Nädala horoskoop 07.01-13.01.2019

nädal 2 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

07.01 – 13.01.2019

2019. aasta nädal nr 2

Inglite sõnumid aasta 2. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uued sõnad toovad uue idee

Nädala kristall – Suitsukvarts

Nädala värv – Kõik hallid toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 2. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee on libe. Ära kiirusta. Nr 46

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Kasuta praegu elujõu saamiseks punast värvi. Nr 78

Inglite taro kaart – Maakaartide kuninganna

Lillekaart – Uus idee. Metsik õunapuu

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal maandusime uuel rajal. Inglid ütlesid, et uus rada sisaldab elutee kingitusi, kuid nad ka lisasid – kõik sellele rajale kaasa ei tule. Miks ei tule? Osad ei saa sinna rajale veel tulla, sest muretsemise ja hirmude ketramise nähtused pole enam sellel rajal teretulnud. Need aga, kes on vastavad nähtused maha jätnud, said nüüd uuel rajal maanduda ja maandumise järgselt ka kohe ümbrusega tutvuma hakata.

Niisiis, oleme jõudnud uuele rajale. Mida toob uus rada meile eeloleval nädalal?

Näib, et eeloleval nädalal õpetab uus rada meile uusi reegleid. Ehk me hakkame märkama, et tollel rajal kehtivad teatud mõttes uued reeglid.

Aga mis reeglid need on? Mille teisiti tegemist too uus rada nüüd nõuab?

Inglid ütlevad, et esmalt tuleb meil mõista, et uus rada ei “nõua” meilt mitte midagi. Sellel rajal ei ole nõudmisi. See rada on meile antud selleks, et meie elu rõõmsamaks ja hõlpsamaks teha. Rõõm aga ei nõua midagi. Rõõm lihtsalt on. Ja rõõm lihtsalt levib edasi. Samas – üks reegel rõõmu juures siiski on – igaüks peab ise teda oma ellu lubama, selleks et temast osa saada. Aga see pole nõudmine. Mitte keegi ei tule teilt nõudma, et te nüüd oma ellu rõõmu sisse laseksite.

Mida see kõik tähendab?

Inglid ütlevad, et uus rada ilmus meie eludesse energeetilises plaanis. Füüsilises plaanis elame me endiselt selles maailmas, kus me ikka oleme elanud. See tähendab, et need konarlused, mis tolles füüsilises maailmas on, on endiselt olemas. Uus rada ei kõrvaldanud neid ära ja see pole ka tema töö. Uus rada tõi uued võimalused. Need võimalused on olemas sisuliselt kõigi jaoks ehk igaühele on seal olemas täpselt need võimalused, mis vastavad tema isiklikule kõrgemale hüvangule. Nende võimaluste noppimine on aga nüüd igaühe enda teha. Miks? Nagu öeldud – uus rada ei nõua kelleltki midagi. St. uus rada ei sunni kedagi millekski. 

Uus rada põhineb vabatahtlikkuse ja loomuliku kulgemise printsiipidel. See tähendabki, et kui teil on soov oma uusi võimalusi nüüd kasutama hakata, siis tuleb teil hakata iseseisvalt (oma tunnetuse toel) nende võimaluste poole liikuma.

Kuidas saab igaüks nüüd oma uute võimaluste poole liikuda?

Inglid ütlevad, et eelmisel nädalal sai juba räägitud paarist eeltingimusest, mis uuele rajale jõudmiseks tuli täita. Need tingimused hõlmasid hirmudest ja muretsemisest loobumist.

Selleks, et juba uuel rajal olles oma uute võimaluste poole liikuda, tuleb taaskord midagi maha jätta. Ja seekord on selleks miskiks viha ja pettumuse tunded.

Huvitaval kombel rääkisid inglid täpselt samade nähtuste mahajätmisest ka mõni nädal tagasi kui avanes too uus uks, mis viis meid uue rajani. Ka siis ütlesid nad, et tollest uksest saab siseneda vaid siis kui jätta viha ja pettumuse tunded maha.

Ehk näib, et me pesime juba tol nädalal oma süsteemist välja teatud hulga tollest viha ja pettumuse massist. Muul moel poleks me sealt uksest sisse astuda saanud.

Nüüd aga viidatakse sellele, et kuskil on veel sellest massist miskit järel. Küsime inglitelt, kus need jäänukid veel on ehk kuhu me peaksime nüüd oma tähelepanu pöörama, selleks et oma süsteemist viha ja pettumust lõplikult välja pesta. Kas neil on meile anda ka detailsemaid juhiseid eeloleva nädala protsessiks?

