Lisasõnumid 49. nädalaks 2018 – erihoroskoop (kaduneljapäev, noorkuu)

Erihoroskoop – nädala lisasõnumid

KADUNELJAPÄEV (06.12.2018) – NOORKUU (07.12.2018)

Inglite lisasõnumid aasta 49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Tõkked lahkuvad keerisega

MILLEST KÕNELEB SEE ERIHOROSKOOP?

Nagu lubasin 49. nädala horoskoobis, valmistan ma detsembrikuu vältel (jõuluüllatustena) ka mõned erihoroskoobid. See siin ongi esimene säärane erihoroskoop, mis on pühendatud 06. detsembri kaduneljapäeva ja 07. detsembri noorkuu energiate kirjeldamisele.

Miks teen erihoroskoobi just nendest päevadest? Selle tõttu, et 06. detsembril lõppeb ka merkuuri retrograad, mis minu hinnangul lisab kõnealusele kaduneljapäevale veel vürtsi juurde. Ja eriline on minu hinnangul ka see, et kaduneljapäeva-merkuuri retrograadi lõpu kombole järgneb koheselt noorkuu. Nende taevaste sündmuste kokkulangemine/ kombinatsioon näib tootvat väga erilist energiat, mistõttu otsustasingi neid ajalisi momente veidi lähemalt uurida. Seega võib kõnealust horoskoopi pidada ka justkui 06. ja 07. detsembri päevahoroskoobiks.

Käesoleva erihoroskoobi raames tulid meid nõustama alljärgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõni lill õitseb kevadel ja mõni sügisel. On asju, mida ei saa tagant kiirustada. Nad toimuvad siis kui on nende aeg. Nr 126

Inglite taro kaart – Õhukaartide kuningas

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Kristall – Must turmaliin

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

49. nädala tavahoroskoobis rääkisid inglid meile juba sellest, et käesoleval nädalal ilmub ühe spetsiifilise ringi tagant üks sujuv lahendus. Olenevalt inimesest ja olenevalt olukorrast, võib selle ajaperioodi vältel ilmuda ka mitu lahendust.

Nad selgitasid meile juba pikemalt ka tolle lahenduse ilmumise asjaolusid ehk tolle ringi sümboli tähendust. Nimelt ütlesid nad, et lahendus ilmub nüüd ühe rännaku algpunktist. Tegu on rännakuga, mis on olnud väga pikk. Ja tegu on rännakuga, mille vältel pole vastav rändaja ise sellest teadlik olnud, et ta liigub ringiratast.

Alljärgnevalt vaatleme täpsemalt 06. ja 07. detsembril toimuvaid sündmuseid. Nagu ütlesin ka ülalpool – nende kahe päeva jooksul töötavad koos kolme taevase sündmuse energiad (kaduneljapäev, merkuuri retrograadi lõpp ja noorkuu). Kaks neist sündmustest on äraviiva energiaga ja üks uuendava energiaga. Selliselt võiks kõlada nende sündmuste väga üldine kirjeldus, kuid mulle tundub, et siin toimub nüüd midagi enamat.

Alustamegi siis küsimusega – mida inglid saavad meile täpsemalt rääkida just nende päevade energiatest?

Inglid ütlevad, et neljapäeval viib tugev hoovus midagi minema. Ehk siin töötabki suures osas kaduneljapäeva ja merkuuri retrograadi lõppemise energia üldine kirjeldus. Kuna toimub korraga kaks äraviiva energiaga suurt taevast sündmust, ongi nende energia mitmekordne. See loobki aluse tugevaks hoovuseks.

Aga mida see hoovus ära viib?

Inglid ütlevad, et selles ajalises asupaigas lahkub tõke, mis seisis juba väga pikka aega ees maise külluse temaatikal. Kuna inglid viitasid ka nädala tavahoroskoobis töö ja raha temaatikatele, võimegi taaskord tõdeda, et lahkuv tõke on seotud just nende teemadega.

Kas neljapäeval toimuv on viimane samm enne tolle lahenduseni jõudmist, millest kõnelesite nädala 49 horoskoobis?

