Nädala horoskoop 27.01-02.02.2020

nädal 5 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

27.01 – 02.02.2020

2020. aasta nädal nr 5

Inglite sõnumid aasta 5. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Hirm pöördub rõõmuks

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 5. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kõik on korras. Ära muretse. Nr 45

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kui päike paistab silma, siis kas päike on seetõttu halb? Alati pole lahendus tervikuna vale. Mõnikord tasub hoopis muuta vaatenurka. Nr 133

Inglite taro kaart – Uuenemine. Nr 20

Lillekaart – Tšakrate puhastus. Lootos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul lõpetas vaikus erinevaid konflikte. Inglid täpsustasid, et nüüd lõppevad teatud jadad, mille komponendid ongi koosnenud peamiselt vaikusest.

Mis saab eeloleval nädalal?

Eeloleval nädalal hakkavad hirmud pöörduma rõõmudeks.

Inglid ütlevad, et mõnel juhul on lausa tegu olukorraga, mida võib kirjeldada ka kui fööniksi tõusmist tuhast. Ehk mõnel juhul on nende hirmude pöördumise moment tõesti suurejooneline.

Siinkohal inglid koheselt täpsustavad, et nüanss, mis on ühe jaoks suurejooneline, ei pruugi teise jaoks üldse miskit tähendada ega tähistada.

See tähendab, et kõnealused momendid leiavad tõenäoliselt suuremas osas aset vastavate inimeste teadvuses ja tunnetussüsteemis. Ehk tegu ei pea olema sündmustega, mis ilmutavad end värvikalt ka füüsilises maailmas.

Samas – rõhutavad inglid – leidub sel nädalal ka taoliseid sündmuseid, mis justnimelt toimuvadki füüsilises maailmas. Aga nad ka täpsustavad, et ka nendele sündmustele eelnevad muudatused tunnetussüsteemis. Ehk kõik, mis nüüd toimuma ja toimetama hakkab, saab siiski toimuda uuenduste tõttu, mis on äsja teie tunnetuses aset leidnud.

Inglid ütlevad, et need vaikuse jadad, mis olid fookuses kahe eelmise nädala jooksul, sisaldasid info allalaadimise momente. St. iga jada komponent sisaldas üht suurt hulka infot, mis settis nii igaühe personaalsesse teadvusesse kui ka meie ühisesse/ kollektiivsesse teadvusesse. Igale säärasele komponendile järgnesidki alati ka muudatused füüsilises maailmas. Ja need muudatused toimusidki üsna kiirelt pärast vastava info allalaadimist.

Nii ka nüüd – tolle viimase komponendi puhul. Siin toimusid üsna kiirelt ka maised muudatused.

Aga sel korral pole see veel kõik ehk need muudatused, mida juba võisite kahe eelmise nädala jooksul näha/ kogeda, pole veel kõik.

Miks?

Sest sel korral lõppes terve jada.

Ehk mõnes mõttes võib ka öelda, et äsja lõppes jällegi üks ajastu. 

Millise ajastuga oli tegu?

Inglid ütlevad, et ajastuks võib nimetada erinevaid nähtuseid. Sel korral lõppes nende konkreetsete komponentide ajastu, millest kõnealune jada koosnes.

Ja inglid lisavad ka koheselt – need, kellele need sõnumid on mõeldud, saavad ka aru, millise jadaga on tegu.

Kuidas nii?

Kordan siin üle info, mida olen korrutanud läbivalt oma kodulehel – nende kanaldatud sõnumitega on alati lugu selline, et need ei kehti kindlasti kõigi jaoks. Miks? Sest maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest – poleks mõeldav, et kõik need inimesed saavad juhiseid ühe nõustaja kaudu. Seetõttu tulebki alati mõista, et kui te ei tunne parasjagu mõnes sõnumis resonantsi, siis see polegi lihtsalt mõeldud teie jaoks.

Selle kõige tõttu ütlevadki inglid väga konkreetselt ja veel üks kord – need, kellele kõnealused sõnumid mõeldud on, saavad ka aru, millise jadaga on tegu ehk nad tunnevadki kõnealustes sõnumites resonantsi.

Küsime inglitelt veel täpsustusi – kas ja mida saavad nad meile veel rääkida eeloleva nädala sündmuste kohta? Ehk mis nüüd siis toimuma hakkab selle tõttu, et äsja lõppes üks ajastu?

