Horoskoop 2021 – Kalad

horoskoop 2021 kalad

KALAD

(Sünniaeg 20.02 – 20.03)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Kaladele

MÄRKSÕNA – Tuulelohed

Aasta kristall – Opaal

Aasta värv – Helesinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Elu läheb järjest paremaks. Nr 28

Inglite taro kaart – Kaheksas õhukaart

Lillekaart – Usaldus. Nelk

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal jõudis Kalade juurde õnn, millel oli eriline seos märksõnaga “puhkus”. Nii ütlesid teile inglid 2020 a. sõnumites.

Mida toob Kaladele 2021. aasta?

Näib, et nüüd on teie jaoks fookuses üks suhete valdkonnaga seotud probleem.

See on probleem, mis tekitab lõksus olemise muljet. Ehk mingisuguse nüansi tõttu jääb teile mulje, et olete lõksus.

Aga kus on lahendus?

Inglid ütlevad, et lahendus peitub märksõnas – usaldus.

Mida nad selle all mõtlevad?

Mulle tundub, et esiteks mõtlevad nad seda, et vastavat lõksu tegelikult olemas ei ole.

Tolle lõksu näol on tegu illusiooniga, mis on tekkinud ego tõttu.

Kui te vaatleksite vastavat olukorda tunnetusega, siis näeksite ka ise koheselt, et mitte mingisugust lõksu pole seal olemas.

Teiseks mõtlevad nad tõenäoliselt seda, et tegu on olukorraga, milles tuleb usaldada suuremat plaani. Ehk tuleb uskuda ja usaldada inglite tööd.

Ja siin näen ma ka kolmandat varianti, mis kehtib osade Kalade puhul.

Selleks on hoopis sedapidi vaade – lõksus oldud aeg viib nüüd järjest kvaliteetsema eluni.

Ehk siin on mõeldud juba konkreetselt seda protsessi, mis maises plaanis vältas 2020 a. üleüldiselt ja mis tekitaski lõksu muljeid. (Nagu olen öelnud ka varem – ma ei kasuta selle protsessi kohta ühtki neist terminitest, mida selle kohta tahetakse kasutada, sest olukorra energeetiline pilt ei vasta nendele terminitele.)

Ehk kokkuvõttes tundub olukord olevat selline, et osad Kalade tähemärgi esindajatest näevad nüüd juba väga selgelt, kuidas 2020 a. maised sündmused nende elu parendamise nimel töötasid. 

Osad teist aga veel sellist selget pilti ei näe. Miks ei näe? Siin on ainsaks põhjuseks teie enda ego. Ehk võib ka öelda, et põhjuseks on liiga materiaalne eluvaade.

Inglid ütlevad – raha teile tervist tagasi ei too, kui teie tervis on viimse piirini ära kulutatud. Puhkamine toob aga alati tervise tagasi.

Aga miks ütlevad inglid teie sõnumite märksõnaks – tuulelohed?

Inglid ütlevad – oletame, et praegu on varahommik ehk terve päev on teil veel ees. Kui teie ette panna tänase päeva sisustamiseks kaks valikuvarianti – ja anda otsus tõepoolest teie kätte – siis kumma alljärgnevatest valiksite:

1) Võimalus osaleda mängus, mis kestab 24 tundi järjest ja kus tuleb küll ületada väga raskeid (isegi ebainimlikke) tõkkeid, aga peaauhinnaks on miljon eurot. Sealjuures on mängus ainult kaks osalejat – teie ja üks inimene veel. Ja teile on juba teada, et tollel teisel osalejal on mõningaid nõrkusi. Ehk teie võit on üsnagi kindel, samas mitte 100% garanteeritud. Ja võiduni jõudmiseks peaksite te igal juhul ületama tervelt 24 tunni vältel üüratult suuri raskusi. Miks? Sest mängu reegel on selline, et isegi kui teie vastane loobub, peate te ikka raja lõpuni läbima, et saada võitjaks. Ja tuletame ikka meelde, et lisaks tõketele peaksite tolle võiduni jõudmiseks olema ärkvel 24 tundi järjest. Tegelikult kauemgi, siis te peate ju ka mängu toimumiskohta minema, lõpus võimaliku võidutseremoonia läbi tegema ja sealt ära tulema jne.

