Nädala horoskoop 27.07-02.08.2020

nädal 31 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

27.07 – 02.08.2020

2020. aasta nädal nr 31

Inglite sõnumid aasta 31. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ootamatud kingitused

UUDISED

Kõigile kaugseansi huvilistele – kordan ka siin üle, et hetkel toimetab meil lausa kolmekuise kestusega kaugseanss. Täpsemalt on see loodud kuudeks juuli – september.

Nii pikalt kestvat kaugseanssi pole inglid ammu korraldanud, mistõttu saame juba tolle kaugseansi kestusest järeldada, et meie maailma üldisesse energiasse on taas tekkimas midagi uut.

Sel korral avalikustasin ma kaugseansi tutvustuse all ka tolle seansi/ horoskoobi energeetilised sillad. Seega leiate te selle seansi tutvustuse lehelt ka lisainfot, mille põhjal tuvastada, kas see seanss võiks teiega resoneeruda või mitte. Nimelt olen alati öelnud, et minu (ja inglite) poolt korraldatud kaugseansid on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad resonantsi minu poolt kanaldatud avalikes sõnumites. Ehk just sellistel inimestel soovitan ma oma kaugseanssidest osa võtta. Minu soovitus aga pole muidugi määrav – siinkohal on määrav ainult igaühe isiklik sisetunne. Ja see tähendab seda, et osaleda tasub tõepoolest ainult siis, kui te tunnete, et miski tolles seansis teid kõnetab.

Kõnealuse kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit –  https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 31. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Iga otsetee pole sile. Nr 120

Inglite taro kaart – Kuues veekaart

Lillekaart – Tšakrate puhastus. Lootos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kuigi inglid on meile juba nädalateks nr 30 ja 31 saatnud ühise sõnumi, soovivad nad nüüd veel saata ka lisasõnumeid. Ja seda juba konkreetselt nädalaks nr 31.

Mida toob meile nädal nr 31?

Täpselt sama ootamatult, nagu inglid otsustasid saata selleks nädalaks veel lisasõnumeid, saabuvad nüüd ka erinevad kingitused.

Inglid ütlevad – kingitusi hakkab nüüd ilmuma sealt, kust oskaks neid oodata ja ka sealt, kust ei oskaks.

St. nad ütlevad kohe ära, et kõik kõnealuste kingituste allikad ei ole ootamatud, kuid osad siiski on.

Aga mis on neis kingitustes veel ootamatut?

Inglid ütlevad, et need kingitused omavad tugevaid seoseid minevikuga. Täpsemalt – spetsiifiliste sündmustega minevikust. Ja veelgi täpsemalt – need on sündmused, mis jäid kuidagipidi toppama. Ehk need sündmused polnud selliselt kavandatud. Neis ilmnes mingisugune seisak ja sinna kõik jäigi. 

Ja pigem võibki öelda just nii, et “seisak” ise ilmneski. St. ei ilmnenud takistust, mis põhjustas seisaku, vaid seisak oligi see asi, mis järsku tekkis. Ehk see seisak tekkis pealtnäha tühjast kohast. Aga olenemata sellest, et põhjust polnudki, jäigi kõik seisma. Ehk kõnealustes nüanssides pole siiani edasiliikumist olnud. 

Millal need nüansid aset leidsid? Inglid ütlevad, et enamiku jaoks on tegu ligikaudu kümme aastat tagasi toimunuga. Osade puhul on aga tegu nüanssidega, mis on seisakus olnud 20-45 aastat.

Ehk kokkuvõttes on väga paljude kingituste puhul ootamatu nende ajaline päritolu või võib ka öelda sünniaeg. St. need kingitused omavadki alget neis kunagistes sündmustes, mistõttu võib ka öelda, et need kingitused tegelikult sündisidki siis. Ja inglid ütlevad veel rõhutatult – osade kingituste puhul on tõepoolest just märksõna “sünniaeg” väga oluline.

Aga kas neis kingitustes on veel midagi ootamatut?

Inglid ütlevad, et need kingitused võivad olla paljude jaoks ootamatu näoga.

Mida nad selle all mõtlevad?

Mulle tundub, et siin mõtlevad nad seda, et osade kingituste “kulleriks” on keegi ootamatu isik. 

Need kingitused võivad saabuda näiteks läbi isiku, kellelt te iialgi ei ootaks abistavat käitumist. Võib-olla on tegu isikuga, kellega teil pole just hea läbisaamine või on näiteks tegu isikuga, kes asub teist geograafiliselt nii kaugel, et te iialgi ei ootaks temalt säärast kingituse vahendamise abi, mida ta nüüd osutab.

Mida näen ma veel eeloleva nädala sündmuste kohta?

Ma näen siin tugevat seost sügisega.

Kuna energeetiliste sildade sektoris viitavad inglid eelmise aasta oktoobrile, siis tundub mulle, et vähemalt osade jaoks ilmusid juba 2019 a. oktoobris mingisugused tunnusmärgid, mis viitasid sellele, et üks vana teema hakkab kohe-kohe edasi liikuma. St. need tunnusmärgid näitasid ka seda, missuguse teemaga on täpsemalt tegu.

Jah, on võimalik, et te ei osanud neid tunnusmärke kohe mõista, kuid kui mõtlete nüüd tagasi oktoobrikuule, siis peaksite te sealt üles leidma täpselt need nüansid, millele inglid viitavad.

Aga miks jäid need teemad/ nüansid kunagi ammu toppama?

Inglid ütlevad, et neis teemades jooksis miski justkui rägastikku. Ehk neis teemades oli tegelikult elujõud kadunud. Seetõttu jäid need teemad ka seisma. Ehk võib ka öelda, et see pikaajaline seisak võimaldas vastavates teemades akude laadimist.

Aga inglid, te ju ütlesite, et osad neist teemadest on lausa seisakus olnud juba 45 aastat. Kas tõesti on teemasid, mis nõuavad 45 aastat akude laadimist?

Inglid ütlevad – jah, teie maises maailmas eksisteerib ka selliseid teemasid. Kuna siin leidub palju säärast liikumist, mis pole looduslike reeglitega kooskõlas, siis võivad osad nüansid tõepoolest joosta säärastesse rägastikesse, mille lahti harutamiseks kulub 45 aastat.

Aga mis põhjustab nüüd edasiliikumise? Ehk miks lõppeb nüüd seisak?

Inglid ütlevad, et nädalate 30 ja 31 ühissõnumites välja toodud “puhas leht” võimaldabki neis teemades edasi liikumist.

Ehk see “puhas leht” ongi indikaatoriks, mis näitab, et aku sai täis laetud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 21, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/05/13/nadala-horoskoop-18-05-24-05-2020/

Nädala nr 5, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/01/27/nadala-horoskoop-27-01-02-02-2020/

Suvi 2017 tervisliku kehakaalu erihoroskoop tulemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2017/05/02/erihoroskoop-tervislik-kehakaal-suvi-2017-tulemargid/

Nädala nr 12, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/03/18/nadala-horoskoop-20-03-26-03-2017-horoskoop/

Nädala nr 9, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/02/24/nadala-horoskoop-26-02-04-03-2018/

Nädala nr 19, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/05/04/nadala-horoskoop-08-05-14-05-2017/

Aastanumber 1975

2019 oktoobrikuu

Kuupäev 13. jaanuar 2017

Kuupäev 18. detsember 2001

Nädala nr 31 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Axel Thesleff – Bad Karma”, “Billie Eilish – bad guy” ja “Queen – Bohemian Rhapsody”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 27.07-02.08.2020

Comments are closed.