Hetkesõnum 22.08.2020

22.august.2020

HETKESÕNUM 22. AUGUST 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 35 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/

Ja nad ütlevad lisaks – me viitasime eile samale sõnumile põhjusega. Nimelt lõppes eile teie jaoks ellujäämine ühe konkreetse aspekti osas. Täna saabub aga lõpp ühele konkreetsele hirmule. Täpsemalt hirmu vormile. (Just sellist sõnastust soovivad nad praegu kasutada – “hirmu vorm”.)

Need kaks nähtust olid (teie elus) omavahel seotud justkui silla abil.

Viidatud nädala horoskoop kõnelebki just säärastest sildadest.

Aga mis hirm see on, mis täna lõppeb? Või mis vorm see on? Kas inglid saavad seda ka täpsustada?

Inglid ütlevad – tegu on hirmuga, mis on elanud teie koduseinte vahel. Tegu on hirmuga, mis on toitunud teie teistest hirmudest. Tegu on hirmuga, mis on tekitanud teile teisi hirme. Miks? Selleks, et saada pidevalt toitu juurde.

Aga miks see hirm nüüd lõppeb? Või kuidas see lõppeb?

Inglid ütlevad – see hirm saab nüüd läbi, sest saabub tema aegumistähtaeg.

Aga kuidas saab ühel hirmul olla aegumistähtaeg?

Inglid selgitavad – aegumistähtaeg tekkis kõigile hirmudele külge sellest momendist, kui hakkasime kollektiivselt tegema ettevalmistusi uue ajastu saabumiseks.

Tänaseks on meie uus ajastu juba eksisteerinud mitu aastat. Sellega seoses on ka lõppenud suurel hulgal erinevaid nüansse, mis lihtsalt enam ei kuulu tolle ajastu juurde. Ehk järjest ongi välja lülitunud erinevad nüansid, mis on takistanud loomulikku kulgemist.

Üldjoontes jätkub säärane protsess veel ka edaspidi ning see jätkub meie tavapärase igapäevaelu osana, kuid selles protsessis on ka võtmemomente, millele inglid soovivad erilist tähelepanu pöörata.

Täna leiabki aset üks säärane moment ja nagu juba öeldud, puudutab see ühe koduseinte vahel elanud hirmu aegumist.

Mida toob selle hirmu aegumine kaasa?

Inglid ütlevad, et hirmude kadumine tähendab alati vabaduse tunde laienemist. Selle konkreetse hirmu aegumine aga toob endaga kindlasti kaasa ka värskema ja puhtama tunde. Lisaks pidavat see tekitama ka sellist tunnet, nagu te oleksite lõpuks millestki ära puhanud. Te ei pruugi osata sõnadessse panna seda nüanssi, millest te järsku justkui ära puhanud olete, kuid inglid ütlevad, et just säärast tunnet toob kõnealuse hirmu kadumine endaga kaasa.

Aga mida toob selle hirmu aegumine kaasa füüsilise maailma mõttes?

Inglid ütlevad, et kui teie tunnetussüsteem läheb vabamaks, puhtamaks ja värskemaks, siis toob see endaga alati kaasa ka positiivseid muudatusi füüsilise maailma mõttes. Ehk ärge üldse muretsege – kõnealune protsess toob endaga kaasa ka käegakatsutavaid uuendusi/ muudatusi.

Nad ütlevad – need muudatused saabuvad teie ukse taha täpselt sel momendil, kui too aegumine aset leiab.

Nad lisavad – mõnel juhul saabuvad need muudatused ka postkasti.

Mulle tundub, et see inglite juhis võib isegi olla otseselt tõlgendatav – vähemalt osade puhul on see kindlasti nii. Ehk uurige nüüd kindlasti oma postkastide sisu (nii füüsiliste kui elektrooniliste postkastide) ja heitke ka pilk koduukse taha.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"