Nädala horoskoop 30.09-27.10.2019

nädal 40-43, 2019 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

30.09 – 27.10.2019

2019. aasta nädal nr 40-43

Inglite sõnumid aasta 40-43. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lahendus peitub emotsioonides


UUDISED

NOVEMBRI kuuhoroskoop

Novembri kuuhoroskoop ilmub tavapärasest veidi hiljem – 04. oktoobril.

Sellega seoses saab ka mõne päeva võrra kauem tellida oktoobri horoskoopi (kuni 03. oktoobrini).

Kuuhoroskoopide kohta leiate kogu lisainfo ikka siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)”

2020 aastahoroskoobid

Kordan üle, et valminud on kõik aastahoroskoobid 2020 aasta tarbeks. Nagu ikka, valmistasin aastahoroskoobid tähemärkide põhiselt.

Kõik 2020 aastahoroskoobid leiate siit -> https://evatenter.com/category/aastahoroskoobid/horoskoop-2020/


Nädala kristall – Suitsukvarts

Nädala värv – Hall

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2019. aasta 40-43. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi lahendust kaugemalt. Nr 80

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Udu kaob peatselt. Siis näed paremini, mis Sind ees ootab. Nr 27

Inglite taro kaart – Tugevus. Nr 11

Lillekaart – Ole positiivne. Bromeelia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmise nädala horoskoobi kaudu saatsid inglid sõnumeid vaid neile, kes soovisid pööripäeva energeetilises kaugseansis osaleda. Seetõttu ei tee ma siinkohal ka kokkuvõtet tollest horoskoobist. Need sõnumid said juba edastatud täpselt neile, kes selleks soovi avaldasid.

Nagu näeme juba ka käesoleva horoskoobi algusest, saadavad inglid sel korral meile juhiseid lausa neljaks nädalaks korraga.

Miks see nii on? Miks saadetakse sõnumeid jälle pikemaks perioodiks?

Näib, et hetkel oleme me ühes väga olulises üleminekuperioodis ehk vahetumas on taaskord suuremad energia kogumid.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et nelja eeloleva nädala jooksul avanevad meie jaoks taaskord mitmed uued uksed. See omakorda toob muidugi kaasa ka erinevate vanade uste sulgumise.

Tegu on jällegi väga personaalsete ustega ehk väga personaalsete sündmustega, mistõttu pole ka inglitel meile eriti palju võimalik siinkohal juhiseid saata. Siin räägime me nimelt alati üldistest energiatest ehk sellest, mis mõjutab paljusid inimesi korraga. Need üldised energiad, mis eelolevate nädalate vältel valitsevad, ongi aga seekord justkui suured pilved, mis sisaldavad igaühe jaoks erinevaid sündmuseid ja elemente.

Ehk üldises mõttes saamegi vaid nentida, et tegu on pilvedega, mis toovad meie eludesse ühe järjekordse seeria uusi uksi.

Mida saavad inglid veel meile rääkida? Ehk mis iseloomustab neid pilvi veel tervikuna?

Nad ütlevad, et see ajaperiood sisaldab väga palju erinevaid elemente ehk igaühe pilved sisaldavad tõenäoliselt mitmeid sündmuseid. St. siin ajaperioodis tulevad fookusesse korraga paljud erinevad nähtused.

Mõnel juhul võivad need nähtused ka üksteise järel ilmuda, aga mulle tundub, et siin on pigem enamiku jaoks (kelle puhul antud sõnumid resoneeruvad) tegu ühe korraliku virr-varriga, mis hakkab üsnagi tormi kombel ringi keerutama. Ehk korraga ilmubki teie igapäevasesse tegevuskavasse palju detaile juurde.

Kuna näeme, et toimetama hakkab üks korralik tormipilv, siis küsime ka – mida inglid meile soovitavad selle tormipilvega hakkama saamiseks?

Nad ütlevad, et olge oma argipäevastes toimetustes nüüd võimalikult paindlikud. Ehk asetage igasugune jäik suhtumine praegu kõrvale. See puudutab absoluutselt kõiki detaile, mis teie ette nüüd ilmuma hakkavad. Nad rõhutavad, et paindlikkus on siinkohal väga oluline märksõna.

