Horoskoop 2021 – Jäär

horoskoop 2021 jäär

JÄÄR

(Sünniaeg 21.03 – 20.04)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Jääradele

MÄRKSÕNA – Mis on luksus?

Aasta kristall – Krüsopraas

Aasta värv – Türkiissinine/ roheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Vesi aitab hoida mõtted puhtana. Nr 107

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart

Lillekaart – Tšakrate puhastus. Lootos

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Inglid kirjeldasid Jäära 2020 a. sõnumis väga täpselt seda olukorda, mis tekkiski meie maisesse plaani 2020. aastal. Kirjeldasid nad seda aga olukorrana, mis oleks justkui ära toimetanud 2019. aastal.

Miks see nii on?

Esiteks tuleb mõista seda, et minu poolt kanaldatud sõnumid räägivad alati energiate liikumisest. Energias aga toimuvadki kõik protsessid esmalt ära, enne kui need maisesse plaani “lülituvad”.

Miks see nii on? 

Seetõttu, et energeetiline pool loob alati füüsilist poolt.

Mitte kunagi ei liigu siin maailmas miski vastupidi. 

Mitte kunagi. 

Mitte ükski nüanss ei liigu vastupidi.

Mitte kunagi.

Ja Jäära 2020 a. sõnumitest me seda ka väga selgelt näeme. Ehk me näeme, kuidas inglid vaatlevadki 2020 a. sündmuseid juba kui minevikus toimunud sündmuseid.

Ja see tähendab ka seda, et nad viitasid tõenäoliselt 2020 a. sõnumites muuhulgas tolle olukorra lõpule. Ehk nad andsid meile juba mõista, milline tolle olukorra lõpp saab olema.

Jäära 2020 a. sõnumi saab igaüks ise tervikuna üle lugeda, kuid siin tooksin ma välja just säärase nüansi, et nad ütlesid, et too olukord lõppeb järsult. Ja nad ütlesid ka, et kui see olukord lõppeb, siis ei ole tarvis tunda pettumust, vaid tuleb hakata rõõmsalt uusi kogemusi ja elamusi koguma.

Millal see järsk lõpp saabub?

Inglid on mulle juba mõnda aega näidanud kuupäeva 14. detsember. Rohkem nad aga selle ajalise momendi kohta midagi ei ütle. Ka all, energeetiliste sildade juures, viitavad inglid tollele kuupäevale ja just nimelt ilma aastanumbrita.

Täpselt sama viite saatsid nad meile nädalate nr 40-41, 2020 horoskoobis (ehk käesoleva nädala horoskoobis – ma kirjutangi Jäära sõnumit just nädalal nr 40, 2020).

Seetõttu tekib mul selline tunne, et oluline on nende üldiste sündmuste stsenaariumis kindlasti ka 2020 a. 14. detsember.

Ma ei saa öelda, et tollele globaalsele olukorrale saabubki teatud kindlapiiriline lõpp just 14. detsembril – sest nagu ütlesin, inglid ei täpsusta praegu rohkem seda lõppu – aga mingisugune pöördemoment leiab tõenäoliselt sel kuupäeval aset küll.

Ja tõenäoliselt on täpselt samuti oluline ka 2021 a. 14. detsember.

Miks me sellest kõigest just Jäärade sõnumis räägime?

Nagu olen korduvalt öelnud – minu poolt kanaldatud sõnumid ei ole astroloogilised horoskoobid. Ma kasutan terminit “horoskoop” ja ka neid tähemärkide nimetusi ainult tinglikult. Tegelikult tasub alati läbi lugeda kõik sõnumid, mida kanaldan, sest te võite leida endale abi/ juhendust neist kõigist.

Ja nagu kirjutasin äsja ka Kalade 2021 sõnumis – tegelikult võib neid tähemärkide kaupa lahterdatud aastahoroskoope käsitleda ka kuuhoroskoopidena ehk täpsemalt nende ajaperioodide horoskoopidena, mil valitseb just kõnealune tähemärk.

Seega kordan veelkord – ma kanaldan alati kõike täpselt nii, nagu inglid mind suunavad. Seetõttu võibki iga sõnum sisaldada igasuguseid kummalisi nüansse. Ja alati võib ka olla kindel selles, et iga säärane sõnum on mitmekihiline. St. neist sõnumitest saabki välja noppida erinevate tasandite infot.

Kordan ka üle, et räägime me siin ikka ja alati energiatest, mille kohta on inglid meile korduvalt öelnud nii – energiaid kasti panna ei saa. St. tegelikult võib neid sõnumeid vaadelda ka niipidi, et inglid informeerivad meid sellest, millal miski jupp infot üldises energias kättesaadavaks muutub. Seejärel on aga igaühe personaalne töö too info sealt ära noppida. Ja tuleb muidugi ka meeles pidada seda, et minu poolt kanaldatud sõnumid polegi päris KÕIGI jaoks mõeldud. Miks? Sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid KÕIGI seitsme miljardi inimese jaoks siin maailmas. 

Just sel põhjusel kordangi ma väsimatult, et minu sõnumite puhul tuleb alati igaühel isiklikult tunnetada, kas ja mis siin tema jaoks resoneerub. Ja kui mitte miski ei resoneeru, siis tulebki aru saada, et järelikult ei ole vastav sõnum (sel korral) mulle mõeldud.

Seega seni on inglid meile siin – Jäära sõnumi all – kõnelenud hoopis üldistest teemadest.

Mida soovivad inglid öelda konkreetselt Jääradele 2021. aastaks?

Teile öeldakse, et 2021. aasta näitab teile väga värvikalt, mis on päriselt luksus.

Sellel näitamisel on kindlasti oma juured 2020 a. üldises olukorras, mistõttu inglid siin nii pikalt ka tol teemal kõnelesid.

Ja see näitamine on jällegi seotud veega. Ehk ka teie aastas mängib märksõna “vesi” olulist rolli. 

Täpselt samale märksõnale viitasid inglid juba ka Skorpioni ja Kaljukitse 2021 a. sõnumis. Kuna inglid aga neid sõnumeid teile energeetiliste sildade all välja ei too (ehk nende sõnumite sisule siinkohal ei viidata), siis arvan ma, et just Skorpioni ja Kaljukitse tähemärgi esindajad mängivad teie “näitamiste” sündmustes olulist rolli. St. nendes “näitamise” sündmustes, millega elu selgitab teile nüüd luksuse mõistet.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Jääradele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Kuupäev 27. november (ilma aastanumbrita)

Nädalate nr 1-2, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/)

Veevalaja 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/22/horoskoop-2020-veevalaja/)

Nädala nr 31, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/07/23/nadala-horoskoop-27-07-02-08-2020/)

Nädala nr 3, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/01/13/nadala-horoskoop-14-01-20-01-2019/)

Kuupäev 17. juuni 2009

Kuupäev 24. aprill (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 25. september 2006

Nädalate nr 32-33, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Kuupäev 03. oktoober (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 08. oktoober (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 14. detsember (ilma aastanumbrita)

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Jäära tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “Lily Allen – LDN”, “Gwen Stefani – Rich Girl ft. Eve” ja “Gwen Stefani – The Sweet Escape ft. Akon”.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"