Nädala horoskoop 02.12-08.12.2019

nädal 49 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

02.12 – 08.12.2019

2019. aasta nädal nr 49

Inglite sõnumid aasta 49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Inglid tulevad külla


UUDISED

DETSEMBRI kuuhoroskoopi saab veel tellida kuni laupäevani (30. novembrini).

01. detsembril ilmub JAANUARI kuuhoroskoop.

Miks saab kuuhoroskoope osta alati ainult üks kuu ette?

Mis kuuhoroskoopides täpsemalt sisaldub?

Kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)


Nädala kristall – Jadeiit

Nädala värv – Beež

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 49. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Pool võitu on mõnikord ka võit. Jäta see, mis vajab jätmist ja rõõmusta seekord pooliku võidu üle. Nr 21

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Miski Su elus vajab korrastamist. Nr 19

Inglite taro kaart – Tugevus. Nr 11

Lillekaart – Sa oled armastusväärne. Kameelia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kolme eelmise nädala jooksul toimetas meie eludes üks suur kollektiivse energiapuhastuse laine. Inglid ütlesid, et see laine voogab üle absoluutselt kõikjalt. Mida see laine sisaldas? See laine sisaldas hulganisti õiglaseid uksi.

Mida toob eelolev nädal?

Eelolev nädal saab olema väga põnev, sest nüüd tulevad meile külla inglid.

Juhin koheselt tähelepanu asjaolule, et nad ei ole varem (läbi minu horoskoopide) öelnud, et nad tulevad meile külla. Kui on esinenud nädalaid, kus fookus on olnud inglite sekkumisel, siis nad ongi öelnud, et nemad nüüd sekkuvad. “Külla” pole nad varem meile tulnud.

Huvitav on ka see, et käesolev horoskoop ilmub jälle nädalaseks perioodiks, mida pole samuti enam eriti esinenud. Nad on juba pikemat aega saatnud meile sõnumeid mitmeks nädalaks korraga.

Ja teistmoodi on käesolevate sõnumite puhul veel ka selline asjaolu, et need ilmuvad tavapärasest varem.

Nagu inglisõnumite puhul ikka – mitte ükski nüanss pole asjata. Nii ka ülalnimetatud detailid.

Aga mida see siis tähendab? Ehk mida eelolev nädal täpsemalt toob?

Esmalt tundub mulle, et selle horoskoobi varasem ilmumine tähendab seda, et inglid soovivad meile anda aega ettevalmistusteks. Mille ettevalmistusteks? Ikka nende küllatuleku ettevalmistusteks.

Aga kuna nad pole meile ju varem külla tulnud, siis mis me selleks täpsemalt tegema peame?

Nagu mainisin juba ka ülalpool, varem on nad meie tegevustesse ju vaid sekkunud, mis on pigem tähendanud just seda, et vastavatel ajaperioodidel pole meil just eriti midagi olnud tarvis teha. St. inglid ongi meie eest tegutsenud.

Nüüd aga peame me tegema mingisuguseid ettevalmistusi. Mida see kõik tähendab?

Inglid ütlevad, et sättige oma kodud nüüd selliseks, et te oleksite igal hetkel rõõmsalt valmis ingleid vastu võtma. Kuna teile tulevad külla just teie isiklikud inglid, siis te ka teate, mida te täpselt oma kodus ringi sättida soovite. Võib-olla ei soovigi midagi sättida. Ka see on üks variant.

Rohkem nad meile ettevalmistuste kohta midagi ei ütlegi.

Väga kummaline sõnum, ma tean, kuid nii nende inglisõnumitega ongi. Enamasti need ongi kummalised.

Tõlgime selle sõnumi nüüd inimkeelde ehk arutleme veidi, mida me sellest sõnumist välja loeme? Mida see võib tähendada, et inglid sõnastavad seekord sõnumi selliselt, et nemad tulevad meile külla? Ja mida tähendab kodu valmis sättimine?

Kui ma vaatlen eeloleva nädala energiat pildina, siis ma näengi tõesti kedagi külla tulemas. 

