Nädala horoskoop 31.12(18)-06.01.2019

nädal 1 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

31.12 (2018) – 06.01.2019

2019. aasta nädal nr 1

Inglite sõnumid aasta 1. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Me maandume uuel rajal


UUDISED

Detsembris ilmusid jõuluüllatustena mitmed erihoroskoobid. Kuna neist kaks on mõeldud 2019 a. tarbeks, kordan veelkord üle, mis täpsemalt ilmus.

Niisiis, detsembris ilmusid alljärgnevad erihoroskoobid:

  • Kaduneljapäeva ja noorkuu (dets 2018) erihoroskoop 
  • Detsembri kuuhoroskoop – samuti jõuluüllatusena, avalikustasin ma 2018 a. horoskoobiraamatus sisaldunud detsembrikuu sõnumid. Neid saate lugeda siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline). (Kuna 2018 raamatut enam müügis pole, on see alaleht liigutatud Arhiivi alla, kuid ta on mu kodulehel siiski olemas.)
  • Talvise pööripäeva erihoroskoop
  • 2019 kinnisvara erihoroskoop
  • 2019 esimese kvartali horoskoop

Nädala kristall – Sinine hauliit

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 1. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Plaanid on valmimisjärgus. Ole kannatlik. Nr 4

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa 2019 horoskoobiraamatuga ehk raamatuga, millest kõneleb alaleht – Horoskoop 2019 (tasuline). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Nr 18

Inglite taro kaart – Üheksas õhukaart

Lillekaart – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal ilmus üks uus lennurada, mis tähendas, et meile avanes uus viis edasiliikumiseks. Inglid andsid meile ka erinevaid täpsustavaid infokilde selle kohta, miks nad seda uut viisi just lennurajaks nimetavad. Täpse kirjelduse saab igaüks üle lugeda eelmise nädala horoskoobist. Kokkuvõttena võib öelda, et lennuraja nimetust kasutasid nad sellepärast, et too uus viis/ lahendus pidi ilmuma sinna, kuhu vastav vaatleja tavaliselt ei vaata kui ta lahendusi otsib. Ja nad lisasid, et tolle uue lahenduse ilmumise koht asub kuskil kõrgemal.

Eeloleval nädalal maandume me sellel uuel rajal. Ehk eelmine nädal oli peaasjalikult pühendatud tolle raja ilmumisele. Seetõttu jagasid inglid meiega ka tolle raja kujunemislugu – kuidas vastavad pusletükid üheks terviklikuks pildiks paika kukuvad jne. Nüüd aga on rada valmis ja me saame sinna maanduda.

Küsin inglitelt – kas kõik tulevad vastava uuendusega kaasa?

Inglid ütlevad, et paraku mitte. Need, kes pole tolles uues ruumis (kuhu sisenesime mõni nädal tagasi) veel valgust sisse lülitanud, ei näe ka seda uut rada. Mis tähendab muidugi omakorda seda, et nemad ka uuele rajale edasi ei liigu.

Ehk eelolevast nädalast alates lähebki justkui elulaine kaht erinevat teed pidi edasi. Ühed suunduvad uuele rajale ja hakkavad avastama kõike põnevat, mida see rada pakub. Kuid teised miskipärast kaasa ei tule.

Küsin inglitelt, miks nad ei tule kaasa? Miks pole nad oma ruumis valgust sisse lülitanud?

Inglid ütlevad, et siin on tegu inimestega, kes lasevad endiselt muretsemisel oma elu valitseda. See muretsemine hoiabki neid pimeduses. Muretsemine kütab loomulikult omakorda erinevate hirmude katlaid ja nii need inimesed oma elu muudkui pimeduses hoiavad. Muretsemise ja hirmu nähtused on pimedad nähtused. Ehk need on nähtused, mis hoiavad elust valguse eemal.