Inglid ütlevad, et eeloleval nädalal viiakse fookus kõnele ja sõnadele. Ehk eeoleval nädalal pestakse/ puhastatakse meie süsteemi just sellise nurga alt.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad, et nad küll aitavad meid selles protsessis igakülgselt, kuid see ei tähenda seda, et me ei peaks ise midagi tegema. Nüüd tulebki meil vaadelda ja analüüsida oma kõnet – nii suulist kui kirjalikku kõnet. Inglid täpsustavad – selleks, et viha ja pettumust oma süsteemist välja pesta, tuleb see vabaks lasta igalt poolt. See tähendab ka nende nähtuste kõrvaldamist oma kõnest.

Nad jätkavad – vaadelge ja analüüsige, kuidas te teatud olukordi kirjeldate (nii oma suulises kui ka kirjalikus kõnes). Kõiki olukordi on võimalik kirjeldada erinevatel viisidel. Jah, loomulikult on mõni olukord emotsionaalselt raskem kui teine, aga ükski olukord ei pea muutuma tinaraskeks. Mitte ükski olukord ei pea muutuma katastroofiks. Inglid ütlevad, et katastroofe pole tegelikult üldse olemas. On olukordi, mida inimesed on harjunud sellise terminiga tähistama, kuid ka need olukorrad ei ole tegelikult nii negatiivsed kui pealtnäha paistab. Kõigil sündmustel on olemas ka hea külg. Isegi siis kui paljude jaoks see nii ei tundu.

Kui rääkida surma nähtusest, millele on maises plaanis külge kleebitud üks kõige raskematest templitest, siis selle peale ütlevad inglid – see, mida te näete ja kogete surmana, on tegelikult üks osa loomulikust kulgemisest. Surm ei ole iseenesest kurb nähtus. Kurbus on sellele nähtusele külge kleebitud. Surm ei ole iseenesest ka raske nähtus. Ka emotsionaalne raskus on sellele nähtusele külge kleebitud.

Inimene on tegelikult lihtsalt üks osa loodusest, mistõttu on ka tema areng pidevas liikumises. Looduses ei seisa mitte miski kunagi päris paigal. Looduses on igal ajahetkel käsil areng ja liikumine. Teisiti polekski võimalik, sest vastupidine nähe tähendaks seda, et mitte midagi poleks olemas.

Miks on inimesed kujundanud surmast raske nähtuse? Inglid ütlevad, et üks põhjus peitub muidugi taaskord selles nüansis, et meie sisetunde maailm (ehk kõrgema juhenduse/ ühenduse maailm) on olnud väga pikka aega kinni ja maha surutud. See on muuhulgas muutnud surma nähtuse raskeks, sest kui inimene arvab, et olemas on ainult see maailm, mida ta oma füüsiliste silmadega näeb ja kätega katsuda saab, siis muutuvadki siin maailmas väga paljud nüansid raskeks. Ja siis muutubki arusaadavalt raskeks ka nähe, mis ju tähendab, et ühel päeval pole ka mind enam siin, täpselt sellisel kujul olemas. Muidugi võib siis tekkida hirm, sest see maailmavaade tähendab ju ka, et surm on punkt minu loole. Samas saab ju isegi selle maailmavaate puhul eemaldada vastavast pildist raskuse – kui surm tähendabki kõige lõppu ja on teada, et see lõpp tuleb niikuinii, siis milleks üldse midagi karta. Milleks üldse millegi tõttu muretseda. Te ju teate siis niigi, et neil kartustel ja muredel pole üldse tähtsust, sest selle maailmavaate puhul pole ju justkui mitte millelgi tähtsust.

Inglid ütlevad – ja täpselt samamoodi ongi kõigi olukordadega. Kõiki olukordi saab vaadelda erinevalt. Kõiki olukordi saab kirjeldada erinevalt.

Eeloleval nädalal tõusetuvadki tõenäoliselt fookusesse mõned olukorrad, mis on varasemalt teis tekitanud viha või pettumuse tundeid. Nüüd ongi teil ees ülesanne – kirjeldage seekord neid olukordi teisiti – nii iseenda kui ka teiste jaoks, kellega te neist olukordadest vestlete. 

