Nädala horoskoop 11.12-17.12.2017

nädala horoskoop 50 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

11.12 – 17.12.2017

2017. aasta nädal nr 50

Inglite sõnumid aasta 50. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kuhu ilmub otsetee?

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Roosa (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 50. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Alati ei tasu jala minna. Seekord olekski sul mõistlik valida lihtsam ja kiirem teekond. Number 94

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Lillekaart – Ümbritse end kaitsekilbiga. Bugenvillea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal täitus üks unistus. See oli unistus, mis täitus läbi pimeduse. See oli unistus, mis oli valmis unistatud juba väga ammu. See oli unistus, mis õpetas tollele unistajale seaduspärasusi, mille abil saab unistusi alati taasluua. Kuigi unistuse täitumine on juba iseenesest rõõmustav nähe, ei piirdunud kõnealune unistus vaid iseenda täitumisega, vaid tõi endaga kaasa ka lõpu ühele spetsiifilisele murele.

Eeloleval nädalal jätkub üldplaanis murede lahenemise energia. St. meid ümbritseb nüüd energia, mis sisaldab rohkelt lahendusi. Need on lahendused, mis võivad füüsilisele silmale tunduda ebamaised, kuid mitte-füüsiline silm märkab ja tajub, et tegu on vägagi konkreetsete lahenduskäikudega, mis on esile kerkinud karma seaduste alusel. Ehk kõik, kes neist lahendustest osa saavad, on tegelikult nende lahenduste nimel ka tööd teinud. Täpsustan – inglid peavad siinkohal silmas seda, et eelolevas nädalas sisalduvate lahenduste näol pole tegu tühjast kohast kaelasadava õnnega. Neid lahendusi võib pigem pidada töötasuks. Inglid selgitavad ka kiirelt juurde, et see töö, millest nemad siin nüüd kõnelevad, ei pruugi hõlmata neid ülesandeid, mida inimene on harjunud tööga seostama.

Aga mis on see töö, millest kõnelevad inglid? Inglid ütlevad, et igale inimesele on maise elu raames määratud teatud energeetilised tööülesanded. Need pole aga kohe täiesti kindlalt sellised, mida meid on koolitatud tööga seostama. Nagu ka paljude muude nähtuste puhul, on “töö” mõistega läbi tehtud ulatuslikke manipulatsioone. Inglid on meile sellest juba ka varasemalt palju rääkinud. Nad lisavadki nüüd, et see töö, mida me tegelikult siia tegema tuleme, ei ole raske ega kurnav. See töö käib pigem mänguga käsikäes ja ongi loodud selliselt toimima. Ehk see töö, mida meile on ettenähtud teha, on alati meeldiv ja rõõmustav. See töö lähtub igaühe spetsiifilistest isikuomadustest. Mis see kokkuvõttes tähendab? See tähendab, et me oleme tegelikult sünnipäraselt varustatud kõigi nende oskuste ja teadmistega, mis meil vaja on – oma päris töö tegemiseks.

Siit tekib nüüd järgmine küsimus – kuidas saavad meil juba sünnipäraselt olemas olla kõik oskused ja teadmised, millest inglid kõnelevad? Me ei oska ju algul isegi kõndida ega rääkida?

Inglid vastavad, et sellest küsimusest tulebki see “töö” mõiste ebakõla kohe värvikalt välja, millest nad ülalpool kõnelesid. Nimelt – ütlevad inglid – teebki inimene juba oma energeetilist tööd puhtalt seeläbi, et ta siia ilma sünnib. Inimese eksistents sisaldabki juba seda tööd, millest nemad kõnelevad. Kõik nüansid, mis puudutavad ühe inimese eksistentsi, sisaldavadki juba seda tööd, millest nemad kõnelevad. Iga hingetõmme, iga mõte, iga energia impulss, mida me välja saadame, sisaldab seda tööd, millest nemad kõnelevad.

