Nädala horoskoop 05.11-18.11.2018

Nädala horoskoop 45-46 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

05.11 – 18.11.2018

2018. aasta nädal nr 45-46

Inglite sõnumid aasta 45-46. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Soovide täitumise aeg

Nädala kristall – Dumortieriit

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

2019 aastahoroskoobid

Sain äsja valmis kõik 2019 a. lühihoroskoobid, kõigile tähemärkidele. Nendega saate kõige hõlpsamalt tutvuda, kasutades kategooria järgi sorteerimise võimalust, mis avaneb teile minu kodulehe paremal ääres oleva menüüriba kaudu.

Lisan siia ka vastava lingi – https://evatenter.com/category/aastahoroskoobid/horoskoop-2019/

(Korraga kuvatakse teile ette 10 horoskoopi. Kümnenda horoskoobi all näete nuppu “Vanemad postitused”. Kui vajutate sinna, näete järgmiseid postitusi. Kokku on kategooria – horoskoop 2019 – all 13 postitust, millest 12 on aastahoroskoobid (igale tähemärgile oma) ja 1 on üldinfo postitus.)


2018. aasta 45-46. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Inglite taro kaart – Ego

Lillekaart – Esimene samm. Hortensia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul ilmus miski, mis ei pidavat ilmuma. Inglid ütlesid, et üldplaanis on tolleks “miskiks” puhas tõde, mis ilmubki nüüd läbi energeetilise puhastuse. Ehk eelmiste nädalate vältel puhastasime me kõik tõhusalt energiat – nii üldist kui ka personaalset energiat. Inglid juhtisid kogu protsessi, mis tähendas, et meil oli jälle käsil inglite sekkumise ajaperiood.

Ka kahe eeloleva nädala vältel jätkub inglite sekkumine. Aga nüüd liigub fookus puhastustöölt südamesoovide täitumisele.

Inglid mainisid juba ka eelmises nädala horoskoobis, et kõik inimeste südamesoovid peituvad energeetilise puhtuse taga. Ehk manipulaatoritel ongi võimalik meie südamesoovide täitumisi kinni hoida just mustuse ja segadusega. St. manipulatsioonides sisaldub alati energeetilist mustust. See mustus põhjustabki muuhulgas ka hägusaid mõtteid, mis ei lase olukordadel kunagi selgineda. Kõigi asjaosaliste mõtetesse saadetakse justkui segajad sisse, mis ei lase vastavat olukorda selgena näha. Kõik tundub sassis ja lahenduseta. Selline ongi manipulaatorite modus operandi…külvata segadust.

Kuna me puhastasime eelmistel nädalatel teatava hulga taolist segadust ära, liiguvad nüüd osad teemad ka edasi. Jah, me kindlasti teostame taolist puhastust ka edaspidi, kuid praegu täitsime me ühe kindlapiirilise ülesande edukalt ära. Ja selle tulemusel saabki võimalikuks teatud selguse saabumine.

Millised need südamesoovid on, mis nüüd täituvad? Kas neil on kindlaid tunnusmärke? Inglid ütlevad, et kõik soovid, mis nüüd täituvad, sisaldavad lootusetuse elementi. Ehk tegu on soovidega, mida vastavad inimesed on juba väga ammu soovinud, kuid soovi täitumist pole seni olnud kuskilt paista.

Ehk need inimesed on juba korduvalt lootnud ja lootust kaotanud. Nad on ka korduvalt kahelnud oma soovide õigsuses. Enamjaolt on tegu soovidega, mis on pärit juba inimese lapsepõlvest.

Inglid ütlevad, et tegelikult on nende soovide puhul tegu teie tõelise elutee nägemisega. St. need asjad, mida olete soovinud, peaksidki teie sünnipärase mustri järgi teie elus ilmnenud olema. St. need peaks juba ammu olema ilmnenud ja selle tõttu oletegi te nii pikalt neid nähtuseid taga igatsenud. Te oletegi tundnud koguaeg, et just need nähtused on teie elust puudu. Ja teil on olnud täiesti õigus.

