Nädala horoskoop 30.12(19)-12.01.2020

nädal 1-2 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

30.12.(2019) – 12.01.2020

2020. aasta nädal nr 1-2

Inglite sõnumid aasta 1-2. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ümberkorraldused


UUDISED

Hetkel on müügis JAANUARI kuuhoroskoop.

Jaanuari kuuhoroskoop on pühade tõttu müügis mõne päeva võrra kauem – kuni 07. jaanuarini.

Veebruari kuuhoroskoop ilmub 08. jaanuaril.

Missugused sõnumid sisalduvad kuuhoroskoopides?

Kuidas töötab energeetiline kaugseanss, mis toimetab läbi kõnealuste kuuhoroskoopide?

Kuidas kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)”


Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 1-2. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on käesoleva olukorra suhtes õigus. Ära lase end ümber veenda. Nr 109

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Su plaanis vajab miski muutmist. Nr 69

Inglite taro kaart – Keiser. Nr 4

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala horoskoobi kaudu saatsid inglid sõnumeid vaid neile, kes soovisid talvise pööripäeva energeetilises kaugseansis osaleda. Seetõttu ei tee ma siinkohal ka kokkuvõtet tollest horoskoobist. Need sõnumid said juba edastatud täpselt neile, kes selleks soovi avaldasid.

Kahe eeloleva nädala jooksul hakkavad toimuma ümberkorraldused.

Mis sorti ümberkorraldustega on tegu?

Inglid ütlevad, et nüüd hakkavad liikuma ja ümber paiknema vägagi reaalsed elemendid. Ehk seekord on tegu täiesti maisete elementidega, mitte emotsionaalsete/ vaimsete/ energeetiliste muudatustega.

Igale maisele muudatusele eelneb aga ju töö energias.

Seetõttu saame kohe küsida – millise energeetilise töö tulemusi me nüüd nägema hakkame?

Inglid ütlevad, et siit tulevad nüüd maised muudatused, mille jaoks tegime energeetilise töö ära novembris ja detsembris. 

Ehk viimase kahe kuu energeetiline töö näitab end nüüd maises maailmas.

Milline oli viimase kahe kuu energeetilise töö sisu? Selle küsimuse vastuse leiate viimase kahe kuu horoskoopidest ehk selle saab igaüks ise üle lugeda.

Aga milline on see tulemus, mis end nüüd maises maailmas ilmutab? Mida saavad inglid meile selle kohta rääkida?

Inglid ütlevad, et nüüd hakkavad muuhulgas liikuma sellised maised elemendid, mille kohta oleme siiani arvanud, et need ei liigu mitte kunagi. Ehk nüüd hakkab liikuma midagi sellist, mida oleme seni täiesti paikseks pidanud.

Aga miks need elemendid liikuma hakkavad?

Seetõttu, et on vaja ära korraldada teatud ringlus. Ringlus ehk ümberkorraldused, nagu nad juba ka alguses ütlesid. 

Selle ajaperioodi vältel toimuvad ümberkorraldused. Need on ümberkorraldused, mis tuleb ära teha, sest tegu on nähtustega, mis seni veel polnud uue ajastuga kooskõlas. Mõnes mõttes võib küll öelda, et need “tuleb ära teha”, aga tegelikult on tegu elementidega, mis lihtsalt liiguvad nüüd õigetesse paikadesse, sest energias on nad juba sinna liigutatud. 

St. tegu pole tööga, mida keegi nüüd peab otseselt tegema. Tegu on tööga, mis lihtsalt hakkab ise toimetama, sest muud varianti enam olla ei saagi. Jah, maises plaanis on tolle töö puhul kindlasti osalisteks ka inimesed, kes vastavaid elemente liigutavad (sest tegu on maisete elementidega), aga need inimesed ei tee kõnealust tööd teadlikult. Inglid täpsustavad – inimesed teevad tolle tööprotsessi raames hoopis midagi muud, aga selle muu käigus liigutavad nad paika ka neid elemente, mida inglid silmas peavad.

Ehk kokkuvõttes võib ikkagi tõdeda, et inimesed otseselt seda tööd nüüd ei tee, millest inglid siinkohal kõnelevad. Ehk need elemendid, millest nemad kõnelevad, liiguvad nüüd ikkagi ise õigetesse paikadesse.

Aga mis siis saab kui elemendid on õigetesse paikadesse liikunud?

