Nädala horoskoop 13.01-26.01.2020

nädal 3-4 2020 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

13.01 – 26.01.2020

2020. aasta nädal nr 3-4

Inglite sõnumid aasta 3-4. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Vaikus lõpetab konflikti


UUDISED

VEEBRUARI kuuhoroskoop on valminud ja seda saate tellida kuni 31. jaanuarini.

(01. veebruaril ilmub märtsi kuuhoroskoop.)

MIS sõnumid sisalduvad kuuhoroskoopides?

KUIDAS töötab energeetiline kaugseanss, mis toimetab läbi kõnealuste kuuhoroskoopide? Ehk kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju?

KUIDAS kuuhoroskoopi tellida?

Kogu LISAINFO leiate alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)”


Nädala kristall – Sodaliit

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 3-4. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Nr 18

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Nr 1

Inglite taro kaart – Teine veekaart

Lillekaart – Vii fookus oma peamisele eesmärgile. Kipslill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul toimetasid ringi erinevad ümberkorraldused. Inglid ütlesid, et tegu on täiesti maisete nüanssidega, mis tolles perioodis liikuma ehk antud juhul – ümber paiknema – hakkavad. Nad lisasid veel, et tegu on nüanssidega, mille kohta me pole kunagi üldse osanud mõeldagi, et need võiksid kuhugi liikuda või et need üldse peaksid liikuma.

Mis toimub kahe eeloleva nädala sees?

Nüüd hakkavad lahenema konfliktid.

Ja inglid ütlevad koheselt – need ei lahene tavapärastel viisidel.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et me hakkame järjekordselt nägema teatud kummaliste liikumiste jadade toimetamist.

Inglid ütlevad – need on jadad, mis ei koosne loogilistest komponentidest. Ometi moodustavad need komponendid omavahel teatud jada. Ja need jadad viivadki nüüd erinevad konfliktid lahenemiseni.

Loomulikult on erinevate isikute puhul tegu erinevate jadadega, mis koosnevad vägagi erinevatest personaalsetest detailidest.

Seetõttu küsime inglitelt tavapärase küsimuse – mis neid jadasid ühendab? Ehk kas nad saavad anda meile nende jadade kohta veel lisainformatsiooni?

Nagu ikka – inglid kõnelevad siin alati ja ainult üldistest energiatest. St. nad kõnelevad sellest, mis vastaval ajaperioodil toimuvaid sündmuseid/ nähtuseid ühendab. Personaalsetest detailidest me siin ei räägi. (Kuna tegu on ikka veel aastavahetust ümbritseva ajaperioodiga, mil minu kodulehte külastab tavapärasest rohkem inimesi, tuletan siinkohal ühtlasi meelde – mina personaalseid horoskoope ei valmista. Ja ma ei paku ka üldse personaalsete seansside võimalust. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Missugune see täpsemalt on? Selle kohta leiate kogu vajaliku info minu kodulehe esilehelt.)

Niisiis – mis ühendab neid jadasid, mis kahe eeloleva nädala jooksul fookusesse ilmuvad?

Inglid ütlevad, et need jadad koosnevad peamiselt vaikusest. Ehk need komponendid, mis nüüd omavahel jada moodustavad, on silmaga vaadates ja käega katsudes justkui seest tühjad. 

Ehk võib ka öelda, et need justkui on küll maised komponendid, kuid silmaga me neid ei näe ja käega me neid ka katsuda ei saa.

Inglid jätkavad – siiski on see jada, mis nüüd moodustub, vägagi maine ehk seda jada me saame küll käega katsuda ja me saame seda ka silmadega vaadata.

Mida me sellest sõnumist välja loeme?

Inglisõnumeid saab alati tõlgendada erinevatel moodustel. Olen sellest palju kõnelenud. Seetõttu saab ka siinkohal lugeda antud sõnumist välja erinevaid nüansse.

Mida loen sealt välja mina? Mulle näib, et kaks eelolevat nädalat näitavad meile, kuidas minevikus aset leidnud vaikuse momendid mängivad nüüd kokku ühe ilusa meloodia.

Ehk me näeme nüüd, kuidas teatud kogus vaikust on meie kasuks töötanud.

Sellest loen ma veel omakorda välja seda, et need, kelle jaoks antud sõnumid resoneeruvad, on pigem neid vaikuse momente siiani kas lausa kahjulikeks või ebaolulisteks pidanud. Igal juhul ei ole vastavad asjaosalised siiani selliseid maiseid tõendeid näinud, mis tõestavad vastavate vaikuse hetkede olulisust. 

Seetõttu võib saabuv meloodia olla ka väga üllatuslik.

Seda muidugi olenevalt inimesest ja olenevalt olukorrast. Ütlen nii, sest inimesed üllatuvad erinevate nüansside peale. 

Olgu see saabuv meloodia üllatuslik või mitte – igal juhul on ta pigem midagi sellist, mida te pole osanud otseselt oodata.

Mida loeme veel sellest sõnumist välja?

Näib, et kõnealuse jada lõpunoodiks on samuti vaikus. Ehk kui need teised komponendid olid pigem pärit minevikust, siis viimane – jada lõpetav komponent – saabubki kahe eeloleva nädala jooksul. Kuna kõik komponendid olid samasuguse sisuga, siis peab jada järelikult ka lõppema samasuguse vaikusega.

Lisaks näib, et nüüd leidub kaht sorti olukorra vaatlejaid – ühed on need, kelle jaoks teatud jada lõppeb. Ja teised on need, kelle jaoks saabub lõpp ühele konfliktile. Ehk ühe vaatleja jada lõppemine lahendabki teise jaoks konflikti. Samas leidub ka selliseid vaatlejaid, kelle puhul on nii jada kui ka konflikt isiklikud. St. nende puhul lõppeb nende oma jada, mis lõpetab ka neist endist lähtunud konflikti.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

NB! Seekord on neid sildu jälle üsna palju (kokku 13 silda), mistõttu tuletan meelde – need pole kindlasti kõik mõeldud ühe isiku jaoks. Teie ülesanne on siinkohal tunnetada, KAS need üldse teie jaoks kehtivad ja MILLISED neist just teie jaoks kehtivad.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (kuni 2019 mai horoskoobiraamatuga, 2019 juulist edasi kuuhoroskoopidega), toovad inglid lisaviitena välja 2019 mai suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai suhete sektori juhised. Ehk mõlemast aastast viidatakse sel korral just maikuule ja suhete teemale. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 ja 2019 juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobid võivad küll olla pealtnäha ainult teatud perioodi tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need horoskoobid sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 3-4 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Daft Punk – One More Time” ja ka “Gorillaz – Feel Good Inc”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Veebruari kuuhoroskoop

(NB! Veebruari horoskoop on müügis kuni 31. jaanuarini. 01. veebruaril ilmub märtsi horoskoop. Kuuhoroskoope saab alati soetada vaid üks kuu ette, sest nende kaudu toimetab kollektiivne kaugseanss.)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Kuuhoroskoopides ei ole kasutatud tähemärke. St. ma ei jaota seal sõnumeid tähemärkide kaupa. Miks? Sest ma pole astroloog ja ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Ma olen tervendaja ja valmistan hoopis teistlaadi kirjatükke. Nimetan neid horoskoopideks vaid tinglikult. Miks ma horoskoobi terminit kasutan? Sellest olen kõnelenud oma kodulehe esilehel.

MIS tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

MIDA tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

MILLISE kuu horoskoop on hetkel müügis?

KUIDAS tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 13.01-26.01.2020

Comments are closed.