Need on soovid, mille ilmnemist ongi takistanud ainult manipulatsioonid. Muid takistusi pole nende soovide ees kunagi olnud. Selle tõttu pole need soovid teie mõtetest ja tunnetest ka kunagi kadunud. Need on asjad/ nähtused, mis kuuluvad teie tõelise elutee juurde. Teie hing soovib neid asju/ nähtuseid just nimelt seetõttu näha ja kogeda. Need nähtused kuuluvad teile.

Mida on inglid meile ka varem rääkinud lapsepõlve kohta? Nad on öelnud, et lapsena näeme me oma tõelist eluteed üsna selgelt, sest manipulatsioonid pole veel jõudnud meie süsteemi sisse settida. Seetõttu võib ka olla kindel, et kui miski soov on meie mõtetes “kummitanud” varajasest lapsepõlvest saati, on see soov ka meie elu osaks määratud olema. St. tegu pole kindlasti suvalise tahtmisega, mille on leiutanud meie ego (mis on omakorda vägagi mõjutatud manipulatsioonidest). Siin on fookuses just taolised soovid, mis on meie mõtetesse ilmunud enne seitsmendat eluaastat.

Kas kõigi soovide (mis nüüd täituma hakkavad) soovijad ka mäletavad oma soove? Ehk kas igal juhul on tegu sooviga, mis on inimesel terve elu ka meeles olnud. Inglid ütlevad, et jah, siin hakkavad nüüd tõesti täituma sellised soovid, mis on läbi terve elu vastava inimese mõtetes olnud. Tõenäoliselt peaks tegu olema siis soovidega, mis plingivad teie mõtetes järjepidevalt ja üsna eredalt.

Kas iga säärane soovija ka mäletab, et too soov pärineb just tema varajasest lapsepõlvest? Inglid ütlevad, et seda ei pruugi me teadlikult mäletada. Aga igal juhul peaks taolisel soovijal olema tunne, et ta on sellist asja terve elu soovinud. Ükskõik, kuhu ka too tähis “terve elu” tema jaoks ulatub.

Mis valdkonda need soovid jäävad? Kas inglid saavad meile ka seda täpsustada? Nad ütlevad, et enamjaolt puudutavad need soovid kodu ja töö valdkondi.

Aga miks täituvad nüüd just säärased soovid ehk just säärased, mida oleme nii pikalt soovinud? Inglid ütlevad, et see on alles algus. Kui saame puhastatud kõik nüansid, mis vajavad puhastamist (nii üldises energias kui ka igaühe personaalses energias), siis peaksid juba kõik südamest tulevad soovid üsna hõlpsalt täituma hakkama (sh muidugi ka need, mis tekivad praegu). Praegu aga läheb fookus just säärastele pikaajalistele soovidele seetõttu, et eelmise kahe nädala jooksul puhastasime me lõplikult ära väga sügaval asuvad valed. See oli justkui manipulatsioonide põhjakiht, millega äsja tegelesime. See toiming vabastabki nüüd taolised soovid, mida hoiti tolles kihis kinni.

Inglid küll juhivad nüüd kogu protessi, kuid kas peame ka ise midagi veel tegema, et me kindlasti jõuaks oma soovide täitumiseni? Nad ütlevad, et kahe eeloleva nädala sündmused saavad olema justkui malemäng. Nüüd on väga oluline, kuhu ja millal me astume. Siin hakatakse lavastama väga täpseid väliseid tingimusi. Kõik selle nimel, et meie südamesoovid saaksid lõpuks ka füüsilises maailmas end ilmutada. Selle tõttu on väga oluline, et teie liikumine oleks nüüd sisetundega kooskõlas. Ehk külastage just neid paiku, mida soovite parasjagu külastada. Uurige sellist infot, mida tunnete, et soovite parasjagu uurida. Lugege materjale, mille poole teid tõmbab. Ehk tehke kõike seda, mida sisetunne suunab tegema. 

