Hetkesõnum 19. august 2020

hetkesõnum 19. august 2020

HETKESÕNUM 19. AUGUST 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 50 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/

Ja nad ütlevad lisaks – täna kaob teie energiasüsteemist üks väga kahjulik kurnaja.

See on kurnaja, kelle/ mille olemasolust teil polnud aimugi. (St. osade puhul on tegu “kellegagi” ja osade puhul “millegagi”.)

Aga kuidas sai see kurnaja olla nii kahjulik, kui meil polnud tema olemasolust aimugi?

Inglid toovad selgituseks ühe näite meie maisest maailmast – osav häkker saab tungida ühte wifi võrku sisse selliselt, et ta ei jäta endast selgelt tuvastatavaid jälgi maha. Aga millist maski ta kasutab, et teda näha poleks? Ta võtab enda arvutile mõne võrguomaniku seadme tunnuskoodi. Seeläbi jääb omanikule mulje, et tema võrgus ongi käinud ainult tema isiklikud seadmed. Ehk ühtki võõrast seadet justkui võrgu kasutajate hulgas poleks.

Need energeetilised kurnajad, kellest/ millest inglid praegu kõnelevad, on töötanud samamoodi.

Nad on imbunud teie süsteemi sisse läbi teie oma mõttemaailma. Ehk nad on sisendanud teile kahjulikke mõtteid. Kahjulikke selles mõttes, et need on mõtted, mis takistavad inimese elusüsteemi loomulikku kulgemist. Mõningad neist võivad ka lausa katkestada seda kulgemist.

Kuna tegu on mõtetega, mis on pealtnäha teie enda omad, siis ei saagi te aru, et teie süsteemis on tegelikult kurnaja ehk manipulaator sees.

Inglid ütlevad uuesti – täna kaob teie energiasüsteemist üks säärane kurnaja.

Kuidas aru saada, et ta on kadunud?

Inglid ütlevad – teie enesetunne läheb koheselt ja kiirelt paremaks. Ja mitte ainult – teie elu hakkab palju sujuvamalt kulgema. Ehk teie süsteemis taastubki loomulik (looduslik) liikumine.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"