Nädala horoskoop 19.11-02.12.2018

nädal 47 48 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.11 – 02.12.2018

2018. aasta nädal nr 47-48

Inglite sõnumid aasta 47-48. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Vari langeb ja tasakaal taastub

Nädala kristall – Jadeiit

Nädala värv – Kõik violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 47-48. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Mõni päev võivad juuksed ka sassis olla. Nr 115

Inglite taro kaart – Veekaartide äss

Lillekaart – Puhasta oma energiat. Varjukannike

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala vältel oli meil käsil soovide täitumise aeg. Inglid ütlesid, et nüüd täituvad soovid, mis pole varasemalt saanud täituda energeetilise mustuse tõttu, mida külvasid vastavatesse teemadesse manipulaatorid. Nad täpsustasid veel, et tegu on soovidega, mis on enamjaolt pärit vastavate soovijate lapsepõlvest. Seejärel kõnelesid nad taaskord veidi ka sellest, mis imeloomad need lapsepõlvest pärit soovid on.

Kahe eeloleva nädala jooksul jätkub too malemängu laadne liikumismuster, mis algas juba eelnimetatud soovide täitumise perioodil.

Mis on tolle malemängu eesmärgiks? Inglid ütlevad, et nüüd liigume me taastumise poole. Millest me taastume? Stressist ja elust, mis oli üleüldiselt tasakaalust väljas. Mis stressi põhjustas? Nad ütlevad, et siinkohal tuleb fookusesse just erinevatest suhetest tõusetunud stress ja äng.

Inglid jätkavad – tegu on väga pikaajalise stressiga, mille juured ulatuvad ligikaudu tuhande aasta tagusesse aega.

Mis me sellest järeldame? Eks ikka seda, et siin terveneb nüüd taaskord mingisugune väga sügav teemaliin, mis on mõjutanud inimsuhteid väga pikka aega.

Inglid on meile ka varem kõnelenud aja spiraalsest kulgemisest ehk sellest, et aeg ei kulge päris nii nagu meid on enamasti koolitatud mõtlema. Näib, et nüüd tõusetubki fookusesse miski, mis sai alguse tuhat aastat tagasi ehk me jõuame ajajoonel sellisesse asupaika, kus too miski muutub jälle nähtavaks. Kuidas too nähe täpsemalt fookusesse tuleb? Inglid ütlevad, et siin on tegu mõtteselgusega ehk võib ka öelda mõttega, mis pole saanud ligikaudu tuhat aastat selgineda. Ehk tegu on mõttega, millel on olnud manipulatsiooni vari tuhat aastat ees.

Aga mis sorti mõte see on, mis nüüd lõpuks saavutab selguse? Inglid ütlevad, et see mõte on seotud sõdadega ja sõdimisega. Ja see on ka seotud tolle “miskiga”, mis ilmus mõni nädal tagasi sealt metsast, millele inglid viitasid. Ehk tolle miskiga, mis ilmus pärast seda kui muutus teine “miski”, mis “ei pidavat” muutuma.

Täpsemat infot ma hetkel ei näe, sest too vari on veel ees. Kui see vari nüüd kahe eeloleva nädala jooksul langeb, siis saame me kõik juba ka tõenäoliselt täpsemalt aru, mida siin mõeldakse.

Küsin veel inglitelt, kas tolle selguse toob mõni väline sündmus või on tegu mõttetasandil ilmuva selgusega, mis tekibki lihtsalt järjekordse energeetilise puhastustöö tulemusel? Nad ütlevad, et siin ajajärgus toimub nüüd üks väga konkreetsete piiridega sündmus, mis toob inimkonnale rahu. Sellele sündmusele on muidugi eelnenud väga pikk energeetilise puhastuse töö, kuid see pole töö, mis toimuks ka nüüd – tolle kahe nädala vältel. See töö on juba varem tehtud.

Küsin – tavaliselt ütlete te ju, et energeetilise puhastuse tulemused ilmnevad enne mõtetesse kui füüsilisse maailma. Kuidas me nüüd näeme tulemust enne füüsilises maailmas, mitte mõtetes? Nad ütlevad, et siin ongi põhjuseks too tugev vari. See tulemus on meil mõtetes juba ammu olemas olnud, kuid me ei oska seda tõlgendada ehk me ei oska sellest aru saada. Põhjuseks ongi vaimne segadus, mille tekitaja on vastav manipulatsioon.

Aga kui too tulemus on meie mõtetes juba tegelikult olemas, siis kuidas see end väljendab? Kuidagi peab ta ju end väljendama? Inglid ütlevad, et tol samal põhjusel ongi meil viimased aastad nõnda kummalisi juhtumisi täis olnud. Ehk tol samal põhjusel ongi paljudele inimestele tekkinud mulje, et maailm on läinud hulluks. Ehk tol samal põhjusel ongi paljudele tekkinud mulje, et millestki ei saa enam aru, sest sündmused ei käi enam justkui loogilisi radu pidi. Osadele on seesama põhjus tekitanud tunde, et edasi ei tulegi enam midagi ehk tunde, et maailm justkui lõppeks ära.

Inglid ütlevad, et selline tunne/ mulje on tekkinud tegelikult selle tõttu, et me ei oska oma mõttemaailmas veel tõlgendada seda uut energiat, mis meid nüüd valitseb ja mis ka neid muudatusi pidevalt teeb. Kes vaatab läbi oma tundesüsteemi seda pilti põhjalikumalt ja sügavamalt, saab ka aru, et viltu pole tegelikult midagi. Toimumas on just nimelt vastupidine efekt – kõik, mis oli väga pikka aega viltu, on praegu uuesti tasakaalu saavutamas.

