Horoskoop 2019 – Kaksikud

Horoskoop 2019 Kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21.05 – 20.06)

Inglite sõnumid 2019. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Too oma pilk olevikku

Aasta kristall – Türkiis

Aasta värv – Roosa

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ohu lähedus on mõnikord pelgalt illusioon. Nr 95

Inglite taro kaart – Kuues veekaart

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Juba eelmisel aastal rääkisid inglid Kaksikute horoskoobis, et teil on nüüd vaja oma elus üks olukord liikuma panna. See pidi olema olukord, mis on juba kaua aega seisakus olnud. Just pika seisaku tõttu pidi see olukord olema teie jaoks ka juba kahjulikuks muutunud. Inglid ütlesid siis, et paljude jaoks on tegu suhete valdkonda kuuluva probleemiga. Ja nad ütlesid ka, et teil on väljapääs tollest olukorrast olemas. Ehk tegelikkuses polnud teil juba siis ühtki sellist takistust ees, mis teil edasiliikumist päriselt tõkestaks. Inglid viitasid olukorra algpõhjusena ka hirmule. Ehk veelkord sellele, et te olete ise võtmeks tollest olukorrast pääsemisel.

Vaadeldes teie energiat 2019. aastal, näib, et te ei võtnud oma ingleid kuulda. Selle asemel olete te end justkui veel sügavamale kaevanud. Ehk te olete tolles kahjulikus olukorras leidnud veel rohkem kihte, kuhu kaevuda, selle asemel et olukorrast väljuda.

Aga mis kihid need on? Kuhu te kaevunud olete? Inglid ütlevad, et te hoiate justkui kümne küünega minevikust kinni. Sealjuures pole enam isegi küsimus teie personaalses minevikus ehk tolles ajaperioodis, mil ise olete praeguses füüsilises formaadis eksisteerinud. Ehk küsimus pole enam isegi tolles ajas, mil too seisakus olev probleemne olukord tekkis.

Aga kus on siis probleem? Näib, et teie olete juba enda jaoks probleemiks teinud enamvähem kogu inimkonna maise eksistensi. Te kahetsete justkui inimkonna arengut ja üleüldist edasiliikumist. 

Te justkui mõtlete, et kui me elaksime ikka veel neis tingimustes, mis olid (vähemalt) paarsada aastat tagasi, siis oleks kõik hästi. Ehk te olete hakanud justkui oma probleemide põhjuseks pidama füüsilise maailma arengut tervikuna.

Väga kummalisel kombel toovad inglid teile üheks energeetilise silla viiteks (vt. allpool) välja ka aastanumbri 1876. Uurides sündmuseid, mis tol aastal aset leidsid, jääb mulle mulje, et te kahetsete eriti telefoni ja auto leiutist kui sellist. Ehk sealt edasi arendatuna kahetsete te eriliselt tehnoloogia arengut. Te mõtlete, et kui telefoni ja kiireid edasiliikumise masinaid poleks, oleks elu ka automaatselt kena ja korras.

Inglid ütlevad, et mitte miski ei saaks olla tõest kaugemal kui säärane arvamus. Inimkond on alati arenenud ja areneb ka edaspidi. Kogu maailm on alati kulgemises. Muudmoodi ei saakski üldse midagi olemas olla, sest kui kulgemine lakkaks, tähendaks see vaakumit.

Ka see ajastu, mida teie taga igatsete, oli teatud tingimuste arenemise tulemus. Kui mitte miski ei liiguks edasi ehk kui mitte miski ei areneks, siis poleks olemas olnud ka seda ajastut.

Inglid jätkavad – minevik oli selline nagu ta oli. Teie ei saa seal enam midagi muuta ja te ei saa seda ka tagasi tuua. Ei peagi saama. Kõik, mida teil on oma suurepäraseks ja rõõmustavaks eluks vaja, eksisteerib teie ümber just siin ja praegu. Seni kuni hoiate oma pilgu minevikus, te aga neid rõõmustavaid nüansse ei näegi. Te ei saagi neid näha, sest te ei vaata olevikku. Seal asupaigas, kuhu te praegu järjepidevalt vaatate, neid rõõmustavaid nüansse pole. See minevik, mida te praegu ülistate, mataks teid tegelikult koheselt enda alla, kui teil olekski võimalik sinna elama kolida. 

Miks? 

