Nädala horoskoop 28.10-10.11.2019

nädal 44 45 2019

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

28.10 – 10.11.2019

2019. aasta nädal nr 44-45

Inglite sõnumid aasta 44-45. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õpitud tõkked lahkuvad


UUDISED

Novembri kuuhoroskoopi saab tellida tavapärasest kauem – kuni 12. novembrini.

Detsembri horoskoop ilmub 13. novembril.

Kuuhoroskoopide kohta leiate kogu lisainfo ikka siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)”


Nädala kristall – Malahhiit

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 44-45.nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Õnn on Sinu ees. Nr 20

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Oota õiget tuult. Nr 84

Inglite taro kaart – Kaheksas maakaart

Lillekaart – Ümbritse end kaitsekilbiga. Bugenvillea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Nelja eelmise nädala jooksul peitusid lahendused tunnetuses. Vähemalt nende jaoks, kelle elus keerutas taaskord ringi üks kummaline torm. See oli torm, mis sisaldas mitmeid detaile ja nõudis erinevaid lahendusi. Kuna see torm tõesti lausa nõudis lahendusi, siis inglid tulidki meile appi ja ütlesid – mõistus meid siinkohal ei aita. Need lahendused, mida me nüüd vajame, peituvad ainult tunnetuses. Ikka igaühe personaalses tunnetuses.

Mis saab kahe eeloleva nädala jooksul? 

Kuhu see torm meid viis? 

Ja kas see torm on üldse läbi?

Näib, et kõnealune torm viis meid ühe konkreetse tõkkeni. See on tõke, mis tahab saada kõrvaldatud. Võib ka öelda, et ta ise ei taha saada kõrvaldatud, aga uue ajastu energiad tahavad, et me selle kõrvaldaks. Ja ka igaüks ise tahab nüüd vastava tõkke oma elust kõrvaldada. Ehk kõik need, kelle puhul antud sõnumid resoneeruvad, tahavad ka kõnealuse tõkke oma elust kõrvaldada.

Aga mis sorti tõkkega on tegu?

Tõenäoliselt on siin jälle fookuses (sisu poolest) igasugused erinevad sündmused, sest ka eelmiste nädalate torm sisaldas igaühe jaoks vägagi personaalseid tunnusmärke.

Mis on aga kõigi tõkete puhul ühine? Ehk küsime jälle inglitelt – millised on need üldised energiad, mis antud sündmuste puhul ringi keerlevad?

Inglid ütlevad esmalt, et too torm justkui paiskas teid kuhugi. See käik toimus ruttu ja mõnevõrra ka kiirustades, kuid tegelikult ei saa öelda, et vastavad isikud kiirustasid. Nende käikude taga peitub siiski suurem hulk analüüse. St. tegu pole otseselt läbimõtlematu kiirustamisega. Küll aga sisaldus kõnealuses liikumises (ehk eelmiste nädalate liikumises) kindlasti midagi sellist, mis oli järsk. Ehk midagi toimus järsku.

Ja seesama järsk liigutus viiski teid ühte kindlasse sihtkohta.

Inglid ütlevad – täpselt selles sihtkohas sisaldubki nüüd too tõke, mis tahab saada kõrvaldatud. Ehk uue ajastu energiad soosivad tolle tõkke kõrvaldamist.

Täpsustame kiirelt, et kuna tegu on ikkagi tõkkega, siis pole siinkohal vaja karta, et teie elust hakkab nüüd lahkuma midagi rõõmustavat. Selles tõkkes, millest jutt käib, pole kohe kindlasti mitte midagi rõõmustavat olemas. See tõke on olnud läbivalt tüütu ja kahjulik, kuid see pole varem ka lahkunud, sest teil pole varem olnud neid vahendeid, millega antud tõket kõrvaldada.

Inglid ütlevad – nüüd on teil need vahendid olemas.

Nagu ikka, käib minu kodulehel jutt eelkõige energeetilisest maailmast, mis tähendab omakorda, et ka need vahendid, millest inglid kõnelevad, on energeetilist laadi.

St. meile saadetakse nüüd kinnitus, et meil on energeetilises plaanis olemas kõik vahendid selleks, et üks väga suur ja kahjulik tõke oma elust eemaldada.

Aga küsime uuesti, missugune see tõke ikkagi on, mis eelolevatel nädalatel fookusesse tuleb? Milline on selle tõkke sisu? Inglid, mida te saate meile selle kohta rääkida?

Nad ütlevad vaid ühe tunnusmärgi, mis ühendab kõiki tõkkeid, mis eelolevas ajaperioodis fookusesse tulevad – need on kõik õpitud tõkked.

Ja nad kasutavadki siinkohal just nimelt terminit “õpitud tõkked”.

Kuidas saame seda juhist tõlgendada?

Ühest küljest näib, et too termin tähistab lihtsalt tõkkeid, mis on erinevate manipulatsioonide poolt meie energiasüsteemi sisestatud. Ehk selle vaatenurga alt ma ütleks lihtsalt, et tegu on taaskord ühe väga sügava manipulatsiooniga, mis nüüd saab lahkuda. Manipulatsioonid ju loovadki meie energiasse igasuguseid tõkkeid.

