Nädala horoskoop 17.12-23.12.2018

nädal 51 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

17.12 – 23.12.2018

2018. aasta nädal nr 51

Inglite sõnumid aasta 51. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Hundid lambanahas paljastuvad

Nädala kristall – Angeliit

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


Jõuluüllatused

PÄEVA INGLISÕNUM

Detsembrikuu jooksul lisan ma igale nädala horoskoobile päevasõnumite sektori (vt. allpool).

ERIHOROSKOOBID

Detsembrikuus ilmuvad jõuluüllatustena ka mõned erihoroskoobid.

Valminud on juba kaduneljapäeva ja noorkuu erihoroskoop ja samuti jõuluüllatusena avalikustasin ma 2018 a. horoskoobiraamatus sisaldunud detsembrikuu sõnumid. Neid saate lugeda siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline). (Kuna 2018 raamatut enam müügis pole, on see alaleht liigutatud Arhiivi alla, kuid ta on mu kodulehel siiski olemas.) 

Mida uut lisandub eeloleval nädalal?

Eeloleval nädalal valmistan ma PÖÖRIPÄEVA erihoroskoobi, mis on pühendatud 22. detsembri e. talvise pööripäeva energiate täpsemale uurimisele.

Milliseid erihoroskoope tuleb 2019 a. tarbeks?

Järgmise kahe nädala jooksul (ma ei julge lubada, et see juba järgmisel nädalal valmib) valmistan 2019 a. tarbeks KINNISVARA erihoroskoobi (sest 2019 tasuline horoskoobiraamat seekord kinnisvara temaatikat ei käsitle). 

Ja valmistan jõuluüllatusena ka 2019 ESIMESE KVARTALI horoskoobi. Kvartali horoskoope ma küll enam regulaarselt ei valmista, kuid jõuluüllatusena ilmub nüüd siiski I kvartali horoskoop.

Soovite koheselt kursis olla iga uue horoskoobi ilmumisega? Siin tuleb appi Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate FB siseselt alati teavituse kui olen mõne uue postituse lisanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärest.


2018. aasta 51. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Perekondlik harmoonia. Krüsanteem

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal avanes üks uks. See oli uks, mille vastav vaatleja oli ise loonud. Ja see oli uks, mis oli valmis loodud juba mõni aeg tagasi. See oli ka uks, millele vastav vaatleja oli varem koputanud, kuid varem polnud too uks kunagi avanenud. Nüüd ta avanes ja inglid soovitasid meil ka tollest uksest sisse astuda. Nad lisasid, et sellest uksest saab sisse astuda vaid siis kui jätta maha viha ja pettumus.

Näib, et eeloleval nädalal tegeleme me endiselt tolle uksega ja sellega, mis on tolle ukse taga. Ehk sellega, mis on tolles ruumis, kuhu see uks viib.

Lisaks näib, et eelmise nädala vältel ei õnnestunud meil viha ja pettumust oma pagasist täielikult välja laadida. See on ka põhjus, miks me endiselt seisame tolle ukse ees. St. tollesse uudsesse ruumi pole me ikka sisenenud.

Inglid selgitasid juba ka eelmise nädala horoskoobis veidi pikemalt põhjust, miks üldse tekkis vastaval vaatlejal viha ja pettumus kui see uks avanes. Nad ütlesid, et peamine põhjus on asjaolu, et too uks pole varem avanenud, kuigi ta sai juba valmis loodud üsna ammu.

Aga mis toimub eeloleval nädalal? Kas istumegi endiselt sellesama viha kütkes?

Inglid ütlevad, et mitte päris.

Nagu nad on meile sageli selgitanud – iga energeetiline protsess toimub teatavate kihtidena. St. ühe toimingu tegemiseks puhastatakse/ tervendatakse erinevaid aspekte, mis ei pruugi üldse pealtnäha omavahel seotud olla. 

Siin ongi meil taaskord tegu ühe säärase protsessiga.

Eelmisel nädalal vaatlesime viha ja pettumuse tundeid, mis puhastusid ühes kihis.

Nüüd liigume me järgmise kihi juurde, mida võib ka nimetada koondnimetusega – hundid lambanahas.

Inglid täpsustavad – eeloleval nädalal ilmuvad sama puhastuse protsessi raames välja hundid, kes on teile vägagi tuttavad ja keda te varem pole kunagi huntidena käsitlenud.

St. nüüd paljastuvad uued valed, mis on varem takistanud inimeste kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat elu. Ehk need on valed, mis on varem takistanud loomulikku kulgemist. Nende konkreetsete valede puhul võib veel ka öelda, et need on nüüd sellised spetsiifilised valed, mis on ka tekitanud inimestele halbu unenägusid. Ehk need valed pole lasknud inimestel läbi rahuliku une oma süsteemi korralikult taaslaadida.

Inglid on meile ka varem kõnelenud sellest, et inimese elu on loodud kulgema täiesti rahulikus ja külluslikus rütmis. Selline elu on tegelikult igaühele sünnipäraselt tagatud. See elu aga ei jõua iga inimeseni puhtal ja loomulikul kujul seetõttu, et erinevad manipulatsioonid tulevad inimese süsteemi tõkestama. 

