Horoskoop 2019 – Jäär

Horoskoop 2019 Jäär

JÄÄR

(Sünniaeg 21.03 – 20.04)

Inglite sõnumid 2019. aastaks – kõigile Jääradele

MÄRKSÕNA – Järgmine õppetükk

Aasta kristall – Lasuriit

Aasta värv – Kollane

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Räägi endaga leebemalt. Nr 68

Inglite taro kaart – Neljas tulekaart

Lillekaart – Tee oma mõtted helgemaks ja kergemaks. Oranž liilia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal oli Jäärade jaoks fookuses tõelise tugevuse õppetund. Teile öeldi siis, et kui te tolle õppetunni selgeks saate, ootab teid ka igakülgne küllus. Seda nii energeetilises kui ka füüsilises plaanis. Sealjuures selgitasid inglid teile ka tõelise tugevuse mõistet ning ütlesid, et tõeline tugevus on loodusseadustega alati kooskõlas. Miks? Sest inimene on looduse osa. Nad ka täpsustasid, et nendest nähtustest, mida füüsilise maailma mõttes on hakatud tugevuseks pidama, polevat paljud loodusseadustega kooskõlas.

Kas Jäärad said tolle õppetunni 2018. aasta jooksul selgeks?

Näib, et teie tähemärgi puhul läheb jutt edasi kahte leeri pidi. Ehk näib, et ligikaudu pooled teist said õppetunni selgeks ja pooled mitte. 

Ehk pooltele Jääradele polegi 2019. aastaks muud öelda kui vaid õnnitleda saavutatud mõtteselguse ja uute energeetiliste võimaluste puhul. Teie puhul on 2019. aasta sisuks lihtsalt nende uute külluslike võimaluste nautimine. Teie aasta peaks tulema igati rõõmustav. Kindlasti sisaldub seal ka üksjagu õppimist, sest mõned neist uutest võimalustest võivad ka olla üleni uudsed. Ehk teil tulebki õppida nende võimaluste kasutamist/ rakendamist, kuid see õppeprotsess saab samuti olema rõõmustav.

Mis saab sellest teisest poolest? Inglid ütlevad, et teie õppetund jätkub. Ja see jätkubki nii kaua kuni te saate endale vajalikud printsiibid selgeks. Miks? Sest elu ei hülga teid mitte kunagi. Ka inglid ei hülga teid mitte kunagi.

See õppetund, mis teie ees on, on sinna põhjusega toodud. Selle õppetunni ülesehituses on kõik elemendid läbimõeldult ritta seatud. Teil on vaja see õppetund läbida selleks, et saaksite edaspidi helgemat elu elada. St. too õppetund ei ole teie ellu visatud ärritamise või niisama aja raiskamise eesmärgil.

Osaliselt on see muidugi vajalik ka uue ajastu tõttu, sest nagu inglid on meile juba korduvalt õpetanud – uues ajastus ei ole enam ellujäämisele kohta. Uues ajastus saavad kõik hakata elama. See aga tähendabki, et me peame teatud manipuleeritud mustrid oma energiast välja pesema. Inglid aitavad meid tolles protsessis küll igakülgselt, kuid see ei tähenda, et inimesel endal polekski vaja midagi teha. Loomulikult on ja see isiklik ülesanne hõlmabki just eelkõige taoliste sügavate tõdede mõistmist.

Mida on inglid meile korduvalt mõistmise kohta õpetanud? Mõistmist ei saa keegi teine teile pähe toppida. Mõistmine saab inimeses tekkida vaid läbi loomuliku kulgemise teekonna.

Ka too õppetund, mis teie ees juba tegelikult aasta jagu on seisnud, sisaldab ju vaid teatud mõistmiseni jõudmist. Seal pole midagi keerulist. Te ei pea tegelema matemaatiliste võrranditega või teiste inimeste elude analüüsimisega. Tolle õppetunni selgeks saamiseks peate te vaid iseendasse vaatama. Seal sisalduvad kõik vastused, mida teil praegu vaja on. Välised tegurid teid selles protsessis ei aita. Miks? Sest teie sisetunne ei asu teist väljaspool. See asub teis endas.