Inglid täpsustavad veelgi rangemalt – seni, kuni te elate ja hingate, pole võimalik, et te ei tee oma energeetilist tööd…st. seda tööd, mida tulite siia nö. maisesse maailma tegema.

Aga siit tekib kohe ju järgmine küsimus – kui meie eksistents ongi juba meie töö, siis peaksime me ju lihtsalt olemasolemise eest ka tasustatud saama?

Inglid vastavad – jah, nii see ongi. Inimese eksistentsi juurde kuulubki tegelikult (sünnipäraselt) kõik, mida ta eluks vajab ja soovib.

Aga siit tekib ju uus küsimus – miks pole siis kõigil olemas kõike, mida nad eluks vajavad ja soovivad?

Inglid vastavad – tegelikult on kõik need vajadused ja soovid alati olnud täidetud…kõigi inimeste puhul. Inglid ütlevad, et küsida tasub hoopis niipidi – miks ei jõua tasu tema omanikuni? Inglid ütlevad, et põhjus on taaskord nendes energeetilistes manipulaatorites, kellest nad siin igal sammul kõnelevad. Nende manipulaatorite ainsaks töömeetodiks on vargus. Nad varastavad inimestelt energeetilises plaanis hingeosakesi. Inglid on meile juba selgitanud, et nende hingeosakeste vargused kajastuvad muuhulgas hingerahu kadumisena, usalduse kadumisena, tervise kadumisena jne. Mida nad aga pole veel varem konkreetselt välja öelnud, on see, et hingeosakeste vargus hõlmab ka seda, et varastatakse ka teiste tööviljad. Jah, loomulikult näeme me maises plaanis seda reaalsete (füüsiliste) varguste kujul (st. me näeme, et varastatakse esemeid, mis on ju ka maisete tööviljade eest ostetud), kuid inglid ei pea siin ainult seda silmas. Nad ütlevad, et suurem osa varguseid toimub ära energeetilisel tasandil ehk füüsilise silmaga me seda ei näegi.

Mida see tähendab? See tähendab, et iga inimene toodab 24/7 (ehk ööpäevaringselt) oma eksistentsiga iseenda jaoks kõike, mida tal oma elu jaoks vaja on ning mida ta ka niisama hingerõõmuks soovib.

Sellest toodangust 99,99% varastatakse aga ära juba energeetilises maailmas, mis ongi ka põhjus, miks me ei näe füüsilises maailmas seda küllust, mis siin igakülgselt peaks olemas olema.

(Kõrvalmärge uutele lugejatele, kel tekkis siinkohal küsimus, kas oma elu elamine, oma isiklike soovide järgi, pole mitte egoism – selle küsimuse vastuse leiate minu artiklist “Soovitused igapäevaeluks”. Selle artikli esimeses alapunktis kõnelen ma muuhulgas sellest, mis on vahet egoismil ja iseenda tingimusteta armastamisel (ja sellest armastusest lähtudes elamisel).)

Mida me oleme juba õppinud uue ajastu kohta? Eks ikka seda, et uue ajastu peamiseks sisuks on meid viia sellise eluni, mis on juba tegelikult sünnipäraselt meie oma. See hõlmab kõiki elutahke.

Eeloleval nädalal viiaksegi meid jälle ühe suure sammu võrra edasi – edasi ikka sellise elu poole, mis meil olekski pidanud sünnist saati olema.

Too edasiliikumise protsess hõlmab muuhulgas seda, et meile hakkavad nüüd avalduma järjest enam need nüansid, mille kaudu meilt seda elu on varastatud. Ja samal ajal avalduvad/ ilmuvad ka uued uksed, mille kaudu me oma elu tagasi saame. Need uksed võivad ilmuda meie ette üsna ootamatult, kuid seda ei tasu karta. See peabki nii olema, sest kui need uksed oleksid pikemalt olemas, oleks ka neid jälle võimalik manipulatsiooniga ära viia. Need uksed, mis meieni nüüd tuuakse, pole aga enam äraviidava (äravarastatava) olemusega.

