Nädala horoskoop 10.02-16.02.2020

nädal 7 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.02 – 16.02.2020

2020. aasta nädal nr 7

Inglite sõnumid aasta 7. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Värske õhk


UUDISED

Hetkel saab tellida MÄRTSI kuuhoroskoopi.

Märtsi horoskoop on müügis kuni 29. veebruarini.

(01. märtsil ilmub aprilli kuuhoroskoop.)

Miks saab kuuhoroskoope osta alati ainult üks kuu ette?

Mis kuuhoroskoopides täpsemalt sisaldub?

Kuidas tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)”


Nädala kristall – Suitsukvarts ja Naturaalne ahhaat (selle nädala teekonnal tulid meid saatma kaks kristalli)

Nädala värv – Tumedad violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 7. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Anna võimalus uutele tuultele, mis juba ootavad Sinu ellu tulekut. Nr 38

Eva Tenter’i inglikaart 2 (Lisa-kaart neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (ehk neile, kes osalevad kollektiivses kaugseansis, mis toimub nüüdsest läbi kuuhoroskoopide – vt. alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”). Nagu ikka, saate kõnealust kaarti kasutada ka meditatsioonikaardina. Kuidas? Vastava info leiate minu kodulehe esilehelt.) – Mõne sihtpunktini jõuab sama ajaga…olenemata sõiduvahendist. Nr 119

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart

Lillekaart – Taevane sõnum. Prootea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Üle-eelmisel nädalal algas hirmude rõõmuks pöördumise protsess, mis toimetas meie eludes ka eelmisel nädalal. Eelmisel nädalal tõi vastav energialaine ka kiireid maiseid tulemusi. Millises valdkonnas? Inglid ütlesid, et tolle nädala valdavaks teemafookuseks oli “kodu” ja kõik, mis selle märksõnaga seostub. Nad nimetasid saabuvaid maiseid tulemusi ka “väga-kaua-oodatud päevaks”.

Mida toob meile eelolev nädal?

Inglid ütlevad, et eeloleval nädalal kogeme me justkui värske õhu saabumist. Nad ütlevad, et inimesed kasutavad säärase nähtuse puhul (mis nüüd saabub) ka väljendit “uus hingamine”.

Mis selles saabuvas värskes õhus täpsemalt sisaldub?

Inglid ütlevad esmalt, et too õhk toob järjekordselt kaasa ühe raske olukorra lõppemise. Jah, nad teavad, et nad on meile viimastel aastatel tihtilugu öelnud, et nüüd lõppeb jälle üks raske olukord. Nad on sellist sõnumit mitmeid kordi saatnud seetõttu, et erinevad rasked olukorrad ongi sääraselt – astmetena/ etappidena – lõppenud. Täpselt nii ongi meid neist manipulatsioonide rägastikest välja toodud, kust me viimaste aastate jooksul oleme välja kõndinud. St. kogu protsess on toimetanud justkui etappidena. Kes on selle protsessi kulgemist oma elus jälginud, võib tõenäoliselt isegi kuupäevaliselt öelda, millal lõppes üks etapp ja algas järgmine jne. 

Neid etappe on tõesti olnud mitmeid ja mitmeid. Nüüd lõppeb aga järjekordselt üks oluline ajajärk. Inglid kasutavad siinkohal tõesti lausa seda märksõna – ajajärk.

Me nägime neid kasutamas “ajastu” lõppemise terminit veel alles paar nädalat tagasi. Tavaliselt ei ole nii sageli meile taolist sõnumit saadetud, et jälle lõppeb lausa üks ajajärk. Nüüd aga see tõesti nii on.

Küsime inglitelt, kas tegu on lihtsalt tolle nähtusega, et osade jaoks lõppeski teatud ajajärk juba mõni nädal tagasi ja osade jaoks lõppeb see nüüd?

Nad ütlevad – ei, seekord on tegu järgmise ajajärgu lõppemisega.

