Nädala horoskoop 26.11-02.12.2018 (lisasõnumid nädalaks nr 48)

nädala 48 2018 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

26.11 – 02.12.2018

2018. aasta nädal nr 48 LISASÕNUMID

Inglite sõnumid aasta 48. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uus maailm


UUDISED

Kuigi kirjutasin-kanaldasin eelmine kord kahenädalase perioodi horoskoobi ehk kuigi 48. nädalaks on juba inglisõnumid olemas, soovisid inglid tolle nädala tarbeks veel midagi lisada. Seetõttu valmiski käesolev lisasõnumitega horoskoop.


Allolevad sõnumid kehtivad lisa-sõnumitena ehk neid tasub lugeda-analüüsida koostoimes juba ilmunud nädala horoskoobiga, mis oli mõeldud kahenädalasele perioodile – ehk nädalatele 47 ja 48.

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 48. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mitte kuskile ei ole kiiret. Võta aega otsuse tegemiseks. Nr 2

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Nr 9

Inglite taro kaart – Veekaartide poiss

Lillekaart – Lihtsusta oma elu. Karikakar

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Sellest juba kõnelesime eelmises horoskoobis, et kõnealuste nädalate jooksul (nädalate nr 47 ja 48 jooksul) langeb üks vari ning et selle langemine võimaldab tasakaalu taastumist.

Küll aga jäid nad napisõnaliseks tolle mõtte osas, milles pidi pärast varju langemist selgus saabuma. Nad ütlesid, et kuni vari pole langenud, ei oska me veel tõlgendada seda, mis edasi tuleb. (Mida nad veel täpsemalt ütlesid, saate juba ise eelmisest horoskoobist üle lugeda.)

Näib, et praeguseks hetkeks on tollest varjust juba vähemalt osa langenud. Seetõttu on meil võimalik ka mõista-tõlgendada lisainfot, mis meile nüüd on kättesaadavaks muutunud. Ja seetõttu soovisidki inglid käesolevaid lisasõnumeid nädalaks nr 48 edastada.

Niisiis – mida saavad nad nüüd veel meile rääkida tolle varju ja tema langemise kohta? Ja muidugi ka selle kohta, mis edasi saab, sest see nüanss tunduski olevat eelmise horoskoobi kanaldamise ajal kõige rohkem varjatud.

Inglid ütlevad, et meile avaneb nüüd uus dimensioon – nad kasutavad terminit dimensioon taaskord tinglikult, sest nad ütlevad, et meil pole praegu paremat sõna tolle nähtuse kirjeldamiseks.

Aga kuidas me seda uut dimensiooni kogema hakkame? Nad ütlevad, et meile avaneb nüüd suur hulk uusi võimalusi ja mitte ainult füüsilise maailma mõttes. Siin avanevad nüüd uued võimalused ka energeetilises plaanis. 

Mida see täpsemalt tähendab? Inglid ütlevad, et see tähendab meie tunnetussüsteemi järjekordset avardumist. Ma mõistan seda nii, et me hakkame nüüd avastama veelgi enam võimalusi, kuidas meie tunnetussüsteem töötab ja kuidas ta meid siin ilmas teenib.

Inglid jätkavad – ka need piirid, mida inimesed on tunnetussüsteemil seni näinud (sh selgeltnägijate tunnetus), on olnud piirangutega. Piirangutega, mis on põhjustatud loomulikult manipulatsioonide poolt. Need piirangud on väljendunud teatud lagede ja põhjade tunnetamisena ehk meile (ka sellele osale meist, kes on alati rohkem tunnetanud) on jäänud mulje, et meie tunnetussüsteemil ongi teatud piirid ees. 

Tegelikkuses pole meil piire – ei ole piire tunnetussüsteemil ja ei ole ka piire võimalustel, mida me saame endale siin ilmas luua.

Ehk mis nüüd toimub? Need laed ja põhjad (põrandad) kaovad ära, mida me seni oleme oma võimaluste/ võimete osas tunnetanud. 

See tekitabki tunde justkui meile avaneks uus dimensioon. St. siin pole küsimus mõne üksiku uue võimaluse tekkimises. Meile avaneb nüüd terve uus nägemus sellest, missugune meie maailm on, kuidas ta töötab ja mida ta sisaldab. 

Jah, loomulikult hakkavad erinevad inimesed kohanema selle uuendusega erinevas tempos. Miks? Sest igaühe tunnetus on erinevas faasis. See aga ei tähenda, et need võimalused muutuksid kättesaadavaks vaid osadele. Need võimalused muutuvad koheselt kättesaadavaks kõigile inimestele. Eraldi küsimus on nüüd vaid see, kuidas igaüks oskab neid võimalusi enda tarbeks kasutama hakata.