Pildilt on ka koheselt näha, et see pole täiesti ootamatu külastus. Tegu on pigem kellegagi, keda olete külla kutsunud. Või vähemalt on see isik teid ette teavitanud oma külastusest. Ehk ootamatult keegi teie ukse taha sellel pildil ei ilmu. 

Lisaks on pildilt näha, et te olete tolle külastaja/ külastuse tõttu rõõmus. Sellest loeme välja, et tegu pole vastumeelse/ ebameeldiva visiidiga. Ehk visiidi sisu on kindlasti rõõmustav.

Kuidas seostub olukord inglitega? Mulle tundub, et inglite sõnum tähendab seekord seda, et kes iganes teile nüüd külla tuleb, toob teile teatud sõnumi. See isik ei pruugi kõnealust sõnumit üldse otseselt kohale tuua ehk need vestlused, mis teil tolle isikuga toimuvad, ei pruugi seda sõnumit (ehk seda nö inglite sõnumit) otseselt sisaldada. Küll aga toob see külastus teie jaoks kohale ühe olulise sõnumi. Võib-olla on näiteks tegu olukorraga, kus hakkate vesteldud teemade peale hiljem mõtlema ja need mõtted viivad teid edasi teatud kindlate sihtpunktideni. Võib aga ka muidugi leiduda olukordi, kus teile tuuaksegi väga konkreetselt ja otseselt üks rõõmustav sõnum kohale.

Igal juhul on tegu heatahtliku ja heasoovliku sõnumiga, mis peab teie juurde kohale jõudma. 

Ehk kokkuvõttes tulevad inglid meile nüüd külla läbi teiste isikute ehk läbi teiste isikute saadavad nad meile teatud sõnumeid.

Võib ka olla, et osadel juhtudel polegi tegu küllatulekuga, vaid te saate eeloleval nädalal sõnumi, mis seostub teie koduga.

Aga mis on nende sõnumite sisu? Arusaadavalt saavad erinevad inimesed erinevaid sõnumeid, kuid kas neil sõnumitel on ka midagi ühist?

Ja mis on neis sõnumites nii erilist, et inglid meid sellisel kujul ette teavitavad? Inglid on ju tegelikult alati meiega ja saadavad alati ka juhendust kui me seda küsime. 

Mis on eeloleva nädala sõnumis teisiti?

Inglid ütlevad, et see sõnum ei ole otseselt vastus küsimusele.

See pole vastus küsimusele, sest seda küsimust pole me osanud küsida.

Küll aga on meie uus ajastu jõudnud nüüd nii kaugele, et meil on just seda uut infot vaja, mis meile nüüd kohale tuuakse.

Kuna me seda ise küsida pole osanud ega oska ka praegu, siis tulebki see info meieni kuidagi teisiti tuua.

Nagu saime juba aru, puudutab see info uut ajastut. 

Mulle tundub, et tegu on olukorraga, kus meile on jälle midagi uut ja uudset kättesaadavaks muutunud, kuid me ei oska oma kätt ise õigesse kohta sirutada, et seda uudsust oma ellu vastu võtta. Seetõttu tullakse meid õigesse suunda liigutama.

Mida saavad inglid meile veel rääkida?

Kas te saate ka juba öelda, millist eluvaldkonda kõnealune olukord puudutab?

Ülal nad juba vihjasid, et osade puhul on sõnum seotud koduga. Sellisel juhul ei pruugigi otsest küllatulekut toimuda. Lihtsalt sõnum puudutab kodu temaatikat.

Aga see pole kindlasti kõigi puhul nii.

Töövaldkond tundub siin ka fookusesse ilmuvat, kuid samuti mitte nii tugevalt, et saaks öelda, et enamiku puhul on lugu selline. 

Seetõttu järeldan, et teemade mõttes polegi eeloleva nädala sõnumitel erilist ühisosa olemas. Ju need sõnumid käsitlevadki siis erinevate isikute jaoks täiesti erinevaid teemasid. 

