Nädala horoskoop 04.12-10.12.2017

nädala horoskoop 49 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

04.12 – 10.12.2017

2017. aasta nädal nr 49

Inglite sõnumid aasta 49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uudis viib unistuse teostumiseni

Nädala kristall – Ahhaat (naturaalne)

Nädala värv – Helehall

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 49. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Inglite taro kaart – Tulekaartide poiss (ingl. k Page of Fire)

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal algas elutahte energialaine. See tõi endaga kaasa juba ka (vähemalt) ühe soovi täitumise, mille olite enda jaoks kunagi varem kirja pannud. Kui tegu polnud otseselt kirjapandud sooviga, siis oli tegu sellise soovi täitumisega, mis seondub kuidagimoodi kirjutamisega või kirjaliku suhtlusega.

Eeloleval nädalal lähevad asjalood veelgi huvitavamaks. Kui eelmisel nädalal täitus lihtsalt soov, siis nüüd saabub energialaine, mis toob endaga kaasa lausa unistuse täitumise. Mida mõtlevad inglid “unistuse” all? Siinkohal peavad nad silmas mõne sellise soovi täitumist, mis on inimese sügavamates hingesoppides elanud juba pikka aega.

Näib, et enamiku jaoks (kellele need inglite juhised mõeldud on) on siin tegu sellise sooviga, mille saatsite inglite poole teele lapsepõlves ning millele te enam hiljem mõelnud polegi. Samas on see soov end ilmutanud ikka ja jälle, läbi erinevate eluolude. Tõenäoliselt mitte enam nii teravalt kui lapsepõlves, kuid see soov on teie hinges alati olemas olnud.

Inglid on meile ka varem rääkinud sellest, milline jõud on lapsepõlves teele saadetud soovidel. Need soovid pärinevad enamasti puhtast allikast ehk need ei lähtu egopõhisest kramplikust tahtmisest. Need on soovid, milles on lendlev ja mänguline kergus. Selline kergus aga ongi see element, mis tegelikult soove kohale toob.

Miks aga pole siis paljude jaoks need lapsepõlve sügavad soovid pikki aasta(kümne)id täitunud?

Inglid ütlevad, et siin on oma osa sügavatel manipulatsioonidel, mis on nende soovide täitumist varasemalt takistanud. Ja siin on ka oma osa mängida ajastuse küsimusel – nimelt on osa neist soovidest, mida me lapsepõlves juba ära hoomame, märguanded meie tulevikust. St. need soovid, mis meil siis tekivad, ongi tegelikult nähtused, mis kuuluvad meie tuleviku juurde.

Kuna lapsena tajume me veel väga hästi seda maailma, mida me täiskasvanuna oleme harjunud mitte-füüsiliseks maailmaks pidama, siis kuulub loomulikult selle juurde ka selline nüanss, et me tajume lapsena (muuhulgas) ka oma tulevikku. Mõni tajub osaliselt, mõni tervikuna. Mõni tajub üksikuid fragmente, mõni pikemaid jutustusi. Kuid me kõik tajume lapsena ka midagi oma tulevikust. Ehk osad soovidest, mida me lapsena formuleerisime, olidki tegelikult nüansid, mis on loodud täituma alles hiljem, täiskasvanueas.

Kuna varem valitsesid maailmas nii tugevalt erinevad manipulatsioonid (millest inglid meile siin korduvalt jutustavad), siis võis tõepoolest olla ka paljudel juhtudel nii, et lapsepõlves tajutud tulevikunägemused ei täitunudki mitte kunagi. Selle tõttu tekkis ka paljudel inimestel suur pettumus tolle “mitte-füüsilise” maailma osas. Tekkis pettumus ka üleüldiselt unistuste ja unistamise osas.

Inglid ütlevad, et nüüd on aga lood teisiti. Kuna kõigilt elu alustaladelt on nüüd manipulatsiooni ahelad ära korjatud, siis saab ka meie elu kulgeda edaspidi täpselt sellises rütmis nagu see looduslikult/ loomulikult olema peab. Selle juurde kuulub (muuhulgas) ka unistuste täitumine. See tähendab omakorda seda, et nüüd me võimegi hakata märkama enda ümber selliseid juhtumeid, kus inimesed pöörduvad tagasi nende soovide juurde, mis neil lapsena olid. Neil on nüüd julgus hakata neid soove teostama. Ja ka taevased väravad on igati valmis nende soovide täitumisele kaasa aitama – igasuguste “kokkusattumuste” ja “juhuste” kaudu.

