Nädala horoskoop 14.01-20.01.2019

nädal 3 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

14.01 – 20.01.2019

2019. aasta nädal nr 3

Inglite sõnumid aasta 3. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ebaloogiline trajektoor

Nädala kristall – Härjasilm

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 3. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Nr 8

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Nr 98

Inglite taro kaart – Maakaartide rüütel

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Harilik saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunasid inglid meid tähelepanu pöörama sõnadele ja kõnele. Nad ütlesid, et on aeg just sellest aspektist ära “pesta” pettumuse ja viha nähtused. Nad ütlesid ka, et see harjutus on vajalik selleks, et me saaksime hakata oma uuel rajal ringi liikuma. Ja nad ütlesid ka, et selle ülesande eduka teostuse korral jõuavad vastavate inimesteni kiirelt ka uued ideed.

Näib, et eeloleval nädalal ongi õhus just need uued ideed, mis eelmisel nädalal sündisid. Ja siin pole nad enam mitte ainult õhus, vaid tundub, et me saame nüüd ka hakata vastavaid ideid maises plaanis teostama.

Nendel äsja tekkinud uute ideede radadel oleks justkui valgusfoor ees ja see foor näitas eelmisel nädalal kollast tuld. Mõne jaoks see tuli vilkus, mõne jaoks oli püsivalt paigal. Aga kokkuvõttes oli ta igal juhul kollane. Nüüd, eeloleval nädalal, süttib seal fooris roheline tuli. See tähendab, et me saame hakata tollel rajal ka päriselt liikuma. Inglid ütlevad, et me mitte ainult ei “saa” hakata liikuma, vaid meil “tuleb” nüüd hakata liikuma. See pole küll samas nõudmine, sest nagu nad ütlesid eelmisel nädalal – uus rada ei nõua meilt midagi. See on taaskord soovitus nende poolt, kuid siiski näib, et seal raja alguses on nüüd ka füüsilises plaanis midagi sellist, mis paneb meid liikuma. Ehk kokkuvõttes on selge, et siin on nüüd tegu liikumisega, mida on vaja teha. 

Võib-olla ilmubki sel nädalal mõni maine kohustus, mis paneb teid kuhugi kindlasse suunda või asupaika liikuma. St. on ka võimalik, et liikumise algatab tüütuna tunduv põhjus. Inglid ütlevad – ükskõik, mis põhjusel nüüd liikumine toimuma hakkab, teadke – teil on vaja minna just sinna, kuhu teid praegu suunatakse. Just see liikumine viib teid oma uuel rajal edasi.

Tuletame siinkohal ka meelde, mida inglid on juba uue raja kohta õpetanud – nad ütlesid, et uus rada ilmus energeetiliselt. Füüsilises plaanis ümbritseb meid ikka see keskkond, mis meid on koguaeg ümbritsenud.

Ehk need elutee kingitused (uutele lugejatele vahemärge – elutee kingitustest kõnelesid inglid pikemalt 2019 esimese kvartali horoskoobis), mida uus rada toob, ilmuvad füüsilises mõttes tavapärastest asupaikadest. Energia on siin see komponent, mis on muutunud. Ehk energia on siin ka see komponent, mis uusi lahendusi (kingitusi) kohale toob. Ehk järgida tulebki nüüd energeetilisi impulsse.

Inglid seda juba ütlesid eelmisel nädalal, et peamiselt heljuvad nüüd õhus tööalased lahendused ehk töövaldkonda puudutavad kingitused. Sellest võime ka järeldada, et just mõni tööalane kohustus võibki olla põhjus, mis paneb teid eeloleval nädalal liikuma. Liikuma tolle uue miski suunas. Ehk liikuma tolle uue idee teostuse suunas.

Siit omakorda nähtub ja lähtub, et kõik äsja tekkinud uued ideed ei pruugi olla tööalased. Töövaldkond võib osade puhul olla ka lihtsalt katalüsaatoriks, mis viib teid edasi hoopis mõnes muus mõttes.

