Pööripäeva kaugseanss – etapp III

pööripäeva kaugseanss etapp III

Kevadise pööripäeva kaugseanss

Etapp III

Sissejuhatus – nädalate 15-19, 2020 inglisõnumid (ehk üldised sõnumid kõigile tähemärkidele) 

Käesolev postitus puudutab kevadise pööripäeva kaugseansi kolmanda etapi sõnumeid ehk tasulisi sõnumeid.

Nagu ütlesin ka eelmisel nädalal – alates nädalast nr 14 postitan ma ka paralleelselt avalikke nädala sõnumeid edasi. Need aga on kanaldatud eraldiseisvalt ehk tegu ei ole samade sõnumitega, mis sisalduvad kõnealuses kaugseansis. Nii on lugu ka nädalate nr 15-19 sõnumitega – need sõnumid, mida ma neil nädalatel avalikult valmistan, EI OLE SAMAD, mis sisalduvad siin – kaugseansis. (Lisaks tuletan meelde, et avalikke nädala horoskoope valmistan ma nii mitmeks nädalaks korraga kui inglid soovivad – st. avalikke sõnumeid ilmub mõnikord ka ühenädalaseks perioodiks, kuid enamasti ilmuvad need ühendsõnumina mitmenädalaseks perioodiks.)

Niisiis, milline on kevadise pööripäeva kaugseansi III etapp?

Kevadise pööripäeva kaugseansi III etapp kestab viis nädalat ja sel korral saadavad inglid meile sõnumeid teisiti.

Ehk sõnumite ülesehitus on siin teistsugune kui esimeses ja teises etapis.

Nimelt on kolmanda etapi sõnumid jaotatud nädalate kaupa ehk igaks nädalaks, mis kolmanda etapi sisse jääb, olen ma ka kanaldanud sõnumi. Ehk igaks nädalaks on kanaldatud eraldiseisev nädala horoskoop, mis tähendab, et kolmanda etapi siseselt toimub meil justkui igal nädalal eraldiseisev kaugseanss. Sealjuures ütlevad inglid, et kolmanda etapi moodustavad kõik need nädalad kokku, mistõttu ei ole ka võimalik tellida nende nädalate sõnumeid eraldi, vaid ainult kogumikuna.

Astroloogiliste tähemärkide kaupa ma siin sõnumeid ei kanalda. Kolmanda etapi raames inglid enam sellisel kujul sõnumeid saata ei soovinud.

Kolmanda etapi sõnumite lõpus on ka päevasõnumite sektor, mis sisaldab kõnealuse ajaperioodi (nädalad 15-19) päevasõnumeid korraga. Ehk seal jooksevad järjest kõigi kõnealuste nädalate päevasõnumid.

Kolmanda etapi sõnumite sisukord on järgmine (III etapi sõnumite kogupikkuseks on 41 lk):

Ja nagu ikka, avalikustan ma tasuliste sõnumite puhul vastavate perioodide märksõnad. Kuna kolmanda etapi sõnumid sisaldavad iga nädala (nädalad nr 15-19) kohta eraldiseisvat horoskoopi, siis näete siin ka iga nädala kohta märksõna:

Niisiis, kordame –  kevadise pööripäeva (kollektiivse) energeetilise kaugseansi III etapp on teistsuguse ülesehitusega kui I ja II etapp. 

III etapi sõnumitest leiate nimelt igaks nädalaks eraldiseisva sõnumi ehk iga nädala jaoks on seal justkui eraldiseisev kaugseanss. Kuna kõik need nädalad (15-19) moodustavad aga kokku kevadise pööripäeva kaugseansi III etapi, siis saab neid sõnumeid osta vaid tervikuna. St. kolmas etapp sisaldab nädalate nr 15-19 sõnumeid.

III etapi horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul nädalate nr 15-19 horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 41 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nädalate nr 15-19 (ehk kevadise pööripäeva kaugseansi III etapi) – horoskoopi tellida.

Kuna müügis on korraga mitu nädala horoskoopi, siis on oluline, et te paneksite oma e-maili täpselt kirja, millist te parasjagu tellida soovite.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, kõnealune horoskoop on mahuga 41 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

05. aprillist kuni 10. maini

_____________________________________

PS! Kui teil pole veel I ja II etapi sõnumeid, aga soovite ka neid tellida, siis alalehelt “Pööripäeva kaugseanss” leiate vastavate sõnumite juurde otselingid. 

Kuna sel korral on tegu etappidena toimetava pööripäeva kaugseansiga, siis saab kõiki etappe ka tellida kuni viimase etapi lõpuni (ehk kuni 10. maini).

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Pööripäeva kaugseanss – etapp III

Comments are closed.