Hetkesõnum 21. august 2020

hetkesõnum 21 august 2020

HETKESÕNUM 21. AUGUST 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 35 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/

Ja nad ütlevad lisaks – täna lõppeb teie jaoks ellujäämine. Ja see lõppeb ühe konkreetse aspekti osas. Ehk ühe konkreetse aspekti osas, mis on teie elus tekitanud ellujäämise efekti.

Mida see tähendab?

Inglid kordavad (sest nad on meile seda juba korduvalt ja korduvalt rääkinud) – elu on elamiseks. Elu ei ole inimesele antud ellujäämiseks. Kõik, mis tekitab siin maailmas ellujäämise efekti, on manipulatsioon. Ehk kõik, mis tekitab ellujäämise efekti, on tehislik. Ehk kõik, mis tekitab ellujäämise efekti, on ebavajalik.

Ja nad täpsustavad – tehislik ei tähenda tehnikat. Tehnika ja ka igasugused muud füüsilised esemed võivad olla vägagi looduslikud. Seda siis, kui nad on loodud inspiratsioonist kantuna. Ehk seda siis, kui nende autoriks on inimesed, kelle elu osaks ongi vastava tehnika loomine. Ehk see ongi nende looming. Vastava loomingu valmistamine on sellisel juhul loodusliku kulgemisega kooskõlas olev nähe.

Nad kordavad – täna lõppeb teie jaoks ellujäämine ühe konkreetse aspekti osas, mis on teie elus olnud vägagi tehislik.

Aga kuidas see lõpp saabub?

Inglid ütlevad – loodus lõpetab selle aspekti ära. Ehk teie enda loomuliku kulgemise voog lõpetab selle aspekti ära.

Aga miks pole see aspekt varem lõppenud?

Ingld ütlevad – sest teie loomuliku kulgemise voog pole varem olnud nii tugev. Nüüd on see saanud nii tugevaks, et see lihtsalt katkestabki vastava tehisliku aspekti töö.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"