Mida nad veel meile soovitavad?

Nad ütlevad, et kõnealused (peatselt ilmuvad) detailid nõuavad ka teatud lahenduste leidmist. Neid lahendusi te aga maise pilguga ei leia. Vähemalt enamikul juhtudest on see nüüd nii.

Aga kus need lahendused siis on?

Inglid ütlevad, et kõnealused lahendused saate kõik ise luua, kuid te peate need looma oma emotsioonidega. Ehk esmane tasand, millelt neid lahendusi tuleb nüüd looma hakata, on emotsioonide tasand.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et kui need lahendusi nõudvad olukorrad nüüd järjest tekivad, siis peate te lahenduste leidmiseks keskenduma oma tunnetele. Ehk igas säärases olukorras küsige endalt – missugune lahendus mulle antud olukorra puhul kõige rohkem meeldiks? Ehk milline lahendus tekitab minus kõige rahulikuma ja meeldivama enesetunde?

Inglid rõhutavad uuesti – ainult mõistusega kalkuleerides jooksete te praegu pigem rappa. Päris rappa või siis ei jõua te lihtsalt üldse kuhugi. Mõistus teid igal juhul neis olukordades edasi ei vii.

Edasi viib praegu ainult tunnete tasand. Jah, loomulikult ei tähenda see seda, et te peaksite oma mõistuse täiesti kõrvale panema. Tõenäoliselt nõuavad tekkivad olukorrad ka mõistuse panust, kuid siinkohal rõhutatakse siiski, et need peamised lahendused saavad ilmuda ainult siis kui keskendute oma tunnetele. Ehk lahenduste loomine käib praegu ainult läbi tunnete. Kui lahendus on juba valmis loodud, siis tuleb selle rakendamisel kindlasti ka mõistus appi võtta. Enne aga tuleb keskenduda tunnetele.

Mulle näib, et need, kelle jaoks kõnealused sõnumid resoneeruvad, saavad ka üsna kiirelt aru, millest jutt käib, sest siin on pigem tegu olukordadega, kus mõistuse tasandilt vaadates polegi ühtegi lahendust näha. Ehk need, kelle elus nüüd kõnealused olukorrad ringi keerutavad, jõuavad tõenäoliselt ka ise üsna ruttu selle tõdemuseni, et mõistus neid siinkohal ei aita. 

Seega, mida saame nelja eeloleva nädala kohta kokkuvõttes tõdeda – meie ümber sõuavad nüüd ringi erinevad pilved. Need on pilved, mis sisaldavad personaalseid elemente. Need on elemendid, mis hakkavad meie ümber mänglema korraga ja kohati ka kaootiliselt. Kõigele, mis antud olukorras lahendust nõuab, on ka lahendused olemas. Mõistus neid lahendusi ei näe, kuid tunded näevad küll. Mõistus võib neist olukordadest kujundada lausa lõpmatuid uduseid labürinte. Tunnetus aga näitab kätte otseteed, kus päike paistab ja udu on haihtunud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja muud tähised (toon need jälle välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid viitasid):

Nädala nr 40, 2016 horoskoop

Vähk 2020 aastahoroskoop

Kaksikud 2020 aastahoroskoop

Nädala nr 41, 2018 horoskoop

Nädala nr 2, 2019 horoskoop

Tulemärkide suhtehoroskoop 2017 II kvartal

Aastanumber 1987

Aastanumber 1997

Aastanumber 2017

Aastanumber 1877

Nädala nr 31-32, 2019 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (2019 I poolaasta horoskoobiraamatuga, juulist edasi kuuhoroskoopidega jne), toovad inglid lisaviitena välja 2019 juuni üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 raamatu juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobiraamatud võivad küll olla pealtnäha ainult teatud aasta tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need raamatud sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 40-43 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Spragga Benz – If Yuh Ready (UncleP Jump Up Mix)”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Oktoobri kuuhoroskoopi saab tellida kuni 03. oktoobrini. 04. oktoobril ilmub novembri horoskoop.

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"