Millise ajajärguga on tegu? Mul on tunne, et allpool (energeetiliste sildade all) viidatud aastanumbrid on ka sel korral oluliseks vihjeks just kõnealuse ajajärgu kestuse osas. Vaadake need numbrid kindlasti üle. Sealt võite leida endale olulist juhendust saabuvate sündmuste raames.

Kuna sel korral on sildade all viidatud ka ainult viiele horoskoobile, siis soovitan seekord kõigil ka nende horoskoopide sisuga tutvuda. Enamasti tuuakse sildade viiteid välja rohkem. Kui neid on toodud nii vähe, siis võime eeldada, et just neis viidetes sisalduvad olulised vihjed saabuvate sündmuste kohta. Ja võime ka eeldada, et needsamad vihjed kehtivadki hetkel väga paljude olukordade puhul (ehk väga paljude isikute personaalsete olukordade puhul).

(Kordan siinkohal igaks juhuks ka üle, et energeetiliste sildade viited on mõeldud eelkõige neile, kes ise soovivad vastavaid olukordi/ energiaid pikemalt analüüsida. Kohustuslik pole siin – minu poolt kanaldatud inglisõnumite puhul – kunagi mitte miski.)

Küsime inglitelt järgmisena, et kas neid lõppevaid raskeid olukordi ka miski ühendab? Just olukordade sisu poolest?

Nad ütlevad, et peaaegu kõik fookusesse saabuvad olukorrad on maises plaanis seotud sõltuvustega ehk kõige sellisega, mida inimesed on siin ilmas harjunud “sõltuvuse” templiga märgistama.

Lisaks ütlevad nad, et kõik need olukorrad on seotud perekondlike suhetega.

Ja nad ütlevad ka, et kõik kõnealused olukorrad on vastavate isikute eludes moodustanud suure takistuse.

Mida on just see takistus takistanud?

Nad ütlevad, et kõnealused takistused on moonutanud meie eludes iseseisvuse ja loovuse teemasid. Ehk need takistused ongi konkreetselt seisnud ees meie isiklikul loomingul. Ja need on ka ees seisnud iseseisvumise temaatikal. St. need teemad pole saanud varem vabalt kulgeda (ehk loomulikul ehk looduslikul viisil kulgeda) justnimelt kõnealuse takistuse tõttu.

Kuna inglid ütlevad, et siin ajalises asupaigas lõppeb lausa üks ajajärk, siis saame sellest järeldada, et nüüd lahkuvad nii personaalsed kui ka kollektiivsed takistused.

Jah, nad ütlesid küll, et kõik olukorrad on seotud perekondlike suhetega, seega võiks ju eeldada, et siin lõppevad peamiselt personaalsed teemad. Ehk lahkuvad peamiselt personaalset laadi takistused.

Inglid kinnitavad – sel korral aga pole see nii. Märksõna “perekondlikud suhted” tähistab siinkohal ka neid kollektiivseid takistusi, mis nüüd lahkuvad/ lõppevad. Ma ei oska hetkel seda juhist täpsemalt tõlgendada, seega jääme põnevusega ootele, mida eelolev nädal meile näitab.

Igal juhul võime olla kindlad selles, et kui kõnealused takistused on lahkunud, siis saabub ka uus hingamine ehk saabub uutmoodi värske õhk.

Ja inglid lisavad veel lõpetuseks – selle uue õhuga kaasneb ka üks uus ja väga hea võimalus, mis saabub üsna ootamatult. Sealjuures võib ka selle võimaluse sisu olla ootamatu, kuid mis antud juhul on kõige ootamatum, on see asjaolu, et just too õhk selle võimaluse endaga kaasa tõi. St. seos tolle õhu ja tolle võimaluse vahel on järelikult ootamatu. Tõenäoliselt tähendab see taaskord seda, et maises plaanis ei pruugigi nende kahe nähtuse vahel seost olla. Inglid kinnitavad siinjuures kiirelt – tunnetuslikult on aga nende kahe nähtuse vahel kindlasti seos olemas ja nad ütlevad ka, et tõenäoliselt tajute/tunnetate te seda seost otseteena. Ehk nende kahe nähtuse vahele tekib nüüd nii selge otsetee, et see ei saa märkamata jääda.