Nad ütlevad, et vastavate jadade lõppemine tähendabki muuhulgas erinevate hirmude kogumike kadumist siit maailmast. 

Ja seda inimesed nüüd tundma hakkavadki – hirmude kadumist.

Kuid nagu vihjatud juba sõnumite alguses – see pole veel kõik …

Mida inglid sellega mõtlevad?

Nad ütlevad, et sel korral ei hakka muudatused aeglaselt kuhugi settima.

Siit tulevad nüüd üsna kiired toimingud, mis tahavad vastavate isikute eludes ära toimetada, sest need isikud on juba liiga kaua kannatanud teatud hirmude küüsis. Need hirmud ongi olnud tõketeks, mis pole lubanud väga paljudel toredatel sündmustel ligi tulla. Kuna need tõkked on nüüd läinud, siis ilmutavadki end kohe ka asjaolud, mis juba olid vastavate tõkete taga peidus.

Mida see tähendab?

See tähendab, et nüüd ilmutavad end rõõmud, mis olid juba vastavate hirmude taha kokku kogunenud. Ehk võibki öelda, et nüüd toimub protsess, mida võib kirjeldada sõnadega – hirmud pöörduvad rõõmudeks.

Ehk tegu on rõõmudega, mis on justkui pesitsenud mündi teisel küljel. Hirmud lihtsalt ei lasknud varem sel mündil ümber pöörduda.

Inglid ütlevad, et antud protsessi võib ka kirjeldada kardina eest tõmbamisena ehk pole just otseselt tarvis öelda, et tegu on mündiga. Samas on osade puhul tõepoolest tegu tööd ja raha puudutava valdkonnaga, mis nüüd end ümber pöörab ehk osad, kes on selles valdkonnas pikalt kogenud tõkkeid, võivad nüüd tõesti kogeda ka üleöö saabuvat edu. Ja siia lisavad inglid ka kiirelt juurde – edu tähendab erinevate inimeste jaoks erinevat asja.

Aga need sündmused ei puuduta kindlasti kõigi puhul just töö ja raha valdkondi. Küsime inglitelt, millistes valdkondades võib nüüd veel säärane järsk pöördumine toimuda? Nad ütlevad, et enamvähem kõik hirmude pöördumised, mis nüüd fookusesse tulevad, on seotud suhtlemise ehk kommunikatsiooni valdkonnaga. Nad täpsustavad – kõik maised muudatused, mida inimesed nüüd kõnealuse protsessi tõttu kogema hakkavad, lähtuvad just suhtlemise hirmude pöördumisest.

Lõpetuseks juhin veel tähelepanu allolevatele energeetilistele sildadele – sel korral (ja see on ka esimene kord kui sellist asja esineb) toovad inglid ühe sillana välja ka aastanumbri tulevikust. Nad ei täpsusta praegu avalikult, mida see tähendab. Nad ütlevad vaid, et need, kellele see juhis on mõeldud, saavad selle juhise mõttest ka aru.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (kuni 2019 juuni horoskoobiraamatuga, 2019 juulist edasi kuuhoroskoopidega), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuli finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 ja 2019 juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobid võivad küll olla pealtnäha ainult teatud perioodi tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need horoskoobid sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 5 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Lily Allen – The Fear” ja ka “Kiesza – Hideaway”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – mina ei valmista personaalseid horoskoope ega paku ka personaalse nõustamise seansse. Minu töömeetod tervendajana on nö tavapärasest teistsugune. Milline minu meetod on? Sel teemal olen kõnelenud pikalt oma kodulehe esilehel.

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Veebruari kuuhoroskoop

Veebruari horoskoopi saab osta kuni 31. jaanuarini. 

01. veebruaril ilmub märtsi horoskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Kuuhoroskoopides ei ole kasutatud tähemärke. St. ma ei jaota seal sõnumeid tähemärkide kaupa. Miks? Sest ma pole astroloog ja ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Ma olen tervendaja ja valmistan hoopis teistlaadi kirjatükke. Nimetan neid horoskoopideks vaid tinglikult. Miks ma horoskoobi terminit kasutan? Sellest olen kõnelenud oma kodulehe esilehel.

MIS tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

MIS on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

MIDA tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

MILLISE kuu horoskoop on hetkel müügis?

KUIDAS tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"