Mulle tundub aga, et see pole veel kõik. St. mulle tundub, et inglid mõtlevad siinkohal “õpitud tõkete” termini all veel midagi muud.

Mis see muu olla võiks?

Mulle tundub, et eelolevatel nädalatel fookusesse ilmuvate tõkete puhul ongi väga oluline märksõna “õpingud”. Ehk need tõkked, mida me nüüd kõrvaldama hakkame, on kuidagi seotud õpingutega. See ei pruugi muidugi kõigi puhul nii olla, aga enamjaolt näib olukord küll selline – ehk enamjaolt on fookusesse ilmuvad tõkked seotud õpingutega.

Mida saab veel öelda eelolevate nädalate sündmuste kohta?

Mulle tundub, et neis sündmustes mängib väga olulist rolli ajastus.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näengi päris tõket, mis on inimese ees ehk inimene ongi jõudnud oma eluteel ühe konkreetse tõkkeni ja nüüd peab ta seal tõkke taga seisma teatud ajani. Ehk ta peab ootama õiget momenti. Ja kui see õige moment saabub, siis aitavad ka kõik taevased jõud kaasa tolle tõkke kukkumisele. Kui tõke aga juba ümber kukub, siis ongi ka vastaval inimesel väga lihtne oma teekonda jätkata. Kummaline on tolle pildi puhul see, et see tõke asub otse inimese liikumise rajal…samas pole selle tõkke ümber mitte midagi. Ehk pealtnäha peaks olema võimalik ka tõkkest mööda kõndida. Miskipärast on aga tegu olukorraga, kus ei saa sellest tõkkest lihtsalt mööda kõndida. See tõke tuleb ületada ja antud olukorras tulebki selle ületamiseks lihtsalt oodata, et too tõke ise kukuks.

Mida saame veel tollest pildist järeldada?

Me saame järeldada seda, et me ei pea tolle tõkke kõrvaldamiseks enam tegema suurt tööd. St. füüsilise maailma mõttes tundub, et me ei peagi üldse midagi tegema. Ehk füüsilisi liigutusi pole justkui üldse tarvis teha selleks, et too tõke kukuks.

Seega näib, et põhiline, mida me peame praegu tegema, ongi õige ajamomendi ootamine. Kui õige ajamoment on käes, siis see tõke kukubki ise ümber. Selle lükkavad ümber erinevad energeetilised asjaolud. Ehk mitte füüsiline jõud.

Aga mida peame tegema seni kuni ootame?

Inglid ütlesid, et meil on energeetilised vahendid olemas tolle tõkke kõrvaldamiseks. Kas me peame kuidagi neid vahendeid ka kasutama/ koondama vms?

Inglid ütlevad, et looge nüüd enda ümber personaalne energeetiline kaitsekilp. Selle kilbi moodustamine ongi teie ainus ülesanne ja see kilp lükkabki tolle tõkke ümber.

Kuidas teha energeetilist kaitsekilpi?

Sellest on inglid meile juba varasemates horoskoopides rääkinud. Põhiline juhis on aga selline – see kaitsekilp on teie oma ja see koosneb just neist energeetilistest vahenditest, mis on teile vajalikud. See tähendab omakorda seda, et teie personaalne kilp saabki olla vaid teie looming. Mitte keegi teine ei tea ega näe teie kilbi detaile. Ainult teil on see info tervikuna olemas. Selleks, et oma kilpi luua, peate te järgima vaid oma sisetundelt saabuvaid juhiseid. Mitte keegi väline ei saa teid selle ülesande puhul abistada. Selleks, et teie kaitsekilp 100% toimiks, peab see olema 100% teie looming. Ehk see peabki olema üleni teie poolt välja mõeldud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgmised horoskoobid (toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu neid öeldi):

Nädala nr 30, 2019 horoskoop

Nädala nr 46, 2016 horoskoop

Nädala nr 49, 2018 horoskoop

Kaalude 2019 aastahoroskoop

Nädala nr 42, 2018 horoskoop

Vähi 2020 aastahoroskoop

Nädala nr 43-44, 2018 horoskoop

2018 horoskoobiraamatust detsembri suhete juhised (toon seekord ka sellise viite siin loetelus välja, sest 2018 a. horoskoobiraamatust on mul detsembri juhised avalikustatud. Avalikustasin need eelmisel aastal jõuluüllatusena. 2018 detsembri juhiseid saate lugeda siit alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Viimase sillana toovad nad veel välja nädala nr 41, 2017 horoskoobi.

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 mai suhete teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 juuli finants & karjääri sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 44-45 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “FC Kahuna – Hayling” ja “M.O.P. – Ante Up”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Novembri kuuhoroskoop

Novembri horoskoopi saab tellida tavapärasest veidi kauem – kuni 12. novembrini.

Detsembri sõnumid ilmuvad 13. novembril.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"