Mida on inglid meile korduvalt muretsemise ja hirmude kohta õpetanud? (Ja nad on neil teemadel tõesti palju kõnelenud viimaste aastate jooksul ehk kõigis minu horoskoopides läbivalt, mida olen valmistanud juba 2016. aastast.) Esiteks on nad sageli öelnud, et need ei ole looduslikud/ loomulikud nähtused. Need on nähtused, mis tulenevad manipulatsioonidest. Ja teiseks on nad meile korduvalt öelnud, et uues ajastus pole enam muretsemisele ega ka hirmudele kohta. Mis on ka täiesti arusaadav, sest manipulatsioonidel pole enam uues ajastus kohta.

Niisiis – uuele rajale kulgevad nüüd edasi vaid need, kes on kroonilise muretsemise ja pideva hirmude ketramise maha jätnud. Ehk need, kes on teinud vastava otsuse, et nemad enam oma elu muretsemise ega ka hirmude tundmise peale raisata ei soovi. Ehk need, kes on mõistnud, et need nähtused ei vii mitte kuskile. Ehk need, kes on mõistnud, et need nähtused teevad haigeks. Ehk need, kes on mõistnud, et just need nähtused röövivad elujõudu ja elurõõmu.

Jätkame nüüd juhistega neile, kes lähevad uuele rajale edasi ja küsime inglitelt, mis neid uuel rajal ees ootab?

Inglid ütlevad, et siinkohal tasub kindlasti läbi lugeda ka 2019 a. esimese kvartali horoskoop, sest seal nad juba rääkisid pikemalt tollest energialainest, mis hakkab nüüd väga laiaulatuslikult meie maailmas toimetama. Väga lühikese kokkuvõttena võib öelda, et nüüd toob too energialaine väga paljudele kohale kingitusi, kuid need pole päris tavalised kingitused. Siin tulevad nüüd fookusesse just sellised kingitused, mis tuuakse teieni teie oma isikliku elutee poolt. Ehk nende kingituste saabumisel on määrava tähtsusega just kõik see, mida olete ise oma elutee jooksul hoomanud, mõistnud, analüüsinud, kogenud jne.

Inglid ütlesid esimese kvartali horoskoobis ka seda, et tegu on energialainega, mis hakkab ringi keerlema-pöörlema. Näib, et nüüd, eeloleval nädalal tõusebki see keeris üles ja hakkab ringi käima. Ehk vägagi tõenäoliselt keerlebki too sama teemafookus terve esimese kvartali jooksul.

Aga mis on konkreetselt eeloleva nädala sisuks?

Eeloleva nädala energiate raames viidatakse ajavahemikule 1996-1998. Kuna inglid mainisid esimese kvartali horoskoobis ajavahemikku 1979-1999, siis näib mulle, et me justkui liigume tolle keerise vältel ringi erinevates ajastutes.

Inglid ütlevad, et eesmärk on ka eeloleva nädala energial sama, mida juba kirjeldati esimese kvartali horoskoobis. Ehk me liigume nüüd selliste nähtuste poole, millest oleme kunagi unistanud. Kuna me näeme juba ajalistest viidetest, et fookusesse tulevad üsna ammused sündmused, siis võime sellest järeldada, et siin kõneldakse jälle taolistest unistustest, mis said valmis unistatud lapsepõlves.

Kuna juba esimesed ajalised viited viitavad sellele, et me hakkame tolle energialaine siseselt ringi liikuma erinevates ajastutes, võib sellest ka järeldada, et erinevatele inimestele hakkavad need kingitused kohale jõudma erinevatel aegadel.

St. eeloleval nädalal võivad juba oma kingitusi näha need, kes vastavad kingitused valmis unistasid ajavahemikus 1996-1998. Ehk siin võib nüüd kulmineeruda teatud teemaliin, mis sai just tolles ajavahemikus alguse.

Aga see kõik võib ka tähendada mingeid laiemaid sündmuseid kui personaalsed eluplaanid, sest nagu ikka – energiaid saab tõlgendada erinevatel viisidel.

Kuigi tolle esimese kvartali energialaine paistab sisaldavat pigem personaalsetel tasanditel toimuvaid sündmuseid, mõjutab see kõik kogumina kindlasti ka laiemat plaani. Laiem plaan lihtsalt hakkab muutuma personaalsete muudatuste toel.

