Horoskoop 2019 – Sõnn

Horoskoop 2019 Sõnn

SÕNN

(Sünniaeg 21.04 – 20.05)

Inglite sõnumid 2019. aastaks – kõigile Sõnnidele

MÄRKSÕNA – Miks mina?

Aasta kristall – Ametüst

Aasta värv – Heledamad violetsed toonid

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Inglite taro kaart – Kaheksas veekaart

Lillekaart – Tee oma mõtted helgemaks ja kergemaks. Oranž liilia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

2018. aastal suunasid inglid teid vaatama oma sisetunde poole. Nad ütlesid, et te olete juba pikalt teatud probleemile lahendust otsinud ja olete oma otsinguil ka erinevaid variante katsetanud, kuid seda õiget lahendust pole teie jaoks ikka mitte kuskilt ilmunud. Põhjusena tõidki nad välja asjaolu, et te otsite järjepidevalt vastuseid ja lahendust väljaspoolt ehk teistelt inimestelt. Tollele küsimusele aga, mis teid vaevab, leiate te vastuse ainult oma sisemaailmast. Seda vastust ei saa teile keegi teine ette öelda. Miks? Sest nad ei tea seda. Selle vastuse pidite te üles otsima oma sisetunde kaudu.

Kas te ka leidsite tolle vastuse eelmise aasta jooksul üles?

Näib, et mingisuguse lahenduskäiguni te küll jõudsite tolle probleemi osas, mis teid eelmise aasta (2018) algul vaevas, kuid teie lahenduskäik põhines taaskord välistel teguritel. Ja see on ka põhjus, miks too lahendus on teid 2019. aastaks (tõenäoliselt juba aasta alguseks) uuesti rappa viinud.

Aga miks te ikka oma sisetundelt vastuseid ei otsi?

Inglid ütlevad, et eks siin on suureks põhjuseks ka teie kangekaelne iseloom, aga see pole kõik. Nad ütlevad, et teil puudub ikka arusaam, et inimene on ka looduse osa. Ehk ka teie olete looduse osa. Ja kuna inimene tõesti on looduse osa, siis saab ta ka oma akut täiesti täis laadida vaid looduse reeglite järgi. 

Mis laeb inimese aku täis? Milline see looduse reegel on?

Inglid ütlevad, et inimese aku saab tõeliselt elujõuliseks vaid siis kui ta kuulab ja järgib oma isiklikult sisetundelt saabuvaid juhiseid. Sisetunne on inimese jaoks navigatsioonivahend, mis on talle maiseks eluks kaasa antud just omal elutee rajal püsimise eesmärgil. Kui ühendus sisetundega kaob, läheb inimene kõndima igasugustele erinevatele radadele. Enamasti pole ükski neist radadest tema oma, mistõttu rändab inimene sellisel juhul mööda igasuguseid kaootilisi teemasid. Need rajad ja teemad pole tegelikult üldse temale mõeldud. Ja ka see draama pole temale mõeldud, mis tollel valel teekonnal  liikumisega paratamatult kaasneb. Draama, südamevalu, äng ja pettumus võiksid kõik jääda olemata kui inimene vaid kulgeks oma sünnipärasel rajal.

Aga miks need rajad nii valed on, millele inimene ilma sisetundeta liigub? Sellepärast, et ta liigub sinna teiste inimeste juhenduse toel. Teised aga on loodud oma radu pidi kõndima. Seetõttu oskavad nemad anda ainult sääraseid juhiseid, mis kattuvad nende rajaga. Aga nende rada ei kattu kunagi teie rajaga. Seetõttu jääbki alati teiste juhendusest väheks. Ükskõik, kes see parasjagu on, kes teid nõustab. Ja kui te olete veel nõustajateks valinud inimesed, kes samuti ei kulge omal rajal, ongi tulemuseks täielik kakofoonia.

Aga mis see sünnipärane rada täpsemalt on? Inglid ütlevad, et nad mõtlevad selle all teatud spetsiifilist energeetilist sagedust. Igaühele on ettenähtud oma sagedusel kulgemine. See ongi sagedus, millel toimib teie sisetunne. Ehk need “omad rajad” ei tähenda seda, et maailm tuleks üleni täis ehitada eritasapinnalisi ristmikke. Me võime maises plaanis ka ühel teel kõndida. Sellest ei teki probleemid. Probleemid tekivad ainult seetõttu, et inimesed lahkuvad oma sagedustelt.

Inglid on meile korduvalt rääkinud sellest, kuidas inimese elu jääbki konarlikuks seni kuni ta oma sisetunnet ei kuula. Teisiti polegi võimalik, sest me oleme loodud oma sisetundega koostoimes töötavateks olenditeks. Sisetunnet pole võimalik inimese küljest ära võtta. Ehk ta on meil alati olemas.

Aga mis siis veel juhtub kui me seda kanalit üldse ei kuula?

Inglid ütlevad, et siis tekivadki muuhulgas rasked haigused ja muud hädad. Nende ilmingute ühiseks jooneks ongi väljapääsmatus ehk väliselt näib, et neist olukordadest polegi võimalik välja pääseda. Ehk maisele pilgule ongi need olukorrad tupikseisud.