2) Võimalus veeta päev rannal tuulelohega mängides. Sealjuures on tegu teie kõige lemmikuma rannaga. Ja tegu on ka maailma kõige ilusama tuulelohega, mis tuuakse sinna rannale ainult selleks päevaks. Rohkem teil enam selle tuulelohega mängimiseks võimalust ei tule, sest ta rändab homsest juba teistesse riikidesse edasi. Ja lõpuks viiakse ta muuseumisse. Ehk teil tõepoolest poleks enam hiljem kunagi võimalik seda tuulelohet rannal näha ega ka sellega mängida.

Inglid täpsustavad – jah, see küsimus on täpselt sellisel kujul mõeldud igas vanuses inimestele. Ehk see küsimus ei ole mõeldud ainult noortele. Nad täpsustavad seda, sest tuulelohede temaatika tõttu võivad mõned inimesed arvata, et neile see küsimus ei kuulu. Tegelikult kuulub küll. Ehk inglite poolt on see küsimus mõeldud tõesti kõigile – ja just täpselt sellisel kujul.

Niisiis – millise variandi valiksite?

Ja vastake ausalt, sest teie vastust ei näe ega kuule mitte keegi teine.

Mõelge rahulikult järele – kumma variandi te hetkeseisuga valiksite?

Päev rannal või miljon eurot läbi ebainimlike raskuste talumise.

Milline oleks teie valik?

Millise päeva endale valiksite?

Mõlemad oleksid ainulaadsed variandid – st. mitte kumbki neist võimalustest enam hiljem ei kordu. 

Millise valiku teeksite?

… …. … …. …

Inglid ütlevad – need puhkused ja lõksud, mida elu on teie ette viimasel ajal seadnud, pole olnud tühised. Need pole olnud niisama. Need nähtused pole esinenud kellegi kiusamiseks. Neil nähtustel on olnud väga kindel põhjus ja siht.

Aga mis on olnud nende põhjuseks ja sihiks?

Inglid ütlevad – need puhkused ja lõksud on tulnud teie ette seetõttu, et me tahame teid suunata sellise eluni, kus teie jaoks on ALATI väärtuslikum moment tuulelohe lennutamine. Ehk sellise eluni, kus te valite ilma pikemalt mõtlemata tuulelohe lennutamise.

Inglid jätkavad – manipulatsioonid on teid viinud arvamuseni, et raha ootab teid ainult nende kõige raskemate radade lõpus.

Manipulatsioonid on teid viinud arvamuseni, et teil on vaja rikkuda oma tervist selleks, et jõuda materiaalse külluseni.

Manipulatsioonid on teid viinud arvamuseni, et selline ongi normaalne elu.

Tegelikult ei ole.

Ehk looduslikele reeglitele selline elu ei vasta.

Kuna inimene on aga looduslik olend, siis peab tema elu vastama looduslikele reeglitele, et tegu oleks küllusliku eluga.

Looduses eksisteerib nimelt alati küllus.

Just küllus on loodusliku kulgemise juurde kuuluv normaalsus.

Küllus ehk üleni tervislik ja terviklik elu. Igast aspektist.

Ehk küllus, milles eksisteerib korraga nii tervis kui ka ilus katus peakohal ja külluslik leib laual.

Ja täpselt sellise eluni me praegu liigumegi – kõik koos. Täpselt sellise elu nimel on juba aastaid toimetanud erinevad energeetilised protsessid. Nüüd on kätte jõudnud aeg nende protsesside maiseks rakendamiseks. Ja sellel protsessil ei saa enam ükski manipulatsioon ees seista. See protsess töötab nüüd lõpuni.

Milline on selle protsessi lõpp?

Inglid ütlevad – selle protsessi lõpus näete te väga palju inimesi rannal tuulelohesid lennutamas.

Seega – usaldage, usaldage ja veelkord usaldage ingleid ja usaldage seda protsessi.

Me oleme kõik teel koju. 

Koju ehk randa.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaladele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Kuupäev 17. juuni 2010

Kuupäev 13. aprill (ilma aastanumbrita)

Nädalate nr 15-16, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/04/06/nadala-horoskoop-06-04-19-04-2020/)

Kuupäev 09. mai 2019

Kuupäev 17. veebruar 2018

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kalade tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “B.o.B – Airplanes (feat. Hayley Williams of Paramore)”


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"