Sest teie olete ju oleviku olend. Teid pole seal minevikus olemas. Kui te leiaksitegi viisi, kuidas sinna ajastusse ümber kolida, viiksite te oma praeguse olemuse ikka endaga kaasa. Ja uskuge – see ei meeldiks neile, kes tolles ajastus päriselt elasid. Teie energia ei meeldiks neile, sest see oleks neile täiesti võõras. Nad tõenäoliselt arvaksid, et te olete nende maailma tulnud halbade kavatsustega, mistõttu ei võetaks teid iialgi omaks. Lisaks – kas te tõesti arvate, et tolle aja inimesed ei kurtnud arengu üle? Ka siis oli neid, kes pidevalt kurtsid selle üle, et kõik pole enam nii nagu tollest momendist kakssada aastat tagasi oli.

Aga mida siis oma eluga peale hakata? Inglid ütlevad – kui te soovite kunagi üldse rahulikku ja rõõmustavat elu elada, siis te peate kogu oma olemusega kolima tänapäeva. See hõlmab ka teie mõtteid. Ka need on vaja kolida tänapäeva.

Kõik need leiutised, mida te halvaks peate, on tegelikult siin olemas meie hüvanguks. Ja kui mõni neist ei kattu teie hüvanguga, siis ärge seda leiutist kasutage. Saage aru, et maailmas on juba üle seitsme miljardi inimese. Kõigile ei peagi kõik ümbritsevad elemendid meeldima. “Kõigile” ei saa päris “kõik” ka meeldida juba ainuüksi seetõttu, et üks inimene ei saagi enam tänapäevastes tingimustes olla teadlik päris “kõigest”, mis meie maailmas toimub. Neid ümbritsevaid elemente on lihtsalt juba nii palju ja neid peabki nii palju olema, sest ka inimesi on siin juba väga palju. Kuna tõesti “kõigile” on sünnipäraselt ettenähtud hea elu, peab ka erinevaid elemente olema maailmas palju, et igaüks leiaks sealt oma.

Inglid jätkavad – alati on olnud neid, kes kulgevad oma eluteel kiiremini ja neid, kes kulgevad aeglasemalt. Nii peabki olema! Igaühel on elamiseks olemas oma parim kulgemise tempo. Ja selles pole mitte midagi halba. Asjad kisuvad halvaks siis kui üks inimene hakkab teise inimese elutempot kritiseerima. Tegelikult pole ju kriitikaks põhjust. Elage lihtsalt oma tempoga ja laske teistel teha sama. Ja kui te tõesti ei soovi näiteks sellist aparaati nagu telefon kasutada, siis korraldage oma elu ümber selliselt, et te ei peakski seda kasutama. See on kindlasti võimalik ka tänapäevastes tingimustes. Aga ärge kritiseerige neid, kellele meeldib telefon ja kellele meeldib too piiramatu võimalus, mida telefon pakub. Ärge kritiseerige neid, kellele meeldib igal ajal rääkida oma sõbra, perekonnaliikme või toreda kolleegiga, kes elab maakera teises otsas.

Kui ütlete, et teie töö ei võimalda või mõni teie tuttav ei luba teil telefonist loobuda, siis lubage vastu öelda – see on kõik korraldamise küsimus. Tööd saaksite te kindlasti valida sellist ka tänapäeval, mis telefoni kohustuslikku kasutust ei hõlma. Ja hea sõber saab kindlasti ka aru kui soovite hoopis suhelda tavapärase postiga liikuva kirja teel või nii nagu suheldi veel alles üsna hiljuti (ca kolmkümmend aastat tagasi) ka Eestis kui telefonid polnud veel igal pool levinud (rääkimata mobiiltelefonidest) – lähete lihtsalt sõbra koju ukse taha koputama kui soovite külla minna. Kui teda pole parasjagu kodus, siis polegi midagi teha. Proovite mõni teine päev uuesti. Saab ju eelnevalt kokku leppida ka kindlad kohtumise ajad ja kohad, kus alati regulaarselt kohtutaksegi. Kui sõber kohale ei tule, siis pole samuti midagi teha. Küll ta järgmine kord tuleb ja selgitab, kuhu ta jäi. Ja kui selline elu tundub ühel päeval ikkagi liiga tüütu, siis on teil samuti lahendus koheselt võtta – hakkate siiski telefoni kasutama.

See võimalus on teil ju alati olemas … sest ühel ammusel ajal oli olemas üks tore mees, kes lõi aluse säärasele mugavale suhtlemisviisile. Ta ei kurtnud mineviku üle. Ta vaid analüüsis seni eksisteerinud detaile ja mõtles, mida saaks paremini teha. Seejärel vaatles ta olevikku ja neid detaile, mis tema ümber parasjagu olid ning lõi nende detailide baasilt ühe uue asja, mis hakkas edaspidi inimeste hüvangut teenima ja teenib seda tänapäevani. Meil on olnud rõõm näha lisaks sellele mehele veel palju muid inimesi, kes on tema leiutist edasi arendanud. Ka nemad ei kurtnud mineviku üle, vaid uurisid, kuidas ja mida saaks paremini teha. Tänu neile ja nende loovusele on meil täna olemas igasuguseid uusi leiutisi, mis saavad meile tuua ka palju rõõmu.