Sealjuures teadke, et teie sammud ei pruugi nüüd kulgeda päris loogilises rütmis. Ehk vaid mõistusega vaadates võivad need sammud näida ka ebavajalikud või suisa mõttetud. Olge selleks valmis. 

Miks need sammud just nii kummaliselt hakkavad toimetama? Inglid ütlevad – sest ka käitumise loogilisuses on kuritegelikke nüansse sees. Sisetunne ei liigu selliselt. Sisetunne suunab inimest alati meeldivamale rajale. “Loogika” aga kiidab heaks sammud, mis on teatud inimeste arvates korrektsed ja sobilikud. “Loogika” töötab alati “ühiskonna” huvides, mitte teie huvides. Ühiskond on aga samamoodi termin, mis sisaldab manipulatsiooni. Tegelikult pole mitte kellelgi õigus otsustada teie eest, mis teie elus liigitub korrektseks sammuks ja mis mitte. Sama kehtib sobilikkuse kohta – vaid teie ise omate õigust otsustada, mis on teie jaoks sobilik ja mis mitte.

Kuna inglid tõid siin korrektsuse ja sobilikkuse terminid mängu, jääb mulle mulje, et tolle südamesoovi puhul (mis nüüd teie personaalsesse fookusesse ilmub), võib ka keegi olla öelnud, et te ei tohi sellist asja tahta, sest see pole teie jaoks sobilik soov. Kui see puudutab näiteks tööalaseid valikuid, siis võisitegi lapsena ette näha, mis töö teie eluteele määratud on, kuid teised teie ümber hakkasid seda kiirelt maha tegema. Miks? Sest nende hinnangul polnud see teie jaoks sobilik töö. Mis iganes põhjustel. Võib-olla taheti, et te hakkaksite tegema sama tööd, mida on teinud teie vanemad. Võib-olla vanemad just tahtsid, et hakkaksite tegema midagi muud kui nemad. Võib-olla treeniti teid koolis mõtlema, et te ei saaks tolle tööga hakkama. Igal juhul pärineb too “ebasobilik” tempel kuskilt väljaspoolt.

Lõpetuseks ütlevad inglid, et kahe eeloleva nädala vältel mängib tolles malemängus olulist osa ka loodus. Täpsemalt hakkab loodus teid suunama just neid õigeid samme tegema, mida teil on nüüd väga vaja teha. Kui märkate sääraseid suunamisi, siis võtke neid kindlasti kuulda.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja nädala nr 41 horoskoobi, aastast 2016 ja nädalate nr 14 ja 15 horoskoobid, aastast 2017. Lisaks ütlevad inglid ka ühe asukoha nimetuse, mis peaks seekord osade jaoks olulise tähtsusega olema ehk osade jaoks moodustab seekord just see asukoht või selle asukoha nimetus energeetilise silla. Ja selleks asukohaks on Saaremaa. Ma ei oska täpsustada, mida see nüüd tähendab, et nad ütlevad meile energeetilise silla viiteks ka asukoha. Nad pole varem sellist asja teinud. Eks seda näeme siis juba eelolevate nädalate jooksul, kuidas just tolle asukoha juhis end välja mängib.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisaviitena välja 2018 aprillikuu kinnisvara juhised. Neile, kes on juba soetanud 2019 a. inglisõnumite raamatu, tuuakse lisajuhisena välja ka 2019 veebruarikuu suhete juhised.

Nädala nr 45-46 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Nina Simone – Sinnerman”, “Beyoncé – Halo” ja “Wu-Tang Clan – Da Mystery of Chessboxin’”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 45-46. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

MIS ON LISA-MEDITATSIOONIKAART? Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. (Selle raamatu müük läks lukku 31. juulil 2018. St. 2018 a. kollektiivse kaugseansiga ei ole enam võimalik liituda.)

Kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 07.11 – noorkuu
  • 17.11-06.12 – merkuuri retrograad
  • 18.11 – tähesadu (leoniidid)

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Inglimeedium/ tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 05.11-18.11.2018

Comments are closed.