Nädala horoskoop 06.04-19.04.2020

nädal 15-16, 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

06.04 – 19.04.2020

2020. aasta nädal nr 15-16

Inglite sõnumid aasta 15-16. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kes kaua kannatab, see …


UUDISED

Valminud on kevadise pööripäeva kaugseansi kolmanda etapi sõnumid.

Nende kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/04/05/pooripaeva-kaugseanss-etapp-iii/


Nädala kristall – Malahhiit

Nädala värv – Kõik sinised toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 15-16. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Jätka oma plaaniga hoolsalt. Nr 30

Inglite taro kaart – Teine õhukaart

Lillekaart – Eelmise elu tervendamine. Meelespea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kaks eelolevat nädalat toovad meie ette väga tugeva töövaldkonna fookuse.

Aga mis pidi see fookus ilmub?

Inglid ütlevad, et nüüd saabub järsk lõpp kõigile sellistele tööalastele/ töötamise mudelitele, mis on inimesi orjastanud. Ja orjastamise all mõtlevad nad eelkõige ebainimlikke töötingimusi.

Nagu ikka, on minu poolt kanaldatud sõnumite fookus just pikaajalistel manipulatsioonidel ehk ka sel korral on tegu väga pikka aega kestnud ebainimlikkusega, mis nüüd leiab lõpu.

Inglid on meile korduvalt ja korduvalt selgitanud, et uus ajastu settib meie maisesse maailma etappidena. Selline protsess on juba aastaid toimetanud ja see toimetab ka edaspidi – täpselt nii kaua kuni siit maailmast on läinud kõik manipulatiivsed mustrid, mis pole inimestel lasknud seni elada loodusliku ehk loomuliku kulgemise rütmis.

Seega, mida võime veel järeldada eelolevate nädalate kohta?

Tööalased muudatused, mis siin ajajärgus toimuvad, on kõik suunatud seisva energia liikuma lükkamisele. Sealjuures on tegu selliste energeetiliste asupaikadega, kus energia on seisnud juba väga pikka aega.

Aga mida see tähendab kui energeetiliselt on tekkinud kuskil seisak?

See tähendab seda, et tegu on olukorraga, kus inimesed järjepidevalt kannatavad, aga ühtki otsust samuti teha ei taha, et tollest olukorrast edasi liikuda. St. mõnel juhul ei taheta teha muudatusi ja mõnel juhul seisavad ka neil muudatustel teatud tõkked ees, mida ei julgeta ületada.

See energeetiline laine, mis nüüd tuleb, lükkabki sellised olukorrad liikuma.

Liikuma selles mõttes, et see energia toob (ja ka loob) lõpu ebainimlikule kannatamisele.

Ja inglid kordavad veelkord – tegu on olukordadega, mis on kestnud kindlasti aastaid (väga paljudel juhtudel ka aastakümneid) ja tegu on olukordadega, mis on sisaldanud äärmiselt ebainimlikke töötingimusi.

Aga kas sellega lugu lõppebki, et kõnealune laine tuleb ja murrab neis ebainimlikes olukordades lukud lahti?

Inglid ütlevad – ei, sellega kindlasti lugu ei lõppe. Nimelt on tegu olukordadega, milles vastavad asjaosalised peavad ka kiirelt leidma enda jaoks uued lahendused. Ja seda ongi vaja. 

Inglid selgitavad – tegu on inimestega, kes ei ole siiani võtnud seda ülesannet korralikult enda ette. Ehk nad ei ole siiani kordagi võtnud korralikult oma elu enese kätesse ja soovinud näha terveid ja tervislikke muudatusi.

Nüüd neil aga ei jää muud üle – nad hakkavad mõtlema nende soovide suunas.

Inglid ütlevad – ja ka see pole kõik. Nimelt sisaldab täpselt sama laine ka igasuguseid rõõmustavaid uuendusi ja soovide täitumisi. Need nüansid tuleb aga igaühel ise tollest lainest noppida.

Miks peab igaüks ise oma soovi sealt välja noppima?

Inglid ütlevad – seetõttu, et iga inimese elu on ainult tema oma. See on ümberlükkamatu õigus, mida keegi ei saa kunagi kelleltki ära võtta. Iga õigusega kaasneb aga ka kohustus. Ja selline ongi inimese maine kohustus – hoolitseda ise oma elu eest ehk hoolitseda oma soovide eest. Ehk inimene peabki alati ise ja isiklikult endale midagi soovima, kui ta soovib oma elu muuta.

Nendes olukordades, millest inglid siin räägivad, ongi olnud lugu nii, et vastavad isikud ei ole seni ise eriti midagi soovinud. Ja seetõttu pole ka muudatusi tulnud. St. seetõttu polegi midagi paremaks muutunud. Nüüd aga pole neil enam valikut – nad peavad soovima hakkama.

Ja niipea kui nad seda teevad, saavadki ilmuda nende jaoks ka uued lahendused. 

Inglid kinnitavad – kõnealune energeetiline laine sisaldab tõepoolest ka väga kiirelt liikuvaid lahenduskäike. Neid tuleb aga täpselt samuti igaühel ise endale soovida.

Siin võib jälle osadel tekkida küsimus – kas see pole egoism kui ma endale midagi soovin. Seetõttu lisangi siia kohe ühe viite. Nimelt teemal – egoism versus iseendasse armastav suhtumine/ iseendast lugupidamine, on inglid kõnelenud minu artiklis “Soovitused igapäevaeluks”. Selle leiate siit alalehelt – Soovitused igapäevaeluks.