Samas on see kummaline, sest tegu pidi ju olema sõnumiga, mis tuuakse meieni uue ajastu tõttu ehk seetõttu, et üldised energiad meie ümber on muutunud. 

Järeldan sellest, et ju nüüd ongi siis üldises energias muutunud midagi sellist, mis avab meile uusi ja vägagi personaalseid teeotsi. 

Seetõttu ei piisagi seekord siin kanalis ühe üldise inglisõnumi edastamisest. 

Seekord lihtsalt polegi sellist üldist sõnumit, mida edastada.

Mida saame seega eeloleva nädala kohta kokkuvõttes tõdeda?

Igaühele tuleb nüüd külla tema personaalne inglisõnum. See sõnum saabub osadele läbi füüsiliste külaskäikude ehk sõnumi toobki teile kohale keegi, kes tulebki teile eeloleva nädala jooksul päriselt külla. Osade puhul aga otsest külaskäiku ei toimu. Küll aga saabub sõnum ikkagi kuidagi “külastuse” terminiga seonduvalt. Ma ei oska seda olukorda paremini sõnadesse panna. Igal juhul on kindel see, et termin “külastus/ külaskäik” mängib eeloleva nädala sündmuste puhul olulist rolli.

Aga mida tähendab see, et me peame oma kodu valmis sättima?

Mulle tundub, et inglid viitavad siin mingisugustele toimingutele, mida te olete tahtnud juba ammu oma kodus ära teha. Nad ütlevad, et nüüd tasuks kõik sellised ootel-seisundis kodused toimingud ette võtta. See juhis kehtib tõenäoliselt nende puhul, kes ongi pidevalt mõtisklenud mingite koduga seotud ülesannete peale, kuid lükanud neid muudkui edasi. Võib-olla ongi tegu toimingutega, mille puhul te olete näiteks mõelnud, et te tahaksite need enne ära teha kui kutsute endale kedagi külla. Need, kelle puhul ongi olukord selline, võivad saada nüüd tolle külaskäigu uudise siiski üsna ootamatult, kuid mitte nii ootamatult, et keegi teile päris teatamata ukse taha ilmub. Te saate küll eelneva teavituse, kuid see ei tule nii pikalt ette, et te jõuaksite oma soovitud toiminguid ära teha. Seetõttu inglid tulidki juba varem ütlema, et nüüd tasuks oma kodu valmis sättida.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja üsna mitmeid horoskoope ja ka aastanumbreid. Toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlesid.

Kuna eeloleval nädalal leiavad aset jälle väga personaalsete tunnusmärkidega sündmused, siis on ka arusaadav, miks on energeetiliste sildade viiteid nii palju toodud. Soovitan teil rohkem tähelepanu pöörata ainult nendele viidetele, mille puhul tunnete personaalset resonantsi. Kõik väljatoodud viited seekord kindlasti ühe isiku kohta ei kehti. Nimekirjas on viiteid mitmetele isikutele.

 • Nädala nr 23, 2019 horoskoop
 • Nädala nr 47-48, 2018 horoskoop
 • Nädala nr 14-15, 2019 horoskoop
 • Aastanumber 1987
 • Aastanumber 1997
 • Aastanumber 1994
 • Aastanumber 1297 (See siin pole trükiviga. Nad viitavad seekord just nimelt nii kaugel asuvale aastale. Samas ei välista ma ka võimalust, et too number võib kellegi jaoks midagi muud tähendada…eeloleva nädala sündmuste kontekstis.)
 • Nädala nr 49, 2016 horoskoop
 • Nädala nr 28, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 44, 2017 horoskoop
 • Nädala nr 51, 2016 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 märtsi tervisliku kehakaalu teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 mai kinnisvara sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 49 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Coolio – Gangsta’s Paradise (feat. L.V.)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Detsembri kuuhoroskoop on müügis kuni laupäevani (30. novembrini). 

01. detsembril ilmub juba jaanuari kuuhoroskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

 • Üldised sõnumid
 • Suhted
 • Finants & karjäär
 • Kinnisvara
 • Sisetunde tuunimise juhised
 • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"