Ja inglid rõhutavad – tõepoolest, ükskõik, missugune olukord teid nüüd personaalselt tervitab, teadke – see olukord on tegelikult kerge, see olukord on tegelikult lihtsalt lahendatav (kui tegu on olukorraga, millele tuleb leida lahendus). Võtkegi endale kohe selline eeldus pähe. Mis iganes üles kerkib, see on kerge ja lihtsasti lahendatav olukord. Ja siis kui see olukord maises plaanis saabub, võtkegi endale ülesandeks kõnealust olukorda ka vastavalt kirjeldada. Ehk kasutage oma kõnes ka vastavaid väljendeid kui sellest olukorrast kõnelete. St. kasutage vastavat olukorda kirjeldades samuti sõnu, mis on kerged.

Inglid ütlevad – sellised harjutused teevad teie energiat koheselt kergemaks. Kergemaks selles mõttes, et teie energia on loodud olema kerge. Ja ka teie elu on loodud olema kergelt tajutav emotsionaalses mõttes. Kui te lähetegi nüüd oma harjutustega sellele sagedusele (nimetame seda nähtust siinkohal tinglikult sageduseks), siis olete te tegelikult läinud oma kõrgema hüvangu sagedusele. See aga tähendab omakorda seda, et teie elus saavad end ilmutama hakata igasugused muud nähtused, mis on teie kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Mäletate, mida inglid esimese kvartali horoskoobis ütlesid? Nad ütlesid, et esimene kvartal toob meile elutee kingitusi.

Eeloleval nädalal tulebki meie ellu ülesanne, mis saab meid viia sagedusele, kus sellised kingitused “elavad”. St. see ülesanne aitab teil oma elutee kingitusi noppida sealt, kus need asuvad. Tuletame jällegi meelde – praegu on fookuses kingitused, mida tuleb igal kingisaajal personaalselt “õhust” ära noppida. Sealjuures asuvad need kingitused teie personaalses õhus ehk teie personaalse kõrgema hüvangu sagedusel. 

Inglid ütlesid meile juba esimese kvartali horoskoobis, et need kingitused puudutavad paljude jaoks töövaldkonda. Eeloleva nädala energiat vaadates näib, et siin ajaperioodis heljuvadki ringi peaasjalikult uued tööalased ideed. Kuid nagu öeldud – vastavad isikud peavadki nüüd need ideed oma personaalsest õhust ära noppima – isiklikult ja läbi oma isiklike ülesannete ehk läbi nende ärritavate olukordade, mis nüüd kuskilt teie teele ilmuvad. Sealjuures võivad nüüd ilmuda pärast esimese idee noppimist ka järgnevad ideed, sest inglid juba viitasid ülalpool sellele, et kui olete oma kõrgema hüvangu sagedusel, siis saavad tulla ja tulevadki teie ellu ka muud nähtused, mis vastavad teie kõrgemale hüvangule. See aga tähendabki, et nüüd võib enamvähem üheaegselt ilmuda ka mitu varianti ehk mitu kingitust. Kui tegu on olukorraga, kus peate valiku tegema (kui näiteks ilmub üheaegselt mitu tööalast võimalust), siis valige kindlasti see variant, mis teile kõige rohkem meeldib.

Energeetilise sillana toovad inglid esmalt välja Veevalaja 2019 aastahoroskoobi. Seejärel soovitavad nad läbi lugeda järjest kõik nädala horoskoobid, alates nädala nr 49, 2018 horoskoobist kuni praeguse nädala horoskoobini. Seda seetõttu, et hetkel heljuv teemaliin algas nädalal nr 49, 2018. Kuna eeloleval nädalal ootab teid ees isiklik ülesanne (mida inglid kirjeldasid käesolevas horoskoobis), siis võib teil olla abi just nimelt kõigist neist sõnumitest koostoimes, mida nad on edastanud sellest ajamomendist alates kui vastav energialaine toimetama asus. Nad ütlevad just, et vaadelge neid sõnumeid koostoimes.

Lisaks viitavad nad ka nädala nr 34-36, 2018 horoskoobile ja nädala nr 50, 2017 horoskoobile. Sellele kõigele lisaks ütlevad nad veel, et osad teist võivad praegu abi leida ka 2017 II kvartali tulemärkide suhtehoroskoobist.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 märtsikuu finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu suhete sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Daft Punk – One More Time”, “Marshmello ft Khalid – Silence” ja “Dua Lipa – New Rules”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"