Inglid ütlevad, et siis ongi sündinud uus muster. See on muster, mis võimaldab palju rahulikumat ja sujuvamat elu. See on muster, mis on suures plaanis kooskõlas meie kõigi kõrgema hüvanguga ja samal ajal sisaldab see muster ka igaühe personaalset kõrgemat hüvangut. Ehk mõnes mõttes polegi tegu uue mustriga, vaid tegu on selle mustriga, mis oleks pidanud maises maailmas alati eksisteerima. 

Miks see ei eksisteerinud? Ehk mis selle mustri ära rikkus? Sellest on inglid meile sageli kõnelenud. Siinkohal on muidugi süüdlasteks manipulaatorid, kes lõhkusid kõnealuse mustri juba sajandeid tagasi ära. See töö tehti sihilikult ja ikka selleks, et inimestelt röövida nende elu, vabadust, rõõmu, rahu, rikkust jne.

Uuele ajastule ümberlülitumisega olemegi teinud pidevalt tööd selle nimel, et oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevat mustrit tagasi saada.

Nagu inglid on meile samuti juba korduvalt rääkinud – see teekond on olnud väga käänuline ja konarlik. Ja see ongi pidanud selline olema. Me poleks ühelgi muul moel sellest manipulatsioonide rägastikust välja saanud. Kuna too rägastik on niivõrd keerukas ja üleni/ üdini ebaloogiline, siis pidi ka meie teekond sealt välja olema äärmiselt äraspidine. Too teekond tähendaski sisuliselt seda, et me viisime ebaloogilisuse veel omakorda uuele tasandile. Ehk me viisime äraspidisuse omakorda veelgi absurdsemate tasanditeni. See kõik oli vajalik selleks, et me tuleksime tollest kuritegelikust rägastikust välja. 

Muul moel poleks me mitte kunagi jõudnud vabaduseni.

Mis on see vabadus, millest inglid kõnelevad?

See vabadus, mida nemad silmas peavad, hõlmab igakülgset emotsionaalset vabadust. Just see on see vabadus, mis tagab inimesele igakülgselt rahuliku ja rõõmustava elu. 

Inglid jätkavad – see vabadus tähendab seda, et inimese emotsioonid ei ole enam teiste poolt lükatavad-tõmmatavad. See vabadus tähendab seda, et inimene valib ise oma enesetunde … igal ajahetkel ja igas olukorras.

Aga miks on see nii oluline, et inimene valiks ise oma enesetunde?

Inglid ütlevad – just see on see baas, millelt inimene saab juba luua oma ellu ükskõik, mida. Ehk see on see baas, kust algabki inimese looming. Just selline looming, mis on elujaatav ehk selline looming, mis ongi vastavale inimesele loomulik.

Inglid jätkavad – me jõudsime taaskord selle teemani, et terminiga “looming” on samuti sajandeid manipuleeritud. St. sellesse terminisse on sisestatud tohutult manipulatsioone.

Aga miks? Miks on loomingu terminiga manipuleeritud?

Inglid selgitavad – seetõttu, et iga inimese elu põhinebki loomingul. Tema isiklikul loomingul. Mida see tähendab? See tähendab seda, et igaüks on siia ilma loodud selliselt, et tal on õigus oma elu kujundada täpselt nii nagu ta soovib. 

Inglid jätkavad – tegu on õigusega, mis on ühtaegu ka kohustus. 

Kuidas nii? See õigus on kohustus selles mõttes, et igaüks peab ise oma elu looma. Seda ülesannet ei saa mitte kunagi kellelegi teisele delegeerida. Ükskõik, kui palju käskida või sundida. Igaüks vastutab ikka oma elu eest ise. See pole aga mitte kuidagipidi halb nähe, sest see tähendabki ju ühtlasi seda, et igaüks saab oma elu kujundada vastavalt oma isiklikele eelistustele.

Kuna terminiga “looming” on aga manipuleeritud, siis polegi inimesed juba väga pikka aega osanud oma elu ise luua. Osaliselt pole osanud, aga osaliselt pole ka tahtnud, sest loomingut on kohati hakatud pidama ka millekski ebasoovitavaks (võib ka öelda ebasobilikuks). Miks? Sest manipulatsioonid on sellele terminile (muuhulgas) külge kleepinud ebapraktilisuse sildi.

Milline on aga tõde?

Tõde on selline, et inimese elu ei saagi seni hea olla kui ta ei väljenda oma isiklikku loomingut. Ehk kuni ta ei kujunda oma elu täpselt nii ja täpselt selliseks, nagu ta ise soovib.

Mis on selles skeemis veel olnud manipuleeritud?

Inglid ütlevad, et ka terminiga “soov” ja “soovimine” on manipuleeritud. 

Kuidas need manipulatsioonid on väljendunud?

