Nädala horoskoop 09.12-15.12.2019

nädal 50 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

09.12 – 15.12.2019

2019. aasta nädal nr 50

Inglite sõnumid aasta 50. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õppetund, mis avardas mõistust

Nädala kristall – Türkiis

Nädala värv – Türkiissinine/ türkiisroheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.


UUDISED

Hetkel saab tellida JAANUARI kuuhoroskoopi.

Jaanuari horoskoop on erandkorras müügis mõni päev kauem – seda saab tellida kuni 07. jaanuarini.

VEEBRUARI kuuhoroskoop ilmub 08. jaanuaril.

Miks saab kuuhoroskoope osta alati ainult üks kuu ette?

Mis kuuhoroskoopides täpsemalt sisaldub?

Kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)


2019. aasta 50. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Vaatle “õpetaja” terminit laiemalt. Kõige laiemas plaanis on terve universum meie õpetaja, koos kõigi põnevate nähtuste ja imeliste värvidega. Nr 114

Inglite taro kaart – Ärkamine. Nr 12

Lillekaart – Naerata. Päevalill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tulid inglid meile külla. Miks nad tulid? Seetõttu, et meile oli vaja kohale tuua üks oluline sõnum. See oli sõnum, mis ei olnud vastus mõnele meie küsimusele. Ei olnud? Kuidas nii? See polnud vastus meie küsimusele, sest me pole osanud vastavat küsimust küsida. Seetõttu tulidki inglid ise kohale, et seda sõnumit meieni tuua. Me poleks seda muidu iial kätte saanud. Küll aga pidime me selle sõnumi kätte saama, sest uue ajastu energiates on vastav info meile eluliselt oluline.

Mida toob eelolev nädal?

Näib, et nüüd lahkubki lõpuks see tõke, mille ette me jõudsime nädala nr 44 (2019) alguseks.

Inglid on juba ka eelmistel nädalatel viidanud sellele, et nädala nr 44-45 (2019) horoskoobis arutletud tõke lahkub. Ehk nad on viidanud justkui sellele, et too tõke peaks juba olema lahkunud.

Nüüd aga näeme me uut pilti.

Tuletame kõigepealt meelde, missuguse tõkkega oli tegu …. tegu oli tõkkega, mille ette paiskas meid torm, mis keerutas septembri lõpust alates ja toimetas meie eludes peaaegu terve oktoobrikuu vältel (ehk nädalani 44).

Nädala 44 alguseks olimegi seega jõudnud ühe olulise tõkke ette.

Inglid kirjeldasid seda kui tõket, mille kukutamiseks on meil juba kõik energeetilised vahendid olemas. Meil tuli vaid jääda sinna tõkke taha seisma ja lasta energiatel teha oma tööd. Ehk tolle tõkke pidi kukutama energia, mitte meie maised sammud/ teod. 

Lisaks ütlesid nad, et see tõke on seotud õpingutega. Märksõnana kasutasid nad tookord väljendit “õpitud tõkked lahkuvad”.

Aga milline on siis see pilt, mis meile nüüd avaneb?

Nüüd näib, et eelmiste nädalate vältel ongi see tõke kadunud, kuid mitte tervikuna, vaid järjepidevalt lahkuvate tükkidena.

Mäletate – tegu oli energeetilise tööga, mis pidi seda tõket kukutama.

Tõenäoliselt oletegi eelmistel nädalatel (nädalad 44 kuni 49) näinud, kuidas miski lahkub osadena/ tükkidena. See vaatepilt võib olla aset leidnud nii teie personaalses elus kui ka laiemas plaanis. Ehk te olete võib-olla märganud säärast protsessi toimetamas läbi uudiste/ läbi teistelt inimestelt saadud informatsiooni. Kuidas nii? Tuletame meelde, et energeetilised protsessid kajastuvad alati füüsilises maailmas. Seetõttu oleme pidanud ka nägema, kuidas miski justkui pudeneb ära tükkidena.

Seega nüüd, nädalaks 50, ongi lahkunud kogu tõke, millest inglid kõnelesid nädala nr 44-45 horoskoobis (see oli kaheks nädalaks valmistatud horoskoop).

Aga mis see tõke siis oli?

See ongi nüüd vastus, mille saame kätte alles eeloleva nädala pildist.

Ja see pilt näitab meile, et tegu oli ühe olulise õppetunniga. Ehk terve tõkke lagunemise protsess oligi tervikuna üks õppetund …. seega nüüd näeme me ka, kuidas see tõke oli otseselt seotud õpingutega, lisaks igasugustele muudele seostele. (Inglid meile tookord päris nii otsest seost ei avaldanud, nad ütlesid vaid, et tõke on seotud õpingutega.)