Inglid ütlevad, et siit koorubki välja uue ajastu järgmine iva – uus ajastu muudab maailma toimimist läbi individuaalsete muudatuste. Ehk üldine kõrgem hüvang hakkab välja kujunema läbi personaalsete kõrgemate hüvangute. Selline ongi üldplaani loomulik kulgemine, mis on varasemalt olnud erinevatel põhjustel takistatud.

Seetõttu on inglid ka korduvalt rõhutanud, et uus ajastu on julge eneseväljenduse ajastu. Igaüks saab nüüd liikuda täpselt selles suunas, kuhu tema isiklik kõrgem hüvang teda juhatab. Ja seda suunda ei saa enam ükski manipulatsioon takistama tulla. 

Inglid täpsustavad – manipulatsioonidest on vaba ainult teie kõrgema hüvanguga kooskõlas olev elutee. Miks on seni manipulatsioonid saanud inimeste elusid takistama tulla? Sest inimesed pole elanud oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevaid elusid.

Selle kõige tõttu on inglid ka igal sammul rõhutanud, et oma elu tuleb elada vastavalt oma isiklikele eelistustele – igast aspektist. Teil on igal ajahetkel õigus valida, mida te oma ellu lubate ja millist elu te elada soovite. Loomulikult võtab mõne valiku rakendamine/ elluviimine kauem aega kui mõne teise, kuid põhimõte jääb ikka samaks – teil on alati õigus ise oma elu kujundada, täpselt nii nagu teile meeldib.

Mis tagab halva elu? Kui inimene veedab terve elu kannatades ja taludes. Ja muidugi ka muretsedes ning kartes, sest mida muud saabki selline elu toota kui mitte muretsemist ja hirme. Kui inimene on oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevalt teelt eemal, siis tõmbabki ta endale järjest ligi uusi kogemusi/ nähtusi, mis vastavad tollele kannatuste ja talumiste rajale.

Kuidas selliselt rajalt ära saada? Kuidas leida üles oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olev rada?

Selleks tuleb esmalt tõdeda, et minu elu on minu oma. Ja seejärel tuleb hakata tegema valikuid vastavalt sellele, mis teile meelepärane on.

Siinkohal loomulikult kordame – mõne valiku rakendamine võtab rohkem aega ja mõne rakendamine vähem. Ajalisel poolel pole vaja end heidutada lasta. Lihtsalt liikuge edasi ja muudkui öelge “jah” iseendale.

Uutele lugejatele lisan siia jälle ka vahemärke – kui teil tekib nüüd küsimus, et kas see pole mitte egoism, millest siin kõneldakse, siis soovitan teil läbi lugeda minu artikli Soovitused igapäevaeluks, milles inglid on juba pikemalt kõnelenud just sel teemal ehk teemal, mis on vahet egoismil ja iseendasse armastusega suhtumisel. Selle artikli leiate siitsamast, minu kodulehelt, täpsemalt siit alalehelt -> Soovitused igapäevaeluks.

Kuna me jõudsime taaskord egoismi temaatikani, siis võib eeloleva nädala tarbeks veel lisaks öelda, et nüüd jõuavad uuele rajale need, kes mõistavad, et unistamine pole egoism. Ehk need, kes mõistavad, et ka unistuste täitumisel pole egoismiga midagi pistmist.

Kuigi eelviidatud artiklis juba tollest teemast kõneldakse, soovivad inglid ka siin välja tuua ühe peamise erinevuse egoismi temaatika raames. Nad ütlevad, et egoist soovib ainult endale head. Teistele soovib egoist halba, sest ta tahab olla teistest kõrgemal. Inimene, kes armastab iseend (ja elab oma sisemisest armastusest lähtudes), soovib head nii endale kui teistele. Selline inimene soovib, et lisaks tema enda unistustele täituksid ka teiste unistused. Selline inimene ei soovi ühtki asja seetõttu, et teistele muljet avaldada. Egoist soovib aga kõike seetõttu, et teistele muljet avaldada.

Inglid ütlevad, et nemad ei nimeta üldse egoistide soove unistusteks. Need on pigem külmalt kalkuleeritud tahtmised, millega endale võimu koguda või oma võimu maksma panna.