Inglid kinnitavad, et nii see tõesti on. Siin teeme me viimaseid toiminguid selleks, et jõuda tagasi tolle rännaku algpunkti, kus saab ka ilmuda kõnealune sujuv lahendus.

Mis toimingud need täpsemalt on? Kas peame ka ise millelegi suuremat tähelepanu pöörama või toimetate siin jälle teie?

Inglid ütlevad, et siin tasub lihtsalt jälgida, mis teie ümber toimub. Miks? Sest siit on võimalik leida olulisi õpetusi sisetunde toimimise kohta. Ehk jälgige kindlasti hoolega, mis mõtted teil neljapäeval tekivad ja kuhu teie sisetunne nüüd suunab. Kindlasti on soovitatav ka toimetada tol päeval kõike, mida vähegi võimalik, vastavalt oma sisetundele.

Inglid küll ütlevad, et praegu toimuvate sündmuste peamine kulg kujuneb nende tegevuse järgi ehk nemad juhivad praegu toimuvat, kuid see ei tähenda, et me peaksime niisama jalad seinale viskama. 

Kõik sellised “inglite sekkumise” ajamomendid on väga head õppimise allikad, sest inglid nihutavad ju sündmuseid alati vastavate asjaosaliste kõrgema hüvangu suunas. Ehk nad toovad alati tasakaalu ja õiglust sinna, kus seda varem polnud. Seega saab sellisel ajal näiteks edukalt jälgida, kas te ka ise tunnetasite tasakaalu puudumist just seal, kuhu inglid nüüd tasakaalu tõid. Sealjuures tasub jälgida ümbritsevaid sündmusi laiemalt ehk siin ilmuvad õppimisvõimalused ka mujalt kui ainult teie isiklikust elust.

Niisiis neljapäeval kogeme me tugevat hoovust, mis viib ära tasakaalutust ja ebaõiglaseid nüansse.

Mis toimub reedel kui on noorkuu? Kas me nüüd jõuame tolle kuhjani, mida nimetasite nädala (tava)horoskoobis ka sujuvaks lahenduseks?

Inglid ütlevad – jah, niipea kui tasakaal taastub, ilmub välja kõnealune kuhi. 

Nädala horoskoobis ütlesid nad, et rändaja ei näe oma lahendust enne algpunkti tagasi jõudmist seetõttu, et tema teekond on olnud justkui suur ringtee. Ja ringtee keskel on olnud suur mets, mis ongi blokeerinud vaadet teisele poole ringteed. St. mitte ühegi abivahendiga (binokkel, teleskoop vms) poleks ka olnud võimalik varem näha, mis seal teisel pool on. Nüüd lisavad nad veel juurde asjaolu, et kogu see pilt on olnud ka kreenis ehk viltu. See kõik ongi teinud võimatuks sinna asupaika nägemise, kuhu meie tulemus on koondunud (ja kuhu me nüüd ka jõuame).

Nad täpsustavad – too teekond on kulgenud vastavalt rändaja tunnetusele. Tunnetus on inimestel alati olnud tasakaalus. Mõtetest ehk egost tuleneva vaatenurgaga on aga väga pikka aega manipuleeritud. Ja manipulatsiooni toel ongi meie maailmas viltu keeratud nähtused, mis kunagi looduslikult viltu ei läheks. Kuna tunnetes ja mõtetes on säärase tegevuse tõttu eksisteerinud väga pikka aega ebakõla, hakkas see ebakõla juba inimestele tasakaaluna tunduma.

Mis aga toimus tollel teekonnal, millest inglid siinkohal kõnelevad? Nad ütlevad, et see teekond, millele kõnealused rändajad 8-10 aastat tagasi asusid, sisaldas ainult tunnetuse abil liikumist. Kuna kogu teekonna vältel on aga kõrval eksisteerinud ka manipuleeritud rajad, on kogu rännak tekitanud veel omakorda eriskummaliselt viltust tunnet. St. see rännak on korraga tundunud nii õige kui vale. Inglid täpsustavad – tunnetus on alati rändajale kinnitanud, et kõik on õige, aga ümbritsev maailm koos oma manipuleeritud radadega/ mustritega on samal ajal tekitanud muljet, et äkki ma liigun ikkagi ise valel rajal.