Need on väljendunud selliselt, et osad inimesed on hakanud soovimist kartma. Miks? Sest osad nende soovidest on väga kehvasti välja kukkunud. Ja selle asemel, et oma soove kujundama õppida, on need inimesed hakanud hoopis soovimist halvaks pidama.

Inglid ütlevad – sellistes olukordades, kus inimese soov on “läinud halvaks”, on süüdi olnud tegelikult manipulatsioon, mitte soovimine.

Mil moel on neis olukordades sisaldunud manipulatsioon?

Inglid ütlevad, et säärased soovid on lähtunud egost, mitte hingest. Ehk võib ka öelda, et tegu polegi olnud soovidega, vaid jäikade tahtmistega.

Mida see tähendab? See tähendab seda, et need tahtmised on olnud kõik üleni välja mõeldud. St. neis tahtmistes pole hing üldse oma osa mänginud. 

Ehk võib ka öelda, et need on tegelikult olnud ego nooled, mis ei saagi endaga midagi head kaasa tuua. Need nooled saavadki vaid bumerangina teile tagasi näkku lennata.

Inglid jätkavad – õige soovimine tuleb alati hingest. Jah, loomulikult on mõistus antud meile siia maailmasse samuti põhjusega, kuid meie elu kannab edasi alati hing. Ehk hing peab alati olema inimese elufilmis peaosatäitja. Mõistusele on kavandatud kõrvalosa. Selline on inimese eluplaan.

Mida on aga teinud manipulatsioonid? Laias laastus võibki öelda, et manipulatsioonide eesmärk on alati olnud hinge allapoole surumine ja mõistuse esiplaanile seadmine. Ehk manipulatsioonid ongi konkreetselt olnud alati suunatud inimese loomuliku elu pahupidi pööramisele.

Niisiis, mida võime ülaltoodud info põhjal veel kahe eeloleva nädala kohta järeldada? 

Ehk mida võime järeldada nende maisete elementide kohta, mis nüüd õigetesse asupaikadesse hakkavad liikuma?

Me võime sellest infost järeldada, et inimeste elufilmide osatäitjad hakkavad nüüd rolle vahetama. Kõrvalosatäitjad liiguvad peaosatäitjateks ja vastupidi. Ja need olukorrad leiavadki aset pigem sellistes asupaikades, mille kohta olemegi lausa terve elu arvanud, et need rollid küll kunagi ei muutu. Võib ka öelda, et me pole isegi sellist arvamust kujundanud, sest tegu on elementidega, mis lihtsalt ongi alati ühel kohal olnud. St. meil polegi olnud põhjust nende elementide kohta midagi arvama hakata, sest need lihtsalt ongi olnud sellised nagu nad alati on olnud.

Ehk kokkuvõttes võime tõdeda, et nüüd hakkab liikuma midagi sellist, mille kohta me isegi pole osanud mõelda, et see nüanss võiks liikuda või et see üldse peaks liikuma. Ehk tegu on pahatahtliku nüansiga, mis on väga-väga kaua aega paigal püsinud ja seeläbi end ümbritsevat mürgitanud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Veevalaja 2020 aastahoroskoop (otselink selle horoskoobi juurde on siin – https://evatenter.com/2019/08/22/horoskoop-2020-veevalaja/)

Nädala nr 3, 2019 horoskoop (otselink selle horoskoobi juurde on siin – https://evatenter.com/2019/01/13/nadala-horoskoop-14-01-20-01-2019/)

Nädala nr 16, 2019 horoskoop (otselink selle horoskoobi juurde on siin – https://evatenter.com/2019/04/12/nadala-horoskoop-15-04-21-04-2019/)

Nädala nr 23-24, 2018 horoskoop (otselink selle horoskoobi juurde on siin – https://evatenter.com/2018/06/04/nadala-horoskoop-04-06-17-06-2018/)

Aastanumber 1985

Aastanumber 2005

Aastanumber 1975

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (kuni 2019 mai horoskoobiraamatuga, 2019 juulist edasi kuuhoroskoopidega), toovad inglid lisaviitena välja 2019 aprillikuu finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 juuni üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 ja 2019 juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobid võivad küll olla pealtnäha ainult teatud perioodi tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need horoskoobid sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 1-2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “All Saints – Pure Shores” ja “Lily Allen – LDN”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Jaanuari kuuhoroskoop

Pühade tõttu on jaanuari kuuhoroskoop müügis mõne päeva võrra kauem – kuni 07. jaanuarini.

08. jaanuaril ilmub veebruari kuuhoroskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 30.12(19)-12.01.2020

Comments are closed.