Inglid rõhutavad taaskord – tollel uuel rajal liikudes on teie jaoks oluline vaid teie isiklik sisetunne ning just sellelt kanalilt saabuvad juhised. Muude juhiste toel ei ole võimalik nende kingitusteni jõuda, mis uuel rajal asuvad. Siin tuleb väga hoolikalt kuulata ja järgida oma sisetunnet. Seda muidugi ainult siis kui te soovite oma elutee kingitusi kätte saada. Nagu öeldud – uus rada ei nõua kelleltki mitte midagi. Uus rada põhineb vabatahtlikkuse ja loomuliku kulgemise printsiipidel.

See rada tuli meie maailma selleks, et elu hõlpsamaks teha. See tähendab ka, et tollel rajal liikumine on kerge ja meeldiv, mis peab omakorda tähendama, et ka too põhjus, mis teid nüüd liikuma suunab, ei saa väga tüütu olla. St. tegu ei saa olla täiesti ebameeldiva nüansiga, mis lükkab/ tõukab liikuma. Ei, absoluutselt mitte. Inglid ütlevad, et see põhjus võib lihtsalt tunduda veidi tüütu ja ta võib näida kohustusena. Ta võib isegi olla kohustus, kuid sellisel juhul ei ole see kindlasti kurnav kohustus.

See on ka põhjus, miks inglid tulid meile ütlema, et nüüd kindlasti tasub liikuma asuda. Kuna liikumist ei tule algatama ükski karjuv asjaolu, siis on ka võimalik, et mõni inimene ignoreerib seda ilmuvat kohustust. Seda aga praegu teha ei tasu. Ja inglid kordavad uuesti – seda ei tasu teha ainult siis kui teil on soov oma elutee kingitusteni liikuda. Kui teil pole sellist soovi, siis võite te rahulikult eirata kõike, mis teid sel nädalal tervitama tuleb.

Kuna nad on tulnud jälle edastama üsna kummalist sõnumit, siis võib arvata, et kõnealuste uute ideede teostamised ei hakka kulgema just tavapärases maises rütmis. Küsin inglitelt – kas on nii?

Inglid ütlevad – jah, siin on tegu ideedega, mille teostamise rada erineb tavapärasest loogilisest rajast. Ehk siin on taaskord tegu sündmustega, kus 1+1 võib võrduda ka 5, 7, 9 või ükskõik milline muu number. Tehte tulemus erineb nüüd vastavalt idee olemusele ja ka vastavalt idee teostajale. Ehk tavapärase matemaatikaga pole siin midagi peale hakata. Need sündmused kulgevad nüüd energeetilise loogika rada pidi.

Miks see kõik nii toimub?

Inglid ütlevad, et põhjus on ikka seesama, mis on tekitanud igasuguseid kummalisi nähtuseid viimaste aastate jooksul. Meid tuuakse väga pika ajalooga manipulatsioonidest välja. See protsess aga tähendabki pikka jada imelikke juhtumisi ja toimumisi. Sealjuures näivad need juhtumised ja toimumised imelikuna ainult loogilisele vaatlejale. Ehk ainult sellisele vaatlejale, kes kasutab elu vaatlemisel ainult mõtete tasandit. Tunnetus neid juhtumisi ja toimumisi imelikuks ei liigita. Tunnetus saab aru, et kõik toimuv on vajalik, täpselt sellisel kujul nagu asjalood parasjagu kujunevad.

Seetõttu suunavad inglid meid ka järjepidevalt tunnetama. Ja seetõttu suunavad nad meid järjepidevalt just oma isikliku tunnetusega tunnetama ehk seetõttu nad rõhutavadki, et teiste tunnetus siinkohal eriti tähtsust ei oma. Miks? Sest pilt teise inimese tunnetusest, mis teieni jõuab, on juba mõtetega analüüsitud pilt. Muudmoodi polegi võimalik. Kui inimene juba konverteerib teatud tunded sõnadesse, siis on tulemuses kindlasti mõistuse analüüs sees. Tunne esineb puhtana ainult tunnetuses. St. tunnet saab üks inimene teisele puhtal kujul edastada vaid tunnete tasandil. Sõnad tulevad alati inimesest välja läbi mõistuse filtri.