Ülalpool juba arutlesime selle üle, milliseid ilminguid see tõke võis füüsilises plaanis tekitada.

Mida see tõke veel tegi? Ehk milles siiski seisnes too õppetund?

Inglid ütlevad, et see õppetund avardas teie maailma. 

See avardas teie mõistust. Ja läbi mõistuse avardamise avardas see ka teie tundemaailma.

Kuidas nii? Tavaliselt räägite te ju, et tunnetus on esiplaanil ja mõistus peaks pigem jääma teisele kohale. Kuidas tervendasime me nüüd oma tundemaailma läbi mõistuse?

Inglid selgitavad – antud juhul oli tegu just nimelt õpitud tõketega…nii nagu nad ütlesid juba ka tookord.

St. tegu oli tõketega, mis olid küll jah kahjulikult end sisse seadnud meie tundesüsteemis, kuid need olid sinna tundesüsteemi sisse imbunud läbi mõistuse. Ehk me olime esmalt oma mõistusega õppinud “selgeks” teatud valesid, mis seejärel settisid meie tunnetussüsteemi.

Kuna tegu oli õpitud tõketega, siis tuli neist vabanemiseks samuti mõistusega selgeks õppida, et see, mida meile varasemalt oli õpetatud, oli vale.

Ehk meie mõistus pidi nägema tõde ja see tõde kukutas ka vastava tõkke meie tunnetussüsteemis.

See tähendab, et tolle õppetunni eesmärgiks oli ikka tunnetussüsteemis asuvate tõkete eemaldamine, kuid seekord käis protsess peaaegu üleni maisel pinnal ehk mõistuses.

Ehk te nägitegi tõenäoliselt viimaste nädala jooksul maises maailmas palju selliseid nüansse, mis lükkasid ümber ühe varasemalt õpitud vale. Kuna pildilt on näha, et tõke lahkus osadena/ juppidena/ tükkidena, siis saamegi sellest järeldada, et neid nüansse pidi tõepoolest olema mitmeid, mis viimaste nädalate jooksul teie mõistust treenisid.

Igal juhul oleme selleks nädalaks jõudnud kohta, kus lahkub kõnealusest tõkkest viimane osa või siis ongi juba nädala alguseks tõke kadunud … see on nüüd erinevate inimeste puhul erinev, sest me siiski ei liigu siin maailmas ringi päris kõik koos ja ühes taktis.

Mis saab kui tõke on täielikult läinud?

Inglid ütlevad, et siis ongi meie maailm palju avaram. Igakülgselt ja igas mõttes.

Ehk meie mõistus on siis palju avaram. See aga võimaldabki ühtlasi palju avaramat maailmavaadet.

Ehk võib ka öelda, et me oleme siis vabad.

Vabaduse termin on muidugi ka midagi sellist, mis ei tähenda kõigi jaoks kindlasti üht ja sama asja.

Küll aga soovivad inglid siinkohal just seda terminit kasutada – nad ütlevad, et tolle tõkke lahkumine tekitab meis valdavalt vabaduse tunnet.

Kas sellega on eeloleva nädala sõnumid kirja pandud?

Inglid ütlevad, et nad soovivad veel lõpetuseks lisada, et kõnealuse tõkke puhul võib ka olukorda vaadelda selliselt, et tolle tõkke kukutamise protsess algas juba nädalal nr 46, 2016. Ehk teatud mõttes (teatud vaatepunktist vaadeldes) on seesama protsess kestnud juba üle kolme aasta. Seetõttu soovitavad nad eeloleva nädala sõnumite (ja kindlasti ka sündmuste) raames üle lugeda just tolle nädala horoskoobi – nädal nr 46, 2016.

Lisan veel ise lõpetuseks, et see viide hakkab tõesti lausa erilisel moel kõlama. Sealt kostubki justkui muusikat.

Seega – kui tunnete personaalselt tolles 2016 a. viites resonantsi, siis lugege kindlasti viidatud nädala horoskoop üle.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid (nagu ikka, toon ma need sillad välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlesid):

Nädala nr 46, 2016 horoskoop (ehk esimene sild ongi kohe loodud sellest horoskoobist, mida inglid meil kindlasti üle lugeda soovitasid)

Nädala nr 25, 2017 horoskoop

Nädala nr 5, 2017 horoskoop

Nädala nr 27, 2019 horoskoop

Nädala nr 48, 2018 horoskoop

Nädala nr 21-22, 2019 horoskoop

Neitsi tähemärgi 2020 aastahoroskoop

Nädala nr 49, 2018 horoskoop

Nädala nr 29-30, 2018 horoskoop

Nädala nr 44-45, 2019 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuni tervisliku kehakaalu teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 50 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “FC Kahuna – Hayling”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Jaanuari kuuhoroskoop

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"