Nädala horoskoop 10.12-16.12.2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.12 – 16.12.2018

2018. aasta nädal nr 50

Inglite sõnumid aasta 50. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uks avaneb


JÕULUÜLLATUSED

Kordan esmalt üle jõuluüllatused, mis said juba eelmise nädala horoskoobis välja kuulutatud (sest need kestavad veel edasi). Ja seejärel kuulutan välja ka mõned uued jõuluüllatused.

1) PÄEVA INGLISÕNUM – detsembrikuu jooksul lisan ma igale nädala horoskoobile päevasõnumite sektori (vt. allpool).

2) 2019 I POOLAASTA RAAMATU PÄKAPIKUHIND 

01-14. DETSEMBER on minu tasulisel 2019 I poolaasta inglisõnumite/ horoskoopide e-raamatulpäkapikuhind 9.50 eur.

Sellest raamatust leiate teemahoroskoobid 2019 a. tarbeks (suhted, finants & karjäär, tervisliku kehakaalu juhised, sisetunde tuunimise juhised). Täpsemalt on hetkel saadaval esimese poolaasta raamat ehk inglisõnumid esimese poolaasta tarbeks. Miks? Sest 2019 raamat ilmub kahes osas. Sõnumid on raamatus jaotatud kuude lõikes ehk iga kuu kohta on olemas vastavad teemahoroskoobid. Lisaks eelnimetatud teemadele, on iga kuu juures ka üldiste sõnumite sektor ja ka päevasõnumite sektor. Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2019 (tasuline)

3) ERIHOROSKOOBID – lubasin eelmise nädala horoskoobis, et detsembrikuus ilmuvad ka mõned erihoroskoobid. 

  • UUS! Kaduneljapäev & Noorkuu – eelmisel nädalal valmistasin esimese erihoroskoobi, mis oli pühendatud kaduneljapäeva (06.12) ja noorkuu (07.12) energiate täpsemale uurimisele. See horoskoop töötas ka 49. nädala horoskoobi lisana.
  • UUS! Detsembri kuuhoroskoop – lisasin äsja 2018 tasulise horoskoobiraamatu alalehele väljavõtte detsembrikuu sõnumitest. Ehk ma avalikustasin tolles raamatus sisalduvad detsembrikuu juhised. (Kuna 2018 raamatut enam müügis pole, on see alaleht liigutatud Arhiivi alla, kuid ta on mu kodulehel siiski olemas.) 

Tollest raamatust avalikustan ma ka detsembri päevasõnumid, kuid neid näete nädala kaupa. Ja need on alati lisatud nädala horoskoobile. Muud detsembrikuu sõnumid (st. teemahoroskoobid, mis tolles raamatus sisaldusid) leiate aga siit alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline).

2018 raamatut küll enam soetada ei saa (selle müük lõppes juba juulikuus), kuid nüüd on olemas 2019 raamat (hetkel täpsemalt 2019 esimese poolaasta raamat). Ka tollest raamatust leiate hulganisti teemahoroskoope, mis on kanaldatud kuude kaupa. Täpsema kirjelduse leiate selle raamatu kohta alalehelt “Horoskoop 2019 (tasuline)”.

  • Erihoroskoope tuleb detsembri jooksul veel. Midagi tuleb veel detsembri jaoks ja midagi tuleb ka 2019 aasta tarbeks. Soovite koheselt kursis olla iga uue horoskoobi ilmumisega? Siin tuleb appi Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate FB siseselt alati teavituse kui olen mõne uue postituse lisanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärest.

Nädala kristall – Opaal

Nädala värv – Helesinine ja valge

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 50. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Su plaanis vajab miski muutmist. Nr 69

Inglite taro kaart – Seitsmes veekaart

Lillekaart – Lase viha vabaks. Lõvilõug

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal ilmus ühe spetsiifilise ringi tagant üks sujuv lahendus. Valmistasin tollel nädalal ka ühe erihoroskoobi, milles vaatlesin kaduneljapäeva ja noorkuu energiaid veidi lähemalt. Selle horoskoobi vahendusel selgus, et just neljapäeva-reede jooksul kadusid meie teelt veel viimased tõkked, mis seisid tollel lahendusel ees.