Seega, mis me saame nüüd veel lisaks tõdeda tolle varju langemise kohta? Ma ütleks, et me saamegi nüüd tõdeda, et tegu on piiride kadumisega. Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen hiigelsuurt kasti, mis lendabki ühel momendil lihtsalt laiali. Aga ta ei lenda laiali mitte plahvatusega, vaid kõik tema küljed langevad lihtsalt küljest ära. Ehk see kast justkui haihtub, kuid kogu tema sisu jääb ikka alles sinna, kus ta ka enne oli. Sisuks olemegi me kõik, koos kõige sellega, mida me oma maailmaks peame.

Sellest saangi omakorda järeldada, et meiega ei juhtu midagi. Me jääme füüsilise maailma mõttes ikka paigale. Küll aga muutuvad meid ümbritsevad piirid. Sealjuures pole tegu piiride asukoha muutumisega, vaid need piirid kaovad ära.

See kõik tähendab ja tähistab meie jaoks uue sügavuse teket. Sealjuures pole tegu sügavusega, mis neelaks miskit endasse või mis oleks tunnetuslikult koormav. See sügavus, mis nüüd tekib, on sõbraliku loomusega. See ongi sügavus, mis lihtsalt võimaldab meile uutmoodi elu ja elamist. Sealt sügavusest on meil võimalik neid uusi variante välja võtta, samas me ei pea seda tegema kui me ei soovi. Ehk see sügavus ei kohusta kedagi millekski.

Nagu inglid on korduvalt öelnud – kõik need muudatused, mida me praegu kogeme, on heatahtlikud. Heatahtlikkuses sisaldubki ka vabatahtlikkus. Ehk tolle protsessi puhul pole üldse tarvis karta, et miskit hakatakse teile peale suruma. Iga muudatus, mis teie personaalsesse ellu saab nüüd ilmuda, saab seda teha vaid teie loal ja teie isiklikul soovil. Kõnealune uus dimensioon ei sunni teid mitte midagi tegema. Selles dimensioonis kulgeb liikumine vaid läbi vaba tahte.

Siit kerkib esile järgmine küsimus – mis saab neist, kes teistele järjepidevalt midagi peale sunnivad? Inglid ütlevad, et uues dimensioonis ei saa nemad enam liikuda. Ehk nende liikumine lakkab. Ehk nad jäävad paigale, võib ka öelda tarduvad paigale. Miks? Sest nende liikumises puudub vaba tahe.

Inglid jätkavad – kogu inimelu, võib ka öelda meie füüsiline maailm, on loodud toimima vabatahtlikkuse printsiibi alusel. Mitte kellelgi pole õigust teisele midagi peale suruda. Igaühel on õigus valida, milliseks ta oma elu kujundab. Jah, nad teavad, et füüsilise maailma toimimine pole seni päris sellisel kujul kulgenud. Ja nad ütlevadki, et põhjuseks ongi olnud erinevad manipulatsioonid, mis on järjepidevalt inimesi veennud, et kõik, mida me enda ümber näeme, on korrektne.

Kuna meie tunnetussüsteemi ei saa selliselt veenda, on inimesed pidanud elama pideva ebakõla olukorras. St. me tunneme, et kõik pole õige, kuid mõistus kinnitab, et meid ümbritsevad reeglid on korrektsed. See ebakõla on ka paljude haiguste algpõhjuseks.

Kas see tähendab, et me leiame nüüd ka uusi lahendusi teatud haiguste jaoks? Inglid ütlevad – jah, muidugi. See on kindlasti üks osa neist uutest võimalustest, mis meile nüüd kättesaadavaks muutuvad.

Kuna inglid juba viitasid (ja on ka varem korduvalt viidanud) asjaolule, et meid ümbritsevad reeglid võivad olla kuritegelikud, järeldan, et me näeme nüüd tõenäoliselt muudatusi ka teatud reeglistikes. Sel juhul on tõenäoliselt tegu reeglitega, mida pole väga ammu muudetud. Ehk reeglitega, mille tõttu on inimesed väga pikalt kannatanud.

Näib, et hetkel inglid meile rohkem infot anda ei saa. Kuna vari on hetkeseisuga vaid pooleldi langenud, on ka mõistetav, et kogu informatsiooni me ikka veel tõlgendada ei oskaks. Seega ei jää meil muud üle kui kulgeda läbi eeloleva nädala ning vaadelda, mis meie ümber toimuma hakkab.

Peamised energeetilised sillad tõid inglid juba eelmises horoskoobis välja. Algul arvasin, et nad siia ei soovigi ühtki uut silda lisada, kuid siiski, ühe lisaviite nad annavad – nädala nr 8, 2018 horoskoop.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatutega, tuuakse lisasildadena välja 2018 juunikuu suhete sektori juhised ja 2019 maikuu suhete sektori juhised.

Nädala nr 48 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “DEV – Bass Down Low (Explicit) ft. The Cataracs”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"