Inimesed küsivad sageli, mis on armastus. Küll üritatakse armastusele määrata värvi ja küll üritatakse seda nähtust erinevatel viisidel kirjeldada. Tegelikkuses ongi armastus tunne, mida polegi võimalik sõnadesse ümber teisendada. Nagu öeldud – tunne esineb puhtal kujul ainult tunnetuses ehk tunnete tasandil. Inglid lisavad ka, et seda nähtust ei pea nimetama “armastuseks”. See on taaskord üks sõna, mis on kellegi poolt kunagi leiutatud. Ehk see sõna on läbinud mõistuse filtri. Tänaseks päevaks on sellele sõnale ka külge kleebitud hulganisti manipulatsioone. Seetõttu kasutatakse seda sõna sageli ka nähtuste puhul, mis tegelikult kõnealust tunnet üldse ei puuduta. Inglid ütlevad, et kui üldse leidub ligilähedast sõna, mis kirjeldaks seda tunnet, mida oleme harjunud tähistama terminiga “armastus”, siis on selleks sõnaks – elujõud. Ja kui nemad üritaksid sõnadega kirjeldada, mida armastus (ehk nende mõistes elujõud) tähendab, siis nad ütleksid nii – see on austus ja lugupidamine iseenda vastu, mis kandub ka väljapoole. Ehk mis tegelikult peegeldub inimesele tagasi kõiges, mida ta oma eluteel kogeb. Kuid nagu öeldud – tunnet tegelikult puhtana sõnadesse ümber ei teisenda, mistõttu ei ole loomulikult 100% täpne ka see kirjeldus. Inglid soovisid lihtsalt meie tähelepanu suunata asjaolule, et kõik ei ole alati nii nagu näib. Kõik ei ole alati ka nii nagu väga paljudele näib.

See on ka põhjus, miks uuele ajastule ümberlülitumine ei saa toimuda rahvahääletuste ja suurte kogunemiste taustal. See protsess toimub igas inimeses personaalsel tasandil. Seejärel hakkab kollektiivne tasand muutuma, sest ta ei saa muutumata jääda kui inimesed on personaalselt muutunud.

Samal põhjusel võime ka märgata, et inimesed eemalduvad selle protsessi ajal kollektiivsest elust. Mõned eemalduvad rohkem ja mõned vähem. See nüanss erineb jällegi vastavalt inimesele ja vastavalt sellele kui kaugele ta oma sisetunde kuulamisest/ järgimisest oli varasemalt kandunud.

Inglid ütlevad lõpetuseks – osade jaoks sisaldasid eelmised laused selgitust protsessi kohta, mis neil juba on läbi elatud. Osade jaoks aga kirjeldasid need hetkel toimuvat ja/või algavat protsessi. Kuidas nii? Tuletame meelde, et kõik ei tulnud tollest lävepakust edasi, mis mõned nädalad tagasi ilmus. See oligi lävepakk, mida ei saanud ületada need, kes pole veel läbinud oma isiklike analüüside etappi. Ehk oma isikliku sisetunde kanali puhastuse etappi. Tollest lävepakust said üle tulla vaid need, kes olid oma sisetunde kanali vähemalt nii palju puhtaks saanud, et seal polnud enam suurt hirmude, murede, viha ja pettumuse massi. Kuna igaüks läbib kõnealust protsessi omas tempos (võib ka lausa öelda – omas maailmas), siis on ka arusaadav, et kõik inimesed ei liigu tollel teel üheskoos edasi.

Niisiis, mida võime tõdeda eeloleva nädala kohta kokkuvõttes – siin ajaperioodis ilmub üks impulss, mis suunab teid liikuma. Tolle liikumise eesmärgiks on uute ideede teostamine. Siiski ei pruugi ilmuv impulss otseselt nende ideedega seotud olla. Miks? Sest uued ideed tuleb teostada vastavalt uue energeetilise raja reeglitele. Need reeglid aga pole vastavuses maise maailma loogika reeglitega. Inglid soovitavad teil selle ilmuva impulsi toel liikuma asuda – just sinna, kuhu too impulss teid suunab.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja aastanumbri 2006, Vähi tähemärgi 2019 aastahoroskoobi ja 2017 kolmanda kvartali õhumärkide suhtehoroskoobi. Nädala horoskoopidest viitavad nad nädal nr 31, 2018 horoskoobile, nädal nr 29, 2017 horoskoobile ja nädal nr 44, 2017 horoskoobile.

Neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga (ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht Horoskoop 2019 (tasuline)), toovad inglid lisaviitena välja 2019 maikuu suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 juunikuu üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 3 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Lily Allen – LDN”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP (I poolaasta) 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"