Eeloleval nädalal tulebki meil tegeleda tolle uue lahendusega.

Inglid täpsustasid eelmise nädala erihoroskoobis, et tolle lahenduse raames hakkame me midagi uutmoodi nägema. Nüüd saadavad nad meile veel täpsustavaid selgitusi tolle ilmuva/ äsja ilmunud lahenduse kohta – nad ütlevad, et meie ees on nüüd justkui uus uks. Ja nad lisavad – see uks on küll ühest küljest uus, kuid teisest küljest juba varem nähtud.

Millal oleme seda varem näinud? Inglid ütlevad, et me ise oleme selle ukse loonud (st. me ise oleme seda ust oma ellu soovinud) ja me oleme ka varem soovinud sealt sisse minna, kuid too uks pole meile varem avanenud. Ükskõik kui palju oleme sinna koputanud.

Nad ütlevad, et me oleme selle ukse loonud ca 5 aastat tagasi. Osade puhul asub see ajaline tähis 8-10 aasta taguses ajas ehk sealsamas ajalises asupaigas, millele inglid viitasid ka eelmise nädala horoskoobis.

Ukse loomise ajal me ka nägime seda ust üsna selgelt ehk tegu ei olnud ähmase nägemusega. Ehk tegu oli juba sisuliselt valmis kujundatud nähtusega. Siiski, mingil põhjusel pole see uks seni avanenud. Nad ütlevad, et me võisime ka vahepeal kaotada lootuse, et see uks kunagi avaneks. Mõned võisid tolle ukse juba ka unustada.

Nüüd aga tuleb see uks end ise meile uuesti meelde tuletama. Ja inglid ütlevad, et nüüd on see uks ka meie jaoks avatud. Ja mitte ainult – meil tasub nüüd sealt ka sisse astuda.

Aga miks nad tulevad meile sellist sõnumit saatma kui tegu on meeldiva uksega, mille oleme ise veel lausa loonud? Võiks ju eeldada, et me astume siis sellest uksest ka suure rõõmuga sisse.

Inglid ütlevad, et siin on nüüd meil käsil selline moment, kus me küll tunneme ära enda loodud ukse ja meile ka meenub, et me ühel päeval soovisime tollest uksest sisse minna, kuid täna ei astu me enam tollest lävepakust kiirelt üle.

Nüüd jääme me kõhklema.

Aga miks?

Kui te ütlete, et me ise soovisime seda ust oma ellu, siis miks me nüüd jääme kõhklema?

Inglid ütlevad, et me jääme kõhklema viha ja pettumuse tõttu.

Nimelt on nende viie aasta (osade puhul 8-10 aasta) jooksul juhtunud nii mõndagi. Nii mõndagi sellist, mis on tekitanud pettumuse tunnet ja nii mõndagi sellist, mis on tekitanud lausa viha.

Inglid jätkavad – viha ja pettumus on kõnealuste inimeste puhul pärit just eelkõige tolle ukse mitte-avanemise faktist. Ja ka muidugi kõik muu, mis on selle ukse mitte-avanemist ümbritsenud, on lisanud omalt poolt vihale/ pettumusele hoogu juurde. Kuid iva on siiski tolles samas ukses ja asjaolus, et see varem ei avanenud kordagi.

Kui vaatleme seda olukorda läbi samade terminite, mida inglid eelmise nädala horoskoobis kasutasid, siis võib ka öelda, et viha ja pettumus on kõnealustes rändajates tekkinud seetõttu, et neid ei informeeritud kogu rännaku vältel selle rännaku olemusest ja kestusest. Ehk viha on tekitanud lõputuna näiv paigalseisu tunne koosmõjus üleni kreeni paisatud elu tundega. Ehk viha on tekitanud infosulus elamine, mis näib olevat kestnud terve igaviku. Ehk tõenäoliselt küsib nüüd too rändaja avanenud ukselt üsna suure vihaga – kus see avatud uks enne oli ja miks see uks nii kaua ei avanenud, kuigi ta ju käis ja koputas tolle ukse taga mitmeid kordi.