Inglid ütlesid ka, et vastavale rändajale võib ka tunduda, et ta pole terve selle teekonna jooksul üldse edasi liikunud. Nüüd lisavad inglid, et kõnealuse rännaku üheks peamiseks eesmärgiks ongi olnud erinevate tõkete eemaldamine süsteemist. Millisest süsteemist nad kõnelevad? Nad ütlevad, et iga rändaja on eemaldanud tõkkeid nii isiklikust kui ka globaalsest süsteemist. Ja neid tõkkeid on olnud palju. Neid on olnud peaaegu igal sammul. Ka see nüanss on keeranud tugevust juurde sellele tundele, et ma polegi justkui edasi liikunud.

Aga mis need tõkked on, millest nad kõnelevad? Nad ütlevad, et neid tõkkeid on esinenud erinevatel tasanditel – mõtetes, tunnetes, füüsilises kehas ja ka väljaspool inimese keha. Globaalses plaanis on samuti tulnud tegeleda tõketega, mis on asunud maailma üleüldises energias, üleüldises mõtete kogumis ja ka teatud geograafilistes asupaikades.

Inglid jätkavad – kõigi tõkete peamine eesmärk on olnud loomuliku/ loodusliku külluse liikumise takistamine. Inglid on meile sageli kõnelenud sellest, et meie maailm on tegelikult üleni külluslik. Ehk kui kõik liiguks loomulikke/ looduslikke radu pidi, siis poleks puudust üldse olemas. Puuduse nähe on tekitatud tehislikult. Sellel pole loodusega ehk energia loomuliku liikumisega üldse midagi pistmist. Just sellise loomuliku liikumise taastamisega me olemegi tegelenud, igal tasandil. Miks ütlevad inglid – igal tasandil? Külluse liikumist on takistatud erinevatel tasanditel ehk puudust on tekitatud erinevatele tasanditele. Miks? Sest muidu poleks inimesed sellist vaatepilti uskuma jäänud. Puuduse nähe eksisteerib aga tõepoolest vaid sellisel juhul kui inimene usub, et see nähe on olemas.

Niisiis – mis juhtub neljapäeval ja reedel? Kui ma vaatlen olukorda pildina, siis ma näen, et neljapäeval haarab justkui kogu maailma üks suur energeetiline keeristorm, mis viib minema suurel hulgal kõiksuguseid erinevaid nüansse, mis on põhjustanud puudust. Ehk nüansse, mis on seotud puuduse nähtuse manipulatsiooniga. Ja kui keeris on oma töö teinud, avaneb meile uus vaatepilt. Me hakkame märkama/ nägema/ hoomama asju, mida me varem pole kunagi märganud. Need ei pruugi olla uudsed asjad/ nähtused. Need võivad olla täiesti tavapärased asjad, aga me pole neid varem näinud. Mõnel juhul pole me vastavat asja varem sedapidi näinud nagu me teda nüüd näeme. Ehk varem on too asi meie vaateväljas alati kuidagi teistpidi olnud. Ja mõnel juhul on tegu ka uudse asjaga, mida me polegi üldse varem näinud.

Inglid rõhutavad veelkord – tegu pole ufodega või millegi sellisega, mida peaks kartma. Me lihtsalt näeme nüüd uusi võimalusi/ lahendusi, sest teatud tõkked on nende võimaluste eest kadunud.

Kuigi inglid tõid juba 49. nädala tavahoroskoobis välja energeetiliste sildade viiteid, soovivad nad ka siin lisada veel mõned sillad, mis kehtivad muidugi peaasjalikult just nende kahe päeva tarbeks (06-07.12.2018). Seega, sildadena toovad nad siin välja järgmised nädala horoskoobid – nr 6, 2017; nr 12, 2018; nr 48, 2018 lisasõnumid. Lisaks viitavad nad veel 2017 a. neljanda kvartali horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 juuni suhete sektori juhised ja 2019 mai suhete sektori juhised.

Kõnealuste päevade energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars” ja “Eve – Tambourine”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kirjeldatud ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

JÕULUÜLLATUS – 01-14. detsember on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

JÕULUÜLLATUS – 01-14. detsember on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

Soovin kõigile vahvat kaduneljapäeva – noorkuu energiates kümblemist!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"