Aga kuidas on see tagatud, et nende ustega pole enam võimalik manipuleerida? Inglid selgitavad – see tagataksegi nüüd sellega, et iga taoline uks ilmub väga personaalsete tingimuste kaudu. Ehk need uksed on üleni personaalsed – st. igaühe jaoks ilmutab end just tema uks, mitte kellegi teise oma. Teiste uksi te ei näegi. Seetõttu pole ka tarvis karta, et astute mõnest valest uksest sisse. See pole nüüd võimalik. Uks, mis teile end ilmutab, ongi just teie uks.

Eeloleval nädalal ilmutabki end üks taoline uks ehk uks, mis viib teid jälle ühe suure sammu võrra lähemale sellele elule, mis on päriselt teie oma.

Küsin veel inglitelt, kuidas oma ust ära tunda? Nad ütlevad, et iga taoline uks ilmutab end ühe väga lihtsa lahendusena. St. teie ette ilmub väga lihtne lahenduskäik, mis toob kiire lahenduse mõnele teie murele. See lahendus ongi selles mõttes nagu otsetee. See lahenduskäik ilmub tõenäoliselt väga ootamatult, kuid see ei tähenda, et tegu peab olema mõne “ebamaise” sündmuse või nähtusega. Absoluutselt mitte! See ilmumine, millest inglid kõnelevad, võib tähendada ka lihtsalt mõistmise tekkimist sinna, kus seda enne üldse polnud. Ehk te mõistate näiteks lihtsalt järsku, kuidas teatud tavapärased/ füüsilised/ käegakatsutavad asjaolud saavad omavahel kokku sobituda ka teisiti.

Palun inglitel tuua näite – nad ütlevad, et need uksed võivad kohati koosneda justkui pusletükkidest. Elu on teile need tükid juba kätte näidanud, kuid te pole osanud neid üheks pildiks kokku panna. Kõnealune (energeetiline) uks aga moodustubki just siis kui panete need tükid õigesti kokku.

Nad rõhutavad veelkord, et tegu on personaalsete ustega. See tähendab, et oma ukse peab igaüks kokku panema ise. See pole ülesanne, millega teised saaksid teid abistada. Mäletate, millest äsja kõnelesime? Teiste sekkumine teie ellu, ongi olnud üheks põhjuseks, miks teie elu pole kulgenud selliselt nagu ta sünnipäraselt peaks kulgema. Teie eluliin (nimetame seda tinglikult nii), mida mööda liiguvad teie hingeosakesed, peab kuuluma alati 100%-liselt teile. Selle valitsemist ei tohi iialgi anda kellelegi teisele. See ongi nüüd see liin, mille terviklik toimimine tuleb igaühel isiklikult taastada.

Eeloleva nädala sõnumitel on energeetilisi sarnasusi 2017 a. IV kvartali horoskoobiga (okt-dets). Seetõttu soovitan uuesti läbi lugeda ka IV kvartali horoskoop. Sealt võib nüüd leida olulisi juhtlõngakesi, mis abistavad teid tolle eluliini pusle kokkupanemisel.

Nädala nr 50 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Snoop Dogg – My Medicine ft. Willie Nelson” ja “Marshmello ft Khalid – Silence”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

UUTELE LUGEJATELE

Kuna kohe-kohe on meil taaskord lõppemas üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde suur hulk lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk ma tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest. Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 50. nädala meditatsiooni kaart on –

Alati ei tasu jala minna. Seekord olekski sul mõistlik valida lihtsam ja kiirem teekond. Number 94

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (03.12 – 23.12 – kestab merkuuri retrograad)
 • 14.12 – kaduneljapäev
 • 13-14.12 – tähesadu (geminiidid)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Sain paar nädalat tagasi valmis kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen tervikuna aasta energiat. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. See raamat on juba valmis ja täiesti tellitav. Selle hinnaks on 25 eur ning saadaval on ta e-raamatu formaadis. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik horoskoobiraamat (tasuline; 25 eur)

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 11.12-17.12.2017

Comments are closed.