Jah, osad inimesed kasutavad neid leiutisi ka halbadel eesmärkidel, kuid see ei pea nende leiutiste head olemust rikkuma. Sinul on õigus kasutada neid leiutisi täpselt nii ja sellises mahus nagu sina soovid. Sealjuures pea meeles, et naabri käitumine ei pea mõjutama sinu käitumist. Kui naaber elab päevad läbi oma telefonis, ei tähenda see seda, et sina pead tegema sama. Loodus on meie ümber olemas täpselt samamoodi nagu ta on alati olnud. Jah, igasuguseid hooneid on juurde tulnud, kuid ka see pole halb. Loodus on ikka meil olemas ja tema hüvesid saame me alati nautida. Telefoniga või telefonita. Seda otsustab juba igaüks ise. Männipuu ei kritiseeri sind kui sa lähed teda telefoniga pildistama.

Inglid ütlevad teile lõpetuseks – see äng, mida te tunnete, ongi tekkinud just nimelt seetõttu, et te veedate liiga palju aega minevikus. Minevik ei toida teie energiat. See hoopis võtab energiat kui temaga valesti ümber käia. Ehk minevikuga toimetades tuleb alati järgida teatud reegleid ja kindlasti ei tohi sinna oma mõtetega elama jääda. Kindlasti ei ole ka vaja soovida, et saaksite sinna üleni elama asuda. Teil ei ole sellist asja vaja. Teie elu asub siin, tolles momendis, mida nimetame olevikuks. Siin on kogu teie elujõud. Siin asub kõik see, mis saab teie energiat toita. Vaadeldes seda suhteprobleemi, mida te ise peate oma ängi põhjuseks, ütlevad inglid, et too olukord teile tegelikult ängi ei põhjusta. Kogu teie äng tuleb sellest, et te elate oma mõtetega minevikus. Teil on vaja oma mõtetega tulla tänapäeva. Kui seda teete, siis liigub ka teie elu juba loomulikumas rütmis edasi. See tähendab juba omakorda ka elujõu taastumist ja uut värskust, mida teie elu juba tegelikult ammu vajab.

Lisan lõpetuseks, et kindlasti ei kehti see horoskoop kõigi Kaksikute kohta. Nagu olen korduvalt rõhutanud – ei ole mõeldav, et läbi ühe inimese kanaldataks informatsiooni, mis kehtib päris kõigile siin maailmas. Seda, kas antud sõnumid resoneeruvad või mitte, otsustab igaüks juba ise. Mina edastan seda, mida minul palutakse edastada. Ja teie kanda jääbki alati see otsus, kas kõnealune sõnum teie jaoks resoneerub või mitte. Kui ei resoneeru, tasubki teil pöörduda mõne teise kanaldaja sõnumite poole. Selline ongi inglisõnumite loomulik kulgemine.

Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja energeetilised sillad, nagu teen ka nädala horoskoopides. (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaksikutele saadetakse 2019. aasta tarbeks neli energeetilise silla viidet:

  • Aastanumber 2007
  • Aastanumber 1996
  • Aastanumber 1876
  • Kaksikute 2018 aastahoroskoop

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 a. (esimese poolaasta) horoskoobiraamatuga, toovad inglid lisasildadena välja 2018 maikuu finants & karjääri juhised ja 2019 juunikuu suhete juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2019 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaksikute tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2019 energiat muusikamaailmast lugu – “Jordin Sparks, Chris Brown – No Air”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatutega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumise/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa horoskoobiraamatuga?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Hetkel on ilmunud kaks raamatut – 2018 ja 2019 esimese poolaasta raamat (2019 a. keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat). Need on raamatud, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu raamatutega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Hetkel saab soetada 2019 esimese poolaasta inglisõnumite raamatut ehk horoskoobiraamatut (2019 keskpaigas ilmub teise poolaasta raamat, mille eel sulgub esimese poolaasta raamatu müük). Milline see raamat täpsemalt on ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt – Horoskoop 2019 (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on. Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.


Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud peamiselt aastahoroskoopide puhul. Nädala horoskoobid on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle infot leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd valmis ja tuli müüki vaid üks poolaasta korraga. (2019 teise poolaasta raamat ilmub 2019 a. keskpaigas.)

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil 2018.)

Soovin kõigile võrratut 2019. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"