Nädala horoskoop 11.11-01.12.2019

nädal 46-48 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

11.11 – 01.12.2019

2019. aasta nädal nr 46-48

Inglite sõnumid aasta 46-48. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õiglus sillal


UUDISED

NOVEMBRI kuuhoroskoopi saab veel tellida paar päeva – kuni 12. novembrini.

13. novembril ilmub DETSEMBRI kuuhoroskoop.

Missugused sõnumid sisalduvad kuuhoroskoopides?

Kuidas töötab energeetiline kaugseanss, mis toimetab läbi kõnealuste kuuhoroskoopide?

Kuidas kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)


Nädala kristall – lasuriit

Nädala värv – punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 46-48. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Nr 18

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Viska ankur sinna, kus meeldib ja veeda üks ilus päev. Nr 96

Inglite taro kaart – Kaarik. Nr 7

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul lahkusid erinevad õpitud tõkked. Inglid ütlesid, et kui vastavad tõkked on kadunud, siis on ka meil väga lihtne oma teekonda jätkata.

Mida toovad 3 eelolevat nädalat?

Inglid ütlevad, et selles ajaperioodis toimub üks väga suur kollektiivne energiapuhastus. Tegu on energialainega, mis voogab üle absoluutselt igalt poolt.

Aga mida see laine täpsemalt teeb?

Inglid ütlevad, et see laine avab uksi.

Just nimelt neid uksi, mis enne olid eelnimetatud tõkete tõttu kinni. Osad uksed olid kinni ja osad ka tõkete taha peidetud.

Aga mida see laine veel teeb?

Kas me peame ka tolle laine ajal olema endiselt ooteseisundis nii nagu olime viimastel nädalatel?

Inglid ütlevad – ei. Nüüd me saame liikuda. Kuhu? Ikka neist samadest ustest sisse, mis meie jaoks koheselt avanevad.

Mida need uksed tähendavad või tähistavad?

Inglid ütlevad, et üldises plaanis on kõigi uste sisuks õiglus. St. õigluse saabumine teatud olukorda.

Ehk võib ka öelda sedapidi, et kui näete/ kogete õigluse saabumist, siis näete/ kogete koheselt või vähemalt üsna peatselt ka uue ukse avanemist.

Millised on need olukorrad, kuhu õiglus saabub?

See on juba igaühe jaoks erinev. Üldises plaanis saab vaid öelda, et selline suur õigluse laine meie eludes nüüd toimetama hakkab. Kuna inglid räägivad läbi minu horoskoopide enamasti pikalt seisakus olnud olukordadest, siis võib eeldada, et kõnealused olukorrad (kuhu nüüd õiglus saabub) on samuti juba üsna pikalt eksisteerinud. Ehk ebaõiglus on neis olukordades tõenäoliselt üsna pikalt eksisteerinud.

Mida saab veel eelolevate nädalate tarbeks öelda?

Mulle näib, et neis nädalates mängivad väga olulist rolli sillad. Seekord siis päris füüsilised sillad, lisaks nendele energeetilistele sildadele, mida ma tavapäraselt siin välja toon.

Täpsemalt tundub mulle, et selles ajaperioodis tasub ületada erinevaid sildu. Jala või sõidukiga, sellel pole vahet. Igasugune sildade ületamine töötab nüüd justkui pitserina. Pitserina, mis lõpetab raske olukorra.

Ehk kui teil on elus olukordi, milles olete juba pikalt soovinud näha õiglust, siis tasub teil nüüd ületada erinevaid sildu.

Silla ületamise ajal keskenduge mõttele, et kõnealune olukord on õiglaselt lahendatud. St. keskenduge mõttele ja keskenduge ka tundele, mida see mõte tekitab.

Kui tegu on väga segase olukorraga, kus te ei teagi, milline õiglane lahendus oleks, siis keskenduge lihtsalt hingerahu tundele. 

Kuidas seda teha? 

Võtke esmalt mõttepildis/ tundepildis endale ette see ebaõiglust sisaldav olukord. Tunnetage, mis tunnet see tekitab. 

Nüüd asetage see pilt/ tunne enda kõrvale.

Järgmisena võtke mõttepildis/ tundepildis endale ette hingerahu tundmus. Otsige endast see tundmus üles…ükskõik, mille suhtes te parasjagu hingerahu tunnete. St. tähtis pole siinkohal see nüanss, mis teis hingerahu tekitab, vaid hingerahu tunne ise.

Nüüd asetage ka see pilt/ tunne enda kõrvale.

Ja nüüd vaadelge neid kaht tunnet. Need on mõlemad teie kõrval. Need on täpselt selles kohas, kuhu te need asetasite.

Nüüd kujutage ette, kuidas hingerahu tunne annab käe esimesele tundele. Need kaks tunnet suruvad nüüd kätt … täpselt nii nagu ikka surutakse kätt kui ollakse milleski kokku leppinud.

Täpselt sellist väikest harjutust soovitan ma eelolevateks nädalateks.

Kui sooritate sellise harjutuse mõnda silda ületades, siis annab see veel omakorda antud olukorrale energeetilist jõudu juurde.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid (toon need jälle välja sellises järjestuses nagu neid öeldi):

Neitsi tähemärgi 2020 aastahoroskoop

Nädala nr 48, 2017 horoskoop

Kaljukitse tähemärgi 2020 aastahoroskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 aprilli suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 46-48 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “AWOLNATION – Sail”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Novembri kuuhoroskoop (kuni 12. novembrini)

13. novembril ilmub DETSEMBRI horoskoop

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"