Ühest küljest tekivad sellised ilmingud seetõttu, et me pole omal rajal. Teisest küljest seetõttu, et meie küljes on energeetiliselt üks organ (võime sisetunnet nimetada ka eraldi organiks), millel ei lasta üldse loomulikku rada pidi töötada. Ehk meie küljes on organ, mis on justkui maha tambitud väliste tegurite poolt. Ehk me ise oleme sellisel juhul ühe oma eluliselt olulise organi ära tuimestanud, võib ka öelda sandistanud.

Kui selline organ eksisteerib energeetiliselt, siis näitab see ilming end varem või hiljem ka füüsilises kehas. Mida on inglid õpetanud? Iga energeetiline toiming kajastub ka füüsilises maailmas. Lisaks – probleeme on võimalik lahendada vaid selliselt kui tegeleda ka energeetilise poolega. Kui inimene korrastab ainult füüsilist poolt (ja jätab energeetilise täiesti unarusse), siis ei saa too probleemne ala tegelikult kunagi korda. Jah, teile võib mõneks hetkeks jääda mulje, et te saite vajalikud elemendid korrektselt rivistatud, kuid see mulje on alati petlik.

Miks?

Sest probleem on tegelikult alles.

Vaatleme näiteks sellist nähtust, mida maises plaanis nimetatakse sõltuvuste probleemiks – kui inimene üritab endast viha ja sunniga mõnda sõltuvust välja juurida, siis ei möödu just palju aega enne kui too sõltuvus end uuesti ilmutab. Mõnikord on ta samal kujul tagasi ja mõnikord asendatakse ühe elemendi sõltuvus lihtsalt teise elemendiga. Ja nii see olukord jääbki keerlema kuni inimene ei kuula oma sisetunnet. Ehk kuni inimene eitab oma energeetilist poolt.

Täpselt selline olukord ongi 2019. aastal Sõnnidel ees – te vaatate jälle tõtt mingisuguse probleemiga, mis on end juba teie elus varasemalt ilmutanud. Tõenäoliselt on see probleem end juba korduvalt ilmutanud, mitte ainult üks kord.

Inglid ütlevad teile nüüd rangelt – kuniks eitate oma sisetunde olemasolu, see probleem ei lahenegi. See ei saa laheneda, sest tollele probleemile ei ole väljaspool lahendust olemas. Tolle probleemi lahenduse leiate ainult enda seest. Ehk enda energiast. Ehk enda mõtete ja tunnete kogumist.

Te võite külastada kasvõi kõiki vastava valdkonna tippspetsialiste, kes meie maakeral hetkel eksisteerivad – nad ei lahenda teie jaoks seda probleemi.

Inglid ütlevad lõpetuseks – sellesse tormipilve, millest te end üsna regulaarse sagedusega leiate, lendate te täiesti ise ja vabatahtlikult. Ja mitte ainult – te ka toodate selle pilve iseseisvalt. Kõigepealt keerutate draamapilve hoolikalt kokku ja siis lendate sinna kõige otsemat teed pidi sisse. Ja siis hakkab hala – miks just minuga alatasa nii juhtub?

Missugust maiset valdkonda see probleem puudutab? Inglid ütlevad, et enamiku jaoks on siin fookuses töövaldkond ja mõnel juhul on tegu suhete valdkonnaga.

Kordan ka siin, et need juhised ei pruugi loomulikult kehtida kõigi Sõnnide jaoks. Nagu olen korduvalt rõhutanud – ei ole mõeldav, et läbi ühe inimese kanaldataks informatsiooni, mis kehtib päris kõigile siin maailmas. Seda, kas antud sõnumid resoneeruvad või mitte, otsustab igaüks juba ise. Mina edastan seda, mida minul palutakse edastada. Ja teie kanda jääbki alati see otsus, kas kõnealune sõnum teie jaoks resoneerub või mitte. Kui ei resoneeru, tasubki teil pöörduda mõne teise kanaldaja sõnumite poole. Selline ongi inglisõnumite loomulik kulgemine.

Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja energeetilised sillad, nagu teen ka nädala horoskoopides. (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Sõnnidele saadetakse 2019. aasta tarbeks neli energeetilise silla viidet:

  • Vähi tähemärgi 2019 aastahoroskoop
  • Aastanumber 1987
  • Aastanumber 2003
  • Aastanumber 2006

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 a. (esimese poolaasta) horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 septembrikuu suhete juhised ja 2019 maikuu finants & karjääri juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2019 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Sõnni tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2019 energiat muusikamaailmast lugu – “Amy Winehouse – Rehab”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatutega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumise/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatuga?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Hetkel on ilmunud kaks raamatut – 2018 ja 2019 esimese poolaasta raamat (2019 a. keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat). Need on raamatud, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu raamatutega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Hetkel saab soetada 2019 esimese poolaasta inglisõnumite raamatut ehk horoskoobiraamatut (2019 keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat, mille eel sulgub esimese poolaasta raamatu müük). Milline see raamat täpsemalt on ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on. Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.


Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud peamiselt aastahoroskoopide puhul. Nädala horoskoobid on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd valmis ja tuli müüki vaid üks poolaasta korraga. (2019 teise poolaasta raamat ilmub 2019 a. keskpaigas.)

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil 2018.)

Soovin kõigile võrratut 2019. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"