Aga miks see nii on, et tekkiv tasakaal on tekitanud hoopis mulje, et tasakaal on kadumas? Inglid ütlevad, et põhjuseks ongi sügav manipulatsioon. Inimestele söödeti sajandeid ette viltust versiooni. Meid koolitati ja veendi uskuma, et too viltune versioon ongi just nimelt tasakaalus versioon. Kuna see veenmistöö oli nii sügav ja põhjalik, siis hakkas ka too viltune olukord meile tasakaaluna tunduma. Päris tunnetusele küll mitte, kuid tuletagem meelde, et ka meie tunnetussüsteemiga manipuleeriti – sel samal põhjusel ei töötagi kõigi sisetunne enam ühtmoodi efektiivselt. Need, kes oma tunnetusest kaugele läksid ja ainult mõtete/ loogika toel elama hakkasid, hakkasidki arvama, et just see manipuleeritud pilt ongi tasakaalus. Just tolle sama arvamuse ja arvamise tõttu näibki viimaste aastate sündmuste jada osadele kaosena. Kui vaadata seda olukorda ainult läbi loogika prisma, siis näebki ainult kaost. Kui aga analüüsida ja vaadelda olukorda läbi oma isikliku tunnetuse, siis tunnete te hoopis loodusliku/ loomuliku tasakaalu taastumist.

Kõik see on omakorda lisanud kummalisele olukorrale veelgi enam kummalisust juurde. Olukord ongi täiesti erinev, olenevalt sellest, kas vaatleja kasutab oma mõtete süsteemi või tunnetussüsteemi.

Mis me selle kõige põhjal veel saame järeldada kahe eeloleva nädala sündmuste kohta? Kuna üldises pildis muutub midagi kapitaalset, siis muutuvad tõenäoliselt ka personaalsetes plaanides kapitaalsed aspektid. Ehk kokkuvõttes võib öelda, et saabub üks väga suur hulk selgust. Mõtteselgust, mis loob ellu ka üldist selgust. Ehk saabub selgus, mis võimaldab edaspidi palju helgemat edasiliikumist. 

Küsin veel siiski, mismoodi see selgus saabub? Kas nad siiski saaksid kuidagi veel kirjeldada selle selguse saabumise asjaolusid? Inglid ütlevad, et too selgus saabub üle rahuliku vee. Ehk mingit mässu kuskil ei ole. Kõnealune vari langeb pealtnäha täiesti omasoodu ja sujuvalt.

Inglid jätkavad – too selgus saabub läbi vaikuse. Ehk mingit kära kuskil pole. Võib küll kõlada üks tugev heli, mille põhjustab tolle raske varju langemine, kuid me tõenäoliselt ei kuule seda heli oma kõrvadega. Me tajume seda häält muul moel. Tol momendil võib ka päriselt miski siin füüsilises maailmas kukkuda, kuid tegu on siis täiesti tavapärase asjaga. Ehk too kukkuv ese pole kuidagipidi ebamaine. Miks kukub too tavapärane ese? Sest iga toiming energeetilises sfääris kajastub kuidagi ka füüsilises maailmas.

Küsin veel, kuidas saab see vari langeda omasoodu? Ehk miks ta nüüd langeb kui ta varem on nii pikalt paigal püsinud? Inglid ütlevad, et vari langeb seetõttu, et see, mis teda varem paigal hoidis, roostetas läbi. Kogu meie varasem töö seisneski tolle “miski” läbi roostetamises, mis seda varju hoidis. Muul moel polnud võimalik sellest varjust vabaneda. Kui nüüd need kandurid on läinud, ei püsi enam ka vari paigal. Selle tõttu näib meile tol kukkumise momendil, et vari kukub niisama ise maha. Ehk tol momendil ei ole tema juures mitte kedagi, kes teda kukutaks.

Ütlen lõpetuseks, et kogu selle protsessi vältel kõlab hästi kummaline vaikus. Sarnast vaikust kuulsin ma ka Lõvi tähemärgi 2019 horoskoopi valmistades. Seetõttu toon ka tolle horoskoobi energeetiliste sildade all välja.

Kokkuvõttes võib tõdeda, et kahe eeloleva nädala sündmuseid tasub vaadelda just nimelt ja pigem isegi ainult läbi oma isikliku sisetunde. Mõttemaailm ja loogika jätavad teid praegu pigem hätta. Seega kuulake kindlasti oma sisetunnet ja liikuge nüüd edasi just selle toel. Mida kummalisem sündmus teid nüüd tervitab, seda kindlam on, et sellest tulete te edukalt välja vaid oma sisetunde toel.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja üsna mitu horoskoopi:

  • Tulemärkide 2017 kinnisvara erihoroskoop
  • Õhumärkide 2017 suve erihoroskoop, mis oli pühendatud tervisliku kehakaalu temaatikale
  • Lõvi 2019 aastahoroskoop
  • Maamärkide 2016 IV kvartali suhtehoroskoop
  • Nädala nr 17-19, 2018 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatutega, toovad inglid lisaviidetena veel välja 2018 maikuu kinnisvara ja detsembrikuu kinnisvara sektorites väljatoodud juhised. 2019 a. raamatust tuuakse välja aprillikuu üldiste sõnumite juhised.

Nädala nr 47-48. energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Adele – Hello”, “Christina Perri – A Thousand Years” ja “Queen – Another One Bites the Dust”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 47-48. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Mõni päev võivad juuksed ka sassis olla. Nr 115

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Lahendus on peidus otse sinu nina all. Nr 79

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • (17.11 – 06.12 – merkuuri retrogaad kestab)
  • 23.11 – täiskuu

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"