Inglid ütlevad, et nüüd tuleb see viha jäädavalt minevikku saata. 

Selle viha tekkimine on mõistetav, kuid nad paluvad meil nüüd ka mõista, et kõik, mis juhtus, pidi just sellisel kujul juhtuma. Kõik, mida olete läbi elanud ja tunnetanud, pidi just sellisel kujul läbi elatud ja tunnetatud saama. 

See näiline infosulg või võib ka öelda lausa maailmast-välja-lõigatud tunne, viis teid palju kaugemale kui oskate veel hoomata. See nähe ei takistanud teil millegi saavutamist. See nähe hoopis kõrvaldas teie teelt takistusi. Need olid takistused, millest teil polnud aimugi. Jah, te olite küll harjunud juba ise füüsilise maailma vahenditega erinevaid takistusi kõrvaldama, kuid te ei näinud enne seda, mis mitte-füüsilises pooles toimub. Ka seal oli hulganisti takistusi, mis ei lasknud teil elada oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat elu. Kõik need aastad ongi kulunud just nimelt sääraste takistuste kõrvaldamisele. Ja nagu inglid ütlesid ka 49. nädala lisasõnumites – te ei kõrvaldanud neid takistusi ainult enda süsteemist. Te tegite koguaeg paralleelselt globaalset (energeetilist) tööd.

Inglid lisavad – te kuulete, näete ja hoomate lähiajal veel palju nüansse, mis selgitavad teile tehtud töö olulisust ja olemust. Tehtud sai palju, mistõttu on ka palju uut infot, mida mõista. See info tuuakse teile järk-järgult kohale. Ja nad kinnitavad ka, et teil ei olnud võimalik seda infot tööle asudes mõista. Te poleks seda infot ka teekonna vältel mõistnud. Isegi kui needsamad faktid või infokillud oleks teieni samal kujul toodud nagu need nüüd tuuakse – te poleks osanud neid lahti mõtestada. Selle tõttu oligi teil näiline infosulus elamise tunne. Te tegelesite asjadega, mille tõlgendamiseks polnudki teil veel vahendeid ega oskusi.

Nüüd aga on teil aeg jõuda koju. Koju eelkõige energeetilises mõttes, st. nüüd on teil aeg asuda elama oma isikliku kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat elu. Kuid ärgem unustagem, et energeetiline pool loob füüsilist poolt. Kui te olete oma energias kodus, siis olete te ka füüsilise maailma mõttes kodus, igast aspektist vaadatuna/ tõlgendatuna.

Ja inglid mõtlevad siinkohal koju jõudmise all ka seda, et nüüd on teil aeg astuda infosulust välja. Teie elu võib jälle “normaalsena” tunduva tempoga edasi kulgeda. Enam pole vaja kummalistes ja äraspidistes olukordades kinni istuda. Nüüd saate te jälle elu “normaalsena” tunnetada. Ja muidugi mitte ainult – nüüd on teil ka hulganisti uusi vahendeid olemas, millega oma elu veelgi paremaks teha. Teil on nüüd olemas võimalused, mille abil oma elu palju rõõmsamaks kujundada kui see varem oli. Neid võimalusi tuleb aga oma ellu tervitada ehk te peate ise nendest lävepakkudest üle astuma. Seda uksest sisenemise sammu ei tule keegi teie eest tegema. Ja keegi ei tule ka teid selleks sundima.

Selle kõige tõttu tulebki nüüd jätta viha ja pettumus maha. Neid koormaid ei ole teil enam tarvis kaasas vedada. Ja teil pole ka enam tarvis karta, et elu uuesti sellisel kujul kreeni läheb. Teie sisetunne on nüüd nii palju arenenud, et sellist kreeni ei saa enam tekkida. 