Need tõkked ilmuvad juba üsna varajases lapsepõlves ning seejärel muunduvad nad elu jooksul järjest keerukamateks rägastikeks. Nende tõkete üldiseks eesmärgiks on usalduse kõrvaldamine inimese energiasüsteemist/ elusüsteemist. Kui aga pole usaldust – oma elu, teiste inimeste ja maailma toimimise suhtes üleüldiselt – siis pole enam ka elu. St. need tõkked kurnavad järjepidevalt inimese energiat ja see protsess kestab kuni inimene ongi täielikult kreeni paisatud. Osade puhul lõppebki selle kreeniga elu ära, kuid mõned jäävad veel pikalt tiksuma. Seda nähet ei saa küll enam kuidagipidi eluks nimetada, sest selles nähtuses puudub igasugune loomulik kulgemine, kuid inimene veel hingab, mistõttu nimetatakse teda veel elavaks.

Inglid rõhutavad – mitte ühegi inimese elu ei pea selline olema. Kõigil on sünnipärane õigus ladusale, rõõmustavale ja rahulikule elule. Ehk kõigil on sünnipärane õigus elada loomulikult/ looduslikult kulgevat elu.

Nagu inglid on siin samuti korduvalt rõhutanud – uuele ajastule ümberlülitumine tähendabki loomuliku kulgemise juurde naasmist. See tähendab omakorda pikka protsessi, mille vältel tuuakse kõik inimesed eelnimetatud rägastikest välja. Ehk kõigi inimeste süsteemidest kõrvaldatakse manipulatiivsed tõkked. Kui need tõkked on puhastatud, siis saab ka inimese elu kulgeda selliselt nagu ta kulgema on loodud.

Eeloleval nädalal jõuamegi sellise etapini, mille vältel selgub, kes/ mis on meile olnud hundiks. Need on tegelased/ nähtused, mida oleme seni tõlgendanud meeldivatena. Paraku on hoopis tegu olnud huntidega. Ehk tegu on olnud nähtustega, mis on jahtinud ja ka kõrvaldanud meie hingerahu.

Aga kuidas peame antud protsessis käituma? Mida peame tegema?

Inglid ütlevad, et siinkohal pole tegevus oluline. Siin on oluline vaid tõe mõistmine.

Miks?

Sest tegu on protsessiga, mis toimub praegu teie energias. Tõde aga ongi äärmiselt võimas energia tervendaja. 

Kehtib muidugi ka vastupidine – valed ongi olnud manipulaatorite jaoks põhilised relvad. Just nende relvade abil on inimeste energiatesse eelnimetatud rägastikke tekitatud.

Nüüd lõppebki üks taoline rägastik.

Kas rägastiku lõpp tähendab ka seda, et me saame kõnealusest uksest sisse astuda?

Inglid ütlevad – jah. Rägastiku lõpp lõpetab teatava pimeduse, mis omakorda süütab uue valguse tolles ruumis, kuhu me nüüd astume. See valgus aitabki meil lävepakust üle astuda. See valgus justkui kutsub meid tollesse ruumi ehk see valgus teeb justkui võimatuks sinna ruumi mittesisenemise.

Inglid ütlevad lõpetuseks – siin on tegu omamoodi lõpupeoga, millel siiski puuduvad traditsioonilise lõpupeo elemendid. Ehk vastavad vaatlejad tõenäoliselt ei nimetaks kõnealust protsessi peoks. Aga inglid ütlevad siiski, et tähistada on siin nii mõndagi. Seetõttu nemad ka lõpupeo nimetust siinkohal kasutavad.

Eeloleval nädalal valmistan ma ka talvise pööripäeva erihoroskoobi, mistõttu võime eeldada, et inglid annavad meile kõnealuse energeetilise protsessi kohta veel lisasõnumeid/ lisaselgitusi ka seal.

Energeetilise sillana toovad inglid välja järgmised nädala horoskoobid – nr 20, 2017; nr 38, 2017 ja nr 15, 2018. Lisaks viitavad inglid veemärkide 2017 esimese kvartali suhtehoroskoobile Ja nad viitavad ka aastanumbrile 2001.

Nädala nr 51 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Yiruma – River Flows in You”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 51. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Kui mõtted kipuvad rägastikuks kokku jooksma, siis tuleb asetada probleem (vähemalt) mõneks hetkeks kõrvale. Nr 102

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 22.12 – talvine pööripäev (e. talve algus)
  • 22.12 – täiskuu
  • 23.12 – tähesadu (ursiidid)

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

JÕULUÜLLATUS – NÄDALA PÄEVASÕNUMID

Detsembrikuu jooksul lisan igale nädala horoskoobile ka vastava nädala päevasõnumid. Need päevasõnumid on võetud minu 2018 horoskoobiraamatust. 2018 raamatut enam küll soetada ei saa, kuid nüüd on saadval 2019 raamat (täpsemalt on hetkel saadaval esimene osa sellest raamatust ehk esimese poolaasta inglisõnumid). 

Ka sellest raamatust leiate, lisaks teemahoroskoopidele, iga kuu kohta päevasõnumite sektori. Päevasõnumiks on alati üks minu inglikaartidest, mida on võimalik kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Tolle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Minu poolt valmistatud/ kanaldatud inglikaardid leiate alati siitsamast, minu kodulehelt, täpsemalt alalehelt “Tasuta inglikaardid”. Kuidas saate neid kaarte kasutada meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

17.12 – Tee ümberpöörd ja vaata, mis jäi maha. Nr 39

18.12 – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Nr 11 

19.12 – Ole julgem. Nr 49

20.12 – Ole julgem. Nr 49

21.12 – Ära lase pead norgu. Nr 32

22.12 – Vali sõiduvahend ja asu teele. Nr 87

23.12 – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Nr 81


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 17.12-23.12.2018

Comments are closed.