Näib, et 2019. aastal toobki elu teie ette järgmise sündmuse (või lausa sündmuste jada), mille eesmärgiks on samamoodi tõelise tugevuse õppimine. Kuna te jätkate nüüd eelmise aasta õppetundi, pidi teie elus juba ka eelmisel aastal aset leidma mõni sarnane sündmus. Ehk too sündmus, mille järel te veel siiski oma õppetundi selgeks ei saanud.

See tähendab, et kui te kogete 2019. aastal mõnda sündmust, mis näib end teie elus kordavat ikka uuesti ja uuesti, siis teadke – te saate selle mustri lõpetada. 

Tõenäoliselt on tegu emotsionaalselt keerukama sündmusega ehk mitte mõne helge ja kerge sündmusega. Ja tõenäoliselt olete te ka juba varem märganud, et too sündmus ketrab teie elus ringi mustrina. Ehk siin pole fookuses isegi sündmus, mis oleks ainult eelmisel aastal esinenud. See sündmus on tõenäoliselt juba ka varem end teie elus ilmutanud.

Nagu öeldud – selle mustri lõpetamine on ainult teie teha. Siin pole vaja otsida väliseid abilisi. Siin on vaja tegeleda oma tundemaailma analüüsimisega.

Aga kuidas ikkagi jõuda vajaliku mõistmiseni? Inglid ütlevad, et tolle ülesande puhul on üheks võtmesõnaks armastus. Just nimelt armastus iseenda ja oma elu vastu. Seda jääb teil praegu väheks. See on ka üks põhjustest (võib ka öelda peamine põhjus), miks te olete seni tugevuseks pidanud taolisi nüansse, millel pole tegelikult tugevusega eriti miskit pistmist. Teemal, mis on vahet egoismil ja iseendasse armastaval suhtumisel, on inglid juba pikemalt kõnelenud minu artiklis “Soovitused igapäevaeluks”. Olen sellele artiklile ikka siin ja seal uuesti viidanud, sest ka inglid toovad seda teemat järjepidevalt esile. Tõenäoliselt rõhutavad nad seda teemat nii palju, sest just tolle nüansi mõistmine on ka üheks uue ajastu oluliseks osaks. Nimetatud artikli leiate minu kodulehelt, täpsemalt sellelt alalehelt -> Soovitused igapäevaeluks

Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja energeetilised sillad, nagu teen ka nädala horoskoopides. (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Jääradele saadetakse 2019. aasta tarbeks üks energeetilise silla viide:

  • Jäära aastahoroskoop 2018

Kummalisel kombel teile rohkem viiteid ei saadeta, kuigi teistele tähemärkidele tuli alati mitmeid energeetilise silla viiteid. Ju on põhjus selles, et te peategi väga konkreetselt keskenduma täpselt samadele nüanssidele, mis toodi teie ette juba eelmisel aastal.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 a. (esimese poolaasta) horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 aprillikuu suhete juhised ja 2019 maikuu suhete juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2019 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Jäära tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2019 energiat muusikamaailmast lugu – “Yael Naim – New Soul”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatutega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumise/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatuga?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Hetkel on ilmunud kaks raamatut – 2018 ja 2019 esimese poolaasta raamat (2019 a. keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat). Need on raamatud, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu raamatutega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Hetkel saab soetada 2019 esimese poolaasta inglisõnumite raamatut ehk horoskoobiraamatut (2019 keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat, mille eel sulgub esimese poolaasta raamatu müük). Milline see raamat täpsemalt on ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on. Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.


Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud peamiselt aastahoroskoopide puhul. Nädala horoskoobid on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd valmis ja tuli müüki vaid üks poolaasta korraga. (2019 teise poolaasta raamat ilmub 2019 a. keskpaigas.)

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil 2018.)

Soovin kõigile võrratut 2019. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"