Niisiis, mis meil eeloleval nädalal kokkuvõttes toimub? Kui me oleme maandunud oma uuel rajal, siis hakkame me koheselt märkama enda ümber erinevaid kingitusi. Kõik ei pruugi oma peamist elutee kingitust (millest kõneleb kvartali horoskoop) veel sel nädalal kätte saada, kuid tolles suunas liigume me nüüd küll kõik koos. Ehk need kõik, kes tollele uuele rajale kaasa tulid. Ehk need kõik, kes on hakanud hindama oma sisemist valgust ja kes on hakanud seda valgust ka julgelt välja näitama.

Energeetilise sillana toovad inglid välja esmalt aastanumbrid – 1996 – 1998.

Seekord tuuakse välja ka üks asukoha viide, mis on üsna haruldane nähe, sest nad enamasti asukohtadele ei viita. Täpsemalt ongi nad seni vaid üks kord saatnud meile asukoha viidet, seega nüüd tuleb teine kord. Seekord on asukoha viiteks Austraalia.

Nädala horoskoopidest viitavad nad seekord jälle päris mitmele horoskoobile. Huvitaval kombel on kõik need viited pärit aastast 2017. Niisiis – aastast 2017 viidatakse nädalate nr 6, 7, 20, 42 ja 43 horoskoopidele. 

Lisaks viitavad nad veel õhumärkide 2016 neljanda kvartali suhtehoroskoobile.

Uutele lugejatele vahemärge – teemal, mis on energeetilise silla viide, rääkisin ma pikemalt iga tähemärgi 2019 aastahoroskoobis. Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Seda infot leiate minu kodulehe esilehelt.

Neile, kes töötavad kaasa 2018 ja 2019 horoskoobiraamatutega, toovad inglid lisaviidetena välja 2018 maikuu üldistes sõnumites ja 2019 aprillikuu üldistes sõnumites väljatoodud juhised. Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud aastate sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.

(Uutele lugejatele – siin viitan ma horoskoobiraamatule, millest kõneleb alaleht “Horoskoop 2019 (tasuline)”. Hetkel on võimalik soetada 2019 esimese poolaasta raamatut, sest 2019 raamat ilmub kahes osas ehk poolaastate kaupa. Täpsustan siinkohal ka üle, et 2018 raamatut enam soetada ei saa. Miks? Sest minu poolt valmistatavad horoskoobiraamatud ei ole niisama lugemisvaraks loodud. Neid võib küll vaid lugemiseks kasutada, kuid minu poolt on nad siiski valmistatud kollektiivse energeetilise kaugseansi edastamise eesmärgil. Kuidas saavad tekstid tervendada? Sellele ja ka paljudele muudele küsimustele leiate vastuse minu kodulehe esilehelt. Mis on kollektiivne kaugseanss ja mida kõnealune raamat täpsemalt sisaldab? Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2019 (tasuline)”.)

Nädala nr 1 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Faithless – God is a DJ”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 03.01 – kaduneljapäev
  • 04.01 – tähesadu (kvadrantiidid)
  • 06.01 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

RAAMAT – 2019 HOROSKOOP 

(Tasuline)

Mida see raamat sisaldab?

23. augustil ilmus 2019 esimese poolaasta horoskoobiraamat ehk raamat, milles olen kanaldanud terveks poolaastaks ette erinevaid inglisõnumeid (sh temaatilisi sõnumeid). Ka läbi selle raamatu hakkab toimuma kollektiivne kaugseanss ehk tegu pole ainult lugemisvaraga. Nagu ikka, toimib kollektiivne kaugseanss vaid nende jaoks, kes otsustavad läbi terve poolaasta kaasa töötada raamatus sisalduvate sõnumitega/ juhistega.

Ülesehituselt on see raamat sarnane 2018 a. raamatuga. Suurim erinevus seisnebki selles, et nüüd tuleb müüki vaid üks poolaasta korraga.

Kellele on see raamat mõeldud?

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit.

Kust leida rohkem infot?

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt –> Horoskoop 2019 (tasuline)

(PS! Kordan ka siin, et 2018 a. horoskoobiraamatut enam soetada ei saa. Selle müük läks lukku 31. juulil.)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"