Nädala horoskoop 16.12-29.12.2019

nädal 51-52 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

Talvise pööripäeva (kollektiivne) kaugseanss 

16.12-29.12.2019

2019. aasta nädal nr 51-52

Inglite sõnumid aasta 51-52. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Saatuse keerdkäigud

Eelmisel nädalal kõrvaldus viimane osa ühest suurest tõkkest, mille taga olime seisnud alates nädalast nr 44, 2019. Inglid lisasid, et kõnealuse tõkke puhul võib ka olukorda vaadelda selliselt, et tolle tõkke kukutamise protsess algas juba nädalal nr 46, 2016.

Mis pidi edasi saama kui tõke on läinud?

Inglid ütlesid eelmisel nädalal meile vaid niipalju, et tolle tõkke lahkumine tekitab meis valdavalt vabaduse tunnet.

Aga mis siis saab eelolevatel nädalatel?

………. ………… ………… ………… …………. ………… ………. …………

Nagu juba ülalpool mainitud, leiab kahe eeloleva nädala sees muuhulgas aset talvine pööripäev. Ja nagu nägime juba viimaste pööripäevade puhul – nüüd toimetab alati läbi pööripäevade horoskoopide ka kollektiivne kaugseanss.

Selgitan – kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad.

Kahe eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop ehk seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just talvise pööripäeva kaugseansil osaleda. Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 5 eurot. Täpsustan veelkord – see tähendab seda, et seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Antud hind sisaldab seega lühikese e-raamatu (ehk pdf faili) kujul kahe eeloleva nädala horoskoopi. Nädala horoskoobi ülesehitus on ikka selline nagu ta on olnud ka varem, lihtsalt inglite sõnum on seekord pikem (fail/ horoskoop on kokku 10 lk). Ja nagu öeldud – vastava teksti kaudu toimetatakse meie energias kollektiivse kaugseansiga.

Ja nagu välja toodud juba ka ülalpool (ning käesoleva horoskoobi pildil) – selle kahenädalase ajaperioodi märksõnaks on – saatuse keerdkäigud.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma.

Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid.

Niisiis, kordame – kahe eeloleva nädala horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub talvise pööripäeva (kollektiivne) energeetiline kaugseanss. 

Selle hinnaks on 5 eurot.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – talvise pööripäeva – nädala horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, see – talvise pööripäeva – horoskoop on mahuga 10 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

14. detsembrist kuni 29. detsembrini.

Kuna tegu on konkreetse ajaperioodi tarbeks mõeldud energeetilise seansiga, siis saabki seda ka tellida ainult vastava ajaperioodi jooksul ehk ajaperioodi jooksul, milles sisaldub talvine pööripäev.

NB! Kordan igaks juhuks taaskord üle, et see, mida saate tellida, pole personaalne horoskoop. See on üldine horoskoop nagu minu nädala horoskoobid ikka on. Tasuline on nädala horoskoop seekord seetõttu, et läbi selle horoskoobi toimetab sel korral kollektiivne energeetiline kaugseanss. Täpsemalt kaugseanss, mis on pühendatud talvise pööripäeva energiate võimalikult tõhusale rakendamisele.

Kuidas toimib kollektiivne energeetiline kaugseanss ehk kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sellest olen pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"