Mida on inglid meile korduvalt õpetanud? Kui inimese sisetunne töötab 100%-liselt, siis kulgeb ka tolle inimese elu sujuvalt, igast aspektist vaadatuna.

Teie sisetunne ongi nüüd väga tõhusalt tööle treenitud ja see hoiabki teid nüüd ka paremini tasakaalus. Kõigi puhul ei pruugi veel olla jutt 100%-lisest töötamisest, kuid olukord liigub kõigi inimeste puhul sinnapoole. Igal juhul on teie sisetunne nüüd nii puhas, et te ei pea enam tolles infosulus elama, mida viimastel aastatel kogesite.

Kuna aastavahetuse paiku lisandub minu kodulehele tavaliselt palju uusi lugejaid, lisan siia ka järgneva selgituse – minu horoskoopides väljatoodud juhised ei pruugi loomulikult kõigi lugejate jaoks kehtida. Nagu ikka, saadavad inglid juhiseid täpselt sellises mahus ja sellisel kujul nagu parasjagu vaja on. Praegu on teatud inimestel vaja näha/ kuulda just seda infot, mis siia kirja sai. Seega – kui tunnete, et see teie jaoks üldse ei resoneeru, siis täpselt nii ongi. See pole järelikult praegu teie jaoks. Võib-olla käsitlevad inglid teie olukorda juba järgmises horoskoobis. Eks seda näitab aeg. Ja muidugi on ka võimalik, et teile edastatakse inglisõnumeid hoopis mõne teise kanaldaja kaudu. Nagu olen oma kodulehel läbivalt rõhutanud – maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest. Ei ole võimalik, et ühe tervendaja kaudu saavad infot kõik need inimesed. Loomulikult võib teile kohalduv info sisalduda hoopis kellegi teise poolt kanaldatud sõnumites.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja kolm aastanumbrit – 1966, 1990, 2000. Nädala horoskoopidest viitavad nad järgmistele horoskoopidele – nr 7, 2018; nr 8, 2018 ja nr 51, 2016. Lisaks viidatakse veel Veevalaja 2019 aastahoroskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatutega, toovad inglid lisasildadena välja 2018 mai suhete sektori juhised ja 2019 mai suhete sektori juhised.

Nädala nr 50 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Miriam Makeba – Pata Pata”, “Drake – God’s Plan” ja “Katy Perry – Swish Swish ft. Nicki Minaj”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 50. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Su plaanis vajab miski muutmist. Nr 69

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Sinu uue idee teostamiseks puhub praegu õige tuul. Mine sellega kaasa. Nr 85

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 14.12 – tähesadu (geminiidid)

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.

JÕULUÜLLATUS – NÄDALA PÄEVASÕNUMID

Detsembrikuu jooksul lisan igale nädala horoskoobile ka vastava nädala päevasõnumid. Need päevasõnumid on võetud minu 2018 horoskoobiraamatust. 2018 raamatut enam küll soetada ei saa, kuid nüüd on saadval 2019 raamat (täpsemalt on hetkel saadaval esimene osa sellest raamatust ehk esimese poolaasta inglisõnumid). 

Ka sellest raamatust leiate, lisaks teemahoroskoopidele, iga kuu kohta päevasõnumite sektori. Päevasõnumiks on alati üks minu inglikaartidest, mida on võimalik kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Tolle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Minu poolt valmistatud/ kanaldatud inglikaardid leiate alati siitsamast, minu kodulehelt, täpsemalt alalehelt “Tasuta inglikaardid”. Kuidas saate neid kaarte kasutada meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

10.12 – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Nr 7

11.12 – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

12.12 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

13.12 – Veeda rohkem aega õues. Nr 66 

14.12 – Elu võib ilusaks muutuda väga sujuvalt ja kiirelt kui sa vaid lased sellel juhtuda. Nr 82

15.12 – Sul veab praegu kõiges. Kasuta seda targalt. Nr 15

16.12 – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

01-14. DETSEMBER on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

01-14. DETSEMBER on sellel raamatul päkapikuhind 9.50 eur.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 10.12-16.12.2018

Comments are closed.