Hetkesõnum 26. august 2020

hetkesõnum 26.08.2020

HETKESÕNUM 26. AUGUST 2020

Inglid ütlevad – täna koorub miski liimist lahti. 

See miski on midagi sellist, mis justkui ei tohiks kunagi tulla liimist lahti. 

Võib ka öelda, et see miski on pealtnäha niivõrd tugev tervik, et keegi ei eeldakski kunagi, et see võiks kaheks (või ka rohkemaks) tükiks lahku minna. Seetõttu võib ka öelda, et täna ilmneb ühe tugeva terviku nõrkus.

Ja inglid rõhutavad siinkohal ikka uuesti just liimist lahti minekut. 

Mida saame sellest järeldada? 

Need objektid/ üksused, mis täna lahku lähevad, on olnud järelikult kokku liimitud, kuigi pealtnäha on tegu olnud tervikuga.

Aga mis see liim on, millest inglid siinkohal kõnelevad?

Inglid ütlevad – need objektid/ üksused on silmale tundunud tervikuna vaid manipulatsiooni tõttu. 

Ehk me oleme maises mõttes vaadelnud neid objekte tervikuna ainult seetõttu, et meid on manipuleeritud neid tervikuks pidama.

Inglid jätkavad – tegu on olnud väga tugeva liimiga ehk väga sügava manipulatsiooniga, mis on paigal püsinud samuti juba väga pikka aega.

Aga miks koorub nüüd see liim lahti?

Inglid ütlevad – see manipulatsioon sulab nüüd ära. See sulab seetõttu, et teie hingesoojus on seda järjepidevalt sulatanud. 

Mida tähendab see protsess maises mõttes? 

Milliseid maiseid tulemusi me nüüd näha võime?

Inglid ütlevad – maises mõttes võib teil täna näiteks mõni ese rikki või katki minna just seetõttu, et midagi tuleb liimist lahti. See on kõnealuse energeetilise protsessi maine väljund.

Aga kas sellega lugu lõppebki, et meil lähevad lihtsalt mõned esemed katki?

Inglid ütlevad – kindlasti mitte. Kui need esemed on läinud katki, siis peate te ühel või teisel moel hakkama tegelema nende parandamise või asendamisega. Ja sealt kooruvadki juba välja uued võimalused. 

Inglid jätkavad – need esemed vajasid tegelikult juba ammu parandamist või välja vahetamist. Tõenäoliselt andsid need ka kuidagi sellest varem märku. Tegutsema te aga ei hakanud enne, kui miski läks päris nihu. Seda aga oligi vaja – et te hakkaks tegutsema.

Inglid kordavad – kui hakkate nende esemete parandamise/ asendamise raames tegutsema, siis ilmuvad ka uued võimalused.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"