Eeloleval nädalal teostubki üks teatud unistus, mis võis olla juba unustatud. See täitub läbi pimeduse ehk see täitub tõenäoliselt väga ootamatult. Ehk too unistaja ise ei oska selle täitumist enam oodata ja kindlasti ei oska ta selle täitumist oodata sellisel viisil nagu see olukord end välja mängib. Inglid rõhutavad, et tolle täitumisloo juures mängib olulist rolli mingisugune (ootamatu) uudis või täpselt see nüanss, mida kirjeldasin veidi ülalpool – ehk leiab aset mingisugune “kokkusattumus” või “juhuslik kohtumine” vms.

Küsin inglitelt, kuidas nad veel iseloomustaksid eeloleval nädalal toimuvaid sündmuseid? Nad ütlevad, et tolle unistuse täitumine toob endaga kaasa ka lõpu muredele või vähemalt ühele muretsemise liigile, mille peale too unistaja on palju aega kulutanud.

Nagu ikka, toon välja ka energeetilised sillad, mis eelolevat nädalat iseloomustavad ehk viited juba möödunud nädalatele, millel on energeetilisi sarnasusi eelolevaga – seekord on siin sarnasused nädalatega nr 18 ja 36, 2017. Kui tunnete samuti nende nädalate vahel energeetilist sidet, siis soovitan kindlasti uuesti läbi lugeda ka viidatud nädalate horoskoobid. Lisaks tasub loomulikult meenutada, mis teie elus nendel nädalatel toimus – nendest sündmustest/ kogemustest/ tajumistest võite leida olulisi märguandeid, mis aitavad teid just eeloleval nädalal.

Nädala nr 49 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Moby – Porcelain” ja “Disciples – They Don’t Know”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

UUTELE LUGEJATELE

Kuna kohe-kohe on meil taaskord lõppemas üks aastaring, siis tähendab see (horoskoopide temaatika raames) seda, et väga lühikese perioodi vältel tekib siia juurde suur hulk lugejaid. Seetõttu otsustasin lisada oma nädala horoskoopide juurde (aastalõpu perioodiks) eraldiseisva infojupikesena väikese selgituse-täpsustuse selle kohta, mida uued lugejad minu kodulehelt leida võivad. Ehk ma tegin lühikokkuvõtte järgnevast- millest inglid siin kõnelevad ja mis on need inglite sõnumeid edastavad horoskoobid, mida ma kanaldan/ kirjutan.

Alustan täpsustusest, et minu kodulehelt ei leia te traditsioonilises mõttes horoskoope. Need on siin inglisõnumeid sisaldavad kirjatükid, mitte astroloogilised horoskoobid või tavapärases mõttes ennustused. Inglid kõnelevad siin energiatest, mis meie elus vastavatel ajaperioodidel valitsevaks kujunevad ning jagavad õpetusi selle kohta, kuidas elada, mitte kuidas “ellu jääda”.

Juhin ka tähelepanu ka asjaolule, et need on siin pigem järjejutu laadsed kirjatükid, mistõttu ei pruugi te vaid üht konkreetset jupikest lugedes mõista, millest siin kõneletakse. Seetõttu soovitangi alati uutel lugejatel tutvuda kindlasti ka varasemate perioodide horoskoopidega ja seetõttu rõhutan ka siin igal sammul, et neid kirjatükke kutsun ma vaid tinglikult “horoskoopideks”. Miks kasutan horoskoobi mõistet ja osaliselt ka astroloogiliste tähemärkide mõisteid? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide (aastahoroskoopide) üldinfo postitusest. Kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? See info on tervikuna kirjas minu kodulehe esilehel. Lisan veel, et ka mõistet “inglid” kasutan ma vaid tinglikult. Kes või mis on minu käsitluses “inglid”, seda saate lugeda alalehelt KKK ehk Korduvalt Küsitud Küsimused.

Kuna minu poolt kanaldatud inglisõnumite põhiliseks sisuks on kujunenud uue ajastu energiate ja seaduspärasuste kirjeldamine, siis lisan siia ka ühe väga kokkuvõtliku uue ajastu selgituse, mille inglid andsid meile 2017 a. 47. nädala horoskoobis. Mulle endale see selgitus väga meeldis ja minu hinnangul võtabki see väga hästi kokku uue ajastu tuuma. Seega siit see selgitus tuleb: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 49. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 03.12 – 23.12 – kestab merkuuri retrograad

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Sain üle-eelmisel nädalal valmis kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen tervikuna aasta energiat. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. See raamat on juba valmis ja täiesti tellitav. Selle hinnaks on 25 eur ning saadaval on ta e-raamatu formaadis. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päeva inglisõnumid minu poolt kanaldatud põhjalikku 2018. aasta horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka osta. Raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.) Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 PÕHJALIK HOROSKOOBIRAAMAT (Tasuline; 25 eur)

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 04.12-10.12.2017

Comments are closed.