Seega võime eelolevate nädalate kohta tõdeda, et üldised energiad ei lase enam kellelgi kannatada. Kannatustel on nüüd rangelt lõpp peal.

Inglid on meile juba aastaid rääkinud, et iga inimene saab tegelikult ise oma elu luua. See on meie maise eksistentsi juurde kuuluv õigus ja nagu juba mainisime ka ülalpool – see õigus tähistab ühtaegu kohustust.

Seetõttu tasub nüüd võtta soovimist ja oma elu muutmist väga tõsiselt.

Meil ei lasta enam kannatada.

Seda on inglid meile samuti juba pikalt rääkinud, sest kõnealused energeetilised protsessid on toimetanud juba aastaid. Need muutuvad lihtsalt järjest rangemaks (ja ka kangemaks ehk kontsentreeritumaks), sest inimesed peavad lõpuks jõudma tagasi oma kõrgema hüvanguga kooskõlas olevale teele

Miks? Sest just see tee sisaldab kõike, mida inimene oma ellu soovib. Seal on armastus. Seal on küllus. Seal on tervis. Seal on hingerahu. Seal on rõõm.

Aga kuidas sinna rajale ikkagi jõuda? Ja kuidas soovitavad inglid meil nüüd oma soove formuleerida?

Nad ütlevad, et lähenege sellele teemale läbi sisetunde, mitte läbi mõistuse. Kui nii teete, siis ei saagi teil midagi valesti minna.

Kui ma vaatlen kahe eeloleva nädala energiat pildina, siis näen ma huvitaval kombel sügist. Ma tõlgendan seda pilti niipidi, et mis iganes sorti maised sündmused nüüd ka saabuvad – neil on seos sügisega ja nad ka tekitavad sügise tunnet.

Lisaks on mul tunne, et selles ajaperioodis tuleb midagi tagasi – midagi, mis on pärit teie minevikust. Aastad, mis mulle praegu selle tundega seostuvad, on 1997 ja 2010. Ehk too naasev miski omab osade jaoks seoseid just nende aastanumbritega.

Ja veel tekib mul selline tunne, et too naasev miski on justkui millegi kontsentraat. See miski oleks justkui kuskil vaadis valminud produkt.

Aga milline on nende minevikust naasvate nüansside sõnum? Või miks nad üldse naasevad?

Mulle tundub, et osade puhul on tegu uute tööpakkumistega, mis jõuavadki teie juurde läbi teatud mineviku elementide. St. tegu võib muidugi olla isikutega teie minevikust, kelle kaudu te leiate nüüd uue töökoha. Aga siin võib stsenaarium olla ka näiteks selline, et te hakkate mõtlema, millisest tööst te olete kunagi varem unistanud. Kuna inglid rääkisid meile, et käesolevas ajaperioodis saavad soovid ka kiirelt täituda, siis võibki minna nii, et te leiategi kuidagipidi kiire tee tolle tööni, mida kunagi varasemalt teha soovisite. 

Kokkuvõttes võime nentida, et see energeetiline laine, mis nüüd meist üle lainetab, viib küll tõepoolest midagi minema, aga selle sündmuse tervikpilt saab olema üleni positiivne. 

Kuidas nii? 

Esiteks tuleb mõista, et kõik, mis siin ajaperioodis lahkub, on olnud manipulatiivse sisuga. Ehk tegu on justkui kaardimajadega, mis nüüd kokku kukuvad. St. tegu on struktuuridega, mis on olnud rajatud valedele ja vargustele. 

Ja teiseks loovad need lahkuvad nüansid ka koheselt tühja koha, mis tahab täidetud saada mõne teie südamesooviga.

Kui tavaliselt lõpetan nädala sõnumi mina oma tõlgendustega, siis sel korral soovivad hoopis inglid veel lõpetuseks midagi öelda.

Ja nad ütlevad järgmist:

Vanasõna – “Kes kaua kannatab, see kaua elab” – on manipulatsioon.

Te ei ela kaua kui te kannatate.

Õigupoolest ei elagi te siis üldse kui te läbi terve elu ainult kannatate.

Nimelt – ütlevad inglid – on elamine ja ellujäämine kaks täiesti erinevat nähet. Esimene neist on see rada, mida te olete siia maisesse plaani tulnud järgima. Neist teine on aga manipulatiivne rada.

Ja nad jätkavad – elamise rajal on teil kannatlikkust küll vaja, kuid seda vaid erinevatesse nähtustesse süvenemise mõttes. Kannatada ei ole teil aga kindlasti vaja. 

Kannatamine – eelnimetatud vanasõna mõttes – kuulub ellujäämise raja juurde ehk see on manipulatsioon.

Kuna energeetiliste sildade viiteid on seekord ainult kaks, siis soovitan ma kindlasti kõigil need läbi uurida/ lugeda.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Neitsi tähemärgi 2019 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/10/29/horoskoop-2019-neitsi/

Nädal nr 7, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/02/07/nadala-horoskoop-10-02-16-02-2020/

(Kuuhoroskoopide lisaviited – kuna kuuhoroskoopide kaudu toimetav kaugseanss lõppes märtsikuuga ära ehk kuuhoroskoope enam sellisel kujul ei ilmu, siis ei saada inglid enam siin ka vastavaid lisaviiteid.)

Nädala nr 15-16 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “B.o.B – Airplanes (feat. Hayley Williams of Paramore)” ja “Blue Boy – Remember Me”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Tervitustega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 06.04-19.04.2020

Comments are closed.