Ütlen veel enda poolt lõpetuseks, et taoliseid olukordi tasub kindlasti märgata ja meeles pidada – st. olukordi, kus te selgelt tajute/ näete/ kogete, kuidas kaks nähet on omavahel seotud, kuid maises plaanis seda seost justkui pole. Need olukorrad näitavad meile (muuhulgas) manipulatsioonide ülesehitust. Manipulatsioonid ongi kõik säärased rägastikud, mis sisaldavad maises plaanis seosetuid elemente. Seetõttu on ka neist manipulatsioonidest väljumine olnud niivõrd keeruline/ kummaline teekond. Me olemegi tollel teekonnal pidanud läbima väga imelikke sõlmpunkte, mis on omakorda kustutanud/ tühistanud järgmiseid sõlmpunkte jne. Seda teekonda võib ka nimetada hingeosakeste kojutoomiseks. Ehk me justkui korjame end (oma nö päris energeetilist iseend) kokku … kõigist neist kohtadest, kus see nö päris-mina on kaduma läinud. Ehk kus see on kaduma läinud manipulatsioonide tõttu. Ehk neist kohtadest, kus meie hingeosakesi on röövitud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 38, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/09/15/nadala-horoskoop-18-09-24-09-2017/)

Veemärkide kinnisvara erihoroskoop 2017 (otselink – https://evatenter.com/2016/10/23/kinnisvara-erihoroskoop-2017-veemargid-horoskoop/)

Nädala nr 46, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/11/10/nadala-horoskoop-13-11-19-11-2017/)

Aastanumber 1984

Aastanumber 1999

Aastanumber 2001

Aastanumber 1974

Aastanumber 1971

Nädala nr 50, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/)

Nädala nr 47, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/11/18/nadala-horoskoop-21-11-27-11-2016/)

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (kuni 2019 juuni horoskoobiraamatuga, 2019 juulist edasi kuuhoroskoopidega), toovad inglid lisaviitena välja 2019 aprilli sisetunde tuunimise juhiste teemasektoris väljatoodud juhised. Nagu ikka, toovad nad välja veel ka lisaviite 2018 raamatust – seekord on selleks 2018 maikuu üldiste sõnumite sektori juhised. (Miks tuuakse ikka välja ka 2018 ja 2019 juhiseid? Nagu olen selgitanud ka varem – minu poolt kanaldatud horoskoobid võivad küll olla pealtnäha ainult teatud perioodi tarbeks tehtud, kuid energeetiliste sildade viidetes kasutavad inglid ka juba möödunud ajaperioodide sõnumeid edasi. St. õppematerjalina kehtivad need horoskoobid sisuliselt ajatult.)

Nädala nr 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Télépopmusik – Breathe”, “Massive Attack – Teardrop” ja “Blue Boy – Remember Me”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP

(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

HETKEL MÜÜGIS – Märtsi kuuhoroskoop

Märtsi horoskoop on müügis kuni 29. veebruarini. (01. märtsil ilmub aprilli horoskoop.)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Kuuhoroskoopides ei ole kasutatud tähemärke. St. ma ei jaota seal sõnumeid tähemärkide kaupa. Miks? Sest ma pole astroloog ja ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Ma olen tervendaja ja valmistan hoopis teistlaadi kirjatükke. Nimetan neid horoskoopideks vaid tinglikult. Miks ma horoskoobi terminit kasutan? Sellest olen kõnelenud oma kodulehe esilehel.

MIS tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

MIS on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

MIDA tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

MILLISE kuu horoskoop on hetkel müügis?

KUIDAS tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"