline mõistmine on olnud väga kaua aega maha surutud, siis on tolle mõistmise taastumisel veelgi suurem väärtus. 

Nüüd settibki kohale taoline mõistmine.

See settib kohale väga paljude inimeste jaoks üheaegselt. 

Ehk väga paljud inimesed mõistavad ühtäkki väga sügavalt, et nende elu on nende isiklik omand. Ja nad mõistavad ühtäkki, et see omand hõlmab ka argipäeva. 

Ehk väga paljud inimesed mõistavad nüüd (peaaegu) üheaegselt, et ka nende argipäev on nende isiklikus omandis. 

Ehk väga paljud inimesed mõistavad nüüd üheaegselt, et neil on õigus oma elu kujundada ka esmaspäevast reedeni. 

Täpselt selliseid sõnastusi soovivad inglid selle selgituse juures kasutada. …”

Ja täpselt selliseks soovisidki inglid kujundada nädala nr 12 avaliku sõnumi.

Kui soovite lugeda 2021 a. kevadise pööripäeva kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis need on nüüd tellimiseks kõigile saadaval.

Mis sisaldub kevadise pööripäeva kaugseansis täpsemalt?

Kuidas seda tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/03/15/kevadise-pooripaeva-kaugseanss-2021/


MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"